ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Omiljene igre

Page 3 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Omiljene igre - Page 3 Empty Re: Omiljene igre

Post by phreaky 28/4/2014, 13:10

Fala tebi!  :20

phreaky

Posts : 138
2014-04-19


Back to top Go down

Omiljene igre - Page 3 Empty Re: Omiljene igre

Post by Guest 28/4/2014, 13:12

Nema na čemu.. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Omiljene igre - Page 3 Empty Re: Omiljene igre

Post by Guest 29/4/2014, 12:10

STALKER:LOST ALPHA izgleda da će ugledat isvjetlo dana..dao Bog..ustvari ugledao je Bogu hvala.. cheers 

http://www.moddb.com/mods/lost-alpha/videos/stalker-lost-alpha-happy-new-year-2012


Last edited by bogomdani on 29/4/2014, 12:15; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Omiljene igre - Page 3 Empty Re: Omiljene igre

Post by Guest 29/4/2014, 12:15

link za duvnloadanje...

http://www.moddb.com/mods/lost-alpha/downloads/stalker-lost-alpha-v13000-part-1 

poskidati sva 4 dijela i derarovati upuctvo dalje postoji..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Omiljene igre - Page 3 Empty Re: Omiljene igre

Post by gunsnneuroses 29/4/2014, 12:26

bogomdani wrote:link za duvnloadanje...

http://www.moddb.com/mods/lost-alpha/downloads/stalker-lost-alpha-v13000-part-1 

poskidati sva 4 dijela i derarovati upuctvo dalje postoji..
izgleda dobro, morati ću malo probati kad mi LoTRO dosadi opet...

_________________
Omiljene igre - Page 3 Guns10
gunsnneuroses
gunsnneuroses

Posts : 125
2014-04-11


Back to top Go down

Omiljene igre - Page 3 Empty Re: Omiljene igre

Post by Guest 29/4/2014, 12:27

serijal STALKER mi je ono,svetinja..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Omiljene igre - Page 3 Empty Re: Omiljene igre

Post by gunsnneuroses 29/4/2014, 12:31

ispravak nakon gledanja cijelog videa... izgleda jebeno dobro! skidam prvom prilikom...  :D

_________________
Omiljene igre - Page 3 Guns10
gunsnneuroses
gunsnneuroses

Posts : 125
2014-04-11


Back to top Go down

Omiljene igre - Page 3 Empty Re: Omiljene igre

Post by Guest 29/4/2014, 12:31

moram prokopati System Req..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Omiljene igre - Page 3 Empty Re: Omiljene igre

Post by Guest 29/4/2014, 14:18

evoc prva epizoda,koga malo više zanima..

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Omiljene igre - Page 3 Empty Re: Omiljene igre

Post by jack_reacher 29/4/2014, 17:32

bogomdani wrote:evoc prva epizoda,koga malo više zanima..

zanima mene,upravo se skida,i to repack s torrenta,navodno je poboljšana grafika i proširena radnja,nadam se samo da će biti bolje optimizirano od originala,prošao sam sve epizode i to mi je bila jedna od najtežih i najrealističnijih pucačina.. cheers
jack_reacher
jack_reacher

Male
Posts : 974
2014-04-14


Back to top Go down

Omiljene igre - Page 3 Empty Re: Omiljene igre

Post by Guest 29/4/2014, 18:18

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Omiljene igre - Page 3 Empty Re: Omiljene igre

Post by Guest 29/4/2014, 18:56

Skinuo STALKER LA, odoh razrarovati..polako...uz kofi...

usput rečeno,grafički endžin je X-RAY,koji bolje iskorištava grafiku,i štedljiviji je za resurse,mamorije je MUST 2 GB,što danas nije problem,kao niti prostor na hardu..
pripaziti oni sa malo skromnijim strojevima na AA i AF,smanjiti ih,ili isključiti,i onda ide glatko na full HD na C2D strojevima,na bržima mogu misliti.. Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Omiljene igre - Page 3 Empty Re: Omiljene igre

Post by jack_reacher 30/4/2014, 16:31

bogomdani wrote:Skinuo STALKER LA, odoh razrarovati..polako...uz kofi...

na žalost ne šljaka mi!fuuuck!javlja mi sistemsku grešku al mislim da nije do toga što imam osmicu nego zato što nije 64bit?šteta,baš sam bio napaljen,inače neke novije igre(doduše vrlo ih je malo zasad)zahtijevaju isključivo DX11 grafulju(recimo daylight i crisis 3)no iako nisu više tako skupe mislim da to kod stalkera nije must have,uglavnom moram se strpit dok ne izađe neka novija verzija,patch ili nabavim bolju kantu,ova čak ne prepoznaje više od 3,25GB memorije(inst.4GB)zbog jebene x86 konfiguracije... :K
jack_reacher
jack_reacher

Male
Posts : 974
2014-04-14


Back to top Go down

Omiljene igre - Page 3 Empty Re: Omiljene igre

Post by Guest 30/4/2014, 21:13

earl_hickey wrote:
bogomdani wrote:Skinuo STALKER LA, odoh razrarovati..polako...uz kofi...

na žalost ne šljaka mi!fuuuck!javlja mi sistemsku grešku al mislim da nije do toga što imam osmicu nego zato što nije 64bit?šteta,baš sam bio napaljen,inače neke novije igre(doduše vrlo ih je malo zasad)zahtijevaju isključivo DX11 grafulju(recimo daylight i crisis 3)no iako nisu više tako skupe mislim da to kod stalkera nije must have,uglavnom moram se strpit dok ne izađe neka novija verzija,patch ili nabavim bolju kantu,ova čak ne prepoznaje više od 3,25GB memorije(inst.4GB)zbog jebene x86 konfiguracije... :K
Prije svega,8mica je oke,ali nije najsretnije rješenje..ebo te Irud,još si na x32??? Zsto ti i ne prepoznaje više mamorije,ne znam jel imaš jedno ili dvojezgraš,ali ako imaš dvojezgraš,tek ti x64 Winsi sve punom snagom iskorištavaju...Inače,STALKER LA je po zahtjevima,već kako sam napisao..i zašto nisi skidao sa linka koji sam dao..regaš se i skidaš 4 puta većom brznom..kod mene je išlo 1.6megabajta u sekundi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Omiljene igre - Page 3 Empty Re: Omiljene igre

Post by jack_reacher 1/5/2014, 10:07

pa to je ista verzija,zašto bi se rego ako preko torrenta mogu skidat "anonimno"..nemam ja takvu brzinu,najviše pola megabita\s al nije u tom problem(btw probao sam i promijenit kompatibilnost desnim klikom na šortkat,ne pomaže)nego očito zahtijeva 64 bit,vidio sam u specifikacijama da jedino "static light" postavke ne zahtijevaju x64 no očito je po defaultu postavljeno da treba zato ne mogu ni pokrenut..imao sam prije 64bit komp al mi se pokvario(matična)pa mi se nije isplatilo popravljat a nisam imo love za novi,zato sam s kolegom sklepo od starog uredskog P4 3.0 s jednom jezgrom,stavio geforce210 i 4GB rama,problem je samo što je 32bit pa je ograničen mada je to HP kanta dobra za sve drugo osim za igranje..ipak,kao što rekoh većina igri do 2-3g stare rade uredno na min~med postavkama pa se nisam brinuo,čak i dosta zahtjevni Rage kao i Dishonored..evo još malo virtualnih komada iz Rage; :roll  :x

Omiljene igre - Page 3 How%2Bto%2BSolve%2Bthe%2BRAGE%2BTexture%2BStreaming%2BPop-in%2BBug%2B%2B2
Omiljene igre - Page 3 RAGE-Wingstick-Training
Omiljene igre - Page 3 Sarah_2
jack_reacher
jack_reacher

Male
Posts : 974
2014-04-14


Back to top Go down

Omiljene igre - Page 3 Empty Re: Omiljene igre

Post by Guest 1/5/2014, 13:50

earl_hickey wrote:pa to je ista verzija,zašto bi se rego ako preko torrenta mogu skidat "anonimno"..nemam ja takvu brzinu,najviše pola megabita\s al nije u tom problem(btw probao sam i promijenit kompatibilnost desnim klikom na šortkat,ne pomaže)nego očito zahtijeva 64 bit,vidio sam u specifikacijama da jedino "static light" postavke ne zahtijevaju x64 no očito je po defaultu postavljeno da treba zato ne mogu ni pokrenut..imao sam prije 64bit komp al mi se pokvario(matična)pa mi se nije isplatilo popravljat a nisam imo love za novi,zato sam s kolegom sklepo od starog uredskog P4 3.0 s jednom jezgrom,stavio geforce210 i 4GB rama,problem je samo što je 32bit pa je ograničen mada je to HP kanta dobra za sve drugo osim za igranje..ipak,kao što rekoh većina igri do 2-3g stare rade uredno na min~med postavkama pa se nisam brinuo,čak i dosta zahtjevni Rage kao i Dishonored..evo još malo virtualnih komada iz Rage; :roll  :x 
Pa,evo,igra je svakako FULL FREE,dakle,legalno je skidaš sa DBmod stranice..skidaš original datoteke,nema da je petljano po njima..
Ja trenutno imam samo lap "kantu" HP Pavilion dv7 i3 4gb điforce 320m,proc na 2,13ghz,i dere sve glatko,naravno na win7 x64 bit
Postavi na dbmod stranici upit o tome,ima tamo puno modova za dobre i besmrtne igre..pa ti bude i zanimljivo..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Omiljene igre - Page 3 Empty Re: Omiljene igre

Post by jack_reacher 1/5/2014, 20:13

ok,tenks,probaću sve opcije,trenutno skidam drugu verziju od 12GB,zanimljivo da su uz nju dali ovaj trailer za Misery 2.0 mod koji nisam nikad probao a sjećaš se da su i najavljivali Stalker 2,zasad ništa od toga btw radije bi prije dočeko Rage 2,Prey 2,Doom 4 pa čak i Quake 5.. ;) 

jack_reacher
jack_reacher

Male
Posts : 974
2014-04-14


Back to top Go down

Omiljene igre - Page 3 Empty Re: Omiljene igre

Post by Guest 2/5/2014, 12:02

Misery MOD igram,to je u biti Call of Propyat,grafički jako dotjeran,bolje optimiziran,ali zahtjeva i neš jači stroj,jer ide do full hd-a,a ono najinteresantnije je da se teško dolazi do hrane i resursa,oružje zaštopava često,i općenito imaš osjećaj da si do kraja jadan(Misery),jer jedva uspijevaš preživjeti...
THX na infou za Misery 2 info..
Stalker 2 su najvaljivali,a niš od toga,no evo za utjehu imamo modove,a opet tko zna,možda neki entuzijasti neš naprave..Bed je što je igra toliko dobra,ali su je sami igrači zaebali,jer su skidali nelegalne kopije,umjesto podržali Firmu u svojem trudu..Ebi ga.. :(
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Omiljene igre - Page 3 Empty Re: Omiljene igre

Post by jack_reacher 2/5/2014, 14:10

baš ti zavidim,sve te igre koje zahtijevaju jaču mašinu su precijenjene i nedovoljno optimizirane(prebrzo izbačene na tržište),navodno urota informatičke industrije da ljudi stalno kupuju nove kante ili nadograđuju stare,dobar primjer je recimo Far Cry 3 koja se vuče ko prebijena(mačka ili pas svejedno)al nije ništa specijalno ljepši engine od gore spomenutih,pa čak i Fallout 3 se dugo učitava a po meni ima katastrofalno slab dizajn no opet,s druge strane,neke igre bez obzira na sve nedostatke još uvijek spašava dobra radnja,duboka priča,razrađenost likova,open world,lagane komande,spremanje pozicija po želji(mrzim auto-save i check-points!),šteta i za konzolitis,većina igri koje su savršene na PS ili XBOX portane na PC totalno su sjebane,primjer super igre koja se srozala je npr.Bioshock,prvi i drugi rulaju(čuo sam da snimaju film)a onaj 3.u zraku je totalno banana.. 🐒

Omiljene igre - Page 3 Eleanor_lamb_and_her_big_sister_by_the1nonlymcrangel-d5qg4s8


Last edited by earl_hickey on 2/5/2014, 14:26; edited 1 time in total
jack_reacher
jack_reacher

Male
Posts : 974
2014-04-14


Back to top Go down

Omiljene igre - Page 3 Empty Re: Omiljene igre

Post by Guest 2/5/2014, 14:22

Pa kako rekoh,imam u lapu i3,i to entry level,dakle najslabiji,a odvrtio sam sve crysise,osim 3,sve Modern Warfare,osim black ops 2,Battlefield 1 i 2,Arma 1 i 2,,sve Stalkere,Metro 1 i 2...Procesor je super i u osnovi se ne razlikuje od i5 osim turbo moda,koji opet ne vidim neki smisao..grafička je isto donji segment...tako da ne treba preveliko ulaganje..Optimiziranost je drugi par rukava i u pravu si što si rekao..Izuzetak su Ukrajinci i Rusi,koji nemaju od toga interes,pa se trude,napraviti dobro,jedino je bed u kvaliteti programera..Evo,baš jedan lik traži 3D modelare,jer radi CRO MOD za Arma 3..evo vidsi sliku...

Omiljene igre - Page 3 2014-03-13_00032_zpse5459417
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Omiljene igre - Page 3 Empty Re: Omiljene igre

Post by jack_reacher 2/5/2014, 14:36

da,to se i meni sviđa,etuzijazam mladih programera,najbolji primjer(osim ruskih koji baš i nemaju podršku velikih developera)je naš CROTEAM,iako je po meni Serious Sam pomalo dosadna i repetativna igra(ko i Painkiller)ne može se poreći vrhunski grafički dizajn koji leti i na slabijim strojevima,zabavni neprijatelji i oružja,no prebrza akcija za moj ukus,čisto iživljavanje po generičkim razinama,zatim Duke Nukem Forever me totalno razočarao a čekali smo ga 10g,velike nade polažem i u HL 3 ako ikad izađe,volim kad pucačina ima te neke rpg elemente ali ne pretjerano(ko Elder Scrolls npr,al od njega sam odusto,previše mačeva i zmajeva,lol),vidim da briješ na te neke ratne klasike,Metro mi pretežak,fali mu balansiranosti iako je imao dosta potencijala.. pirat
jack_reacher
jack_reacher

Male
Posts : 974
2014-04-14


Back to top Go down

Omiljene igre - Page 3 Empty Re: Omiljene igre

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum