ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dečki, svaka vam čast

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Dečki, svaka vam čast - Page 3 Empty Re: Dečki, svaka vam čast

Post by Hoholo Mudovski 26/9/2023, 13:13

prckov wrote:
debotoijusto wrote:
prckov wrote:u citavu stvar treba udrobit lijeve politike i jos vise histerije lijevih medija 

a one koji su najvise moralizirali na ovoj temi nagradit sendvicem
jel tako debo

jasno , maslo huntera lie thomas i boze petrova
jedino si falija ovo oko sendve nije to nego pizza iz comet ping ponga

tebi bi ja dao sendvic cak i da ne progovoris ni jednu, zasluzio si cak i mirovinu sa sendvicem svako jutro
U nas sedam kora kruva i malo mortadele.
Da je bar u Berlinu, Briselu, San Franciscu... to bi već bila spiza...

Hoholo Mudovski

Posts : 4091
2023-08-31


Back to top Go down

Dečki, svaka vam čast - Page 3 Empty Re: Dečki, svaka vam čast

Post by RayMabus 26/9/2023, 23:18

AssadNaPodmornici wrote:Dakle što imamo. 
Imamo lika koji je agresivan krkan (iako osim namještene snimke nema dokaza o nasilju bez obzira što mediji kmeče) iako to ne znači da je nije klepnu
Imamo izoperiranu istamgram žensku koja je razvedena a ovome je svako malo preko istamgrama i izjavljivala ljubav i jebavala se sa njim dok je lik navodno *pleska godina ".
Sada se javila bivša od krkana da on nikada nije bio agresivan. 

Ukratko jedan i drugi nisu normalni i zašto cijela država zna ovu trakavicu?
Ona je razvedena koja gleda kako će napumpati se plastikom i troši lovu a nju privlače ovakvi krkani. I sada ja moram birati između njih dvoje a oboje nisu normalni. 
Jebe me se, to je posao suda. 

E da snimka ne dokazuje ništa. Vidi se da ga ona histerično pokušava isprovocirati a onda vrišti da je ovaj udara a ovaj govori tko te dira, i govori joj da ide ča iz stana. Mediji na račun toga traže šta? Zatvor za lika a ona žrtva ?
Trebaju oboje u zatvor

Jebe me se za njih za to postoje Bosanski sudovi koji k mediji ovo trpaju u naslovnice, svaku bračnu svađu
Zaboravio si jedan detalj: lik gomila oružje doma i to između ostaloga i zolju. Jbga to jest za zatvor jer tko to normalan gomila oružje doma i k tome još i zolju ?

Čuj ja san žene mlatija i ima problema s njima al mi nije nikad palo na pamet da držim il nabavljam oružje itd. Doduše neke su ga nabavljale radi mene jer su mislile da ću im doletit pa kupovale pištolje da imaju ako se pojavim. A ja eto onako lin sam od sebe ne da mi se al im stvaram paranoju tako da vide koga će one ić pravit budalom i misle da imaju pravo na takvo ponašanje.

Uglavnom poanta je da ne može zanemarit to šta on nabavlja i gomila oružje doma ( k tome još i zolju ). To se ne može zanemarit jer je naoružan i ima namjeru da to kupuje a bijesan je i frustriran. Općenito je opasan i za okoinu a ne samo za nju jer postoji namjera gomilanja oružja koju on sprovodi u dijelo i nabavlja ga i skladišti. A šta će mu to jel ? Oružje služi za ubijanje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Dečki, svaka vam čast - Page 3 Empty Re: Dečki, svaka vam čast

Post by RayMabus 26/9/2023, 23:27

AssadNaPodmornici wrote:

E da snimka ne dokazuje ništa. Vidi se da ga ona histerično pokušava isprovocirati a onda vrišti da je ovaj udara a ovaj govori tko te dira, i govori joj da ide ča iz stana.
Zato ga je i prijavila jer ju nije namlatija kako triba. Da je ubija Boga u njoj sama bi bižala iz tog prostora i njega samoga.

Kad je isprebijaš tako da jedva živa ostane više se neće usudit ništa jer shvati koliko je tanka granica između života i smrti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Dečki, svaka vam čast - Page 3 Empty Re: Dečki, svaka vam čast

Post by RayMabus 26/9/2023, 23:36

debotoijusto wrote:ono kad miletic glas razuma

Nema tog razloga na ovome svijetu koji bi mogao opravdati udaranje supruge, djevojke, partnerice. Ne postoji niti jedan jedini razlog u cijelom svemiru koji bi mogao opravdati nasilnika. Muškarca, fizički nadmoćnog, da udara bilo koju ženu, bilo koje dobi ili statusa", naveo je.


Ima jedan.

Pravilo : Učini drugome šta želiš da netko tebi učini.

Da si ti ona i da tako nekoga ideš bezobrazno jebavat u zdrav mozak bil da ti netko polomi sve kosti i nauči te pameti tj bil sam sebe istukao da se ponašaš ko ta neka ?

Ako je odgovor da: udri Milojko.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Dečki, svaka vam čast - Page 3 Empty Re: Dečki, svaka vam čast

Post by RayMabus 26/9/2023, 23:44

Znači da rezoniramo : Ti me jebeš u zdrav mozak i nepuštatš i ja se zapitam ovo: Da sam ja ti i da se tako bezobrazno ponašam bili želio da me netko dobro prebije i nauči pameti tako da mi to više nikad ne padne na pamet ?


Prijestolja čine sedmi zbor nebeske hijerarhije. Oni personificiraju Božju pravdu i autoritet. Prema Denyju Aeropagitu, oni su potpuno gluhi za sve ljudske napasti i imaju privilegiju služiti kao sjedište Boga i temelj svijeta, otuda i njihov naziv. Oni provode božansku pravdu kako bi organizirali materijalni svijet i nadahnuli predstavnike reda u njemu. Izraz "pravda" ovdje ne treba shvatiti u smislu zakona , već u smislu dosljednosti između stvarnosti i božanskog plana: radi se više o pravednosti nego o pravdi u uobičajenom smislu riječi.

Zapali svecu za pokojne
za nasu izgubljenu srecu
nase su duse sad spokojne
molim te, bar jednu svecu
bar jednu svecu

Ja ti pomoci stvarno ne mogu
misli na buducu decu
idi u crkvu, pomoli se Bogu
naravno, i svome svecu
i svome svecu

Na dnu svake jame
came kosti same
i govore kosti
Boze im oprosti

Princ prijestolja je Tsaphkiel čije ime znači "Anđeo noći". Druga denominacija je Auriel , ovaj anđeo pomaže inkarniranim bićima da pronađu svoj duhovni put.
Bili sam sebe namlatio da se ponašaš tako kao ona ( ta osoba općenito ) ?

Ako je odgovor da onda kreni.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Dečki, svaka vam čast - Page 3 Empty Re: Dečki, svaka vam čast

Post by RayMabus 26/9/2023, 23:55

Ta priča kako se ženu nikad ne smije izmlatit je pogrešna jer u sebi sadrži čin da se nekog nasilnika u tijelu žene ne smije taknit a da isti može radit šta oće.

Ne možeš kad ti ja dođem a ja sam anđeo Prijestolnik i naučit ću te pameti.


Prijestolja čine sedmi zbor nebeske hijerarhije. Oni personificiraju Božju pravdu i autoritet.

Oni su potpuno gluhi za sve ljudske napasti i imaju privilegiju služiti kao sjedište Boga i temelj svijeta, otuda i njihov naziv.

Oni provode božansku pravdu kako bi organizirali materijalni svijet i nadahnuli predstavnike reda u njemu.

Izraz "pravda" ovdje ne treba shvatiti u smislu zakona , već u smislu dosljednosti između stvarnosti i božanskog plana: radi se više o pravednosti nego o pravdi u uobičajenom smislu riječi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Dečki, svaka vam čast - Page 3 Empty Re: Dečki, svaka vam čast

Post by RayMabus 27/9/2023, 00:02

Te priče da se nekog nasilnika ne smije izmlatit i naučit pameti samo zato šta se inkarnirao u tijelo žene objesite mačku o rep kod Boga i njegovih predstavnika a to su anđeli.

Ako se netko ponaša tako kako se ponaša a onda se ti pitaš da sam ja ona i da se tako ponašam bili sam sebe izmlatio ?

Ako ti je odgovor da e onda udri i ne žali.

Uvest ćemo božansku pravdu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Dečki, svaka vam čast - Page 3 Empty Re: Dečki, svaka vam čast

Post by RayMabus 27/9/2023, 00:11

Nemojte slučajno da se raspravljate s menom u stvarnom životu ako ja imam i držim pištolj u rukama.

Mogao bi procijeniti da bi sam sebe ubio da sam ja vi.

Dečki, svaka vam čast - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcToW2UAyv11x8vUcS7FSFJ685izg_q8pW5-nz96UiC3IHS-boGvw3Zc5Fw9T0Fj9ME8XAQ&usqp=CAU

Il ću vam pucati u obje noge.

Zavisi šta odlučim da bi sebi napravio da sam ja vi tj koju kaznu da uvedem.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Dečki, svaka vam čast - Page 3 Empty Re: Dečki, svaka vam čast

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum