ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dečki, svaka vam čast

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Dečki, svaka vam čast Empty Dečki, svaka vam čast

Post by debotoijusto 25/9/2023, 18:05

Denis Buntić je učinio jako lošu stvar jer je (ako je) tukao svoju ženu. Muževi, to nikad i nikad ne smijete napraviti! Osuđujem to potpuno. I jako je loše ako ima onih koji to ne osuđuju. A da nam nije to svima jasno, pokazuje uvijek neki novi slučaj nasilja nad ženama. No, osim žaljenja za pretrpljenu bol Denisove žene, nakon što sam preslušao njezin snimak, nekako, stadoh misliti o muževima koji, tko zna kakva sve nasilja i maltretiranja namjerno-iritantnih žena ne podnose? A takvih muževa je jaaako puno: strpljivih, snažnih, postojanih…




Šteta što se o njima ne govori, ne priča: More je divnih, snažnih muževa koji se stoički nose s lažima, cmizdrenjima, optužbama, manipulacijama, prenemaganjima… Naravno i posve je logično je da ima jako puno brakova u kojima su žene negativne i loše, a muževi plemeniti i postojani. Dakle, i muževa koji su prošli teške trenutke na kakvim je Denis pao. Nikad nismo stali u njihovu zaštitu, niti ih pohvalili. E, to nije u redu!

Pa, evo jedna poruka njima: ako ste istrpjeli onakve histerije i cmizdrenja, ja vam se divim! Dečki, svaka vam čast“, objavio je.


tkz. pater ike , anno domini 2023



https://www.telegram.hr/vijesti/skandalozni-pater-ike-nakon-sto-je-rukometas-premlatio-zenu-a-sto-je-s-muzevima-koji-trpe-cmizdrenja-takvih-histericnih-zena/
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30570
2014-04-12


Back to top Go down

Dečki, svaka vam čast Empty Re: Dečki, svaka vam čast

Post by veber 25/9/2023, 19:08


_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Dečki, svaka vam čast Empty Re: Dečki, svaka vam čast

Post by AssadNaPodmornici 25/9/2023, 19:13

ne znam tko je taj, ali da se primjetit da ova zgodna maca kao i svi drugi pičići završe sa naslinim krkanima a posli kuku lele.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20871
2018-06-14


Back to top Go down

Dečki, svaka vam čast Empty Re: Dečki, svaka vam čast

Post by veber 25/9/2023, 19:30

AssadNaPodmornici wrote:ne znam tko je taj, ali da se primjetit da ova zgodna maca kao i svi drugi pičići završe sa naslinim krkanima a posli kuku lele.
završe one na lovi. saamo kaj je buntić svoju zapio i pošmrkal.

pa onda udri po ženki.

imao sam frenda takvog šabana, samo kaj sam ja bio jači i naoružan pa nasilnik nije imao muda se sukobit.

dobro je iz svega izašlo da nikada više nije taknuo ženu niti dijete.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Dečki, svaka vam čast Empty Re: Dečki, svaka vam čast

Post by dijagram 25/9/2023, 20:00

Bunta u Cenakolo, samo tamo se moze spasiti.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

Dečki, svaka vam čast Empty Re: Dečki, svaka vam čast

Post by crvenkasti 25/9/2023, 20:05

Žene su krive jer neće šutjeti.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28714
2014-04-17


Back to top Go down

Dečki, svaka vam čast Empty Re: Dečki, svaka vam čast

Post by debotoijusto 25/9/2023, 20:07

dijagram wrote:Bunta u Cenakolo, samo tamo se moze spasiti.
ae , skines se s droge a navuces se na vjeru
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30570
2014-04-12


Back to top Go down

Dečki, svaka vam čast Empty Re: Dečki, svaka vam čast

Post by dijagram 25/9/2023, 20:09

debotoijusto wrote:
dijagram wrote:Bunta u Cenakolo, samo tamo se moze spasiti.
ae , skines se s droge a navuces se na vjeru
da, strava, ne znas sto je gore

debo mali tifusarski debil
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

Dečki, svaka vam čast Empty Re: Dečki, svaka vam čast

Post by zganci_i_jetrica 25/9/2023, 23:25

debotoijusto wrote:
dijagram wrote:Bunta u Cenakolo, samo tamo se moze spasiti.
ae , skines se s droge a navuces se na vjeru
Klasika :) Samo nekoliko primjera: Peter Green, Cat Stevens, (artist formerly known as) Roger Nelson, Demi Lovato, Martin Sheen, Alec Baldwin, Kelsey Grammer, Anthony Hopkins... and the list goes on  
:bless
zganci_i_jetrica
zganci_i_jetrica

Posts : 1318
2021-06-05


Back to top Go down

Dečki, svaka vam čast Empty Re: Dečki, svaka vam čast

Post by RayMabus 26/9/2023, 01:07

AssadNaPodmornici wrote:ne znam tko je taj, ali da se primjetit da ova zgodna maca kao i svi drugi pičići završe sa naslinim krkanima a posli kuku lele.
Sponzoruša. Nije baš nešto ni mlada pa valjda daj šta daš a ovi valjda ima i nešto love pa onda zgrabi zadnji vlak.

Inače lik ima ženu od prije i dvoje dice i bija s njom 17 godina i ova kaže da on nikad nije diga ruku na nju i da normalno posijećuje dicu i to i da ne želi da ju i dicu upleću u ovo. Znači to je ovih zadnjih par godina samo s ovom bija nadrkan i malo oša u kurac itd da se ne ulazim jer mi se i ne da baš u svaku glupost i svačije odnose u vezi i braku ni ulazit.

Relativno zgodna al stara sponzoruša tako da nije to baš toliko na cijeni koliko ti misliš s obzirom na tu tvoju izjavu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Dečki, svaka vam čast Empty Re: Dečki, svaka vam čast

Post by RayMabus 26/9/2023, 01:11

Evo ti njene slike:

https://www.instagram.com/kkklariii/?hl=hr

Koliko ja kužim ona ima i kćer od prije. Ma vidim tetovaže na ramenu neke itd. Ovo je klasična sponzoruša. Ovo ima 30-ak godina pa onda ovome se uvalila a vidiš po slikama šta je to. To je klasična sponzoruša koja na račun toga šta je zgodna vata ove koji imaju koju kunu da to izdržava. Meni ta njena tetovaža bila dovoljna d skužim o čemu je riječ. O napumpanim usnama nit da ne pričam. Lipo za gledat al u kurcu za živit s time. To se sine ne ženi. Kad vidiš tetovažu na njoj ovako a da je je nakačila na vidljivom mjestu negdje bježi odma koliko te noge nose.

Daleko im kuća. Ovake se samo jebu a ako i to a ne dovode doma i žene i prave djeca s istima tako da se uvališ u govna za cili život s takvom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Dečki, svaka vam čast Empty Re: Dečki, svaka vam čast

Post by RayMabus 26/9/2023, 01:24

Pogledaj koliku tetovažu ima na leđima i iznad guzice:

https://www.instagram.com/kkklariii/?hl=hr

Vidija san prvo onu na ramenima poput pisma i to san komentira a sad kad san vidija ovo ajme majko.

Pa to čim je tetovažu stavila na sebe bježi od toga ( emanicipirana ). Ja još nisan ni vidija ove na leđima i iznad guzice kad sna pisa gore psotove jer mi je i ona tekstovna na ramenima bila dovoljna jer imam iskustvo i oko za te stvari a kamo li ovo na leđima i iza guzice šta je istetovirala.

Pa ovoe se sine ne ženi i ovome ne praviš djecu. Dobro on je neki u godinama, ima dicu od prije, rastavljen pa mu ova izgledala ko mlado meso i premija pa se tako našli.

Ajde moj bježi od ovoga koliko te noge nose.

Namjerno ne komentiram to šta se ona voli dobro obuć itd jer to nije nešto zbog čega bi ja nešto krivo reka za njih jer je to kod njih normalno jer su ipak ženske al je tetovaža znak odma šta je to nekome tko ima psihologiju u malom prstu šta je to i o čemu je tu riječ ( emanicipirana ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Dečki, svaka vam čast Empty Re: Dečki, svaka vam čast

Post by RayMabus 26/9/2023, 01:31

GF5 je to prostudira davno.

Može neka tetovažica na gležnju dole poviše stopala di se to ni ne vidi dok je jebeš a nit se vidi inače osim na plaži i di je bosa al da je to nešto umjetnički i to je sve.

Prvo ženska je glupa jer ta tetovaža ostaje za cijeli život na tako vidljivom mjestu dakle koža, zatim kopiraju muške, onda povodi se trendovima, zatim kakva je ta okolina i to di se ona odgajala da je to išla ocrtat.

To je teška emanicipacija. Bježi odma od takve koja tetovaže stavlja na sebe ( izuzev ako nije na nekom manje vidljivom mjestu poput gležnja dole, dakle ništa iznad toga, male i umjetnički ok pa to može proć ).

Ja ih skeniran odma. Ne može mi ništa promaknit kod njih. Ova kod mene mogla samo zijevat i gledat u prazno jer ja kad vidim tetovažu odma je na mentalnoj razini eliminiram za bilo šta. Radije bi ga čekićen malo zamlatija nego ga u ovako šta iša gurat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Dečki, svaka vam čast Empty Re: Dečki, svaka vam čast

Post by RayMabus 26/9/2023, 01:40

Ovakve ko ova prepuštamo krkanima da o njih obrišu kurac pa eto ti uživaj u tome kad vidiš nakon šta si ga umočija i napravija dite i onda to doveja doma šta si uopće jeba.

Sad ćemo fino ovi zakon o alimentaciji pa ćemo ih hvatat ako im ne plaćaju alimentaciju.

https://www.ex-iskon-pleme.com/t55930-feministicka-diktatura

RayMabus wrote:Čuj ako se složimo okvirno da je za 50 posto razvoda brakova kriv muškarac a za 50 posto žena onda taj muški pošto je on prouzročio raspad braka treba to i platiti i treba ga oguliti a s druge strane ako je iša jebavat feminističko smeće pa takvoj napravija dite / dicu opet ga triba ogulit za kaznu šta je uopće iša u tako šta gurat kurac.

Pošteno. Šta jest jest. :tu
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Dečki, svaka vam čast Empty Re: Dečki, svaka vam čast

Post by RayMabus 26/9/2023, 02:07

Sad ćemo ga ogulit do koske. Igra je za reprezentaciju dakle ima hrvatske papire i sad će inkvizicija. Baš me brige za njih. Gulit ćemo ih dok svaku kunu ne ispljune šta su išli jebavat to feminističko smeće i takvo ćemu išli pravit dijete/djecu.

Inkvizicija je počela.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Dečki, svaka vam čast Empty Re: Dečki, svaka vam čast

Post by RayMabus 26/9/2023, 02:16

Sad ćemo sprovest feministički teror a ja ću posebno uživat u tome. Volim terore inače. To ti je tako kad mi je srednje ime Pakao a nije takvo bez razloga.

Ovakvi šta jebu ove tetovirane pa im naprave dite i to dovedu u kuću i misle da će ona njega slušat itd a ova je teška emanicipacija pa onda nered odma jer nije ti to taj soj pičke i fino rastava i onda fino inkvizicija i ima da svaki cent ispljune šta ga je iša gurat u to feminističko smeće.

Pa ćete malo bolje gledat šta uopće idete jebavat. Pesto miljona puta ćeš razmislit oćeš li ga uopće ić u tako šta i gurat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Dečki, svaka vam čast Empty Re: Dečki, svaka vam čast

Post by Ringo10 26/9/2023, 02:56

Slusao Sam snimak kako on nju navodno mlati a ona kuka I dernja se ko da je kolje.
Lijepo je ona njega zajebali...snimila sve I hajde sad se ti pravdaj
Ringo10
Ringo10

Posts : 21553
2015-09-24


Back to top Go down

Dečki, svaka vam čast Empty Re: Dečki, svaka vam čast

Post by RayMabus 26/9/2023, 03:06

Ringo10 wrote:Slusao Sam snimak kako on nju navodno mlati a ona kuka I dernja se ko da je kolje.
Lijepo je ona njega zajebali...snimila sve I hajde sad se ti pravdaj
Neka ga je. Tako mu i triba šta je iša jebavat feminističko smeće. Sad će idući 20 godina oplačivat alimentaciju za tu svoju feminističku izdrkotinu šta je takvoj napravija.
Čuj ako se složimo okvirno da je za 50 posto razvoda brakova kriv muškarac a za 50 posto žena onda taj muški pošto je on prouzročio raspad braka treba to i platiti i treba ga oguliti a s druge strane ako je iša jebavat feminističko smeće pa takvoj napravija dite / dicu opet ga triba ogulit za kaznu šta je uopće iša u tako šta gurat kurac.

Pošteno. Šta jest jest. :tu
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Dečki, svaka vam čast Empty Re: Dečki, svaka vam čast

Post by RayMabus 26/9/2023, 03:15

Tri vrste ženski koje general GF5 odma na mentalnom planu eliminira za bilo šta su.

1. Na faksu ili završila neki faks

2. Iz grada ( bilo kojeg a da je veći )

3. Tetovirana

To je kod mene odma otpisano isti sekund i ne razmatra se više za ništa.

Daleko vam kuća šugava i emanicipirana. Neka vas jebu i doma dovode ovakvi ka šta je ovaj gore pa nek to trpe u kući ako uopće itko ima živaca za to trpit. Ja bi joj dvi pleske odma zalipija isti sekund a to je i ovaj napravija i sad ćeš fino dobit puste prijave, plaćat alimentaciju i takva će ti sjebat život totalno jer nije po njemu a ti si mislija da će bit po tvome. E nećeš sine s ovom i ove tri kategorije pa da si ne znam šta. Možeš je samo dobro isprokidat i izbacit iz kuće i to je sve.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Dečki, svaka vam čast Empty Re: Dečki, svaka vam čast

Post by RayMabus 26/9/2023, 03:45

Treba uvest galaktički teror s menom na čelu jer ja uživam u tome da uvodim reda.

Prvo bi vam zabranija te tetovaže uopće i to tako da bi vam za početak udarija ogroman porez na iste tko ih stavi na sebe.

Onda bi van spuca ogormne poreze na stanovanje u većim gradovima i sve i svašta tako da odma trčite na sela.

Zatim bi van ukinija besplatno studiranje i tko oće studirat izvoli uzmi kredit pa studiraj.

Ne bi se vi meni kurčili i pravili pametnima.

Sad fino dignit opet kamatne stope jer ovakve sponze ovo mogu dok ima love a ovi dižu kredite da bi takve uvatili pa kad nema više love onda se zakače i rastave jer je ona tu kod njega samo radi para.

Pepeljuga se udala radi love.

Odo si skuvat kapućino i uživat u dizanju kamatnih stopa i kako se ovi onda kad nema para izmlate između sebe a ti stojiš sa strane i pijuckaš kapućino i boli te kurac jer samo gladan ( siromašan ) seljak je dobar seljak šta bi rekli partizani tako i meni samo ludi muški koji mlate emancipirane kuje su dobri a ovi šta ih trpe ih podržavaju dakle i taj sistem skupa s njima nisu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Dečki, svaka vam čast Empty Re: Dečki, svaka vam čast

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum