ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dečki, svaka vam čast

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Dečki, svaka vam čast - Page 2 Empty Re: Dečki, svaka vam čast

Post by RayMabus 26/9/2023, 03:45

Treba uvest galaktički teror s menom na čelu jer ja uživam u tome da uvodim reda.

Prvo bi vam zabranija te tetovaže uopće i to tako da bi vam za početak udarija ogroman porez na iste tko ih stavi na sebe.

Onda bi van spuca ogormne poreze na stanovanje u većim gradovima i sve i svašta tako da odma trčite na sela.

Zatim bi van ukinija besplatno studiranje i tko oće studirat izvoli uzmi kredit pa studiraj.

Ne bi se vi meni kurčili i pravili pametnima.

Sad fino dignit opet kamatne stope jer ovakve sponze ovo mogu dok ima love a ovi dižu kredite da bi takve uvatili pa kad nema više love onda se zakače i rastave jer je ona tu kod njega samo radi para.

Pepeljuga se udala radi love.

Odo si skuvat kapućino i uživat u dizanju kamatnih stopa i kako se ovi onda kad nema para izmlate između sebe a ti stojiš sa strane i pijuckaš kapućino i boli te kurac jer samo gladan ( siromašan ) seljak je dobar seljak šta bi rekli partizani tako i meni samo ludi muški koji mlate emancipirane kuje su dobri a ovi šta ih trpe ih podržavaju dakle i taj sistem skupa s njima nisu.

RayMabus

Posts : 176007
2014-04-11


Back to top Go down

Dečki, svaka vam čast - Page 2 Empty Re: Dečki, svaka vam čast

Post by RayMabus 26/9/2023, 04:58

Sad čitam da ova ženska ima 25 godina. Dakle nije 30  godina i ona mala nije njena jer ono ima desetak godina ona curica. To il od suside il njegovo dite iz prvog braka. Dakle ovo je njoj prvo dite.

Pazi sad ona je dakle već u svojoj 24 godini jer je rodila ovo prije 9 mjeseci, bila onako istetovirana, ispupčila usne i onda zna da je ovaj rastavljen al njoj valjda pasalo šta ima kuću i tako to i sad će se ona udat itd.

Mislim se samo koja je to teška sponza, istetovirana, ispupčene usne, ide na matorog rastavljenog radi para itd.

Koji je to mentalni sklop njoj u glavi.

Ovo je totalna sponzoruša ova ženska. Dovoljno pogledat te slike na instangramu i sve ti je jasno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176007
2014-04-11


Back to top Go down

Dečki, svaka vam čast - Page 2 Empty Re: Dečki, svaka vam čast

Post by RayMabus 26/9/2023, 05:04

A glupača neka totalna.

Bitno da meni ne uđe u život i u kuću nešto takvo a za ostale me boli kurac. Neka ih slobodno nose ća. Bit će ih manje na tržištu.

Ja to čim vidim tetovažu na njima odma mentalno eliminiram isti sekund za bilo kakvu zamisao da će ta nešto s menom.

NEĆEŠ.

ZNAM JA TKO SI.

Prostudira san vas detaljno od kako san skužija da smo u emanicipaciji. Ništa mi ispod skenera ne prolazi. Svaki detalj, svaka rečenica, svako ponašanje šta emitira kao mentalno biće, sve skeniram i važem.

Ništa ne prolazi kroz taj moj skener a da ja to neću vidit i primjetiti.

Ovako nešto dovest u kuću i u svoj život pa to i ne može bit ništa nego neko sranje i rastava na kraju.

Emanicipirana kenja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176007
2014-04-11


Back to top Go down

Dečki, svaka vam čast - Page 2 Empty Re: Dečki, svaka vam čast

Post by RayMabus 26/9/2023, 05:27

On je mlađi od mene tri četiri godine a izgleda ko da mu je pedeset i neka. Mogla si ti ćerce i nešto bolje nać samo šta ti ja ne gledam te s tetovažama pa ti ne dolaziš u obzir a i uostalom kod lijepih muških vaša ljepota nije toliko bitna pa se samo ti ružni krkani lipe na vas jer ovi zgodniji se neće na na tu vašu lipotu zaletit ko ovi ružni. Ova bi se morala polomit oko mene jer lijepi muški ne trzaju na tu njihovu lipotu toliko nešto ko ovi ružni šta je njima to nekakva premija pa onda se lome oko njih. Ja bi proša pored nje mrtav ladan.

Plus ta tetovaža šta ti je kod mene odma DOVIĐEMA.

Dečki, svaka vam čast - Page 2 Denis-i-Klara-Buntic

Fino se zajebala ova glupača i sponzoruša a skraćeno emanicipirana kenja; nakrka joj dite, tuče je, trese se za život sebe i diteta, rastava, ovo ono a s diteton i ovako blesavon u glavu i s tim tetovažama i da oće da živi na visokoj nozi i pametuje neće je nitko.

Ti si svoje skuvala.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176007
2014-04-11


Back to top Go down

Dečki, svaka vam čast - Page 2 Empty Re: Dečki, svaka vam čast

Post by RayMabus 26/9/2023, 05:44

Pogleda san sad opet slike jer me nešto zanimalo.

Ima čak i na prstima tetovažu.

https://www.instagram.com/kkklariii/?hl=hr

Te tetovaže sve govore. Ne triba ti dalje niti gledat. Dobra pička al u osnovi tipična emanicipirana kenja od koje se tribaš odma maknit ća. Zato i naleću na te šta će o istu obrisat kurac jer nitko drugi normalan i neće.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176007
2014-04-11


Back to top Go down

Dečki, svaka vam čast - Page 2 Empty Re: Dečki, svaka vam čast

Post by RayMabus 26/9/2023, 05:48

Ne isplati se ovo komentirat jer ima te tetovaže.

Da nema tetovaže onda bi bila vrhunska pička a ovako je samo obična štraca.

A komentirat nekakvu štracu mi se ne da.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176007
2014-04-11


Back to top Go down

Dečki, svaka vam čast - Page 2 Empty Re: Dečki, svaka vam čast

Post by RayMabus 26/9/2023, 06:00

Uopće mi nisu jasne te ženske s tetovažama. Ova ima sise, guzice, facu, tilo i onda nakrca te tetovaže i u osnovi to neke muške odma odbija.

Na kraju gledaš neku koja je prosječno zgodna al samo da nema te tetovaže.

Mislim same sebi skraćuju izbor s tim tetovažama šta je poprilično glupo jer svaka ženska gleda da se šta bolje uda i onda ovako kad staviš tu tetovažu ima taj dio muške populacije koji te odma eliminira kad to vidi.

Glupa je i to je sve. Glupa i umišljena. Emanicipirana kuja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176007
2014-04-11


Back to top Go down

Dečki, svaka vam čast - Page 2 Empty Re: Dečki, svaka vam čast

Post by RayMabus 26/9/2023, 06:04

Nebitna je skroz.

A njega triba stegnit sa svih strana i ne dat mu prnit da ne napravi kakvu pizdariju i alimentaciju da plaća i nema mrdanja više.

Nebitna i on i ona. Totalno nezanimljiva priča. Zamaranje s njima jer su po naslovnicama a nikoga to ne zanima. Imaju drugi i svojih briga.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176007
2014-04-11


Back to top Go down

Dečki, svaka vam čast - Page 2 Empty Re: Dečki, svaka vam čast

Post by RayMabus 26/9/2023, 06:20

Najbolje su ove osrednje a da ima sise i da je malo deblja. To većina muški ne gleda a one će same trčat za zgodnim likom i neće nit jednu priliku propustit jer zna nije baš ona za kojon se svi okreću.

A ovo ovake plus još s tim tetovažama to nit ne razmatraj. Te znaju da se svi okreću za njom i da može birat i onda uvjetuje i pametuje svoje.

S ovom iz prve rečenice toga nema i sve ide laganini ko po loju i dobro tebi dobro njoj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176007
2014-04-11


Back to top Go down

Dečki, svaka vam čast - Page 2 Empty Re: Dečki, svaka vam čast

Post by debotoijusto 26/9/2023, 11:39

RayMabus wrote:A glupača neka totalna.

Bitno da meni ne uđe u život i u kuću nešto takvo a za ostale me boli kurac. Neka ih slobodno nose ća. Bit će ih manje na tržištu.

Ja to čim vidim tetovažu na njima odma mentalno eliminiram isti sekund za bilo kakvu zamisao da će ta nešto s menom.

NEĆEŠ.

ZNAM JA TKO SI.

Prostudira san vas detaljno od kako san skužija da smo u emanicipaciji. Ništa mi ispod skenera ne prolazi. Svaki detalj, svaka rečenica, svako ponašanje šta emitira kao mentalno biće, sve skeniram i važem.

Ništa ne prolazi kroz taj moj skener a da ja to neću vidit i primjetiti.

Ovako nešto dovest u kuću i u svoj život pa to i ne može bit ništa nego neko sranje i rastava na kraju.

Emanicipirana kenja.


ubra si moment ka HDZ gospodicna


https://www.index.hr/vijesti/clanak/bivsa-hdzovka-koja-je-spominjala-srbe-i-vrbe-ne-smijes-reci-da-postoje-nasilne-zene/2498511.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30617
2014-04-12


Back to top Go down

Dečki, svaka vam čast - Page 2 Empty Re: Dečki, svaka vam čast

Post by debotoijusto 26/9/2023, 11:41

ono kad miletic glas razuma


https://www.index.hr/vijesti/clanak/miletic-o-bunticu-samo-su-pedofili-odvratniji-od-muskarca-nasilnika/2498552.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30617
2014-04-12


Back to top Go down

Dečki, svaka vam čast - Page 2 Empty Re: Dečki, svaka vam čast

Post by Hoholo Mudovski 26/9/2023, 11:50

Jelena Veljača malo kasni sa objavom o neravnopravnosti spolova...
Ako suprug sada kaže da se osjeća kao žena zarobljena u tijelu muškarca onda će oštećena supruga pasti u drugi plan jer će se raditi o običnoj bračnoj svađici koja nije vrijedna pažnje.
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4090
2023-08-31


Back to top Go down

Dečki, svaka vam čast - Page 2 Empty Re: Dečki, svaka vam čast

Post by debotoijusto 26/9/2023, 11:54

Oholo Mudovski wrote:Jelena Veljača malo kasni sa objavom o neravnopravnosti spolova...
Ako suprug sada kaže da se osjeća kao žena zarobljena u tijelu muškarca onda će oštećena supruga pasti u drugi plan jer će se raditi o običnoj bračnoj svađici koja nije vrijedna pažnje.

lika nisam vidio godinama i spominjem se maglovito iz doba rukometa
danas mi izgleda zarobljeno u tijelu medvjeda u zimskom snu a to zasticena vrsta


Dečki, svaka vam čast - Page 2 Original
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30617
2014-04-12


Back to top Go down

Dečki, svaka vam čast - Page 2 Empty Re: Dečki, svaka vam čast

Post by Hoholo Mudovski 26/9/2023, 12:05

debotoijusto wrote:
Oholo Mudovski wrote:Jelena Veljača malo kasni sa objavom o neravnopravnosti spolova...
Ako suprug sada kaže da se osjeća kao žena zarobljena u tijelu muškarca onda će oštećena supruga pasti u drugi plan jer će se raditi o običnoj bračnoj svađici koja nije vrijedna pažnje.

lika nisam vidio godinama i spominjem se maglovito iz doba rukometa
danas mi izgleda zarobljeno u tijelu medvjeda u zimskom snu a to zasticena vrsta


Dečki, svaka vam čast - Page 2 Original
Nisam ni ja, a ženu mu ne poznam, vidim odokativno teški oblik glupe cajkače tako da mi čovjeka dođe žao na godine provedene s njom...
Ali ako se medo rodno identificira kao žena izbiti će glupači sve adute iz ruku jer LGBT osoba ima pravni staus jači od žene sa razbijenim silokonima...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4090
2023-08-31


Back to top Go down

Dečki, svaka vam čast - Page 2 Empty Re: Dečki, svaka vam čast

Post by AssadNaPodmornici 26/9/2023, 12:06

Dakle što imamo. 
Imamo lika koji je agresivan krkan (iako osim namještene snimke nema dokaza o nasilju bez obzira što mediji kmeče) iako to ne znači da je nije klepnu
Imamo izoperiranu istamgram žensku koja je razvedena a ovome je svako malo preko istamgrama i izjavljivala ljubav i jebavala se sa njim dok je lik navodno *pleska godina ".
Sada se javila bivša od krkana da on nikada nije bio agresivan. 

Ukratko jedan i drugi nisu normalni i zašto cijela država zna ovu trakavicu?
Ona je razvedena koja gleda kako će napumpati se plastikom i troši lovu a nju privlače ovakvi krkani. I sada ja moram birati između njih dvoje a oboje nisu normalni. 
Jebe me se, to je posao suda. 

E da snimka ne dokazuje ništa. Vidi se da ga ona histerično pokušava isprovocirati a onda vrišti da je ovaj udara a ovaj govori tko te dira, i govori joj da ide ča iz stana. Mediji na račun toga traže šta? Zatvor za lika a ona žrtva ?
Trebaju oboje u zatvor

Jebe me se za njih za to postoje Bosanski sudovi koji k mediji ovo trpaju u naslovnice, svaku bračnu svađu

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20940
2018-06-14


kic likes this post

Back to top Go down

Dečki, svaka vam čast - Page 2 Empty Re: Dečki, svaka vam čast

Post by debotoijusto 26/9/2023, 12:08

TEOLOG i nekadašnji katolički svećenik, hercegovački franjevac, Dalibor Milas na Facebooku je odgovorio šatoraškom popu Iki Manduriću


"Čini se da po pitanju još jedne scene brutalnog obiteljskog nasilja u BiH na društvenim mrežama vlada popriličan kaos.

Mlada žena je povukla nedvojbeno jako hrabar potez. No, jedni je sada prozivaju zbog navodnog 'sponzoriranja' i fizičkog izgleda, drugi se čude zašto je toliko dugo čekala, treći pravu žrtvu vide u - Denisu Buntiću.

Jedan od potonjih je i kontroverzni isusovac Ike Mandurić. Pater Ike je na Facebooku objavio status u kojem je prokomentirao spomenuti slučaj i optužbe da je Denis pretukao svoju suprugu Klaru. Unatoč deklarativnoj osudi nasilja, Ike je prave žrtve pronašao u "muškarcima koji trpe maltretiranje" te nadodao: "Ako ste istrpjeli onakve histerije i cmizdrenja, ja vam se divim. Dečki, svaka vam čast!" Također je napisao da je Denis učinio "lošu stvar"...

Nije, Ike. Nije Denis učinio "lošu stvar", nego je počinio više krivičnih djela zbog kojih ga vjerojatno čeka zatvor. Lošu stvar naprave djeca kada proliju sok po kuhinjskom stolu. On je više puta pretukao mlađu žensku osobu kojoj se zakleo na ljubav i vjernost te ispod kreveta držao arsenal oružja na kojem bi mu pozavidio i Volodymyr Zelenskyy. Nakon što je Ike primijetio da je i on napravio "lošu stvar", izbrisao je objavu, što ne znači da je automatski promijenio i svoj stav.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30617
2014-04-12


Back to top Go down

Dečki, svaka vam čast - Page 2 Empty Re: Dečki, svaka vam čast

Post by Hoholo Mudovski 26/9/2023, 12:29

Dečki, svaka vam čast - Page 2 F6sxbw10
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4090
2023-08-31


Back to top Go down

Dečki, svaka vam čast - Page 2 Empty Re: Dečki, svaka vam čast

Post by prckov 26/9/2023, 12:36

u citavu stvar treba udrobit lijeve politike i jos vise histerije lijevih medija 

a one koji su najvise moralizirali na ovoj temi nagradit sendvicem
jel tako debo

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34112
2014-04-19


Back to top Go down

Dečki, svaka vam čast - Page 2 Empty Re: Dečki, svaka vam čast

Post by debotoijusto 26/9/2023, 12:52

prckov wrote:u citavu stvar treba udrobit lijeve politike i jos vise histerije lijevih medija 

a one koji su najvise moralizirali na ovoj temi nagradit sendvicem
jel tako debo

jasno , maslo huntera lie thomas i boze petrova
jedino si falija ovo oko sendve nije to nego pizza iz comet ping ponga
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30617
2014-04-12


Back to top Go down

Dečki, svaka vam čast - Page 2 Empty Re: Dečki, svaka vam čast

Post by prckov 26/9/2023, 13:05

debotoijusto wrote:
prckov wrote:u citavu stvar treba udrobit lijeve politike i jos vise histerije lijevih medija 

a one koji su najvise moralizirali na ovoj temi nagradit sendvicem
jel tako debo

jasno , maslo huntera lie thomas i boze petrova
jedino si falija ovo oko sendve nije to nego pizza iz comet ping ponga

tebi bi ja dao sendvic cak i da ne progovoris ni jednu, zasluzio si cak i mirovinu sa sendvicem svako jutro

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34112
2014-04-19


Back to top Go down

Dečki, svaka vam čast - Page 2 Empty Re: Dečki, svaka vam čast

Post by Hoholo Mudovski 26/9/2023, 13:13

prckov wrote:
debotoijusto wrote:
prckov wrote:u citavu stvar treba udrobit lijeve politike i jos vise histerije lijevih medija 

a one koji su najvise moralizirali na ovoj temi nagradit sendvicem
jel tako debo

jasno , maslo huntera lie thomas i boze petrova
jedino si falija ovo oko sendve nije to nego pizza iz comet ping ponga

tebi bi ja dao sendvic cak i da ne progovoris ni jednu, zasluzio si cak i mirovinu sa sendvicem svako jutro
U nas sedam kora kruva i malo mortadele.
Da je bar u Berlinu, Briselu, San Franciscu... to bi već bila spiza...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4090
2023-08-31


Back to top Go down

Dečki, svaka vam čast - Page 2 Empty Re: Dečki, svaka vam čast

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum