ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore - Page 3 Empty Re: Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore

Post by Ringo10 3/4/2023, 02:50

U Crnoj Gori se nista strateski bitno nece promijeniti

Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore - Page 3 Empty Re: Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore

Post by Serbinho-3 3/4/2023, 03:57

Moguce i ovo neka bitanga a ljudi se popalili.

Sta je uradio da bi neko slavio?

Nista.

Milo je sam sebe pobedio a ne ovaj.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26522
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore - Page 3 Empty Re: Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore

Post by Gast 3/4/2023, 04:40

mentalitet wrote:
škutor wrote:
mentalitet wrote:
RayMabus wrote:Kurti, Bečirović i Komšić još ne mogu doć k sebi.

Šok i nevjerica u graDŽanskoj BiH.

Jucher pricham sa jednim frendom koji sada zivi u Turskoj a iz Sarajeva je.Zivio dugo ovdje u USA kupio tamo jeftino kucu a u Sarajevo nije zelio nazad iako je musliman .Samo ponekada dodje kod brata kojemu je napravio kucu i onda ih sve postroji i jebe im mater glupu ,neshto kao ja ovdje na forumu.Musliman,jebeno poshten i moralan chovjek,takvoga Srbina ili Hrvata josh nisam sreo a znamo se iz Zagreba i ostali smo dobri frendovi zato shto nas spaja ljubav prema poshtenju,etici,moralu i istinskoj slobodi.On ne moze da vjeruje kako je taj narod u Sarajevu glup kao shto ja ne mogu da vjerujem kako su na ovom forumu oni koji se predstavljaju kao hrvati glupi.Ja zato upravo dolazim na ovaj forum da se razuvjerim i jednog dana prochitam kako ste doshli pameti,kako vam je iz dupeta doshlo u glavu makar zeru pameti.

taj balija sere o balijama ,,,

eto to je i donekle razumljivo

al kojupičkumaterinu ti imaš o rvatima srat


Imam pravo pisati istinu,a tvoj problem mozdani je shto to dozivljavash kao sranje jer si sazdan od lopovskog mentaliteta koji se boji istine i krije je kao zmija noge te izmishljash razne floskule kojima se shutash po forumu iako ni sam ne znash shto znache.Evo samo floskula koju ponavljash non stop "socijalistichki rasizam".Pa jebo te bog mutavi kako uopce te dvije rijechi mogu ici zajedno?Znash li ti shto uopce znache te dvije rijechi?On ne sere po balijama nego po svojim bliznjima koji su zatucani isto kao i ti ,ali ne moze da vjeruje da su ispali iz iste pichke a tako glupi.Kuzish sada kretenchino,shtakorska?


socijaalistička rasa je evidentna , pročitaj bilo koju definiciju rasizma

tvoj identitet tvoj problem,,,a ako zarati ,,,onda je tvoj problem nije samo tvoj ,,,morat će te ukokat svatko tko ima svoj identitet

mnogi identiteti globalozacijom ulaze u vakum osobnosti jer mutanti ka ti postaju glasniji , pa se mnogi kao taj balija stide svog porijekla , to je suicidno i veoma degenerativno za život uopće

nacija i religija su do sad jedina forma identiteta koja je preživjela po pitanju osobne sigurnosti ,,,,,naravno uz rasizam socijalizma koji je pak identitet koji u ratnom stanju mutanti koriste za ideološku vladavinu i ugnjetavanje svakog pojedinca kroz diktaturu

svaki pojedinac bez nacionalnog identiteta je zlo koje je topovsko meso ideologija koje mutanti koriste za svoje bolesti

iz tog razloga si ti i takvi ka ti veliko zlo



avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore - Page 3 Empty Re: Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore

Post by Gast 3/4/2023, 04:42

Serbinho-3 wrote:Moguce i ovo neka bitanga a ljudi se popalili.

Sta je uradio da bi neko slavio?

Nista.

Milo je sam sebe pobedio a ne ovaj.


eto vidiš ,,,i srbi se plaše vladavine srbijandera ,,,barem to si napisao izmeđ redova
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore - Page 3 Empty Re: Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore

Post by Ringo10 3/4/2023, 04:56

Ovaj novi ce mozda normalizirati odnos da Srbijom jer Milo je pokusao graditi CG identitet na osnovi antisrpstva...I tu je pogrijesio
Takodjer sukob sa SPC mu je zivotna glupost...tu je popusio definitivno
Ali ocekivati sad da ce ovaj Jakov ici na ujedinjenje sa Srbijom ili ukidanje priznanja Kosova ili napustanje NATO
to je iluzija
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore - Page 3 Empty Re: Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore

Post by Gast 3/4/2023, 05:24

Ringo10 wrote:Ovaj novi ce mozda normalizirati odnos da Srbijom jer Milo je pokusao graditi CG identitet na osnovi antisrpstva...I tu je pogrijesio
Takodjer sukob sa SPC mu je zivotna glupost...tu je popusio definitivno
Ali ocekivati sad da ce ovaj Jakov ici na ujedinjenje sa Srbijom ili ukidanje priznanja Kosova ili napustanje NATO
to je iluzija

jakov nije srbin ,,, a ni dritan ,,, mutantna gamad bez identiteta su zlo kojima se nemože uć u trag i nikaome nije jasna trenutna blasfemija u crnoj gori

odnosno sve je jasno ,,,,,,crna gora nema identitet ,,,,takvo stanje je i u ljudi koji su na državnom kontu u hrvatskoj ,,,,sreća da ih je samo pola miliona ,, pa u ratnom stanju postaju minorni ,,,,,,,,,priklone se "ustašama"
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore - Page 3 Empty Re: Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore

Post by pizzon 3/4/2023, 11:08

Serbinho-3 wrote:Moguce i ovo neka bitanga a ljudi se popalili.

Sta je uradio da bi neko slavio?

Nista.

Milo je sam sebe pobedio a ne ovaj.

zato jos nisam cuo cestitku
zvanicnu
milo je priznao poraz
znaci,
prostor za cestitku je slobodan
jakov je c.gorac 
nije antisrbin
ali je za eu -nato
moj izbor, ali....
bice tu, moguce, nepoklapanja

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore - Page 3 Empty Re: Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore

Post by pizzon 3/4/2023, 11:13

truju nas ratom u ukrajini
Od jutra do ponoci
nato je napao rusiju u ukrajini
do poslednjeg ukrajinca
kolektivni zapad
anglo-saksonci 
srednji vek, u p.m.
zato jer se u ukrajini
brani evropa i evropska srbija
to jebe informbirovce
to je sjebalo i srbe i srbiju
vec 30tak godina
pijemo otrovnu  rusku vodu
non stop smo pod infekcijom
ne deluju antibiotici
samo se trujemo...

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore - Page 3 Empty Re: Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore

Post by IL Risorto 3/4/2023, 11:18

RayMabus wrote:
crvenkasti wrote:Jel to znači Velika Srbija?
Ne znači.

Znači da je Komšić dobija veliki kurac u guzicu.

Idući predsjednički izbori su im za pet godina ( 2028 ) a ovi podržava RS a ne islamsku BiH.
O majke ti božije,ispada su svi izbori na cijelom svijetu vezani uz Komšića i BiH,ovi u Crnoj Gori,Finskoj.

Sutra ako u Nikaragvi dođe do nekakve promjene,hoćeš li i to gledat kroz prizmu Komšića i BiH.

Izgleda da ono što emancipaciji nije pošlo za rukom,moglo bi Komšiću,da te mentalno rasturi do kraja.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore - Page 3 Empty Re: Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore

Post by pizzon 3/4/2023, 11:19

škutor wrote:
Ringo10 wrote:Ovaj novi ce mozda normalizirati odnos da Srbijom jer Milo je pokusao graditi CG identitet na osnovi antisrpstva...I tu je pogrijesio
Takodjer sukob sa SPC mu je zivotna glupost...tu je popusio definitivno
Ali ocekivati sad da ce ovaj Jakov ici na ujedinjenje sa Srbijom ili ukidanje priznanja Kosova ili napustanje NATO
to je iluzija

jakov nije srbin ,,, a ni dritan ,,, mutantna gamad bez identiteta su zlo kojima se nemože uć u trag i nikaome nije jasna trenutna blasfemija u crnoj gori

odnosno sve je jasno ,,,,,,crna gora nema identitet ,,,,takvo stanje je i u ljudi koji su na državnom kontu u hrvatskoj ,,,,sreća da ih je samo pola miliona ,, pa u ratnom stanju postaju minorni ,,,,,,,,,priklone se "ustašama"

rezultati izbora nisu u tom pravcu
tek ce nakon junskih izbora
c.gora oformiti realnu vecinu !?

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore - Page 3 Empty Re: Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore

Post by RayMabus 3/4/2023, 11:24

Sa ovim argumentima podrška Đukanoviću je bila moralan potez, ali još je Makijaveli u 16. stoljeću razdvojio politiku i moral, i sada je potez Komšića i Bećirovića doveo Bosnu i Hercegovinu u situaciju da eventualno trpi političke posljedice.
Drugi problem je taj što će ova podrška postati svojevrsni politički alibi kojeg će političari kao što su Aleksandar Vucić i Zoran Milanović koristiti kao opravdanje za miješanje u unutrašnje stvari Bosne i Hercegovine. Jasno je da podrška predsjedničkom kandidatu i ono što Vucić i Milanović često rade nije isto, ali bi ovo mogli koristiti kao primjer da opravdaju svoje poteze.
Da će se to dešavati Adem Vuchiqi je već nagovijestio navodeći kao primjer da on nije komentarisao izbore u Crnoj Gori, a da je Bećirović to učinio.
Komšić i Bećirović su podržali Milu Đukanovića koji je poražen, da li su trebali biti mudriji?
:coffee
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore - Page 3 Empty Re: Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore

Post by RayMabus 3/4/2023, 11:27

IL Risorto wrote:
RayMabus wrote:
crvenkasti wrote:Jel to znači Velika Srbija?
Ne znači.

Znači da je Komšić dobija veliki kurac u guzicu.

Idući predsjednički izbori su im za pet godina ( 2028 ) a ovi podržava RS a ne islamsku BiH.
O majke ti božije,ispada su svi izbori na cijelom svijetu vezani uz Komšića i BiH,ovi u Crnoj Gori,Finskoj.

Sutra ako u Nikaragvi dođe do nekakve promjene,hoćeš li i to gledat kroz prizmu Komšića i BiH.

Izgleda da ono što emancipaciji nije pošlo za rukom,moglo bi Komšiću,da te mentalno rasturi do kraja.
Normalno da jesu. Pa ja san prije misec i po dana baš Pizonu reka da umukne i neka mulja s ovim oko Kosovoa dok ne vidimo izbore u CG a mislija san na Milojka Spajića.

Milojko je dobio ove izbore pa ti seri golube bijeli šta god oćeš.

Lista za odstrijel :

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_elections_in_2023

General je u pohodu na vaše glave.

Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore - Page 3 220px-Beheading_of_Leonard_George_Siffleet


Last edited by RayMabus on 3/4/2023, 11:29; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore - Page 3 Empty Re: Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore

Post by IL Risorto 3/4/2023, 11:28

Dobro gospodine Galaktički đenerale neka bude kako ti kažeš.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore - Page 3 Empty Re: Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore

Post by RayMabus 3/4/2023, 11:55

IL Risorto wrote:Dobro gospodine Galaktički đenerale neka bude kako ti kažeš.
Izvoli dokaze.

Datum ti je 24.01 a tema je : kme, i ovdje sam ti izdvojio te postove.

Crno na bijelo :

https://www.ex-iskon-pleme.com/t54561-kako-je-general-galakticke-predvidio-rezultate-izbora-u-cg#2113512
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore - Page 3 Empty Re: Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore

Post by Serbinho-3 3/4/2023, 20:06

Taj Jakov, morace dosta da se dokazuje da ne siri regionalnu mrznju i stavlja se na nekakve strane, poput Mila sa Pristinom i Sarajevom. Cak je i Rama ukapirao da je saradnja bolja od podela i mrznje. Beograd se pozicionirao u Emiratima, Zalivske Zemlje i slicno, Kina, nikakvi problemi kao sa Zapadom, koji te gledaju kao Ciganina, koji sa tobom mogu da rade sta hoce a ti da izvrsavas njihova naredjenja decenijama. Oprali su i Turke, cak ni Turci to ne rade. Tako da ovo o ovom Jakovu, previse neke pompe a nista nije pokazao. Toj regiji tamo treba ekonomija i uredjeno drustvo a ne kojekakve podele i sejanje mrznje, dok su vladajuce strukture finansijski resile svoj problem. Crna Gora je uvek zavlacila po potrebi, nikad im verovati videli sada Srbija ode napred, pa menjaju plocu. Drzati ih na distanci. Svoj doprinos su dali kroz sirenje mrznje i velicanja mrznje protiv SPC, koja ni Tita nije zanimala, koliko su naduvali pricu, jer se islo na oduzimanje zemljista i gradnju, biznis i politika kroz mrznju.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26522
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore - Page 3 Empty Re: Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum