ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore Empty Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore

Post by RayMabus Sat 1 Apr - 12:23

Podrška ovome šta nije Đukanović.

https://www.geopolitika.news/analize/a-miric-opet-utakmica-stoljeca-zeleni-crnogorci-pojacani-manjinama-protiv-bijelih-velikosrba-pojacanih-velikorusima/

A jesu se uskokodakali kad su skužili da bi im Đukanovic moga popušit izbore ko da nema CG bez Đukanovica i odma će to postat Srbija i kuac palac.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore Empty Re: Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore

Post by Serbinho-3 Sat 1 Apr - 12:26

Oni su se jedino od Rusa omastili i Beograda, oterali

gradjansku klasu, uleteli im u Salonce sa pricom o Titu.

Bili Sudije po Beogradu sa Osnovnom Skolom, znam slucaj,

pokupili i po 3 Salonca.

Sta se radilo i Logika bi zaplakala.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore Empty Re: Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore

Post by RayMabus Sat 1 Apr - 18:39

https://www.klix.ba/vijesti/regija/kurti-uoci-crnogorskih-izbora-ako-djukanovic-ne-pobijedi-stvorit-ce-se-velika-srbija/230401050

lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore Empty Re: Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore

Post by jastreb Sat 1 Apr - 22:18

Serbinho-3 wrote:Oni su se jedino od Rusa omastili i Beograda, oterali

gradjansku klasu, uleteli im u Salonce sa pricom o Titu.

Bili Sudije po Beogradu sa Osnovnom Skolom, znam slucaj,

pokupili i po 3 Salonca.

Sta se radilo i Logika bi zaplakala.
Neki dan sam na Happy TV prvi put vidio pljuvanje po Moskvi.

Neki zadrigli Srbende izHhrvatske počeli su napadati Ruse,govoreći kako je Knin pao u Moskvi ,a ne u Beogradu i slične stvari.

zatim su spominjali vojnu i političku pomoć Hrvatskoj od strane Moskve 90-tih i sl.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore Empty Re: Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore

Post by michaellcmacha Sun 2 Apr - 8:00

jastreb wrote:
Serbinho-3 wrote:Oni su se jedino od Rusa omastili i Beograda, oterali

gradjansku klasu, uleteli im u Salonce sa pricom o Titu.

Bili Sudije po Beogradu sa Osnovnom Skolom, znam slucaj,

pokupili i po 3 Salonca.

Sta se radilo i Logika bi zaplakala.
Neki dan sam na Happy TV prvi put vidio pljuvanje po Moskvi.

Neki zadrigli Srbende izHhrvatske počeli su napadati Ruse,govoreći kako je Knin pao u Moskvi ,a ne u Beogradu i slične stvari.

zatim su spominjali vojnu i političku pomoć Hrvatskoj od strane Moskve 90-tih i sl.
sve si krivo i vidio i čuo

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore Empty Re: Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore

Post by RayMabus Sun 2 Apr - 9:41

Glasači u sedam evropskih zemalja danas izlaze na birališta. Osim u Crnoj Gori izbori će se održati u Finskoj, Bugarskoj, Andori, Švicarskoj, Italiji i nekim izbornim jedinicama u Francuskoj.


Širom Evrope danas se održavaju izbori, građani sedam zemalja uzimaju olovke u ruke
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore Empty Re: Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore

Post by RayMabus Sun 2 Apr - 19:40

CDT je objavio da je izlaznost do 19 sati 67,1 odsto, odnosno za 6,5 odsto više nego u prvom krugu izbora.
-
Svi su danas na biralištima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore Empty Re: Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore

Post by RayMabus Sun 2 Apr - 19:53

Iz nevladinih organizacija koje prate izbore kažu da je veća izlaznost bila očekivana s obzirom na to da se drugi krug predsjedničkih izbora događa prvi put nakon 1997. godine. Birališta su otvorena do 20 sati, a prvi rezultati se očekuju već u 21 sat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore Empty Re: Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore

Post by Serbinho-3 Sun 2 Apr - 20:06

jastreb wrote:
Serbinho-3 wrote:Oni su se jedino od Rusa omastili i Beograda, oterali

gradjansku klasu, uleteli im u Salonce sa pricom o Titu.

Bili Sudije po Beogradu sa Osnovnom Skolom, znam slucaj,

pokupili i po 3 Salonca.

Sta se radilo i Logika bi zaplakala.
Neki dan sam na Happy TV prvi put vidio pljuvanje po Moskvi.

Neki zadrigli Srbende izHhrvatske počeli su napadati Ruse,govoreći kako je Knin pao u Moskvi ,a ne u Beogradu i slične stvari.

zatim su spominjali vojnu i političku pomoć Hrvatskoj od strane Moskve 90-tih i sl.

Rusi su 90-ih prodali sve Srbe zarad svoje zadnjice.

Zapad se popalio, pa ih Putin spalio.

Divljali, ovaj ih ustopovao.

Knin, isti se ne bi desio da je neko razgovarao sa istim.

Sirila se mrznja i kupili politicki poeni.

Kesa u ruku, Flixbus, Danke Deutschland, sluga.

Nisu Jevreji, pa da imaju kliker u glavi.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore Empty Re: Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore

Post by Serbinho-3 Sun 2 Apr - 20:09

Crna Gora, tamo nema nista, dobro jos i prolaze.

Okolina Jad&Beda.

Zavukao ga i Milo Srbiji, pa mu rekli iz EU da sjase 

ako misli u EU.

50 godina na vlasti i ulazi u EU.

Crtani Film.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore Empty Re: Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore

Post by pizzon Sun 2 Apr - 20:15

to nije tacno
jakov jeste eu- nato opcija
jakov nije anti-srpski 
ali nije ni fan rusije
Jakov ce, eventualno, biti
kompromisno resenje
unutrasnjih trvenja...c.gore

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4984
2020-04-21


Back to top Go down

Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore Empty Re: Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore

Post by RayMabus Sun 2 Apr - 20:19

Vidit ćemo sad uskoro. Baš tebi san Pizon reka prije više od misec dana da muljaš s tim oko Kosova jer su ovi izbori vamo a na ove san i mislija ( Milojko Spajić ) jer Kosovo uopće nije vanjska politika EU nego njemačko zlostavljanje Srbije a za račun Kurtija.

Zato Kurti i kmeči kad je vidija da bi moga ovi dobit. I oni Bečirović i Komšić isto.

Uglavnom govna su isplivala na površinu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore Empty Re: Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore

Post by Serbinho-3 Sun 2 Apr - 20:20

Prepucavaju se a nemaju leba da jedu.

Gladan rezi, sit drema.

Logika.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore Empty Re: Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore

Post by pizzon Sun 2 Apr - 20:34

uzorak 54%
jakov 60.50
milo    39.50

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4984
2020-04-21


Back to top Go down

Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore Empty Re: Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore

Post by pizzon Sun 2 Apr - 20:43

71%
J- 60%
M-40%

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4984
2020-04-21


Back to top Go down

Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore Empty Re: Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore

Post by RayMabus Sun 2 Apr - 20:47

Eto :

https://www.novosti.rs/crna-gora/vesti/1222983/milo-izgubio-izbore-jakov-milatovic-deklasirao-djukanovica

Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore 2Q==

Drugarica Komšić je upravo izgubila jednog svog drugara iz regiona koji je za gradžansku BiH tj preglasavanje Hrvata. Zato su se onaj Bečirović i Komšić prekjučer i digli na sve četiri noge.

Borrelli i švabska govna isto na aparatima jer ovo je udarac Kurtiju a pomaže Vučicu pošto sam rekao da Kosovo nije vanjska politka EU jer ga pet država EU ne priznaje pa prema tom njemačko smeće podržava balije na Balkanu.

CG je parlamentarna a ne predsjednička demokracija tako da ovo ne igra ništa po tom pitanju a izbori su im ionako dogodine a trenutna vlada je i onako na knap pa mi nije problem kojeg i potkupit da padne vlada i prijevremeni izbori tako da nema zime oko ničega osim šta je drugarica Komšić i Kurti na aparatima.

Iđemo dalje.

---

Prijestolja čine sedmi zbor nebeske hijerarhije. Oni personificiraju Božju pravdu i autoritet. Prema Denyju Aeropagitu, oni su potpuno gluhi za sve ljudske napasti i imaju privilegiju služiti kao sjedište Boga i temelj svijeta, otuda i njihov naziv. Oni provode božansku pravdu kako bi organizirali materijalni svijet i nadahnuli predstavnike reda u njemu. Izraz "pravda" ovdje ne treba shvatiti u smislu zakona , već u smislu dosljednosti između stvarnosti i božanskog plana: radi se više o pravednosti nego o pravdi u uobičajenom smislu riječi.


lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore Empty Re: Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore

Post by crvenkasti Sun 2 Apr - 20:51

Jel to znači Velika Srbija?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28778
2014-04-17


Back to top Go down

Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore Empty Re: Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore

Post by RayMabus Sun 2 Apr - 20:54

crvenkasti wrote:Jel to znači Velika Srbija?
Ne znači.

Znači da je Komšić dobija veliki kurac u guzicu.

Idući predsjednički izbori su im za pet godina ( 2028 ) a ovi podržava RS a ne islamsku BiH.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore Empty Re: Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore

Post by mentalitet Sun 2 Apr - 21:03

Serbinho-3 wrote:Prepucavaju se a nemaju leba da jedu.

Gladan rezi, sit drema.

Logika.

Do 1991 sam mislio da su crnogorci poshten i ponosan narod (valjda ima i takvih ali se ne vide i ne chuju) ali kada sam otishao u Njemachku i kada sam upoznao neke crnogorce,sve do zadnjega su bili nabildani kriminalci prve klase. U zajebanciji sam jednom jednoga pitao ,gdje se takmichi u bodi bildingu a on mi je odgovorio ,da uvijek pobijedi muriju kad im pobjegne ako neko javi da je upao u yudji stan.Kaze,jebo te sport,treba biti pripremljen za pobjec da ne zavrshish u zatvoru.Meni su nudili da radim za njih (10% od svakog odrukanog poshtenog chovjeka koji drzi novac ili zlato u stanu),dakle kupovali su informacije od onih "poshtenih" balkanaca koji su drukali svoje prijatelje i rodbinu te obijali njihove stanove dok su ovi bili na poslu.Lopovski narod pa zato vjerujem kada su hrvatski mediji izvjeshtavali da je ta crnogorska banda u uniformama JNA pljachkala i palila po Konavlima ne zbog toga shto su se borili protiv ustasha nego zbog toga da napune svoje dzepove.Da nije tako ne bi Milo Djukanovic bio na vlasti ni jedan mandat.Tako ti je i sa ovim takozvanim "velikim hrvatima",isti kamenjarski mentalitet,samo shto su ovi malo sofisticiraniji pa su to umotali u lijepi celofan i glupim hrvatima prodali pod borbu za nacionalne interese.U prevodu,jebo majku narod svoju pokvarenu,zasluzio je ono shto ima.
Poshteniji je onaj Abazovic albanac od svakog crnogorca..Zato mu skidam kapu shto se usudio medju kriminalcima uraditi ono shto je uradio.



Last edited by mentalitet on Sun 2 Apr - 21:06; edited 1 time in total

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore Empty Re: Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore

Post by pizzon Sun 2 Apr - 21:05

oko 90%
J -58%
M- 42%

iskreno cestitam jakovu...
srecno...izvoli u beograd..

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4984
2020-04-21


Back to top Go down

Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore Empty Re: Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum