ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore - Page 2 Empty Re: Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore

Post by pizzon 2/4/2023, 21:05

oko 90%
J -58%
M- 42%

iskreno cestitam jakovu...
srecno...izvoli u beograd..

pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore - Page 2 Empty Re: Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore

Post by mentalitet 2/4/2023, 21:13

pizzon wrote:oko 90%
J -58%
M- 42%

iskreno cestitam jakovu...
srecno...izvoli u beograd..


Chuj budale::))Pa "srbendo" zar nisi izjavljivao da ste vi srbijanci jedini pravi srbi?Umjesto da istjerate sa Dedinja sve one jugoslovenchine vi bi josh da vam trpaju sa kamenjara.Vidi samo kako su hrvati proshli od kamenjarki.Tako cete i vi jer ce opet presvuci kaput i postati veci srbi od vas "srbijanaca".Znachi,kod srba nishta novo kao ni kod hrvata,glupi tupi ostali ,a takvi ce i umrijeti.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5060
2020-07-05


Back to top Go down

Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore - Page 2 Empty Re: Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore

Post by Gast 2/4/2023, 21:14

mentalitet wrote:
pizzon wrote:oko 90%
J -58%
M- 42%

iskreno cestitam jakovu...
srecno...izvoli u beograd..


Chuj budale::))Pa "srbendo" zar nisi izjavljivao da ste vi srbijanci jedini pravi srbi?Umjesto da istjerate sa Dedinja sve one jugoslovenchine  vi bi josh da vam trpaju sa kamenjara.Vidi samo kako su hrvati proshli od kamenjarki.Tako cete i vi jer ce opet presvuci kaput i postati veci srbi od vas "srbijanaca".Znachi,kod srba nishta novo kao ni kod hrvata,glupi tupi ostali ,a takvi ce i umrijeti.

samo ciganska država je prava država

avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore - Page 2 Empty Re: Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore

Post by RayMabus 2/4/2023, 21:17

E sad pošto su Kurti, Bečirović i Komšić prekjučer otvoreno napali ovoga da je četnik i pozvali da se glas da Đukanovicu dakle mješaju se u unutarnje stvari druge države a smeta im kad se Srbi i Hrvati brinu za svoje jer oni bi islamsku BiH i veliku Albaniju dakle dvostruka mjerila i dvolićnost možeš mislit kakvi će biti njihovi odnosi s njime idući pet godina.

Normalno u diplomaciji premijer zove premijera a predsjednik predsjednika u posjet pa moš mislit kako će ga Komšić i Bečirović pozvat u državni posjet BiH al znamo tko će mu sad čestitati i odma ga pozvati u državni posjet a Bečirović i Komšić se moraju odazvati a to će im biti živa muka.

Dodo jebi ih dok im oči ne ispadnu.

Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore - Page 2 5bbcc625-d8a0-4ce9-bf9d-7a0c0a0a0a67-dd-preview
RayMabus
RayMabus

Posts : 177134
2014-04-11


Back to top Go down

Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore - Page 2 Empty Re: Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore

Post by Serbinho-3 2/4/2023, 21:25

Ne pratim tu EX-YU scenu.

Ulazak u Open Balkan ce biti kazu prvi korak.

Milo je bio u prici Sarajevo-Pristina.

Ne znam ni kako je izgubio.

Verovatno videli Srbija otvara fabrike a ovaj ih vozi oko

Slavije.

Menjaju se vremena, kada krene ekonomija, nacionalizam 

ispada iz price.

Sto otprilike znaci da Juga nije imala ekonomiju, ako je nacionalizam

nasao svoj put ko voda, sto uvek nadje isti.


https://www.b92.net/info/komentari.php?nav_id=2312003
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26630
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore - Page 2 Empty Re: Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore

Post by pizzon 2/4/2023, 21:28

mentalitet wrote:
pizzon wrote:oko 90%
J -58%
M- 42%

iskreno cestitam jakovu...
srecno...izvoli u beograd..


Chuj budale::))Pa "srbendo" zar nisi izjavljivao da ste vi srbijanci jedini pravi srbi?Umjesto da istjerate sa Dedinja sve one jugoslovenchine  vi bi josh da vam trpaju sa kamenjara.Vidi samo kako su hrvati proshli od kamenjarki.Tako cete i vi jer ce opet presvuci kaput i postati veci srbi od vas "srbijanaca".Znachi,kod srba nishta novo kao ni kod hrvata,glupi tupi ostali ,a takvi ce i umrijeti.

neka poseti beograd
kao gost, pred.c.gore

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore - Page 2 Empty Re: Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore

Post by RayMabus 2/4/2023, 21:32

Serbinho-3 wrote:
Ne znam ni kako je izgubio.
Izgubio je tako jer sam ja podržao ove druge.

Eto neka ti Pizzon potvrdi da sam mu reka prije misec i po dana da mulja s tim Kosovom dok ne vidimo izbore u CG.

Eto kako je izgubija. Umiješala se viša sila i nabila ga drugarici Komšić do jaja. Amo dalje. To je zaključeno. Idući predsjednički izbori u CG su za pet godina.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177134
2014-04-11


Back to top Go down

Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore - Page 2 Empty Re: Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore

Post by RayMabus 2/4/2023, 21:39

Prije 3 minute
Dodik čestitao Milatoviću
Milorad Dodik, predsjednik RS i SNSD-a prvi je čestitao Jakovu Milatoviću na pobjedi na predsjedničkim izborima u Crnoj Gori.
"Čestitam Jakovu Milatoviću izbor za predsjednika Crne Gore. Nadam se da će Crnu Goru voditi putem napretka i prosperiteta i da ćemo u duhu dobrosusjedskih odnosa uspješno surađivati na korist građana i Crne Gore i Republike Srpske”, napisao je na Twitteru.


Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore - Page 2 Herceg_bosna201306101039470

lol!
Samo jebi. Dok im oči ne ispadnu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177134
2014-04-11


Back to top Go down

Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore - Page 2 Empty Re: Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore

Post by mentalitet 2/4/2023, 21:44

škutor wrote:
mentalitet wrote:
pizzon wrote:oko 90%
J -58%
M- 42%

iskreno cestitam jakovu...
srecno...izvoli u beograd..


Chuj budale::))Pa "srbendo" zar nisi izjavljivao da ste vi srbijanci jedini pravi srbi?Umjesto da istjerate sa Dedinja sve one jugoslovenchine  vi bi josh da vam trpaju sa kamenjara.Vidi samo kako su hrvati proshli od kamenjarki.Tako cete i vi jer ce opet presvuci kaput i postati veci srbi od vas "srbijanaca".Znachi,kod srba nishta novo kao ni kod hrvata,glupi tupi ostali ,a takvi ce i umrijeti.

samo ciganska država je prava država


Meni ne treba drzava da bi se ostvario kao ljudsko bice u onom najljepshem smislu.Ja od ni jedne drzave nisam nikad nishta dobio iako sam zivio u njih 4 nego sam ochekivao od drzave da se samo drzi svojih pozitivnih zakona i to za sve njene gradjane isto.Ako su vas uvjerili da ce vam sve probleme drzava rijeshiti onda su vas grdno zajebali shto se vidi i nakon postojanja tvoje vukojebine.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5060
2020-07-05


Back to top Go down

Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore - Page 2 Empty Re: Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore

Post by mentalitet 2/4/2023, 21:49

RayMabus wrote:Prije 3 minute
Dodik čestitao Milatoviću
Milorad Dodik, predsjednik RS i SNSD-a prvi je čestitao Jakovu Milatoviću na pobjedi na predsjedničkim izborima u Crnoj Gori.
"Čestitam Jakovu Milatoviću izbor za predsjednika Crne Gore. Nadam se da će Crnu Goru voditi putem napretka i prosperiteta i da ćemo u duhu dobrosusjedskih odnosa uspješno surađivati na korist građana i Crne Gore i Republike Srpske”, napisao je na Twitteru.


Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore - Page 2 Herceg_bosna201306101039470

lol!
Samo jebi. Dok im oči ne ispadnu.


Pa uz ove srbe iz BiH su i neki hrvati iz BiH shvatili tko im je glavni neprijatelj.Ako je ovo istina da je pobijedio taj Milatovic ili vec kako se zove onda je to po meni pochetak razrjeshavanja balkanskog chvora.Balkan balkancima a amerima i svim ostalima chizma u shupak.Jer na tim se prostorima oduvijek zivjelo mirno i bez ratova dok se nisu mijeshali treci,schwabe,ameri,turci i ostala zgadija.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5060
2020-07-05


Back to top Go down

Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore - Page 2 Empty Re: Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore

Post by Gast 2/4/2023, 21:50

mentalitet wrote:
škutor wrote:
mentalitet wrote:
pizzon wrote:oko 90%
J -58%
M- 42%

iskreno cestitam jakovu...
srecno...izvoli u beograd..


Chuj budale::))Pa "srbendo" zar nisi izjavljivao da ste vi srbijanci jedini pravi srbi?Umjesto da istjerate sa Dedinja sve one jugoslovenchine  vi bi josh da vam trpaju sa kamenjara.Vidi samo kako su hrvati proshli od kamenjarki.Tako cete i vi jer ce opet presvuci kaput i postati veci srbi od vas "srbijanaca".Znachi,kod srba nishta novo kao ni kod hrvata,glupi tupi ostali ,a takvi ce i umrijeti.

samo ciganska država je prava država


Meni ne treba drzava da bi se ostvario kao ljudsko bice u onom najljepshem smislu.Ja od ni jedne drzave nisam nikad nishta dobio iako sam zivio u njih 4 nego sam ochekivao od drzave da se samo drzi svojih pozitivnih zakona i to za sve njene gradjane isto.Ako su vas uvjerili da ce vam sve probleme drzava rijeshiti onda su vas grdno zajebali shto se vidi i nakon postojanja tvoje vukojebine.

sam sebe lažeš

kaže nije dobio ,,a očekivo ,,,


to je bolest
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore - Page 2 Empty Re: Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore

Post by mentalitet 2/4/2023, 22:00

škutor wrote:
mentalitet wrote:
škutor wrote:
mentalitet wrote:
pizzon wrote:oko 90%
J -58%
M- 42%

iskreno cestitam jakovu...
srecno...izvoli u beograd..


Chuj budale::))Pa "srbendo" zar nisi izjavljivao da ste vi srbijanci jedini pravi srbi?Umjesto da istjerate sa Dedinja sve one jugoslovenchine  vi bi josh da vam trpaju sa kamenjara.Vidi samo kako su hrvati proshli od kamenjarki.Tako cete i vi jer ce opet presvuci kaput i postati veci srbi od vas "srbijanaca".Znachi,kod srba nishta novo kao ni kod hrvata,glupi tupi ostali ,a takvi ce i umrijeti.

samo ciganska država je prava država


Meni ne treba drzava da bi se ostvario kao ljudsko bice u onom najljepshem smislu.Ja od ni jedne drzave nisam nikad nishta dobio iako sam zivio u njih 4 nego sam ochekivao od drzave da se samo drzi svojih pozitivnih zakona i to za sve njene gradjane isto.Ako su vas uvjerili da ce vam sve probleme drzava rijeshiti onda su vas grdno zajebali shto se vidi i nakon postojanja tvoje vukojebine.

sam sebe lažeš

kaže nije dobio ,,a očekivo ,,,


to je bolest

Ja gdje god sam zivio ,zivio sam dobro .Nikad nisam od drzave bilo koje trazio nishta ali sam uredno podmirivao svoje obveze.Pa i danas je tako.Mogu ti neki sve oteti ali znanje i kreativnost ti moze samo smrt uzeti.Dochim vi kamenjari i ne znate drugachije osim krasti,otimati od slabijih a kad toga nestane onda i vlastitu svoju drzavu krasti jer ste je i stvorili za to a ne da bude bolje siromashnima i obespravljenima.Takav tupav kakav jesi dokazujesh svoju primitivnost i ne znanje tvrdeci da znash bolje od mene kako zivim.Samo to interesovanje kako zive drugi je upravo josh jedan dokaz kako bi htjeli doznati tko ima da bi mu ukrali.Jarane,po svim vashim pokazateljima u zadnjih 30 god. vi nikada necete napraviti zajednicu u kojoj ce vecina biti zadovoljna jer ste rodjenjem lopovi i skloni kriminalnim radnjama shto uvidjaju i nove generacije hrvata pa bjeze iz te vukojebine a u njoj ostaju samo oni koji moraju i nesposobni kao shto si ti.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5060
2020-07-05


Back to top Go down

Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore - Page 2 Empty Re: Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore

Post by RayMabus 2/4/2023, 22:20

Kurti, Bečirović i Komšić još ne mogu doć k sebi.

Šok i nevjerica u graDŽanskoj BiH.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177134
2014-04-11


Back to top Go down

Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore - Page 2 Empty Re: Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore

Post by Gast 2/4/2023, 22:24

primjera radi

kleptomanija je urođeni ciganuluk u svakom
najpoštenije ljude koje znam ,,znam da kradu skrivajući se iza alata krađe :zakona pravila certifikata diploma nekretnina itd.

ti si ljubomoran što drugi ima ,, nevalja to ,,,ukradi i ti ,,,ako ti je do tog

smisao svakodnevnice ako sebi formiraš po trendu,,,e tad si pokojnik
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore - Page 2 Empty Re: Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore

Post by mentalitet 2/4/2023, 22:30

RayMabus wrote:Kurti, Bečirović i Komšić još ne mogu doć k sebi.

Šok i nevjerica u graDŽanskoj BiH.

Jucher pricham sa jednim frendom koji sada zivi u Turskoj a iz Sarajeva je.Zivio dugo ovdje u USA kupio tamo jeftino kucu a u Sarajevo nije zelio nazad iako je musliman .Samo ponekada dodje kod brata kojemu je napravio kucu i onda ih sve postroji i jebe im mater glupu ,neshto kao ja ovdje na forumu.Musliman,jebeno poshten i moralan chovjek,takvoga Srbina ili Hrvata josh nisam sreo a znamo se iz Zagreba i ostali smo dobri frendovi zato shto nas spaja ljubav prema poshtenju,etici,moralu i istinskoj slobodi.On ne moze da vjeruje kako je taj narod u Sarajevu glup kao shto ja ne mogu da vjerujem kako su na ovom forumu oni koji se predstavljaju kao hrvati glupi.Ja zato upravo dolazim na ovaj forum da se razuvjerim i jednog dana prochitam kako ste doshli pameti,kako vam je iz dupeta doshlo u glavu makar zeru pameti.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5060
2020-07-05


Back to top Go down

Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore - Page 2 Empty Re: Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore

Post by Gast 2/4/2023, 22:53

mentalitet wrote:
RayMabus wrote:Kurti, Bečirović i Komšić još ne mogu doć k sebi.

Šok i nevjerica u graDŽanskoj BiH.

Jucher pricham sa jednim frendom koji sada zivi u Turskoj a iz Sarajeva je.Zivio dugo ovdje u USA kupio tamo jeftino kucu a u Sarajevo nije zelio nazad iako je musliman .Samo ponekada dodje kod brata kojemu je napravio kucu i onda ih sve postroji i jebe im mater glupu ,neshto kao ja ovdje na forumu.Musliman,jebeno poshten i moralan chovjek,takvoga Srbina ili Hrvata josh nisam sreo a znamo se iz Zagreba i ostali smo dobri frendovi zato shto nas spaja ljubav prema poshtenju,etici,moralu i istinskoj slobodi.On ne moze da vjeruje kako je taj narod u Sarajevu glup kao shto ja ne mogu da vjerujem kako su na ovom forumu oni koji se predstavljaju kao hrvati glupi.Ja zato upravo dolazim na ovaj forum da se razuvjerim i jednog dana prochitam kako ste doshli pameti,kako vam je iz dupeta doshlo u glavu makar zeru pameti.

taj balija sere o balijama ,,,

eto to je i donekle razumljivo

al kojupičkumaterinu ti imaš o rvatima srat
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore - Page 2 Empty Re: Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore

Post by RayMabus 2/4/2023, 22:56

Baš smo se fino iskenjali po Komšiću i graDŽanskoj BiH.

A evo im je i ona ljevičarka u Finskoj popušila a dobila desnica dakle ova struja od HDZ-a a to je bitno za omjer snaga unutar EU.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177134
2014-04-11


Back to top Go down

Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore - Page 2 Empty Re: Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore

Post by RayMabus 2/4/2023, 23:17

Kad te pogurne anđel Prijestolnik....


Što će učiniti mladi Jakov Milatović, čiji se pokret zove Europa sad!, tek ćemo vidjeti, ali njegovom pobjedom svakako su ojačale prosrpske opcije, koje su međusobno u suparničkom i konkurentskom odnosu, ali im je ovoga puta uspjela zajednička nakana - rušenje Mila Đukanovića.


Tko je Jakov Milatić? Zaklinje se u Europu, ali nakon pobjede slavilo se uz srpske poskočice...



Baš smo se fino iskenjali po Komšiću i graDŽanskoj BiH. Ne dolaze sebi nikako.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177134
2014-04-11


Back to top Go down

Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore - Page 2 Empty Re: Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore

Post by mentalitet 2/4/2023, 23:24

škutor wrote:
mentalitet wrote:
RayMabus wrote:Kurti, Bečirović i Komšić još ne mogu doć k sebi.

Šok i nevjerica u graDŽanskoj BiH.

Jucher pricham sa jednim frendom koji sada zivi u Turskoj a iz Sarajeva je.Zivio dugo ovdje u USA kupio tamo jeftino kucu a u Sarajevo nije zelio nazad iako je musliman .Samo ponekada dodje kod brata kojemu je napravio kucu i onda ih sve postroji i jebe im mater glupu ,neshto kao ja ovdje na forumu.Musliman,jebeno poshten i moralan chovjek,takvoga Srbina ili Hrvata josh nisam sreo a znamo se iz Zagreba i ostali smo dobri frendovi zato shto nas spaja ljubav prema poshtenju,etici,moralu i istinskoj slobodi.On ne moze da vjeruje kako je taj narod u Sarajevu glup kao shto ja ne mogu da vjerujem kako su na ovom forumu oni koji se predstavljaju kao hrvati glupi.Ja zato upravo dolazim na ovaj forum da se razuvjerim i jednog dana prochitam kako ste doshli pameti,kako vam je iz dupeta doshlo u glavu makar zeru pameti.

taj balija sere o balijama ,,,

eto to je i donekle razumljivo

al kojupičkumaterinu ti imaš o rvatima srat


Imam pravo pisati istinu,a tvoj problem mozdani je shto to dozivljavash kao sranje jer si sazdan od lopovskog mentaliteta koji se boji istine i krije je kao zmija noge te izmishljash razne floskule kojima se shutash po forumu iako ni sam ne znash shto znache.Evo samo floskula koju ponavljash non stop "socijalistichki rasizam".Pa jebo te bog mutavi kako uopce te dvije rijechi mogu ici zajedno?Znash li ti shto uopce znache te dvije rijechi?On ne sere po balijama nego po svojim bliznjima koji su zatucani isto kao i ti ,ali ne moze da vjeruje da su ispali iz iste pichke a tako glupi.Kuzish sada kretenchino,shtakorska?

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5060
2020-07-05


Back to top Go down

Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore - Page 2 Empty Re: Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore

Post by RayMabus 3/4/2023, 01:00

Ja sam mislio da će mu do sad Kurti, Komšić i Bečirović čestitat a kad ono ni glasa.

Nisu ni Srbi svjesni šta se većeras desilo al ja jesam.

Nije se desilo ništa al desilo se svašta. Sad će kad analiziraju ovo bit kmečaona.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177134
2014-04-11


Back to top Go down

Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore - Page 2 Empty Re: Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore

Post by Ringo10 3/4/2023, 02:50

U Crnoj Gori se nista strateski bitno nece promijeniti
Ringo10
Ringo10

Posts : 21605
2015-09-24


Back to top Go down

Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore - Page 2 Empty Re: Bitka za stvaranje Republike Srpske Crne Gore

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum