ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije'

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije' - Page 3 Empty Re: Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije'

Post by marcellus 31/1/2023, 04:59

Zoki je ispao kreten i nema pojma o čemu uopće govori.

Ukrajina da se preda da spasi živote vojnika?

pa da se preda Rusi će ih potamanit ko štakore do zadnjeg

marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije' - Page 3 Empty Re: Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije'

Post by Eroo 31/1/2023, 05:40

Zar nije Srbija, pa tako i Kosovo, anketirana od Turske? 
Pa ljudi, mene brine što nitko ništa o svemu ne pita Turke. :)
Ako se ostvare priželjkivanja rusofila o velikoj svjetskoj gužvi (nedo Bog)
Kosovo ne bi bio u sastavu Srbije po nijednoj varijanti.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75060
2016-07-22


Back to top Go down

Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije' - Page 3 Empty Re: Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije'

Post by RayMabus 31/1/2023, 08:36

Kosovo je Srbija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije' - Page 3 Empty Re: Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije'

Post by vuksadinare 31/1/2023, 08:48

RayMabus wrote:Jedini koji je idiot si ti koji ne zna čitati.

Milanović je odma rekao da on stoji iz Kosova. Dakle nema govora o povlačenju priznanja istog il tako šta. Uopće o tome ne govori štaviše kaže da stoji iza Kosova. Dakle to uopće nije upitno nit je to tema. Samo je konstatirao činjenično stanje.

A sada neka se Spahi koji jučer na Krugu 99 govori kako će oni šurovat s Bošnjacima i Komšićem Uz sve razumijevanje za poziciju ustavno uklještene Bosne i Hercegovine, odnosi između Bošnjaka i Kosovara mogli bi biti puno bolji i plodniji. - sesija jučer na Krugu 99 a to su Komšičevci )

Inače Vučic je već prodao Kosovo a sad samo mora to nekako reč narodu. Da nije tako ne bi dobio one puste pare u Davosu jer je Srbija ovih dana otplatila ogoroman dug. Kako on para nema znači da su mu ovi dali ako to potpiše. Dačic je inače rodom s Kosova i zato je odma pohvalio ovu Milanovicevu izjavu dok je Vučic u čudu jer ga ovo sad jebe jer je on već za pare prodao Kosovo.

Vučina žao mi je al ne razumiješ ništa. Nit je Milanovic povukao priznanje Kosova nit išta. Štaviše rekao je da stoji iza toga al jebe ovoga Spahija i Vučica istovremeno te eu žgadiju jer ta njegova izjava dolazi odma nakon izjave turskih vojnika ( dakle opet Bošnjaci ) u Bosni.

Čitaj :

"Kojeg vraga Turci rade u BiH? Od Hrvatske pudlice rade Borell, Mogherini i neki mediji", rekao je o mirovnoj misiji u BiH, u kojoj je odbijeno sudjelovanje Hrvatske. 

[size=35]"Dok ne shvatite da Srbija i Rusija nije isto, da je to nažalost bolna činjenica i opasnost. Anektirali smo Kosovo. [/size][size=35]Mi [/size]i međunarodna zajednica[size=35]. Uzeto je od Srbije. Ko je to napravio nego mi? Jesmo priznali Kosovo? Nije aneksija, nego otimanje. Kak se to zove? Ekstrakcija. Nije šija, nego vrat. Ovo nije dovođenje u pitanja Kosova, nego cijelog koncepta", rekao je Milanović. [/size]

Milanović: Anektirali smo Kosovo, oteto je od Srbije
zoki ispali pa se cese nakon toga...on misli da ce ovim izbit ideju srbima da ne govore kako npr.dalmacija srpska..oce kurac..to je njima ugravirano u glavu...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije' - Page 3 Empty Re: Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije'

Post by Gast 31/1/2023, 08:51

ispalio bi i ti da namirišeš novičuk 

po fizionomiji milančeta je moguče da ga je već okrznuo
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije' - Page 3 Empty Re: Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije'

Post by RayMabus 31/1/2023, 08:53

A šta se ti onda češeš toliko ???!!!

Šiptar ti jučer na sjednici soroševaca ( Krug 99 ) koji podržavaju komšića i SDA i majorizaciju Hrvata i islamsku BiH otvoreno priča kako će on pomoć mujagama u BiH potiv Hrvata.

Danas mu doletila pleska od Mikija.

Bravo Milanović. :tu

Idemo dalje. Napad je najbolja obrana.

KOSOVO JE SRBIJA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije' - Page 3 Empty Re: Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije'

Post by Gast 31/1/2023, 08:58

RayMabus wrote:A šta se ti onda češeš toliko ???!!!

Šiptar ti jučer na sjednici soroševaca ( Krug 99 ) koji podržavaju komšića i SDA i majorizaciju Hrvata i islamsku BiH otvoreno priča kako će on pomoć mujagama u BiH potiv Hrvata.

Danas mu doletila pleska od Mikija.

Bravo Milanović. :tu

Idemo dalje. Napad je najbolja obrana.

KOSOVO JE SRBIJA.
o komšiću si u zabludi 

komšić je nemjerivo zlo ,,,al još uvijek manje zlo od čovića 

čović je veći jugosloven nego komšić bošnjak ,,, a obadva su apsolutni socijalisti

tak,,, da neznaš šta pišeš
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije' - Page 3 Empty Re: Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije'

Post by vuksadinare 31/1/2023, 09:53

RayMabus wrote:A šta se ti onda češeš toliko ???!!!

Šiptar ti jučer na sjednici soroševaca ( Krug 99 ) koji podržavaju komšića i SDA i majorizaciju Hrvata i islamsku BiH otvoreno priča kako će on pomoć mujagama u BiH potiv Hrvata.

Danas mu doletila pleska od Mikija.

Bravo Milanović. :tu

Idemo dalje. Napad je najbolja obrana.

KOSOVO JE SRBIJA.
ma jebote vise u dupe i komsic i covic i bosna..koji kurac ja imam od njih
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije' - Page 3 Empty Re: Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije'

Post by vuksadinare 31/1/2023, 09:54

škutor wrote:
RayMabus wrote:A šta se ti onda češeš toliko ???!!!

Šiptar ti jučer na sjednici soroševaca ( Krug 99 ) koji podržavaju komšića i SDA i majorizaciju Hrvata i islamsku BiH otvoreno priča kako će on pomoć mujagama u BiH potiv Hrvata.

Danas mu doletila pleska od Mikija.

Bravo Milanović. :tu

Idemo dalje. Napad je najbolja obrana.

KOSOVO JE SRBIJA.
o komšiću si u zabludi 

komšić je nemjerivo zlo ,,,al još uvijek manje zlo od čovića 

čović je veći jugosloven nego komšić bošnjak ,,, a obadva su apsolutni socijalisti

tak,,, da neznaš šta pišeš
pa u dobrom djelu bi se slozio..udbas jedan i drugi..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije' - Page 3 Empty Re: Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije'

Post by RayMabus 31/1/2023, 09:55

Evo javila se guba koja je poslala diplomatskog predstavnika na inauguraciju Komšiću ( dakle podrška iduće četiri godine majorizaciji Hrvata u BiH i islamskoj BiH ) :


Prije 8 minuta
Ukrajina odgovorila Milanoviću: Neprihvatljiv komentar
Ukrajinsko ministarstvo vanjskih poslova danas je kritiziralo hrvatskog predsjednika Zorana Milanovića, koji je jučer rekao da se Krim, ukrajinski poluotok koji je Rusija okupirala 2014. godine, nikad neće vratiti Ukrajini. 
Milanović je, podsjećamo, komentar o Krimu izrekao kad je pokušao objasniti zbog čega se protivi slanju oružja Ukrajini. Tada je rekao da "Krim više nikad neće biti ukrajinski". Oleg Nikolenko, glasngovornik ukrajinskog ministarstva vanjskih poslova, rekao je da Milanovićevu izjavu smatra "neprihvatljivom".
"Smatramo neprihvatljivom izjavu predsjednika Hrvatske, koji je praktički bacio sumnju na teritorijalni integritet Ukrajine", rekao je Nikolenko.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije' - Page 3 Empty Re: Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije'

Post by vuksadinare 31/1/2023, 09:55

..ocu ih ja ici iz zagreba branit od komsica..evo sve trcim..svi pobjegli ovamo a ja da se sekiram..ocu maunu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije' - Page 3 Empty Re: Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije'

Post by vuksadinare 31/1/2023, 09:59

nek zoki ide branit covica a mesic komsica..ionako su ko prst i nokat..nikad nisam cuo da je zoki kritizirao mesica najveceg zagovornika sarajeva..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije' - Page 3 Empty Re: Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije'

Post by RayMabus 31/1/2023, 10:00

vuksadinare wrote:..ocu ih ja ici iz zagreba branit od komsica..evo sve trcim..svi pobjegli ovamo a ja da se sekiram..ocu maunu
Normalno da nećeš.

Samo ti nisi shvatio zašto sam ja i godinu dana prije napada na Ukrajinu rekao da vidim li ga još jednom na toj poziciji da će cijela Europa plivati u moru krvi ( u prevodu da ću rasturit taj sistem )i ne bio ja to šta jesam ( moje titule i ono šta ja jesam u hijerarhiji svemira ) ako to ne bude tako i potpisao se punim titulama.

Nije stvar u Komšiću nego ako bi oni ostvarili to onda nitko nema pravo veta ako ti oni požele dovest TURSKU VOJSKU na granicu s Imotskim jer imaju 100 postotnu vlast odlučivanja a Hrvatska nema mehanizam veta.

I da, slažem se s vašim opažanjima između Komšića i Čovića. I meni je Komšić draži al nije to poanta.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije' - Page 3 Empty Re: Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije'

Post by Gast 31/1/2023, 10:03

vuksadinare wrote:nek zoki ide branit covica a mesic komsica..ionako su ko prst i nokat..nikad nisam cuo da je zoki kritizirao mesica najveceg zagovornika sarajeva..
svim pobrojanim uključujući i anemiju je jedini identitet socijalist ,,, sve ostalo imaju proform
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije' - Page 3 Empty Re: Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije'

Post by vuksadinare 31/1/2023, 10:05

RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:..ocu ih ja ici iz zagreba branit od komsica..evo sve trcim..svi pobjegli ovamo a ja da se sekiram..ocu maunu
Normalno da nećeš.

Samo ti nisi shvatio zašto sam ja i godinu dana prije napada na Ukrajinu rekao da vidim li ga još jednom na toj poziciji da će cijela Europa plivati u moru krvi ( u prevodu da ću rasturit taj sistem )i ne bio ja to šta jesam ( moje titule i ono šta ja jesam u hijerarhiji svemira ) ako to ne bude tako i potpisao se punim titulama.

Nije stvar u Komšiću nego ako bi oni ostvarili to onda nitko nema pravo veta ako ti oni požele dovest TURSKU VOJSKU na granicu s Imotskim jer imaju 100 postotnu vlast odlučivanja a Hrvatska nema mehanizam veta.
aj ne fantaziraj...koja turska vojska..u kojem si ti filmu..da bi turci dosli moraju proc pet drzava prvo grcku..ono strategija ti je u jebenom kurcu...razmisljaj kako ces srusit euro vtatit kunu..ojacat vojsku policiju..ekonomiju..to su ti akti suverenizma i prave obrane..a ne upustat se u misli 18 stoljeca..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije' - Page 3 Empty Re: Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije'

Post by RayMabus 31/1/2023, 10:07

vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:..ocu ih ja ici iz zagreba branit od komsica..evo sve trcim..svi pobjegli ovamo a ja da se sekiram..ocu maunu
Normalno da nećeš.

Samo ti nisi shvatio zašto sam ja i godinu dana prije napada na Ukrajinu rekao da vidim li ga još jednom na toj poziciji da će cijela Europa plivati u moru krvi ( u prevodu da ću rasturit taj sistem )i ne bio ja to šta jesam ( moje titule i ono šta ja jesam u hijerarhiji svemira ) ako to ne bude tako i potpisao se punim titulama.

Nije stvar u Komšiću nego ako bi oni ostvarili to onda nitko nema pravo veta ako ti oni požele dovest TURSKU VOJSKU na granicu s Imotskim jer imaju 100 postotnu vlast odlučivanja a Hrvatska nema mehanizam veta.
aj ne fantaziraj...koja turska vojska..u kojem si ti filmu..da bi turci dosli moraju proc pet drzava prvo grcku..ono strategija ti je u jebenom kurcu...razmisljaj kako ces srusit euro vtatit kunu..ojacat vojsku policiju..ekonomiju..to su ti akti suverenizma i prave obrane..a ne upustat se u misli 18 stoljeca..
Zašto bi morali ? Imaju avione pa prelete.

Vučina ja sam general s pet zvjezdica. To ti je najviši rang. Ja znam šta pričam.

SAD ĆETE PLIVATI U MORU KRVI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije' - Page 3 Empty Re: Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije'

Post by vuksadinare 31/1/2023, 10:11

RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:..ocu ih ja ici iz zagreba branit od komsica..evo sve trcim..svi pobjegli ovamo a ja da se sekiram..ocu maunu
Normalno da nećeš.

Samo ti nisi shvatio zašto sam ja i godinu dana prije napada na Ukrajinu rekao da vidim li ga još jednom na toj poziciji da će cijela Europa plivati u moru krvi ( u prevodu da ću rasturit taj sistem )i ne bio ja to šta jesam ( moje titule i ono šta ja jesam u hijerarhiji svemira ) ako to ne bude tako i potpisao se punim titulama.

Nije stvar u Komšiću nego ako bi oni ostvarili to onda nitko nema pravo veta ako ti oni požele dovest TURSKU VOJSKU na granicu s Imotskim jer imaju 100 postotnu vlast odlučivanja a Hrvatska nema mehanizam veta.
aj ne fantaziraj...koja turska vojska..u kojem si ti filmu..da bi turci dosli moraju proc pet drzava prvo grcku..ono strategija ti je u jebenom kurcu...razmisljaj kako ces srusit euro vtatit kunu..ojacat vojsku policiju..ekonomiju..to su ti akti suverenizma i prave obrane..a ne upustat se u misli 18 stoljeca..
Zašto bi morali ? Imaju avione pa prelete.

Vučina ja sam general s pet zvjezdica. To ti je najviši rang. Ja znam šta pričam.

SAD ĆETE PLIVATI U MORU KRVI.
a i nek stanu..oni i bilo ko drugi jer smo kao narod pizdonje i nistarije..kad ne znamo cjeniti vlastitu borbu i krv..A.G.MATOS:'FRANCUZI SVOJE IZDAJICE POSTRELJAJU,BRITANCI PODAVE U PODRUMU,SRBI IH JEDNOSTAVNO POKOLJU A HRVATI IH NAGRADE'...amen..i nek stanu cak okupiraju..sve dok ne pokoljemo svoje jude e onda bi moglo biti nesto od nas
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije' - Page 3 Empty Re: Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije'

Post by RayMabus 31/1/2023, 10:14

Izbacujm ih iz NATO-a ako nisi primjetio.

Jedina muslimanska zemlja u NATO-u.

Bit će krščanski NATO jer će vlade u Europi postat antiislamske.

Nema mjesta za mujage.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije' - Page 3 Empty Re: Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije'

Post by vuksadinare 31/1/2023, 10:19

narod koji izabere na vlast dva ocita dezertera i ljude kojima su drazi brisel,moskva,kijev,beograd,sarajevo nije normalan..ocito ima neki veliki problem sam sa sobom...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije' - Page 3 Empty Re: Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije'

Post by prckov 31/1/2023, 10:20

vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:A šta se ti onda češeš toliko ???!!!

Šiptar ti jučer na sjednici soroševaca ( Krug 99 ) koji podržavaju komšića i SDA i majorizaciju Hrvata i islamsku BiH otvoreno priča kako će on pomoć mujagama u BiH potiv Hrvata.

Danas mu doletila pleska od Mikija.

Bravo Milanović. :tu

Idemo dalje. Napad je najbolja obrana.

KOSOVO JE SRBIJA.
ma jebote vise u dupe i komsic i covic i bosna..koji kurac ja imam od njih
interes Hrvatske je da hrvati budu politicki faktor u BiH
drugo je ako ocekuju da globalizacija uspije (globalna tiranija) gdje to vise nece bit bitno

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


RayMabus likes this post

Back to top Go down

Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije' - Page 3 Empty Re: Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije'

Post by vuksadinare 31/1/2023, 10:30

sve jasno..tko razumije razumjet ce

https://narod.hr/hrvatska/ivana-petrovic-o-milanovicevim-izjavama-usporedivati-kosovo-i-aneksiju-krima-to-nikako-ne-stoji
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije' - Page 3 Empty Re: Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum