ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kosovo ipak nije srce Srbije:'Tek 11% Srba bi ratovalo za Kosovo.'

Go down

Kosovo ipak nije srce Srbije:'Tek 11% Srba bi ratovalo za Kosovo.' Empty Kosovo ipak nije srce Srbije:'Tek 11% Srba bi ratovalo za Kosovo.'

Post by vuksadinare 6/6/2023, 06:45

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/istrazivanje-otkrilo-koliko-bi-srba-bilo-spremno-ratovati-za-kosovo-rezultati-velike-ankete-bi-vas-mogli-iznenaditi-15343114
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99006
2015-09-08


Back to top Go down

Kosovo ipak nije srce Srbije:'Tek 11% Srba bi ratovalo za Kosovo.' Empty Re: Kosovo ipak nije srce Srbije:'Tek 11% Srba bi ratovalo za Kosovo.'

Post by vuksadinare 6/6/2023, 06:48

...ja sam ocekivao vise ovo je bas koma..dakle koliko bi ih onda ratovalo za srpsku ili fatomorgana 'srpsku krajinu' 0.9%
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99006
2015-09-08


Back to top Go down

Kosovo ipak nije srce Srbije:'Tek 11% Srba bi ratovalo za Kosovo.' Empty Re: Kosovo ipak nije srce Srbije:'Tek 11% Srba bi ratovalo za Kosovo.'

Post by Ringo10 6/6/2023, 13:09

Sve ovo oko Kosova jer jedno veliko foliranje. Sad kad bi Srbima ponudili Kosovo pobjegli bi glavom bez obzira. Oni bi htjeli Kosovo ali bez Šiptara a to je nemoguće. Sad oni koriste Kosovo da zajebavaju Šiptare ko što su oni prije zajebavali njih
Sve je to zajebavanje jednih i drugih.
A te ankete su sranje koje namješta svako kako njemu odgovara
Ringo10
Ringo10

Posts : 21553
2015-09-24


Back to top Go down

Kosovo ipak nije srce Srbije:'Tek 11% Srba bi ratovalo za Kosovo.' Empty Re: Kosovo ipak nije srce Srbije:'Tek 11% Srba bi ratovalo za Kosovo.'

Post by mentalitet 6/6/2023, 21:38

Ringo10 wrote:Sve ovo oko Kosova jer jedno veliko foliranje. Sad kad bi Srbima ponudili Kosovo pobjegli bi glavom bez obzira. Oni bi htjeli Kosovo ali bez Šiptara a to je nemoguće. Sad oni koriste Kosovo da zajebavaju Šiptare ko što su oni prije zajebavali njih
Sve je to zajebavanje jednih i drugih.
A te ankete su sranje koje namješta svako kako njemu odgovara



Pa jebo te koja budala bi ratovala protiv cijelog NATO saveza?Sachekaj josh malo dok rusi zauzmu Odesu i izadju na ushce Dunava sa kojega mogu kontrolirati nebo cijelog Balkana pa cesh biti svjedok kako sami odlaze za Albaniju bez ispaljenog metka.Da nema amera tamo bilo bi dovoljno i ovih 10% da im se najebe matere.Srbi za sada igraju mirno i stalozeno jer znaju da vrijeme radi za njih.Meni je veliki indikator ovi zadnji lokalni izbori u Mitrovici.Karikiram sada jer ne znam broj glasacha ali od toliko tisuca srba izashlo je na izbore njih 10 a od tisuce albanaca izashlo je samo 100.Dakle i sami albanci znaju da je to nepravedno i da zapad pokushava njima manipulirati pa nisu se odazvali na izbore.To nitko ne spominje ni u srpskim ali ni u zapadnim medijima a za mene puno govori o situaciji na Kosovu.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5020
2020-07-05


Back to top Go down

Kosovo ipak nije srce Srbije:'Tek 11% Srba bi ratovalo za Kosovo.' Empty Re: Kosovo ipak nije srce Srbije:'Tek 11% Srba bi ratovalo za Kosovo.'

Post by RayMabus 6/6/2023, 21:39

Kako će zauzet Odesu kad su digli branu u zrak pa je sad između njih i Odese ogromna močvara ?

Opet ti četnikuješ neke svoje gluposti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Kosovo ipak nije srce Srbije:'Tek 11% Srba bi ratovalo za Kosovo.' Empty Re: Kosovo ipak nije srce Srbije:'Tek 11% Srba bi ratovalo za Kosovo.'

Post by pizzon 6/6/2023, 21:42

hocemo, ali sa albancima, ne sa nato paktom.

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4977
2020-04-21


Back to top Go down

Kosovo ipak nije srce Srbije:'Tek 11% Srba bi ratovalo za Kosovo.' Empty Re: Kosovo ipak nije srce Srbije:'Tek 11% Srba bi ratovalo za Kosovo.'

Post by Šandor Winnetou 6/6/2023, 22:05

mentalitet wrote:
Ringo10 wrote:Sve ovo oko Kosova jer jedno veliko foliranje. Sad kad bi Srbima ponudili Kosovo pobjegli bi glavom bez obzira. Oni bi htjeli Kosovo ali bez Šiptara a to je nemoguće. Sad oni koriste Kosovo da zajebavaju Šiptare ko što su oni prije zajebavali njih
Sve je to zajebavanje jednih i drugih.
A te ankete su sranje koje namješta svako kako njemu odgovara



Pa jebo te koja budala bi ratovala protiv cijelog NATO saveza?Sachekaj josh malo dok rusi zauzmu Odesu i izadju na ushce Dunava sa kojega mogu kontrolirati nebo cijelog Balkana pa cesh biti svjedok kako sami odlaze za Albaniju bez ispaljenog metka.Da nema amera tamo bilo bi dovoljno i ovih 10% da im se najebe matere.Srbi za sada igraju mirno i stalozeno jer znaju da vrijeme radi za njih.Meni je veliki indikator ovi zadnji lokalni izbori u Mitrovici.Karikiram sada jer ne znam broj glasacha ali od toliko tisuca srba izashlo je na izbore njih 10 a od tisuce albanaca izashlo je samo 100.Dakle i sami albanci znaju da je to nepravedno i da zapad pokushava njima manipulirati pa nisu se odazvali na izbore.To nitko ne spominje ni u srpskim ali ni u zapadnim medijima a za mene puno govori o situaciji na Kosovu.
Al stvarno , GSKK

_________________
Kosovo ipak nije srce Srbije:'Tek 11% Srba bi ratovalo za Kosovo.' Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19654
2017-12-31


Back to top Go down

Kosovo ipak nije srce Srbije:'Tek 11% Srba bi ratovalo za Kosovo.' Empty Re: Kosovo ipak nije srce Srbije:'Tek 11% Srba bi ratovalo za Kosovo.'

Post by marcellus 6/6/2023, 22:32

mentalitet wrote:Sachekaj josh malo dok rusi zauzmu Odesu i izadju na ushce Dunava sa kojega mogu kontrolirati nebo cijelog Balkana pa cesh biti svjedok kako sami odlaze za Albaniju bez ispaljenog metka.

Evo sad će, samo što nisu. Malo ih jebe što su zapeli kod Bahmuta ali sad će oni krenut ko Švabe 41. i za pet dana su u Beogradu a onda su Šiptari najebali.

Mokri sprski snovi bokte... Normalan svijet drka na pičke a vi na Ruse... a Rusija danas ko Njemačka 44., obruč se steže.

S Odesom se mogu slikat, to ti je valjda jasno. Mislim, za to im treba crnomorska flota, a ona je uglavnom na dnu Crnog mora.

_________________
Kosovo ipak nije srce Srbije:'Tek 11% Srba bi ratovalo za Kosovo.' 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Kosovo ipak nije srce Srbije:'Tek 11% Srba bi ratovalo za Kosovo.' Empty Re: Kosovo ipak nije srce Srbije:'Tek 11% Srba bi ratovalo za Kosovo.'

Post by RayMabus 6/6/2023, 22:36

marcellus wrote:

 Mislim, za to im treba crnomorska flota, a ona je uglavnom na dnu Crnog mora.
Nije al svejedno od danas im je velika velika velika močvaretina između njih i Odese tako da se Srbalji mogu slikat s tom fantazijom.

Taj brod Moskva je još iz SSSR-a tako da vojno gledano nije to toliko veliki gubitak a u međuvremenu su napravili i rade nove i modernije brodove. Putin je dosta ulaga u tu crnomorsku flotu a posebno nakon 2014 godine tj kad su ušetali na Krim itd. Dobro stoje oni s mornaricom tamo. Solidno. Pomorski desant je isključen jer su im potopil neke veće desantne brodove u međuvremenu a i Ukrajina je dobila od Zapada razno razne obalne protubrodske projektile tako da to isto ništa. Kopneni prodor bi isto isključio jer izgubili su hrpu tenkova a to je oružje za proboj i juriš a također Ukri su dobili hrpu protutenkovskih sistema zapadne proizvodnje koji te njihove sovjetsko ruske tenkove otvaraju kao konzerve.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Kosovo ipak nije srce Srbije:'Tek 11% Srba bi ratovalo za Kosovo.' Empty Re: Kosovo ipak nije srce Srbije:'Tek 11% Srba bi ratovalo za Kosovo.'

Post by marcellus 6/6/2023, 22:50

RayMabus wrote:
marcellus wrote:

 Mislim, za to im treba crnomorska flota, a ona je uglavnom na dnu Crnog mora.
Nije al svejedno od danas im je velika velika velika močvaretina između njih i Odese tako da se Srbalji mogu slikat s tom fantazijom.

Taj brod Moskva je još iz SSSR-a tako da vojno gledano nije to toliko veliki gubitak a u međuvremenu su napravili i rade nove i modernije brodove. Putin je dosta ulaga u tu crnomorsku flotu a posebno nakon 2014 godine tj kad su ušetali na Krim itd. Dobro stoje oni s mornaricom tamo. Solidno. Pomorski desant je isključen jer su im potopil neke veće desantne brodove u međuvremenu a i Ukrajina je dobila od Zapada razno razne obalne protubrodske projektile tako da to isto ništa. Kopneni prodor bi isto isključio jer izgubili su hrpu tenkova a to je oružje za proboj i juriš a također Ukri su dobili hrpu protutenkovskih sistema zapadne proizvodnje koji te njihove sovjetsko ruske tenkove otvaraju kao konzerve.

pa to ti kažem mogu se moskalji i srbalji slikat kad ukri imaju Neptune

_________________
Kosovo ipak nije srce Srbije:'Tek 11% Srba bi ratovalo za Kosovo.' 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


RayMabus likes this post

Back to top Go down

Kosovo ipak nije srce Srbije:'Tek 11% Srba bi ratovalo za Kosovo.' Empty Re: Kosovo ipak nije srce Srbije:'Tek 11% Srba bi ratovalo za Kosovo.'

Post by pizzon 7/6/2023, 06:20

ne znam kakve mi veze imamo sa ratom u ukrajini.
osim sto budale lazu za rusiji.
nisam suguran da tamo uopste ima srba placenika.
nesto se ucutali..
osim lokalnih koji vuku srpsko poreklo.
bahmut je uglavnom srpski grad :)
nekada bio...

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4977
2020-04-21


Back to top Go down

Kosovo ipak nije srce Srbije:'Tek 11% Srba bi ratovalo za Kosovo.' Empty Re: Kosovo ipak nije srce Srbije:'Tek 11% Srba bi ratovalo za Kosovo.'

Post by mentalitet 7/6/2023, 16:13

pizzon wrote:ne znam kakve mi veze imamo sa ratom u ukrajini.
osim sto budale lazu za rusiji.
nisam suguran da tamo uopste ima srba placenika.
nesto se ucutali..
osim lokalnih koji vuku srpsko poreklo.
bahmut je uglavnom srpski grad :)
nekada bio...

Mora biti da si neki placenik ili si glup ko kurac kada pitash kakve veze ima Srbija sa ratom u Ukrajini.Ili se pravish mutav ili si fakat mutav druge nema jer kakve veze imaju demonstracije opozicije i ukrajinske zastave na njima.Hajde pokushaj sam sebi odgovoriti,Takodje ,pitaj sebe koji ce kurac toliko hrvata na tim mitinzima?Zar to nije ubutrashnja stvar Srbije?Naravno da nije i to vec 30 god.Cilj je uvesti srbe u NATO ali imate srece da je Putin reagirao na vrijeme,dodushe to je nesreca za tebe ali hvala bogu vecina srba je normalna i ponosna na svoje pretke koje ti ako si Srbin zapishavash bez trunke patriotizma.Preseli se u Hrvatsku kretenchino izapranog mozga.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5020
2020-07-05


Šandor Winnetou dislikes this post

Back to top Go down

Kosovo ipak nije srce Srbije:'Tek 11% Srba bi ratovalo za Kosovo.' Empty Re: Kosovo ipak nije srce Srbije:'Tek 11% Srba bi ratovalo za Kosovo.'

Post by michaellcmacha 7/6/2023, 16:32

mentalitet wrote:
pizzon wrote:ne znam kakve mi veze imamo sa ratom u ukrajini.
osim sto budale lazu za rusiji.
nisam suguran da tamo uopste ima srba placenika.
nesto se ucutali..
osim lokalnih koji vuku srpsko poreklo.
bahmut je uglavnom srpski grad :)
nekada bio...

Mora biti da si neki placenik ili si glup ko kurac kada pitash kakve veze ima Srbija sa ratom u Ukrajini.Ili se pravish mutav ili si fakat mutav druge nema jer kakve veze imaju  demonstracije opozicije i  ukrajinske zastave na njima.Hajde pokushaj sam sebi odgovoriti,Takodje ,pitaj sebe koji ce kurac toliko hrvata na tim mitinzima?Zar to nije ubutrashnja stvar Srbije?Naravno da nije i to vec 30 god.Cilj je uvesti srbe u NATO ali imate srece da  je Putin reagirao na vrijeme,dodushe to je nesreca za tebe ali hvala bogu vecina srba je normalna i ponosna na svoje pretke koje ti ako si Srbin zapishavash bez trunke patriotizma.Preseli se u Hrvatsku kretenchino izapranog mozga.
toliko su ponosni na svoje pretke da su svu historiju kompromitirali i falsificirali

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Kosovo ipak nije srce Srbije:'Tek 11% Srba bi ratovalo za Kosovo.' Empty Re: Kosovo ipak nije srce Srbije:'Tek 11% Srba bi ratovalo za Kosovo.'

Post by mentalitet 7/6/2023, 16:48

michaellcmacha wrote:
mentalitet wrote:
pizzon wrote:ne znam kakve mi veze imamo sa ratom u ukrajini.
osim sto budale lazu za rusiji.
nisam suguran da tamo uopste ima srba placenika.
nesto se ucutali..
osim lokalnih koji vuku srpsko poreklo.
bahmut je uglavnom srpski grad :)
nekada bio...

Mora biti da si neki placenik ili si glup ko kurac kada pitash kakve veze ima Srbija sa ratom u Ukrajini.Ili se pravish mutav ili si fakat mutav druge nema jer kakve veze imaju  demonstracije opozicije i  ukrajinske zastave na njima.Hajde pokushaj sam sebi odgovoriti,Takodje ,pitaj sebe koji ce kurac toliko hrvata na tim mitinzima?Zar to nije ubutrashnja stvar Srbije?Naravno da nije i to vec 30 god.Cilj je uvesti srbe u NATO ali imate srece da  je Putin reagirao na vrijeme,dodushe to je nesreca za tebe ali hvala bogu vecina srba je normalna i ponosna na svoje pretke koje ti ako si Srbin zapishavash bez trunke patriotizma.Preseli se u Hrvatsku kretenchino izapranog mozga.
toliko su ponosni na svoje pretke da su svu historiju kompromitirali i falsificirali

Ne sudi svojim pokvarenim 'rvatskim mozgom jer misu svi ljudi smeca ka ti i ovi ostali 'rvatski idioti ispranog mozga.Znash shto vas uvijek sjebe?Mislite da ste pametni a glupi ko krac pa najvecu shtetu radite narodu koji vas je ljudski ugostio i primio u svoju katolichku vjeru misleci da cete postati civilizirani,ali kurac srpski mutanti su naj gluplji.Vidi se i na ovom forumu ,kada netko normalan prochita par rijechi iz vasheg teksta odma vidi sa kakvim idiotima ima posla.Elem ,srbi se usrecili shto vishe niste u njihovom korpusu a hrvati unesrecili zauvijek vashim idioyarijama.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5020
2020-07-05


marcellus and Šandor Winnetou dislike this post

Back to top Go down

Kosovo ipak nije srce Srbije:'Tek 11% Srba bi ratovalo za Kosovo.' Empty Re: Kosovo ipak nije srce Srbije:'Tek 11% Srba bi ratovalo za Kosovo.'

Post by marcellus 7/6/2023, 17:40

kmeči čejenu

_________________
Kosovo ipak nije srce Srbije:'Tek 11% Srba bi ratovalo za Kosovo.' 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Kosovo ipak nije srce Srbije:'Tek 11% Srba bi ratovalo za Kosovo.' Empty Re: Kosovo ipak nije srce Srbije:'Tek 11% Srba bi ratovalo za Kosovo.'

Post by Šandor Winnetou 7/6/2023, 19:51

marcellus wrote:kmeči čejenu
bome se ne sjećam da je neki čedo toliko cvilio kao ovaj, cvilidreta je občna prehlada za ovog imbecila zingara.

_________________
Kosovo ipak nije srce Srbije:'Tek 11% Srba bi ratovalo za Kosovo.' Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19654
2017-12-31


Back to top Go down

Kosovo ipak nije srce Srbije:'Tek 11% Srba bi ratovalo za Kosovo.' Empty Re: Kosovo ipak nije srce Srbije:'Tek 11% Srba bi ratovalo za Kosovo.'

Post by dijagram 7/6/2023, 20:17

Šandor Winnetou wrote:
marcellus wrote:kmeči čejenu
bome se ne sjećam da je neki čedo toliko cvilio kao ovaj, cvilidreta je občna prehlada za ovog imbecila zingara.
bogami, gore kmeci od na crvenko:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

Kosovo ipak nije srce Srbije:'Tek 11% Srba bi ratovalo za Kosovo.' Empty Re: Kosovo ipak nije srce Srbije:'Tek 11% Srba bi ratovalo za Kosovo.'

Post by Šandor Winnetou 7/6/2023, 20:39

dijagram wrote:
Šandor Winnetou wrote:
marcellus wrote:kmeči čejenu
bome se ne sjećam da je neki čedo toliko cvilio kao ovaj, cvilidreta je občna prehlada za ovog imbecila zingara.
bogami, gore kmeci od na crvenko:)
crvljikasti ne kmeči ovako ni kad ga za uši čupaju a ovaj čedo gori nego svi oni silni kuvari koje smo zarobili u ratu!

_________________
Kosovo ipak nije srce Srbije:'Tek 11% Srba bi ratovalo za Kosovo.' Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19654
2017-12-31


Back to top Go down

Kosovo ipak nije srce Srbije:'Tek 11% Srba bi ratovalo za Kosovo.' Empty Re: Kosovo ipak nije srce Srbije:'Tek 11% Srba bi ratovalo za Kosovo.'

Post by vuksadinare 7/6/2023, 21:47

Šandor Winnetou wrote:
dijagram wrote:
Šandor Winnetou wrote:
marcellus wrote:kmeči čejenu
bome se ne sjećam da je neki čedo toliko cvilio kao ovaj, cvilidreta je občna prehlada za ovog imbecila zingara.
bogami, gore kmeci od na crvenko:)
crvljikasti ne kmeči ovako ni kad ga za uši čupaju a ovaj čedo gori nego svi oni silni kuvari koje smo zarobili u ratu!
jbg...od kmecanja zivi
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99006
2015-09-08


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Kosovo ipak nije srce Srbije:'Tek 11% Srba bi ratovalo za Kosovo.' Empty Re: Kosovo ipak nije srce Srbije:'Tek 11% Srba bi ratovalo za Kosovo.'

Post by Šandor Winnetou 7/6/2023, 21:57

mentalitet wrote:
michaellcmacha wrote:
mentalitet wrote:
pizzon wrote:ne znam kakve mi veze imamo sa ratom u ukrajini.
osim sto budale lazu za rusiji.
nisam suguran da tamo uopste ima srba placenika.
nesto se ucutali..
osim lokalnih koji vuku srpsko poreklo.
bahmut je uglavnom srpski grad :)
nekada bio...

Mora biti da si neki placenik ili si glup ko kurac kada pitash kakve veze ima Srbija sa ratom u Ukrajini.Ili se pravish mutav ili si fakat mutav druge nema jer kakve veze imaju  demonstracije opozicije i  ukrajinske zastave na njima.Hajde pokushaj sam sebi odgovoriti,Takodje ,pitaj sebe koji ce kurac toliko hrvata na tim mitinzima?Zar to nije ubutrashnja stvar Srbije?Naravno da nije i to vec 30 god.Cilj je uvesti srbe u NATO ali imate srece da  je Putin reagirao na vrijeme,dodushe to je nesreca za tebe ali hvala bogu vecina srba je normalna i ponosna na svoje pretke koje ti ako si Srbin zapishavash bez trunke patriotizma.Preseli se u Hrvatsku kretenchino izapranog mozga.
toliko su ponosni na svoje pretke da su svu historiju kompromitirali i falsificirali

Ne sudi svojim pokvarenim 'rvatskim mozgom jer misu svi ljudi smeca ka ti i ovi ostali 'rvatski idioti ispranog mozga.Znash shto vas uvijek sjebe?Mislite da ste pametni a glupi ko krac pa najvecu shtetu radite narodu koji vas je ljudski ugostio i primio u svoju katolichku vjeru misleci da cete postati civilizirani,ali kurac srpski mutanti su naj gluplji.Vidi se i na ovom forumu ,kada netko normalan prochita par rijechi iz vasheg teksta odma vidi sa kakvim idiotima ima posla.Elem ,srbi se usrecili shto vishe niste u njihovom korpusu a hrvati unesrecili zauvijek vashim idioyarijama.
GSKK

_________________
Kosovo ipak nije srce Srbije:'Tek 11% Srba bi ratovalo za Kosovo.' Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19654
2017-12-31


Back to top Go down

Kosovo ipak nije srce Srbije:'Tek 11% Srba bi ratovalo za Kosovo.' Empty Re: Kosovo ipak nije srce Srbije:'Tek 11% Srba bi ratovalo za Kosovo.'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum