ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije'

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije' - Page 2 Empty Re: Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije'

Post by Gast 30/1/2023, 17:14

auuuuuuuuuu

sad će čerge

Gast
Guest


Back to top Go down

Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije' - Page 2 Empty Re: Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije'

Post by abraham 30/1/2023, 18:10

Aneksija (latinski: annexio, doslovno: "pripajanje") u najširem smislu predstavlja de jure priključenje teritorija jedne, u pravilu manje, geopolitičke cjeline drugoj geopolitičkoj cjelini. U širem smislu se pod time podrazumijeva jednostrani akt države kojim ona prisvaja vlast nad teritorijom koja je pripadala drugoj državi. Izraz se u 20. vijeku, pogotovo nakon drugog svjetskog rata, počeo vezivati uz prisilu, rat, ekspanzionizam i agresiju u međunarodnoj politici.
Iako je aneksija Poveljom UN godine 1945. zabranjena, a Četvrta ženevska konvencija iz 1949. godine zabranjuje njeno korištenje u svrhu zaobilaženja međunarodnih pravila o ratnoj okupaciji, poratni period bilježi niz primjera aneksije u međunarodnim odnosima:

Znaci faktografski ne stoji. Kososvo je samostalna drzava. Nije pripojena Albaniji niti nekoj drugojn drzavi. Radi se o odcjepljenju. Ukoliko bi to bila aneksija onda je i osamostaljenje DNRH ankesija, Slovenij a, Slovacka itd.... 
Tako zbori svrseni politicar koji je k tome jos i neki jebeni pravnik. Stetocina i ne bas najostriji noz u ladici..... Kila jebenog mozga...

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14113
2014-04-14


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije' - Page 2 Empty Re: Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije'

Post by crvenkasti 30/1/2023, 18:21

zganci_i_jetrica wrote:
mentalitet wrote:
zganci_i_jetrica wrote:
Uprkos svom tvom balkanskom hračkanju, arlaukanju i propinjanju na pavijanske zadnje noge, činjenica je da su Srbi svojim nedotupavim hegemonističkim aspiracijama razbucali državu velikog potencijali. A ti sad pati i kmeči :dramaq koliko te volja, kad se već ne možeš pomiriti s istinom.
Priznajem da sam na pochetku bio protiv razbijanja te drzave jer Hrvatska nikada u povijesti nije bila samostalnija i razvijenija.Sada sam protiv bilo kakvog obnavljanja iste jer vi rvati niste nishta drugo ni zasluzili nego da perete shupak schwabama i ircima.To je vash doseg jer ste povijesno coravi i glupi da skuzite svjetske trendove i lopovsku gamad koja je od vas napravila kao i uvijek korisne budale.Kazesh srbi se kurchili?Kada ovako neshto prochitam odmah znam da si bivsha komunjara koja je nauchila napamet schwapsko-anglo-saksonsku pjesmicu koju ponavlja kao papagaj.Eto ,srbi se kurchili i pravili veliku Srbiju?!!Pa jebo te bog pokvareno glupi da su srbi htjeli veliku Srbiju onda bi se kurchili i stvarali je kada ste bili na Austro-ugarskoj strani totalni gubitnici pa vam  dali drzavu jer su mislili da ste braca .Dakle,ja ne pishem ovo zbog toga da bi navijao za nekoga nego mi ide na kurac da su rvati toliko pokvareni kao ni jedan narod na Balkanu.Chak su i shiptari poshteniji pa kazu ,jebi ga ,oteli smo Kosovo uz pomoc zapada ali ne znamo koliko dugo cemo biti njegovi vlasnici.
Ne znam koja tebe bolest boli, ali očito je na težoj psihičkoj bazi. Ako misliš da ću si ja zagađivati mozak tvojim nepismenim patološkim tokovima svijesti, onda se debelo varaš. Odi se liječi, iako sumnjam da za tebe ima lijeka i spasa.

gadni su tokovi kad su patološki
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28846
2014-04-17


Back to top Go down

Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije' - Page 2 Empty Re: Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije'

Post by melkior 30/1/2023, 19:16

Jugoslaviju su rasturili Srbi. Povijesno gledano, jugoslavenski projekt je projekt hrvatskih intelektualnih elita. Počev od ilirskog pokreta u 19. stoljeću, preko Strossmayera, pa sve do Jugoslavenskog odbora koji je djelovao u vrijeme I.Svjetskog rata. Srbi nikada doista nisu bili zainteresirani za južnoslavensku zajedničku državu koja bi jamčila ravnopravnost svih naroda u istoj, već su uvijek težili srpskoj hegemoniji, zavrtanoj još u Načertaniju odnosno još u Kovčežiću Ilije Garašanina iz 1844. godine, njima je jugoslavenski projekt Hrvata dobro došao samo kao dimna zavjesa da se osiguraju interesi i uspostava velike Srbije, prvo u Kraljevini Jugoslaviji, gdje su Hrvati osjetili na svojoj koži svu raskoš srpske vladavine, počev od kraljeve 6.siječanjske diktature do atentata na hrvatske zastupnike u beogradskoj skupštini 1928. godine, a nakon WWII. formalno federativne republike FNRJ a kasnije SFRJ učinkovito je, svjesno razbucao Slobodan Milošević svojom politikom. Dok je bio na vlasti J.B.Tito, Hrvat, jugoslavenski projekt se održavo silom na uštrb hrvatskih i velikosrpskih nacionalista, a kad je on umro, tzv."olovne goldine" tj.´80-e godine prošlog stoljeća bile su u znaku pripremanja pretpostavkki za stvaranje Velike Srbije, prvo kroz gušenje prava Albanaca na Kosovu, a onda kako je slom komunizma u istočnoj Europi postajao sve više očit, baš kao i gospodarski slom Jugoslavije, i kroz otvorenu Miloševićevu uzurpaciju i udar na sam ustavni poredak SFRJ.
avatar
melkior

Posts : 17210
2015-08-09


Back to top Go down

Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije' - Page 2 Empty Re: Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije'

Post by melkior 30/1/2023, 19:19

Naravno, sve uz intelektualnu i ideološku podlogu I i II. Memoranduma SANU-a i notornog Dobrice Ćosića.
avatar
melkior

Posts : 17210
2015-08-09


Back to top Go down

Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije' - Page 2 Empty Re: Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije'

Post by melkior 30/1/2023, 19:21

Stoga, svako žaljenje za nekakvom jugoslavenskom državom u ovom ili onom obliku je čisti povijesni promašaj, ako se dva puta stalo na iste grablje, pa ne treba se valjda i treći put. Hrvati su se konačno i napokon, opametili. Za Srbe nisam siguran.
avatar
melkior

Posts : 17210
2015-08-09


Back to top Go down

Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije' - Page 2 Empty Re: Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije'

Post by debotoijusto 30/1/2023, 20:18



kolinda vrati se sve ti oprosteno... vuce ovu prehladu vec po godine , preporuka sennheiser na glavu i poslusat detalj smrkuta za analizu kakvoce
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30703
2014-04-12


Back to top Go down

Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije' - Page 2 Empty Re: Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije'

Post by RayMabus 30/1/2023, 21:27

Kosovari šuruju s muslimanskim nacionalistima i Komšićem. Jučer sam stavija vijest o tome. Drago mi je da im se Milanović odma danas posrao u usta. Bravo Milanović. Samo tako nastavi. Jebi ne vadi. :tu

--

Dodaje kako je u nacionalnom interesu Kosova, u ovom trenutku je važno da razvije odnose sa Bosnom, sa Crnom Gorom i Makedonijom, koji bi mogli biti puno bolji.
“Uz sve razumijevanje za poziciju ustavno uklještene Bosne i Hercegovine, odnosi između Bošnjaka i Kosovara mogli bi biti puno bolji i plodniji. Održavanje Đukanovićeve vlasti u Crnoj Gori je bitna stvar, kako za Kosovo tako i za Bosnu. Makedonija ne graniči sa Bosnom, ali demokratski poredak, civilni pristup sadašnjeg makedonskog predsjednika i makedonske vlade mogu uvijek služiti kao primjer Bosni, a Kosovu još više kao njenom važnom susjedu. I na kraju, stvaranje duha sporazumijevanja i saradnje između svih ostalih na Zapadnom Balkanu, pomoći će i Srbiji, kao najmoćnijoj državi, da se otrijezni od svoje imperijalne politike spram njenih susjeda”, zaključuje Spahiu.

https://www.aa.com.tr/ba/balkan/nexhmedin-spahiu-na-krugu-99-nakon-izbijanja-rata-u-ukrajini-politika-zapada-prema-srbiji-se-mijenja/2800708
RayMabus
RayMabus

Posts : 177134
2014-04-11


Back to top Go down

Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije' - Page 2 Empty Re: Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije'

Post by vuksadinare 30/1/2023, 21:35

ray i ti gadno nesto vuces..pa 88% albanaca su muslimani..ali oni tretiraju jednako i albance krscane..zoki je ispario u glavu...od kad su mu caca i brat umrli jedan za dtugim prije nekoliko godina..otisao na kvasinu..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99453
2015-09-08


Back to top Go down

Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije' - Page 2 Empty Re: Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije'

Post by RayMabus 30/1/2023, 21:38

vuksadinare wrote:ray i ti gadno nesto vuces..pa 88% albanaca su muslimani..ali oni tretiraju jednako i albance krscane..zoki je ispario u glavu...od kad su mu caca i brat umrli jedan za dtugim prije nekoliko godina..otisao na kvasinu..
Ne vućem ja ništa. Kad naučiš čitat onda mi se javi.

Jel vidiš ti uopće na kojem sastanku se ovaj Šiptar jučer oglasio ? KRUG 99


Dodaje kako je u nacionalnom interesu Kosova, u ovom trenutku je važno da razvije odnose sa Bosnom, sa Crnom Gorom i Makedonijom, koji bi mogli biti puno bolji.
Uz sve razumijevanje za poziciju ustavno uklještene Bosne i Hercegovine, odnosi između Bošnjaka i Kosovara mogli bi biti puno bolji i plodniji. Održavanje Đukanovićeve vlasti u Crnoj Gori je bitna stvar, kako za Kosovo tako i za Bosnu. Makedonija ne graniči sa Bosnom, ali demokratski poredak, civilni pristup sadašnjeg makedonskog predsjednika i makedonske vlade mogu uvijek služiti kao primjer Bosni, a Kosovu još više kao njenom važnom susjedu. I na kraju, stvaranje duha sporazumijevanja i saradnje između svih ostalih na Zapadnom Balkanu, pomoći će i Srbiji, kao najmoćnijoj državi, da se otrijezni od svoje imperijalne politike spram njenih susjeda”, zaključuje Spahiu.

https://www.aa.com.tr/ba/balkan/nexhmedin-spahiu-na-krugu-99-nakon-izbijanja-rata-u-ukrajini-politika-zapada-prema-srbiji-se-mijenja/2800708
RayMabus
RayMabus

Posts : 177134
2014-04-11


Back to top Go down

Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije' - Page 2 Empty Re: Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije'

Post by mentalitet 30/1/2023, 21:54

melkior wrote:Jugoslaviju su rasturili Srbi. Povijesno gledano, jugoslavenski projekt je projekt hrvatskih intelektualnih elita. Počev od ilirskog pokreta u 19. stoljeću, preko Strossmayera, pa sve do Jugoslavenskog odbora koji je djelovao u vrijeme I.Svjetskog rata. Srbi nikada doista nisu bili zainteresirani za južnoslavensku zajedničku državu koja bi jamčila ravnopravnost svih naroda u istoj, već su uvijek težili srpskoj hegemoniji, zavrtanoj još u Načertaniju odnosno još u Kovčežiću Ilije Garašanina iz 1844. godine, njima je jugoslavenski projekt Hrvata dobro došao samo kao dimna zavjesa da se osiguraju interesi i uspostava velike Srbije, prvo u Kraljevini Jugoslaviji, gdje su Hrvati osjetili na svojoj koži svu raskoš srpske vladavine, počev od kraljeve 6.siječanjske diktature do atentata na hrvatske zastupnike u beogradskoj skupštini 1928. godine, a nakon WWII. formalno federativne republike FNRJ a kasnije SFRJ učinkovito je, svjesno razbucao Slobodan Milošević svojom politikom. Dok je bio na vlasti J.B.Tito, Hrvat, jugoslavenski projekt se održavo silom na uštrb hrvatskih i velikosrpskih nacionalista, a kad je on umro, tzv."olovne goldine" tj.´80-e godine prošlog stoljeća bile su u znaku pripremanja pretpostavkki za stvaranje Velike Srbije, prvo kroz gušenje prava Albanaca na Kosovu, a onda kako je slom komunizma u istočnoj Europi postajao sve više očit, baš kao i gospodarski slom Jugoslavije, i kroz otvorenu Miloševićevu uzurpaciju i udar na sam ustavni poredak SFRJ.


Kazesh hrvatskih intelektualaca?Ja bih prije rekao katolichke crkve potpomognute germanskim buducim planovima na Balkanu i takozvani prodor na istok.Srbi su bili prirodna brana germanskom prodoru na Istok pa su ovi poznavajuci srbe proturili ideju Jugoslavije jer su znali da su srbi osjetljivi na bratsku ljubav prema malim balkanskim plemenima slavenskog porijekla zato shto su sami stotinama godina trpili tursku torturu pa su vjerovali i da hrvati trpe germansku i tu su se zajebali.Tu su ih germani zajedno sa anglosaksoncima i njihovim kraljem koji je bio kasnije u engleskom srodstvu i tako postao glavni promotor te ideje.Vashi takozvani intelektualci koji su bili pod germanskom kontrolom i sluzili im kao korisne budale kroz povijest su preuzeli narativ germanske propagande i pocheli su prichati o Velikoj Srbiji pa su onda bez ikakvih dokaza tvrdili chak da je to Srbija i kroz SANU planirala takozvanim Memorandumom od Garashanina shto je chista laz prvenstveno germanske propagande koju su posebno prihvatili hrvatski komunisti 80_tih godina a od njih su to preuzeli HDZ-ovci da bi doshli na vlast i pokrali ono sve shto je hrvatski narod stvorio u vrijeme YU.Idan danas vitlate tim glupostima kako se ne bi sjetili da ste prevareni i opljachkani.Ako mi ne vjerujesh potrazi od Domagoja Margetica trag novca koji je on pratio pa ce ti biti jasno kako su se hrvatski komunisti transformirali u "moderne" hadezenjare.Spominjesh Nachertanije a sigurno ga nisi nikada ni vidio ni prochitao.Evo samo jedan isjechak iz toga a mozesh se potruditi i naci na internetu ako te zanima istina pa prochitati cijelu ideju koja se pojavljivala u srpskim krugovima kada se radi o promishljanju njene buducnosti pa fino pishe da samo u savezu sa ostalim narodima koji je okruzuju moze opstati shto su germani naravno protumachili kao Veliku Srbiju i uvalili hrvatima da pushe veliki germanski kurac vec stotinu godina.Nigdje u tom nachertaniju nishta ne pishe o velikoj Srbiji shto nije smetalo hrvatsku takozvanu elitu da lazu svoj sopstveni narod u ime tudjinaca.Pa nishta nije ni danas drugachije kada se radi o Europi i NATO paktu.Cijelo vrije vas uvjeravaju kako je to u interesu hrvatskog naroda mada se nakon 40 god. pojavljuju stidljivo odredjena priznanja da su hrvati opet "Guske u magli".Da li je to sluchajno?Nije! Jer ste genetski odredjeni da volite biti tudje sluge dok je to kod srba suprotno i samo se po tome razlikujete.Mislio sam da je tvoj mozak malo otvoreniji i da shire poima stvari ali avaj kada se radi o germanskoj propagandi tu ste najbolji uchenici pa puno toga tvrdite bez srama iako o tome niste nishta prochitali.Mentalitet komunjara koji su samo presvukli kapute i nastavili da lazu svoj narod izmishljajuci nepostojece neprijatelje kako bi vas lakshe guzilii i sisali vam krv kao pijavice ali samo do trenutka da ne krepate jer bi onda bili beskorisni.


Evo ti link pa se informiraj a ne rekla kazala shto je u Hrvatskoj postalo normalno posebno medju primitivnijem dijelu populacije


Ilija Garašanin
Načertanije

https://www.rastko.rs/istorija/garasanin_nacertanije.html


Mater mu jebem pokvarenu meni misli prodati svoju seljachku foru (ne obracam se u ovoj rechenici tebi nego onom srpskom mutantukoji ,koji ce se sigurno prepoznati jer se pravi da je veci katolik od pape,tipichni kamenjarski mentalitet koji je ustvari glavni neprijatelj Hrvatske). Kada to hrvati shvate onda ce krenuti naprijed.


Last edited by mentalitet on 30/1/2023, 22:03; edited 2 times in total

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5060
2020-07-05


Back to top Go down

Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije' - Page 2 Empty Re: Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije'

Post by vuksadinare 30/1/2023, 21:56

RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:ray i ti gadno nesto vuces..pa 88% albanaca su muslimani..ali oni tretiraju jednako i albance krscane..zoki je ispario u glavu...od kad su mu caca i brat umrli jedan za dtugim prije nekoliko godina..otisao na kvasinu..
Ne vućem ja ništa. Kad naučiš čitat onda mi se javi.

Jel vidiš ti uopće na kojem sastanku se ovaj Šiptar jučer oglasio ? KRUG 99


[size=31]Dodaje kako je u nacionalnom interesu Kosova, u ovom trenutku je važno da razvije odnose sa Bosnom, sa Crnom Gorom i Makedonijom, koji bi mogli biti puno bolji.[/size]
[size=31]“[/size][size=31]Uz sve razumijevanje za poziciju ustavno uklještene Bosne i Hercegovine, odnosi [/size][size=31]između [/size]Bošnjaka[size=31] i Kosovara[/size][size=31] mogli bi biti puno bolji i plodniji.[/size][size=31] Održavanje Đukanovićeve vlasti u Crnoj Gori je bitna stvar, kako za Kosovo tako i za Bosnu.[/size][size=31] Makedonija ne graniči sa Bosnom, ali demokratski poredak, civilni pristup sadašnjeg makedonskog predsjednika i makedonske vlade mogu uvijek služiti kao primjer Bosni, a Kosovu još više kao njenom važnom susjedu. I na kraju, stvaranje duha sporazumijevanja i saradnje između svih ostalih na Zapadnom Balkanu, pomoći će i Srbiji, kao najmoćnijoj državi, da se otrijezni od svoje imperijalne politike spram njenih susjeda”, zaključuje Spahiu.[/size]

[size=31]https://www.aa.com.tr/ba/balkan/nexhmedin-spahiu-na-krugu-99-nakon-izbijanja-rata-u-ukrajini-politika-zapada-prema-srbiji-se-mijenja/2800708[/size]
brajo meni je albanac spasio zivot koji mi je htio oduzeti krscanin ili kvazikrscanin
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99453
2015-09-08


Back to top Go down

Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije' - Page 2 Empty Re: Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije'

Post by RayMabus 30/1/2023, 21:59

vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:ray i ti gadno nesto vuces..pa 88% albanaca su muslimani..ali oni tretiraju jednako i albance krscane..zoki je ispario u glavu...od kad su mu caca i brat umrli jedan za dtugim prije nekoliko godina..otisao na kvasinu..
Ne vućem ja ništa. Kad naučiš čitat onda mi se javi.

Jel vidiš ti uopće na kojem sastanku se ovaj Šiptar jučer oglasio ? KRUG 99


[size=31]Dodaje kako je u nacionalnom interesu Kosova, u ovom trenutku je važno da razvije odnose sa Bosnom, sa Crnom Gorom i Makedonijom, koji bi mogli biti puno bolji.[/size]
[size=31]“[/size][size=31]Uz sve razumijevanje za poziciju ustavno uklještene Bosne i Hercegovine, odnosi [/size][size=31]između [/size]Bošnjaka[size=31] i Kosovara[/size][size=31] mogli bi biti puno bolji i plodniji.[/size][size=31] Održavanje Đukanovićeve vlasti u Crnoj Gori je bitna stvar, kako za Kosovo tako i za Bosnu.[/size][size=31] Makedonija ne graniči sa Bosnom, ali demokratski poredak, civilni pristup sadašnjeg makedonskog predsjednika i makedonske vlade mogu uvijek služiti kao primjer Bosni, a Kosovu još više kao njenom važnom susjedu. I na kraju, stvaranje duha sporazumijevanja i saradnje između svih ostalih na Zapadnom Balkanu, pomoći će i Srbiji, kao najmoćnijoj državi, da se otrijezni od svoje imperijalne politike spram njenih susjeda”, zaključuje Spahiu.[/size]

[size=31]https://www.aa.com.tr/ba/balkan/nexhmedin-spahiu-na-krugu-99-nakon-izbijanja-rata-u-ukrajini-politika-zapada-prema-srbiji-se-mijenja/2800708[/size]
brajo meni je albanac spasio zivot koji mi je htio oduzeti krscanin ili kvazikrscanin
JEBE MI SE ZA TVOJ POSRANI ŽIVOT.


--


Stvaramo novi svijet.

Moja ime je i kao inkarnirani i kao duša Nova duša a to znači dolazi promjena i anđeo sam Znanja a to su Prijestolnici a njihova je zadaća pomagati inkarniranim dušama na njihovom duhovnom putu.

Tri puta me preglasaš i onda me praviš budalom i misliš da ja tako truli nakaradni sistem neću uništit tj da ću to ostavit tako na ovoj planeti tj njenoj površini.

AJTE BOG.

---


Ja san van lipo reka prije godinu dana davno prije nego šta je ovo počelo da ako vidim još jednom Komšića na toj poziciji da će cijela Europa plivati u moru krvi i onda postavio uvjet ili izborni zakon ili ograničenje mandata na dva ko u Americi i onda se Komšić ne bi mogao kandidirati.

Amerikancima puna usta borba protiv korupcije a šta je vijećni mandat nego upravo to al eto njima ne odgovara jer neće doć onda njihov pa onda ništa i tko te jebe.

Lipo san vam se potpisa dole ispod tog posta od prije godinu dana i rekao ne bio ja to ako to ne bude tako.

General GF s pet zvjezdica, pripadnik Aštar komande i pripadnik anđeoske hijerarhije Znanja.


EU sastanak i svi osim Orbana za održavanje izbora u BiH dakle podrška Komšiću i odma dva dana nakon toga napad na Ukrajinu i sad kad su izbori u BiH idući tjedan Rusija službeno anketira dijelove Ukrajine.

Mislite da je ovo slučajno kako se datumi poklapaju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177134
2014-04-11


Back to top Go down

Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije' - Page 2 Empty Re: Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije'

Post by melkior 30/1/2023, 22:04

debotoijusto wrote:

kolinda vrati se sve ti oprosteno... vuce ovu prehladu vec po godine , preporuka sennheiser na glavu i poslusat detalj smrkuta za analizu kakvoce

Sve je rekao ispravno. Apsolutno sve.
avatar
melkior

Posts : 17210
2015-08-09


Back to top Go down

Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije' - Page 2 Empty Re: Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije'

Post by mentalitet 30/1/2023, 22:10

škutor wrote:auuuuuuuuuu

sad će čerge


Pa pichka mu materina shtakore zar se ne borimo protiv istog komunjarskog neprijatelja.Ja nikada nisam prije nigdje pisao protiv komunista ali uvijek cu biti protiv komunjara koji sa lakocom mijenjaju kapute pa su sada

Hrvatsku
Drzavu
Zajebali ko nitko prije

A bogami i moju obitelj olakshali nakon WWII velikom imovinom koju su u ime hrvatskog naroda prisvojili sebi a tako su i u ovome zadnjem ratu pokrali sve shto se moglo u ime hrvatskog naroda.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5060
2020-07-05


Back to top Go down

Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije' - Page 2 Empty Re: Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije'

Post by vuksadinare 30/1/2023, 22:27

RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:ray i ti gadno nesto vuces..pa 88% albanaca su muslimani..ali oni tretiraju jednako i albance krscane..zoki je ispario u glavu...od kad su mu caca i brat umrli jedan za dtugim prije nekoliko godina..otisao na kvasinu..
Ne vućem ja ništa. Kad naučiš čitat onda mi se javi.

Jel vidiš ti uopće na kojem sastanku se ovaj Šiptar jučer oglasio ? KRUG 99


[size=31]Dodaje kako je u nacionalnom interesu Kosova, u ovom trenutku je važno da razvije odnose sa Bosnom, sa Crnom Gorom i Makedonijom, koji bi mogli biti puno bolji.[/size]
[size=31]“[/size][size=31]Uz sve razumijevanje za poziciju ustavno uklještene Bosne i Hercegovine, odnosi [/size][size=31]između [/size]Bošnjaka[size=31] i Kosovara[/size][size=31] mogli bi biti puno bolji i plodniji.[/size][size=31] Održavanje Đukanovićeve vlasti u Crnoj Gori je bitna stvar, kako za Kosovo tako i za Bosnu.[/size][size=31] Makedonija ne graniči sa Bosnom, ali demokratski poredak, civilni pristup sadašnjeg makedonskog predsjednika i makedonske vlade mogu uvijek služiti kao primjer Bosni, a Kosovu još više kao njenom važnom susjedu. I na kraju, stvaranje duha sporazumijevanja i saradnje između svih ostalih na Zapadnom Balkanu, pomoći će i Srbiji, kao najmoćnijoj državi, da se otrijezni od svoje imperijalne politike spram njenih susjeda”, zaključuje Spahiu.[/size]

[size=31]https://www.aa.com.tr/ba/balkan/nexhmedin-spahiu-na-krugu-99-nakon-izbijanja-rata-u-ukrajini-politika-zapada-prema-srbiji-se-mijenja/2800708[/size]
brajo meni je albanac spasio zivot koji mi je htio oduzeti krscanin ili kvazikrscanin
JEBE MI SE ZA TVOJ POSRANI ŽIVOT.


--


Stvaramo novi svijet.

Moja ime je i kao inkarnirani i kao duša Nova duša a to znači dolazi promjena i anđeo sam Znanja a to su Prijestolnici a njihova je zadaća pomagati inkarniranim dušama na njihovom duhovnom putu.

Tri puta me preglasaš i onda me praviš budalom i misliš da ja tako truli nakaradni sistem neću uništit tj da ću to ostavit tako na ovoj planeti tj njenoj površini.

AJTE BOG.

---


Ja san van lipo reka prije godinu dana davno prije nego šta je ovo počelo da ako vidim još jednom Komšića na toj poziciji da će cijela Europa plivati u moru krvi i onda postavio uvjet ili izborni zakon ili ograničenje mandata na dva ko u Americi i onda se Komšić ne bi mogao kandidirati.

Amerikancima puna usta borba protiv korupcije a šta je vijećni mandat nego upravo to al eto njima ne odgovara jer neće doć onda njihov pa onda ništa i tko te jebe.

Lipo san vam se potpisa dole ispod tog posta od prije godinu dana i rekao ne bio ja to ako to ne bude tako.

General GF s pet zvjezdica, pripadnik Aštar komande i pripadnik anđeoske hijerarhije Znanja.


EU sastanak i svi osim Orbana za održavanje izbora u BiH dakle podrška Komšiću i odma dva dana nakon toga napad na Ukrajinu i sad kad su izbori u BiH idući tjedan Rusija službeno anketira dijelove Ukrajine.

Mislite da je ovo slučajno kako se datumi poklapaju.
...dobro je veber rekao ti si idiot na ketonalima
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99453
2015-09-08


Back to top Go down

Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije' - Page 2 Empty Re: Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije'

Post by mentalitet 30/1/2023, 22:44

vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:ray i ti gadno nesto vuces..pa 88% albanaca su muslimani..ali oni tretiraju jednako i albance krscane..zoki je ispario u glavu...od kad su mu caca i brat umrli jedan za dtugim prije nekoliko godina..otisao na kvasinu..
Ne vućem ja ništa. Kad naučiš čitat onda mi se javi.

Jel vidiš ti uopće na kojem sastanku se ovaj Šiptar jučer oglasio ? KRUG 99


[size=31]Dodaje kako je u nacionalnom interesu Kosova, u ovom trenutku je važno da razvije odnose sa Bosnom, sa Crnom Gorom i Makedonijom, koji bi mogli biti puno bolji.[/size]
[size=31]“[/size][size=31]Uz sve razumijevanje za poziciju ustavno uklještene Bosne i Hercegovine, odnosi [/size][size=31]između [/size]Bošnjaka[size=31] i Kosovara[/size][size=31] mogli bi biti puno bolji i plodniji.[/size][size=31] Održavanje Đukanovićeve vlasti u Crnoj Gori je bitna stvar, kako za Kosovo tako i za Bosnu.[/size][size=31] Makedonija ne graniči sa Bosnom, ali demokratski poredak, civilni pristup sadašnjeg makedonskog predsjednika i makedonske vlade mogu uvijek služiti kao primjer Bosni, a Kosovu još više kao njenom važnom susjedu. I na kraju, stvaranje duha sporazumijevanja i saradnje između svih ostalih na Zapadnom Balkanu, pomoći će i Srbiji, kao najmoćnijoj državi, da se otrijezni od svoje imperijalne politike spram njenih susjeda”, zaključuje Spahiu.[/size]

[size=31]https://www.aa.com.tr/ba/balkan/nexhmedin-spahiu-na-krugu-99-nakon-izbijanja-rata-u-ukrajini-politika-zapada-prema-srbiji-se-mijenja/2800708[/size]
brajo meni je albanac spasio zivot koji mi je htio oduzeti krscanin ili kvazikrscanin
JEBE MI SE ZA TVOJ POSRANI ŽIVOT.


--


Stvaramo novi svijet.

Moja ime je i kao inkarnirani i kao duša Nova duša a to znači dolazi promjena i anđeo sam Znanja a to su Prijestolnici a njihova je zadaća pomagati inkarniranim dušama na njihovom duhovnom putu.

Tri puta me preglasaš i onda me praviš budalom i misliš da ja tako truli nakaradni sistem neću uništit tj da ću to ostavit tako na ovoj planeti tj njenoj površini.

AJTE BOG.

---


Ja san van lipo reka prije godinu dana davno prije nego šta je ovo počelo da ako vidim još jednom Komšića na toj poziciji da će cijela Europa plivati u moru krvi i onda postavio uvjet ili izborni zakon ili ograničenje mandata na dva ko u Americi i onda se Komšić ne bi mogao kandidirati.

Amerikancima puna usta borba protiv korupcije a šta je vijećni mandat nego upravo to al eto njima ne odgovara jer neće doć onda njihov pa onda ništa i tko te jebe.

Lipo san vam se potpisa dole ispod tog posta od prije godinu dana i rekao ne bio ja to ako to ne bude tako.

General GF s pet zvjezdica, pripadnik Aštar komande i pripadnik anđeoske hijerarhije Znanja.


EU sastanak i svi osim Orbana za održavanje izbora u BiH dakle podrška Komšiću i odma dva dana nakon toga napad na Ukrajinu i sad kad su izbori u BiH idući tjedan Rusija službeno anketira dijelove Ukrajine.

Mislite da je ovo slučajno kako se datumi poklapaju.
...dobro je veber rekao ti si idiot na ketonalima


Ti i veber ste obichni gmizavci za RayMabusa,samo toliko da sluchajno ne pomislish da si neshto drugo.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5060
2020-07-05


Back to top Go down

Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije' - Page 2 Empty Re: Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije'

Post by RayMabus 30/1/2023, 22:48

Jedini koji je idiot si ti koji ne zna čitati.

Milanović je odma rekao da on stoji iz Kosova. Dakle nema govora o povlačenju priznanja istog il tako šta. Uopće o tome ne govori štaviše kaže da stoji iza Kosova. Dakle to uopće nije upitno nit je to tema. Samo je konstatirao činjenično stanje.

A sada neka se Spahi koji jučer na Krugu 99 govori kako će oni šurovat s Bošnjacima i Komšićem Uz sve razumijevanje za poziciju ustavno uklještene Bosne i Hercegovine, odnosi između Bošnjaka i Kosovara mogli bi biti puno bolji i plodniji. - sesija jučer na Krugu 99 a to su Komšičevci )

Inače Vučic je već prodao Kosovo a sad samo mora to nekako reč narodu. Da nije tako ne bi dobio one puste pare u Davosu jer je Srbija ovih dana otplatila ogoroman dug. Kako on para nema znači da su mu ovi dali ako to potpiše. Dačic je inače rodom s Kosova i zato je odma pohvalio ovu Milanovicevu izjavu dok je Vučic u čudu jer ga ovo sad jebe jer je on već za pare prodao Kosovo.

Vučina žao mi je al ne razumiješ ništa. Nit je Milanovic povukao priznanje Kosova nit išta. Štaviše rekao je da stoji iza toga al jebe ovoga Spahija i Vučica istovremeno te eu žgadiju jer ta njegova izjava dolazi odma nakon izjave turskih vojnika ( dakle opet Bošnjaci ) u Bosni.

Čitaj :

"Kojeg vraga Turci rade u BiH? Od Hrvatske pudlice rade Borell, Mogherini i neki mediji", rekao je o mirovnoj misiji u BiH, u kojoj je odbijeno sudjelovanje Hrvatske. 

"Dok ne shvatite da Srbija i Rusija nije isto, da je to nažalost bolna činjenica i opasnost. Anektirali smo Kosovo. Mi i međunarodna zajednica. Uzeto je od Srbije. Ko je to napravio nego mi? Jesmo priznali Kosovo? Nije aneksija, nego otimanje. Kak se to zove? Ekstrakcija. Nije šija, nego vrat. Ovo nije dovođenje u pitanja Kosova, nego cijelog koncepta", rekao je Milanović. 

Milanović: Anektirali smo Kosovo, oteto je od Srbije


Last edited by RayMabus on 30/1/2023, 22:53; edited 2 times in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 177134
2014-04-11


Back to top Go down

Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije' - Page 2 Empty Re: Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije'

Post by debotoijusto 30/1/2023, 22:49

melkior wrote:
debotoijusto wrote:

kolinda vrati se sve ti oprosteno... vuce ovu prehladu vec po godine , preporuka sennheiser na glavu i poslusat detalj smrkuta za analizu kakvoce

Sve je rekao ispravno. Apsolutno sve.

ae...samo nije rekao da alternativa politike EU biti srbija , hvala ne hvala
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30703
2014-04-12


Back to top Go down

Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije' - Page 2 Empty Re: Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije'

Post by RayMabus 30/1/2023, 23:04

RayMabus wrote:

Inače Vučic je već prodao Kosovo a sad samo mora to nekako reč narodu. Da nije tako ne bi dobio one puste pare u Davosu jer je Srbija ovih dana otplatila ogoroman dug. Kako on para nema znači da su mu ovi dali ako to potpiše. Dačic je inače rodom s Kosova i zato je odma pohvalio ovu Milanovicevu izjavu dok je Vučic u čudu jer ga ovo sad jebe jer je on već za pare prodao Kosovo.

Ivica Dačić (Prizren, 1. siječnja 1966.)


Dačić oduševljen Milanovićevom izjavom o Kosovu: ‘Pozdravljam ju kao principijelni stav šefa države članice EU-a‘


Vučic u problemima jer je on već ispod stola prodao Kosovo da dobije pare i otplati ogroman dug ( ovih dana ga je otplatio pomoću tih para ) i umili se Njemačkoj, Americi i ostalima i spasi svoju guzicu :

Ni Vucić ne može vjerovati šta je Milanović rekao o Kosovu: Pažljivo ću poslušati

Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije' - Page 2 Thumb3
RayMabus
RayMabus

Posts : 177134
2014-04-11


Back to top Go down

Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije' - Page 2 Empty Re: Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije'

Post by marcellus 31/1/2023, 04:59

Zoki je ispao kreten i nema pojma o čemu uopće govori.

Ukrajina da se preda da spasi živote vojnika?

pa da se preda Rusi će ih potamanit ko štakore do zadnjeg

_________________
Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije' - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije' - Page 2 Empty Re: Zoki:'Kosovo je anektirano od Srbije'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum