ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoće svanut Republika Dalmacija

Page 4 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija još za našig života?

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 4 Vote_lcap24%Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 4 Vote_rcap 24% 
[ 5 ]
Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 4 Vote_lcap57%Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 4 Vote_rcap 57% 
[ 12 ]
Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 4 Vote_lcap19%Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 4 Vote_rcap 19% 
[ 4 ]
 
Total Votes : 21
 
 

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 4 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by kic 23/5/2022, 20:45

MDMiridije wrote:Jebote žena isto nekad u filmovima...

Dakle lik zove ženu i kaže "skupi djecu, uzmi samo nužne stvari i bježi, stvari su otišle u pizdu materinu karteli nas dolaze pobiti".

I ova osjeti potrebu u tom trenutku da raspravlja o tome 15 minuta.....

ma sta ti gledas

kic
Admin

Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 4 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by Guest 23/5/2022, 20:45

Noor wrote:
kic wrote:
Noor wrote:
kic wrote:
najveći problem u nas u svim situacijama je nekomunikacija ili slaba komunikacija u društvu, Dinamu je ispod časti pisati Torcidi, a policajci ne znaju reć: ok ako nećete na stadion mi vas sigurnosti vaše radi moramo sad 4h drzat tu bez wc-a i ne smijemo vas pustit da putem nazad stanete prije Karlovca negdje, ok? cisto sumnjam da je ista bilo iskomunicirano npr

komunikacije je bilo, ali jednosmjerne...

S obzirom na to da je ispod nivoa službene komunikacije Dinama komunicirati s navijačkom grupom Hajduka, mi smo sve upute e-mailom od 18.05.2022. godine dostavili našim kolegama u HNK Hajduk.[/b]



Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 4 1f602

ja iskreno nikad nisam cuo da netko mailom salje koje ce transparente imat i u kojem formatu..
kiki, pa mail je sluzbena komunikacija, a ovo eto..pravila

Koja nisu postojala ono....nikada do neki dan :D

I nisu utvrdjena zakonom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 4 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by Guest 23/5/2022, 20:46

kic wrote:
MDMiridije wrote:Jebote žena isto nekad u filmovima...

Dakle lik zove ženu i kaže "skupi djecu, uzmi samo nužne stvari i bježi, stvari su otišle u pizdu materinu karteli nas dolaze pobiti".

I ova osjeti potrebu u tom trenutku da raspravlja o tome 15 minuta.....

ma sta ti gledas

A neku budalastinu s Liamom Neesonom. I taj je poceo u svemu glumiti..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 4 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by veber 23/5/2022, 20:48

konstantno se to dešava kod nas.

jadni "navijači".

jebote nogomet s djetetom nemrem na neku tekmu da mi debili ne ozlijede dijete.
interesira ju nogomet, ali moš se jebat.

išli smo na rukomet, prvi red. kakvi jebeni incidenti i pizdarije.

ove navijačke bande jednostavno po tačerici.
osuditi na 20g teške robije pa neka zavijaju na mjesec.

i to je konstanta. 
stanu na nekom odmorištu
demoliraju ga
potuku se.

to im je glavni "sport"

i kic moralizira.
kaj su trebali murjaci raditi?
dijeliti ljubičice i karanfile za titov rođendan?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 4 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by Guest 23/5/2022, 20:50

Vece su sanse da te pogodi u hrvatskoj meteor na tribinama koje nisu navijacke nego da stradas od necega sto bi bacio netko s navijacke tribine no dobro. :)

Sranja se dogadaju van stadiona, jako rijetko na stadionima.

Tako da ne brini više mozes na stadion :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 4 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by Guest 23/5/2022, 20:51

Evo vrisnula meksikanka, sad ce neeson da jebe kevu vas celom kartelu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 4 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by Guest 23/5/2022, 20:53

Gle i Ragnarova mlada je u ovome, idem vidit jel ima epizoda koja iz vikinga gdje je bila "obnažena"
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 4 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by veber 23/5/2022, 20:56

MDMiridije wrote:
Noor wrote:
kic wrote:
Noor wrote:
kic wrote:
najveći problem u nas u svim situacijama je nekomunikacija ili slaba komunikacija u društvu, Dinamu je ispod časti pisati Torcidi, a policajci ne znaju reć: ok ako nećete na stadion mi vas sigurnosti vaše radi moramo sad 4h drzat tu bez wc-a i ne smijemo vas pustit da putem nazad stanete prije Karlovca negdje, ok? cisto sumnjam da je ista bilo iskomunicirano npr

komunikacije je bilo, ali jednosmjerne...

S obzirom na to da je ispod nivoa službene komunikacije Dinama komunicirati s navijačkom grupom Hajduka, mi smo sve upute e-mailom od 18.05.2022. godine dostavili našim kolegama u HNK Hajduk.[/b]



Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 4 1f602

ja iskreno nikad nisam cuo da netko mailom salje koje ce transparente imat i u kojem formatu..
kiki, pa mail je sluzbena komunikacija, a ovo eto..pravila

Koja nisu postojala ono....nikada do neki dan :D

I nisu utvrdjena zakonom.
mail jest službeni dokument.
čak i u hrvatskoj.
i zakonom je definirano.

gruntovnica mi je poslala mail s KČ u KO
i digitalnim pečatom

i banka ti šalje dokument mailom koji je pravovaljan.
i firma ti šalje isplatnu listu koja je pavovaljana.


problem u hrvatskoj je onaj uhljeb ribič jer se u korona zatvoru vidjelo da hrvatskoj ne treba 100 000 uhljeba.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 4 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by veber 23/5/2022, 21:04

MDMiridije wrote:Vece su sanse da te pogodi u hrvatskoj meteor na tribinama koje nisu navijacke nego da stradas od necega sto bi bacio netko s navijacke tribine no dobro. :)

Sranja se dogadaju van stadiona, jako rijetko na stadionima.

Tako da ne brini više mozes na stadion :D
ma oću pizdu materinu na stadion.

navijam za Singen. čak sam im i 100€ uplatio i imam godišnju ulaznicu.
mislio sam da su šesta liga, kad ono 4a.

golman je najkul. ima nekih 1,90. ono nekih 120-140kg.
i kada se zapuca na gol legne na loptu.

onda čenđaju loptu jer ova izgleda više disk kasnije.

a, obranio je jedanajsterac samom pojavom. ovaj iz pforzheim nord direktno u njega, kaj je najbolje ovaj je prije jedanasterca lupao se po prsima i vikao-tu me gađaj, tu

i ovaj poslušao.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 4 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by Noor 23/5/2022, 21:13

MDMiridije wrote:
Noor wrote:
kic wrote:
Noor wrote:
kic wrote:
najveći problem u nas u svim situacijama je nekomunikacija ili slaba komunikacija u društvu, Dinamu je ispod časti pisati Torcidi, a policajci ne znaju reć: ok ako nećete na stadion mi vas sigurnosti vaše radi moramo sad 4h drzat tu bez wc-a i ne smijemo vas pustit da putem nazad stanete prije Karlovca negdje, ok? cisto sumnjam da je ista bilo iskomunicirano npr

komunikacije je bilo, ali jednosmjerne...

S obzirom na to da je ispod nivoa službene komunikacije Dinama komunicirati s navijačkom grupom Hajduka, mi smo sve upute e-mailom od 18.05.2022. godine dostavili našim kolegama u HNK Hajduk.[/b]



Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 4 1f602

ja iskreno nikad nisam cuo da netko mailom salje koje ce transparente imat i u kojem formatu..
kiki, pa mail je sluzbena komunikacija, a ovo eto..pravila

Koja nisu postojala ono....nikada do neki dan :D

I nisu utvrdjena zakonom.
EU standardi

https://www.telegram.hr/politika-kriminal/clan-uprave-dinama-nije-nas-problem-sto-hajduk-ne-igra-europu-zato-i-ne-znaju-europske-standarde/

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 4 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by Guest 23/5/2022, 21:16

Noor wrote:
MDMiridije wrote:
Noor wrote:
kic wrote:
Noor wrote:
kic wrote:
najveći problem u nas u svim situacijama je nekomunikacija ili slaba komunikacija u društvu, Dinamu je ispod časti pisati Torcidi, a policajci ne znaju reć: ok ako nećete na stadion mi vas sigurnosti vaše radi moramo sad 4h drzat tu bez wc-a i ne smijemo vas pustit da putem nazad stanete prije Karlovca negdje, ok? cisto sumnjam da je ista bilo iskomunicirano npr

komunikacije je bilo, ali jednosmjerne...

S obzirom na to da je ispod nivoa službene komunikacije Dinama komunicirati s navijačkom grupom Hajduka, mi smo sve upute e-mailom od 18.05.2022. godine dostavili našim kolegama u HNK Hajduk.[/b]



Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 4 1f602

ja iskreno nikad nisam cuo da netko mailom salje koje ce transparente imat i u kojem formatu..
kiki, pa mail je sluzbena komunikacija, a ovo eto..pravila

Koja nisu postojala ono....nikada do neki dan :D

I nisu utvrdjena zakonom.
EU standardi

https://www.telegram.hr/politika-kriminal/clan-uprave-dinama-nije-nas-problem-sto-hajduk-ne-igra-europu-zato-i-ne-znaju-europske-standarde/

To je šlep sada. Noor hebote ljudima nisu htjeli dati da bubnjeve unesu na tribinu ne samo transparente :D čisto iživljavanje uprave. Tako da kod toga...govno ostaje govno.

Što se tiče sranja na cesti...zatvoriti i baciti ključ.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 4 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by Noor 23/5/2022, 21:20

MDMiridije wrote:
Noor wrote:
MDMiridije wrote:
Noor wrote:
kic wrote:
Noor wrote:
kic wrote:
najveći problem u nas u svim situacijama je nekomunikacija ili slaba komunikacija u društvu, Dinamu je ispod časti pisati Torcidi, a policajci ne znaju reć: ok ako nećete na stadion mi vas sigurnosti vaše radi moramo sad 4h drzat tu bez wc-a i ne smijemo vas pustit da putem nazad stanete prije Karlovca negdje, ok? cisto sumnjam da je ista bilo iskomunicirano npr

komunikacije je bilo, ali jednosmjerne...

S obzirom na to da je ispod nivoa službene komunikacije Dinama komunicirati s navijačkom grupom Hajduka, mi smo sve upute e-mailom od 18.05.2022. godine dostavili našim kolegama u HNK Hajduk.[/b]



Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 4 1f602

ja iskreno nikad nisam cuo da netko mailom salje koje ce transparente imat i u kojem formatu..
kiki, pa mail je sluzbena komunikacija, a ovo eto..pravila

Koja nisu postojala ono....nikada do neki dan :D

I nisu utvrdjena zakonom.
EU standardi

https://www.telegram.hr/politika-kriminal/clan-uprave-dinama-nije-nas-problem-sto-hajduk-ne-igra-europu-zato-i-ne-znaju-europske-standarde/

To je šlep sada. Noor hebote ljudima nisu htjeli dati da bubnjeve unesu na tribinu ne samo transparente :D čisto iživljavanje uprave. Tako da kod toga...govno ostaje govno.

Što se tiče sranja na cesti...zatvoriti i baciti ključ.
Ne poznam ni ja te standarde, samo prenosim...malo prije sam naisla na taj clanak

A autocesta...neka ih nauce pameti sada

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 4 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by Guest 23/5/2022, 21:32

Noor wrote:
Ne poznam ni ja te standarde, samo prenosim...malo prije sam naisla na taj clanak

A autocesta...neka ih nauce pameti sada

Dobit ce zabrane vecinom i to je to. 6 mjeseci. Ovi koji su napali policiju mogli bi najebati ako bude policija inzistirala da se radi o napadima na sluzbene osobe. Ukoliko imaju vec zutih kartona ici ce na hladjenje. Ako su vec radili sranja prije mozda i na dulje. Oni koji nisu napravili sranja u proslosti i ovo im je prvi put nesto ozbiljnije....apsolutno sve ce im se uzeti u olakotnu. Od mladosti,skolovanja,...

Osobno ne vjerujem da ce najebati vise od 4-5 osoba. Sto je generalno steta. Nije ovo danas pocelo.

I nije u policiji problem. Policija svoje odradi ali sud generalno zasere. U Zagrebu je godinama bio lov na studente koji su pricali dalmatinski. Doduse i to je popustilo u par zadnjih godina. Neki ljudi kojima cak nije ni napet nogomet su gadno stradali, kao i obratno sto se dogadjalo ljudima. Tu je redovito sudstvo davalo mickey-mouse kazne i ekipa je jednostavno skontala da su posljedice nikakve.


Sreca u nesreci je sto je gro hrvatskih navijaca ono pizde najkukavnije. Funkcioniraju situacije ovako coporativno, vani bi od svake organiziranije skupine takve batine dobivali da to nisu istine. Ja cak mogu pretpostaviti sto se sinoc dogodilo, u principu ako policija bude provjeravala mobitele i poruke itd...generalno mogu samo na racun toga napraviti optuznicu koja vuce na organizirani napad i zatvoriti 30-40 likova na minimalno 6 mjeseci...samo kazem nije tu do policije, sudstvo uvijek na kraju popusti iz ovih ili onih razloga.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 4 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by Guest 23/5/2022, 21:47

Sve se to odavno otelo kontroli. U principu prva i osnovna stvar što tjera ljude od stadiona je što se ljudi na stadionu hoće zabaviti, provesti, zajebavati i većina ipak nogomet promatra kao zabavu i ne žele baš da im u potpunosti raspoloženje u danu diktira rezultat koji se zbio toga dana. E sad hard-core ekipa je čitavu stvar odvela u potpunu krajnost. I to je jednostavno razlog višegodišnjeg ignoriranja problema, povlađivanja ovim ili onim grupama ali bogami i kaubojisanjem likova koji su vodili klubove. I situacija je jednostavno oko sporta postala morbidno depresivna do te mjere da ljudi zadovoljstvo u pobjedi i uspjehu pronalaze isključivo ukoliko mogu se naslađivati s tim nad nekim drugim. Kao što neki ovdje rade npr.

Preduvjet dobre zabave i normalizacije generalno su dobri uvjeti, infrastruktura, stadioni, proširenje ponude po pitanju zabave na samome stadionu. Samim time dolazi naravno i kvaliteta samoga nogometa, financije i sve ostalo...jedno slijedi drugo. Naravno i jedna od osnovnih stvari je i stroži zakoni koji će ozbiljno kažnjavati divljanje. Zakoni koji su ujednačeni u svakoj situaciji bez iznimke...to je jedini put ka ozdravljenju.

Mi smo imali situaciju u istoj situaciji u par utakmica razlike da je isti komentator paljenje bengalki na jednoj utakmici nazvao divljacima koji prekidaju utakmicu dok je u drugoj to nazvao divnim dodatkom već veličanstvenom događaju. Sve i svašta je dozvoljeno i nije regulirano. Kad obični ljudi vide što je sve dozvoljeno onima koji vode klubove itd...jednostavno nije šok da postoje divljaci i među navijačima.

Za potpuno ozdravljenje je potrebna jaaaaaaaaaaako duboka analiza i ozbiljni pomaci i ulaganje. Uozbiljimo se, ovo je Hrvatska, mi smo većinom korumpirani barbari i to se nikada neće dogoditi. Dakle ostaje....batinanje i eventualno hapšenje likova koji odu jebeno predaleko.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 4 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by aben 23/5/2022, 22:22

To je dobra ideja.
Nezavisna država Dalmacija, ali ko konfederacija zadarske, splicke i dubrovačke županije, i plus škoji, ali da je svaki škoj nezavisan s pravom na otcjepljenje.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 4 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by kic 23/5/2022, 22:52


škoji?
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 4 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by veber 23/5/2022, 22:57

kic wrote:
škoji?
otok

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 4 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by AssadNaPodmornici 23/5/2022, 23:33

aben wrote:To je dobra ideja.
Nezavisna država Dalmacija, ali ko konfederacija zadarske, splicke i dubrovačke županije, i plus škoji, ali da je svaki škoj nezavisan s pravom na otcjepljenje.
meni najdraži otok - od mainstream otoka Vis i Mljet, od onako manje poznatih Drvenik Veli i Šćedro

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21061
2018-06-14


Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 4 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by AssadNaPodmornici 23/5/2022, 23:34

što se tiče ove situacije, kao što znate boli me kurac za balun,ali da moram birati stranu između navijača iz splita i dalmacije sa jedne strane te korumpiranih policjota iz HDZa, normalno da san na strani svojih

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21061
2018-06-14


Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 4 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by AssadNaPodmornici 23/5/2022, 23:49

baš gledam jedan video gdje pandur bez razloga udara nasumice po ljudima, i čujem od nekih poznanika, da su neki njihovi frendovi u zatvoru koji nemaju kaznu za parking u svom životu da takvi sigurno nisu napali pandure..

mislim iznerviralo me ovo , ali realno moram se ohladiti i reći boli me kurac. kada je RH javnost pustila ne samo to, nego i velik dio javnosti podržavao da vas panduri mlate i iživljavaju se nad vama radi prehlade, tako da i ovo je sada OK. banožiću udri po nama ne žali nas


_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21061
2018-06-14


Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 4 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by catabbath 23/5/2022, 23:55

Prvo iskopaju sranje a kad dobiju po pički kmeče. Kako to da panduri uvijek mlate baš te klošare?

Ono koj Iq moraš imati za posvetiti život gledanju bogataša koji trče za loptom po travi.

_________________
Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 4 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 4 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum