ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoće svanut Republika Dalmacija

Page 8 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija još za našig života?

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 8 Vote_lcap24%Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 8 Vote_rcap 24% 
[ 5 ]
Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 8 Vote_lcap57%Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 8 Vote_rcap 57% 
[ 12 ]
Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 8 Vote_lcap19%Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 8 Vote_rcap 19% 
[ 4 ]
 
Total Votes : 21
 
 

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 8 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by epikur37 25/5/2022, 20:33

MDMiridije wrote:
epikur37 wrote:
MDMiridije wrote:
epikur37 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:meni nije jasno kako si ti išta u životu postigao sa takvim mentalitetom "ne talasaj, ne mijenjaj ništa, stoj na mjestu, pomiri se da ne može bolje i tako".. da si imao takav mentalitet koji nama prodaješ ovdje i dalje bi ostao u istočnoj bosni

Pa ja uopće nemam takav karakter niti rezon. Ali radi, mijenjaj i domišljaj gledam isključivo kroz prizmu svog djelokruga i mogućnosti.

Ne očekujem da mi država i promjena vlasti nešto napravi. Može rebnuti i veći prez, moje je da platim i pičim dalje.

Što možeš, znaš i hoćeš sam,  to ti je.

Aj mi nešto iskreno odgovori. Da živiš u Metkoviću i fakat da na vlast znatno utječu glasovi ljudi koji ne žive u samome gradu jel bi pizdio zbog toga?

Ne znam.

Vjerojatno ne bih pizdio zbog toga ako bih i mislio da to nije ok.

A to što muslimani Komšića biraju, to je drukčije i to je opravdan razlog za pizditi?

To je drukčije, isto nije za pizditi, nego za riješiti.

epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 8 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by mentalitet 25/5/2022, 21:43

darth_vader wrote:
mentalitet wrote:Pamflet ili ne ,ali ce imati svoje posljediice kad tad .Ja sam imao jednog frenda koji nije podnosio dalmatince i njihov govor organski.Nikada mi nije zelio to objasnitii,samo je rekao .Jebo te iritiraju me pederi ,neka iduu u Dalmaciju ii neka tamo njachu koliko hoce a u Zagrebu ima da prichaju kao ostali svijet.Pa jebo te bili bi smijeshni da kajkaju ,veli ,boli me kurac  necu da ih slusham jer mi idu na kurac ,a dobar chovjek,svima bi pomogao i koga zna i koga ne zna.

Dalmatinac je napravija tog tvog frenda. 100%,

Nje,stari mu je bo zagorac veoma pitom i razuman chovjek,al' on je odrastao medju takvom ruljom uglavnom shtemerma.Nekada je u Zagrebu biilo vazno iz kojega si kvarta pa se shtemalo ko u filmovima a on je bio sa shalate veoma dobar hokejash Medveshcaka,a na hokej tekmama ako nekom nije razbijena chuba jebo tkvu tekmu.Bo je ko kruh kao chovjek samo shto nisu po njemu mazal pashtetu ali ako ga poprijeko pogledash najebo si.Uviijek je prvi udarao ii to preczno u bradu,bo je par puta na sudu za nanoshenje teshkiih tjelesnh povreda al se uvijek izvlachio dok je bio mladji,medjutm u starijoj (zrelijoj) dobi je popushio jebenu kaznu sa uvjetnom pa je postao pitomiji.Mada ta tvoja tvrdnja ima logiku jer poznajem ovdje sa foruma jednu koja nije hrvatica a pravi se veci Papa nego Papa u Vatikanu vjerojatno da bude priihvacena.Tako i ti navijachi a murja je glupa jer bi uvijek trebala natamburati vodju tih navijacha pa da vidsh mira na nogometnim utakmcama.Ono natamburash vodju navjiacha prevencije radi kao shto balkanci znaju natamburati zenu da ne kvoca po kuci.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 8 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by veber 26/5/2022, 01:01

AssadNaPodmornici wrote:meni nije jasno kako si ti išta u životu postigao sa takvim mentalitetom "ne talasaj, ne mijenjaj ništa, stoj na mjestu, pomiri se da ne može bolje i tako".. da si imao takav mentalitet koji nama prodaješ ovdje i dalje bi ostao u istočnoj bosni
on je čovjek za sva vremena.

kaj te to čudi.

kaj misliš da poštenim radom možeš napraviti to kaj je on napravio u desetak godina?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 8 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by Hektorović 26/5/2022, 02:02

AssadNaPodmornici wrote:
Hektorović wrote:Dalmacija je svoju stranu izabrala u 19 stoljeću.
osim toga, korupcija bi se nastavila ovako onako. onda bi opet korumpirani pandur iz dugopolja mlatio navijača iz benkovca pa bi zahtjevali cijepanje dalmacije itd.

bogte od svih rascjepanih država zadnjih sto godina po cijeloj europi, malo njih je napravilo veliki prosperitet.. uključujući i nas..

odvojili se od srba jer nas je kao pljačkao beograd, a sada nas pljačka zagreb žešće tri puta od beograda, a sutra da je dalmacija država split bi pljačkao sve okolo još žešće nego zagreb.

Dalmacija sama po sebi jednostavno nije samoodrživa, potreban joj je kontinent. Ne možeš živjeti samo od turizma.

S druge strane Zagreb je pustio Dalmaciju da radi što želi, nema neke opresivne porezne politike spram nekretnina, neke kontrole izgradnje,... Istovremeno država je podigla Dalmatinsku infrastrukturu na višu razinu. Dako da više nema vukojebina i u zagori se može živjeti.

Yu je 70tih i 80tih više ulagala u rast Splita kao velikog urbanog centra jer se pokušavao napraviti neki kontra centar Zagrebu, pa je grad danas predimenzioniran.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 8 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by Hektorović 26/5/2022, 02:10

AssadNaPodmornici wrote:ma da lipo to zvuči u teoriji, u praksi to bi značilo kao što je svako cijepanje značilo još više pljačke , korupcije i još više propadanja.

mi smo napustili yugu jer nas je BG pljačkao, a ironično  2022 imamo svega 20-30% veći realni standard nego koji smo imali 1978 kada nas pola na forumu nije bila niti rođena. .. sve to radi 20-30% rasta dok je poljska narasla u tom periodu 400-500% a kina možda 1000-2000% ..i preko 1milijun ljudi manje

tako bi završilo i sve tvoje cijepanje. OK pandurija je malo korumpirana i napunjena HDZ kadrom preko veze ali nećemo odmha cijepati državu pa da njih zamjene recimo "dugopoljci" pa će se onda ovi u splitu žaliti da Dugopoljci su većina u policiji i da su korumpirani i da mlate sve redom

Standard 70tih je bio prenapuhan preko kredita, ovaj sad je nešto realniji.

Ima tu i problem mentaliteta, bez sjevera, Dalmacija bi više izgledala kao Sicilija. Torcida bi ti birala ministre, a iza svega vladala 2 zavičajna klana.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 8 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by aben 26/5/2022, 06:48

Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:ma da lipo to zvuči u teoriji, u praksi to bi značilo kao što je svako cijepanje značilo još više pljačke , korupcije i još više propadanja.

mi smo napustili yugu jer nas je BG pljačkao, a ironično  2022 imamo svega 20-30% veći realni standard nego koji smo imali 1978 kada nas pola na forumu nije bila niti rođena. .. sve to radi 20-30% rasta dok je poljska narasla u tom periodu 400-500% a kina možda 1000-2000% ..i preko 1milijun ljudi manje

tako bi završilo i sve tvoje cijepanje. OK pandurija je malo korumpirana i napunjena HDZ kadrom preko veze ali nećemo odmha cijepati državu pa da njih zamjene recimo "dugopoljci" pa će se onda ovi u splitu žaliti da Dugopoljci su većina u policiji i da su korumpirani i da mlate sve redom

Standard 70tih je bio prenapuhan preko kredita, ovaj sad je nešto realniji.

Ima tu i problem mentaliteta, bez sjevera, Dalmacija bi više izgledala kao Sicilija. Torcida bi ti birala ministre, a iza svega vladala 2 zavičajna klana.
Ma di vi nabavljate ote kristalne kugle?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 8 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by Joža 26/5/2022, 08:49

epikur37 wrote:Neće, hrvatska može biti samo veća, nikako manja.

to što je policija iskefala par huligana...samo pokazuje da dsržava funkcionira.

hahahahaha ............ e jes' me nasmija!

:D

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2514
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 8 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by Joža 26/5/2022, 08:51

aben wrote:
Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:ma da lipo to zvuči u teoriji, u praksi to bi značilo kao što je svako cijepanje značilo još više pljačke , korupcije i još više propadanja.

mi smo napustili yugu jer nas je BG pljačkao, a ironično  2022 imamo svega 20-30% veći realni standard nego koji smo imali 1978 kada nas pola na forumu nije bila niti rođena. .. sve to radi 20-30% rasta dok je poljska narasla u tom periodu 400-500% a kina možda 1000-2000% ..i preko 1milijun ljudi manje

tako bi završilo i sve tvoje cijepanje. OK pandurija je malo korumpirana i napunjena HDZ kadrom preko veze ali nećemo odmha cijepati državu pa da njih zamjene recimo "dugopoljci" pa će se onda ovi u splitu žaliti da Dugopoljci su većina u policiji i da su korumpirani i da mlate sve redom

Standard 70tih je bio prenapuhan preko kredita, ovaj sad je nešto realniji.

Ima tu i problem mentaliteta, bez sjevera, Dalmacija bi više izgledala kao Sicilija. Torcida bi ti birala ministre, a iza svega vladala 2 zavičajna klana.
Ma di vi nabavljate ote kristalne kugle?

đavao će ih znati.
ali ako ideš kontra od njih nećeš promašiti.
možda nećeš pogoditi, ali svakako nećeš promašiti.
tako nekako.

:)

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2514
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 8 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by veber 26/5/2022, 09:25

Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Hektorović wrote:Dalmacija je svoju stranu izabrala u 19 stoljeću.
osim toga, korupcija bi se nastavila ovako onako. onda bi opet korumpirani pandur iz dugopolja mlatio navijača iz benkovca pa bi zahtjevali cijepanje dalmacije itd.

bogte od svih rascjepanih država zadnjih sto godina po cijeloj europi, malo njih je napravilo veliki prosperitet.. uključujući i nas..

odvojili se od srba jer nas je kao pljačkao beograd, a sada nas pljačka zagreb žešće tri puta od beograda, a sutra da je dalmacija država split bi pljačkao sve okolo još žešće nego zagreb.

Dalmacija sama po sebi jednostavno nije samoodrživa, potreban joj je kontinent. Ne možeš živjeti samo od turizma.

S druge strane Zagreb je pustio Dalmaciju da radi što želi, nema neke opresivne porezne politike spram nekretnina, neke kontrole izgradnje,... Istovremeno država je podigla Dalmatinsku infrastrukturu na višu razinu. Dako da više nema vukojebina i u zagori se može živjeti.

Yu je 70tih i 80tih više ulagala u rast Splita kao velikog urbanog centra jer se pokušavao napraviti neki kontra centar Zagrebu, pa je grad danas predimenzioniran.
zagreb ovo
zagreb ono

pa nakotili ste se u zadnjih 30 godina ko žohari.
vi kockastoglavi i yodini dalmoši.

u bilo koju instituciju u zagrebu kada dođeš nekaj tražiti svi krekeću.
ili ćakaju i čakaju.

ti isti kreketani su sjebali industriju u dalmaciji pa si sada puše kurčinu.

u hrvatskoj je samo sjever ČK, VŽ, KR, ZG samodostatan.
realno da se u nekom scenariju odvoji čakovačka, varaždinska i zagrebačka županija-ode ostatak u kurac i gnječova istra zajedno.

bulaznite.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 8 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by AssadNaPodmornici 26/5/2022, 10:50

neće nitko cijepati državu , jer to nigdje nije donjelo ništa dobro .
u ostalom RH se zadnjih par godina popravlja,  situacija nije toliko loša kao prije.
živio sam praktički 6-7mjeseci u slavoniji ove zime , one priče "slavonija prazna polja" kurac, gdje sam se god vozio cestom svugdje nešto izgleda obrađeno i zasađeno.. Osijek ima jak rast IT sektora, počeli neki inkubatori po slavoniji itd.. čak i neki lokalni HDZovci se trznuli pa počeli razmišljati ne više u smislu da opljačkaju sve iza sebe nego u smislu da se privuku neke investicije itd.. možda je malo kasno sada ali jbg.


dalmacija se bacila na turizam jebiga, ali Split kao grad je sve bolji i bolji dapače grad se ekonomski diverzificira od turizma do nekakve industrije i IT sektora , pun kurac digitalnih nomada se prebacilo ovdjeitd..
, dapače samo da Puljak ponovo osvoji vlast i bude sve dobro .

a Zagreb ima svojih problema sa 20godina Bandića pa sada i ovaj as Tomašević je isti kurac.. Bandić sa pederskim klupicama

malo korumpiranih pandura nećemo odmah cijepati državu, toga ima i u slovačkoj, mađarskoj itd.
ja sam čak i zadovoljan jer zadnjih 5-6godina(od Oreškovića točnije) idu mic-po-mic neke reforme, i bogami nakon 5-6godina se i primjeti dosta poboljšavanja..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21061
2018-06-14


Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 8 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by AssadNaPodmornici 26/5/2022, 10:53

Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:ma da lipo to zvuči u teoriji, u praksi to bi značilo kao što je svako cijepanje značilo još više pljačke , korupcije i još više propadanja.

mi smo napustili yugu jer nas je BG pljačkao, a ironično  2022 imamo svega 20-30% veći realni standard nego koji smo imali 1978 kada nas pola na forumu nije bila niti rođena. .. sve to radi 20-30% rasta dok je poljska narasla u tom periodu 400-500% a kina možda 1000-2000% ..i preko 1milijun ljudi manje

tako bi završilo i sve tvoje cijepanje. OK pandurija je malo korumpirana i napunjena HDZ kadrom preko veze ali nećemo odmha cijepati državu pa da njih zamjene recimo "dugopoljci" pa će se onda ovi u splitu žaliti da Dugopoljci su većina u policiji i da su korumpirani i da mlate sve redom

Standard 70tih je bio prenapuhan preko kredita, ovaj sad je nešto realniji.

Ima tu i problem mentaliteta, bez sjevera, Dalmacija bi više izgledala kao Sicilija. Torcida bi ti birala ministre, a iza svega vladala 2 zavičajna klana.
pa to i govorin , i ovako smo mala i jadna država najbolje da se radi par navijača i par pandura razdvajamo. svako cijepanje koje se desilo je bilo sve gore i gore.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21061
2018-06-14


epikur37 likes this post

Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 8 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by veber 26/5/2022, 11:43

AssadNaPodmornici wrote:neće nitko cijepati državu , jer to nigdje nije donjelo ništa dobro .
u ostalom RH se zadnjih par godina popravlja,  situacija nije toliko loša kao prije.
živio sam praktički 6-7mjeseci u slavoniji ove zime , one priče "slavonija prazna polja" kurac, gdje sam se god vozio cestom svugdje nešto izgleda obrađeno i zasađeno.. Osijek ima jak rast IT sektora, počeli neki inkubatori po slavoniji itd..  čak i neki lokalni HDZovci se trznuli pa počeli razmišljati ne više u smislu da opljačkaju sve iza sebe nego u smislu da se privuku neke investicije itd.. možda je malo kasno sada ali jbg.


dalmacija se bacila na turizam jebiga, ali Split kao grad je sve bolji i bolji dapače grad se ekonomski diverzificira od turizma do nekakve industrije i IT sektora , pun kurac digitalnih nomada se prebacilo ovdjeitd..
, dapače samo da Puljak ponovo osvoji vlast i bude sve dobro .

a Zagreb ima svojih problema sa 20godina Bandića pa sada i ovaj as Tomašević je isti kurac.. Bandić sa pederskim klupicama

malo korumpiranih pandura nećemo odmah cijepati državu, toga ima i u slovačkoj, mađarskoj itd.
ja sam čak i zadovoljan jer zadnjih 5-6godina(od Oreškovića točnije) idu mic-po-mic neke reforme, i bogami nakon 5-6godina se i primjeti dosta poboljšavanja..
čekamo još marcov pamflet o rimcu.
i sve smo okružili u jednu cjelinu.
(rimac nudi plaću dipl ing strojarstva, netom s faxa 1000€, a daimler istom28€ brtt/h +stan+28€/dan  za gablec-rvacka će da cveta ko cvetić lički, malo anemični)

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 8 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by jastreb 26/5/2022, 11:46

AssadNaPodmornici wrote:
Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:ma da lipo to zvuči u teoriji, u praksi to bi značilo kao što je svako cijepanje značilo još više pljačke , korupcije i još više propadanja.

mi smo napustili yugu jer nas je BG pljačkao, a ironično  2022 imamo svega 20-30% veći realni standard nego koji smo imali 1978 kada nas pola na forumu nije bila niti rođena. .. sve to radi 20-30% rasta dok je poljska narasla u tom periodu 400-500% a kina možda 1000-2000% ..i preko 1milijun ljudi manje

tako bi završilo i sve tvoje cijepanje. OK pandurija je malo korumpirana i napunjena HDZ kadrom preko veze ali nećemo odmha cijepati državu pa da njih zamjene recimo "dugopoljci" pa će se onda ovi u splitu žaliti da Dugopoljci su većina u policiji i da su korumpirani i da mlate sve redom

Standard 70tih je bio prenapuhan preko kredita, ovaj sad je nešto realniji.

Ima tu i problem mentaliteta, bez sjevera, Dalmacija bi više izgledala kao Sicilija. Torcida bi ti birala ministre, a iza svega vladala 2 zavičajna klana.
pa to i govorin , i ovako smo mala i jadna država najbolje da se radi par navijača i par pandura razdvajamo.  svako cijepanje koje se desilo je bilo sve gore i gore.
To i ja kazem.

Jugoslavenska država morala se sačuvati.

A i laz je da su Hrvati imali neku tisucljetnu ceznju za hrvatskom drzavom.

To je historijska neistina. Hrvati su,a to je lako vidjrti,stoljecima tezili za ujedinjenjem sa drugim jugosl.narodima,a ideja samostalne Hrvatske pojavila se tek krajem 19.st.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 8 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by veber 26/5/2022, 11:51

AssadNaPodmornici wrote:
Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:ma da lipo to zvuči u teoriji, u praksi to bi značilo kao što je svako cijepanje značilo još više pljačke , korupcije i još više propadanja.

mi smo napustili yugu jer nas je BG pljačkao, a ironično  2022 imamo svega 20-30% veći realni standard nego koji smo imali 1978 kada nas pola na forumu nije bila niti rođena. .. sve to radi 20-30% rasta dok je poljska narasla u tom periodu 400-500% a kina možda 1000-2000% ..i preko 1milijun ljudi manje

tako bi završilo i sve tvoje cijepanje. OK pandurija je malo korumpirana i napunjena HDZ kadrom preko veze ali nećemo odmha cijepati državu pa da njih zamjene recimo "dugopoljci" pa će se onda ovi u splitu žaliti da Dugopoljci su većina u policiji i da su korumpirani i da mlate sve redom

Standard 70tih je bio prenapuhan preko kredita, ovaj sad je nešto realniji.

Ima tu i problem mentaliteta, bez sjevera, Dalmacija bi više izgledala kao Sicilija. Torcida bi ti birala ministre, a iza svega vladala 2 zavičajna klana.
pa to i govorin , i ovako smo mala i jadna država najbolje da se radi par navijača i par pandura razdvajamo.  svako cijepanje koje se desilo je bilo sve gore i gore.
ne bulaznite, oba.

u rvacko se kupuje samo s kešom?
danas su ljudi zaduženiji nego 70ih, a realno imaju manje.

jebeni mobitel kupujete na kredit.
dobar dio puka kupuje nekretninu koja je sidro oko vrata.
a država to ne želi regulirati jer gleda kratkoročno.

kupnjom nekretnine vežeš se za prostor.
automatski si vezan jer ju moraš prodati ili iznajmiti.

nekretnine su bile bitne prije 150g sada su samo kočnice.
zato ameri rade kuću s rokom trajanja 30g.

ne kao debilane, deca buju živjela s nama.
moš si mislit.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 8 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by Guest 26/5/2022, 14:11

"ideja samostalne Hrvatske pojavila se tek krajem 19.st."


Bitno da se pojavila...


Bolje ikad nego nikad.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 8 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by veber 26/5/2022, 14:51

cassanowa wrote:"ideja samostalne Hrvatske pojavila se tek krajem 19.st."


Bitno da se pojavila...


Bolje ikad nego nikad.
četnička laž.

abolirani drobi.

i njega treba u majčicu rusiju, zajedno s ostalima.

namjerno okreće činjenice i vrda.
poistovjećujući panslavenizam kao udrugu s nacionalnom državom.

na takvom memorandumu su srblje od vinkovaca do zadra, a putler od pacifika do antlantika.

četnička posla.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 8 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by Guest 26/5/2022, 15:12

veber wrote:
cassanowa wrote:"ideja samostalne Hrvatske pojavila se tek krajem 19.st."


Bitno da se pojavila...


Bolje ikad nego nikad.
četnička laž.

abolirani drobi.

i njega treba u majčicu rusiju, zajedno s ostalima.

namjerno okreće činjenice i vrda.
poistovjećujući panslavenizam kao udrugu s nacionalnom državom.

na takvom memorandumu su srblje od vinkovaca do zadra, a putler od pacifika do antlantika.

četnička posla.
Pa da...

Vjerojatno nije čuo za hrvatske kraljeve.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 8 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by veber 26/5/2022, 15:19

cassanowa wrote:
veber wrote:
cassanowa wrote:"ideja samostalne Hrvatske pojavila se tek krajem 19.st."


Bitno da se pojavila...


Bolje ikad nego nikad.
četnička laž.

abolirani drobi.

i njega treba u majčicu rusiju, zajedno s ostalima.

namjerno okreće činjenice i vrda.
poistovjećujući panslavenizam kao udrugu s nacionalnom državom.

na takvom memorandumu su srblje od vinkovaca do zadra, a putler od pacifika do antlantika.

četnička posla.
Pa da...

Vjerojatno nije čuo za hrvatske kraljeve.
čuo je, ali se pravi mutav.

kao i njegov "opus" izvorne glazbe i "umjetnika" koji ju izvode.

ali aboliranog boli kiki. u rvackoj je mirovini kod "zeme" dela u fušu.

plaće za jugom, ali mu je mila penzija.

hrvatska.

sve to u majčicu rusiju poslati.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 8 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by immortal 26/5/2022, 18:39

Kic zakuhava s ovom temom
netko želi rasuti Hrvatsku na malene dijelove
moguće je cilj nekome opet ovladati Slavonijom itd
Orban bi more, srbi bi more.....
Rusi do Berlina
Šugavi istok Njemačke sam se predaje prije reda
...

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 8 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by veber 26/5/2022, 21:08

mortal wrote:Kic zakuhava s ovom temom
netko želi rasuti Hrvatsku na malene dijelove
moguće je cilj nekome opet ovladati Slavonijom itd
Orban bi more, srbi bi more.....
Rusi do Berlina
Šugavi istok Njemačke sam se predaje prije reda
...
šugavi istok bi do moskve.
tu su jedino jaki.
najveći desničari su na istoku
kaj se njih tiče navijaju za rusiju jer u njihovim glavurdama nestala bi ukrajina, a rusija bi bila oslabljena.
i lebensraum do urala nikad bliži.

a rusi ne žele do berlina, oni žele do atlantika.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


immortal likes this post

Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 8 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by kic 26/5/2022, 21:20


kaze Dalmacija je izabrala u 19st, pa izabrala je i Hrvatska par puta od tad pa mijenjala izbor..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 8 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum