ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoće svanut Republika Dalmacija

Page 6 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija još za našig života?

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 6 Vote_lcap24%Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 6 Vote_rcap 24% 
[ 5 ]
Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 6 Vote_lcap57%Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 6 Vote_rcap 57% 
[ 12 ]
Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 6 Vote_lcap19%Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 6 Vote_rcap 19% 
[ 4 ]
 
Total Votes : 21
 
 

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 6 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by ljubo1212 24/5/2022, 12:38

ok, ok, nek smo riješili pitanje wc-a, ima i fotka

ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Noor likes this post

Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 6 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by vuksadinare 24/5/2022, 13:02

..ja sam da se unose svi transparenti i bubnjevi..koliko citam hajduk nece armaditi raditi probleme oko unosa transparenata i navijackih rekvizita..to su cari navijastva i subkulturne navijacke scene..a to sto su u dinamu osjetljive bebice koje ne kuze navijacki djir njihov problem...ja sam za to da hajduk ne vraca dinamovcima metodom koje radi dinamo koji ne voli 'da mu drugi kvare festu'...osudjujem svakako napad na policiju....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99212
2015-09-08


Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 6 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by Ringo10 24/5/2022, 13:10

Ma koja Republika Dalmacija...koji je sad to separatizam
Gluposti. Jebala ih Torcida
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 6 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by Guest 24/5/2022, 13:52

Sve se ovo moze lijepo spriječiti jedinstvenim zakonom koji bi bio jednak za sve i u svim situacijama.

To to i to može, to to i to ne može...fizički napad toliko i toliko kazna i gotovo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 6 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by ljubo1212 24/5/2022, 14:11

tko bi znao zašto neće tako
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 6 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by darth_vader 24/5/2022, 14:54

Ringo10 wrote:Ma koja Republika Dalmacija...koji je sad to separatizam
Gluposti. Jebala ih Torcida

Mrš
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 6 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by darth_vader 24/5/2022, 14:56

mentalitet wrote:Pamflet ili ne ,ali ce imati svoje posljediice kad tad .Ja sam imao jednog frenda koji nije podnosio dalmatince i njihov govor organski.Nikada mi nije zelio to objasnitii,samo je rekao .Jebo te iritiraju me pederi ,neka iduu u Dalmaciju ii neka tamo njachu koliko hoce a u Zagrebu ima da prichaju kao ostali svijet.Pa jebo te bili bi smijeshni da kajkaju ,veli ,boli me kurac  necu da ih slusham jer mi idu na kurac ,a dobar chovjek,svima bi pomogao i koga zna i koga ne zna.

Dalmatinac je napravija tog tvog frenda. 100%,
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 6 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by darth_vader 24/5/2022, 14:57

melkior wrote:
vuksadinare wrote:glupost...dinamo je zakuhao i mudro odigrao..kako ne dozvoliti da ti suparnicki navijaci ne dodju na stadion i ne kvare slavlje..posaljes par dana sa hrpom nebuloznih zahtjeva sa ne unosenjem transparenata koje nemaju te i te proporcije..onih koji vrjedjaju mamica i protivnicke navijace..u zakonu toga nema..do toga da mozes unjeti one dozvoljene transparente najmanje nekoliko sati prije utakmice sto je fizicki nemoguce jer je najveci dio torcide dolazio organizirano iz dalmacije pod pratnjom...i dosli su pola sata prije utakmice...u dinamu su se nadali da ce nakon tog dopisa torcida odmah u bojkot utakmice i nece doci sto bi dinamu bilo savrseno jer nema torcide nema kvarenja feste..ali jbg ovi odlucili doci i nisu pusteni...i pizdarija kao logican slijed a sad se u dinamu cesljaju..elem su bar suodgovorni kao inicijalna kapisla nezadovoljstva elem su usosili svoje navijace koji ce vjerojatno imati isti tretman..ne smijes ovo ono unjeti..skoro ces morat sutjet na svojoj tribini..
Bad blue boysi su bez problema na utakmicu nosili što su htjeli, naravno, bengalke, i izazvali požar na stadionu. Na ovoj istoj utakmici na koju nisu pušteni navijači Hajduka zbog veličine transparenata. Mislim ono, nisam navijač ni Dinama ni Hajduka, smatram da je nastrana situacija da u HNL-u posljednjih 20 godina vlada isključivo samo jedan klub i da nitko, ni Split, ni Rijeka, ni Osijek ni Varaždin ne mogu do naslova prvaka. Po meni to baš nema puno sa sportom, nogomet u Hrvata je jedna velika močvara, ne sjećam se kad sam posljednji put pogledao neku utakmicu HNL-a, vjerojatno nikad. Eventulno finale Lige prvaka i naravno, obavezno Svjetsko prvenstvo.

:cru
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 6 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by darth_vader 24/5/2022, 14:58

MDMiridije wrote:Sve se ovo moze lijepo spriječiti jedinstvenim zakonom koji bi bio jednak za sve i u svim situacijama.

To to i to može, to to i to ne može...fizički napad toliko i toliko kazna i gotovo.

Ha, ha... I još jedan ha...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 6 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by IL Risorto 24/5/2022, 21:32

Obični huligani,navijanje im dođe samo kao izlika za primitivizam.
BBB,Torcida,Armada,sve je to ista maloumna stoka.Najbolje kaznit klubove,nek igraju pred praznim tribinama.
Nikad mi nije bio jasan mentalni sklop prosječnog fanatičnog navijača,kojem je cjeli smisao života navijanje za nekakav klub.
Ok.navijat iz zabave i to je to,ali taj fanatizam,ne razlikuje se mnogo od vjerskog fanatizma.
Maloumlje i nizak IQ,te onaj iskonski primitivni čoporativni nagon,potreba pećinskog čovjeka za plemenskim ritualima,eto to je odlika uglavnom nogometnih navijača,jer navijači u drugim sportovima nisu baš takvi neandertalci.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 6 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by aben 24/5/2022, 21:43

IL Risorto wrote:Obični huligani,navijanje im dođe samo kao izlika za primitivizam.
BBB,Torcida,Armada,sve je to ista maloumna stoka.Najbolje kaznit klubove,nek igraju pred praznim tribinama.
Nikad mi nije bio jasan mentalni sklop prosječnog fanatičnog navijača,kojem je cjeli smisao života navijanje za nekakav klub.
Ok.navijat iz zabave i to je to,ali taj fanatizam,ne razlikuje se mnogo od vjerskog fanatizma.
Maloumlje i nizak IQ,te onaj iskonski primitivni čoporativni nagon,potreba pećinskog čovjeka za plemenskim ritualima,eto to je odlika uglavnom nogometnih navijača,jer navijači u drugim sportovima nisu baš takvi neandertalci.

Kazniti predmet obožavanja počinitelja, a ne počinitelja? Genijalno

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 6 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by Hektorović 24/5/2022, 21:44

kic wrote:u svijetlu policijskog nasilja nad Torcidom

Za sad ne, nacionalni identitet u Dalmaciji je prije svega dominantno Hrvatski.

A i Zagrebu treba Dalmacija.

Loš brak, no brak bez alternative.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 6 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by aben 24/5/2022, 21:53

Hektorović wrote:
kic wrote:u svijetlu policijskog nasilja nad Torcidom

Za sad ne, nacionalni identitet u Dalmaciji je prije svega dominantno Hrvatski.

A i Zagrebu treba Dalmacija.

Loš brak, no brak bez alternative.

Misli 19.st.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 6 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by Hektorović 24/5/2022, 22:00

aben wrote:
Hektorović wrote:
kic wrote:u svijetlu policijskog nasilja nad Torcidom

Za sad ne, nacionalni identitet u Dalmaciji je prije svega dominantno Hrvatski.

A i Zagrebu treba Dalmacija.

Loš brak, no brak bez alternative.

Misli 19.st.

Dalmacija je svoju stranu izabrala u 19 stoljeću.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


epikur37 likes this post

Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 6 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by aben 24/5/2022, 22:41

Hektorović wrote:
aben wrote:
Hektorović wrote:
kic wrote:u svijetlu policijskog nasilja nad Torcidom

Za sad ne, nacionalni identitet u Dalmaciji je prije svega dominantno Hrvatski.

A i Zagrebu treba Dalmacija.

Loš brak, no brak bez alternative.


Misli 19.st.

Dalmacija je svoju stranu izabrala u 19 stoljeću.
a evo je i u 19 st i dun danas

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 6 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by epikur37 24/5/2022, 22:43

Ako će biti neko mjesto za mene ili neki dobar i perspektivan građevinski teren ili koncesija ...o svemu ćemo se dogovoriti.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 6 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by aben 24/5/2022, 22:45

epikur37 wrote:Ako će biti neko mjesto za mene ili neki dobar i perspektivan građevinski teren ili koncesija ...o svemu ćemo se dogovoriti.

Pa ka plovanija bude suverena, samo van je nebo kroj

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 6 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by epikur37 24/5/2022, 22:45

aben wrote:
epikur37 wrote:Ako će biti neko mjesto za mene ili neki dobar i perspektivan građevinski teren ili koncesija ...o svemu ćemo se dogovoriti.

Pa ka plovanija bude suverena, samo van je nebo kroj

metastazirao sam u međuvremenu
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 6 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by AssadNaPodmornici 24/5/2022, 22:59

Hektorović wrote:
aben wrote:
Hektorović wrote:
kic wrote:u svijetlu policijskog nasilja nad Torcidom

Za sad ne, nacionalni identitet u Dalmaciji je prije svega dominantno Hrvatski.

A i Zagrebu treba Dalmacija.

Loš brak, no brak bez alternative.

Misli 19.st.

Dalmacija je svoju stranu izabrala u 19 stoljeću.
osim toga, korupcija bi se nastavila ovako onako. onda bi opet korumpirani pandur iz dugopolja mlatio navijača iz benkovca pa bi zahtjevali cijepanje dalmacije itd.

bogte od svih rascjepanih država zadnjih sto godina po cijeloj europi, malo njih je napravilo veliki prosperitet.. uključujući i nas..

odvojili se od srba jer nas je kao pljačkao beograd, a sada nas pljačka zagreb žešće tri puta od beograda, a sutra da je dalmacija država split bi pljačkao sve okolo još žešće nego zagreb.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21061
2018-06-14


Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 6 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by epikur37 24/5/2022, 23:01

AssadNaPodmornici wrote:
Hektorović wrote:
aben wrote:
Hektorović wrote:
kic wrote:u svijetlu policijskog nasilja nad Torcidom

Za sad ne, nacionalni identitet u Dalmaciji je prije svega dominantno Hrvatski.

A i Zagrebu treba Dalmacija.

Loš brak, no brak bez alternative.

Misli 19.st.

Dalmacija je svoju stranu izabrala u 19 stoljeću.
osim toga, korupcija bi se nastavila ovako onako. onda bi opet korumpirani pandur iz dugopolja mlatio navijača iz benkovca pa bi zahtjevali cijepanje dalmacije itd.

bogte od svih rascjepanih država zadnjih sto godina po cijeloj europi, malo njih je napravilo veliki prosperitet.. uključujući i nas..

odvojili se od srba jer nas je kao pljačkao beograd, a sada nas pljačka zagreb žešće tri puta od beograda, a sutra da je dalmacija država split bi pljačkao sve okolo još žešće nego zagreb.

Pa nismo izašli iz Jugoslavije zbog korupcije, već radi nacionalne države.

Korupcija je imanentna svakoj vlasti, to su glupi izgovori.

Korupcija ti je i u familiji i u kući.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 6 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by AssadNaPodmornici 24/5/2022, 23:08

korupcija u familiji? kakve su to pizdarije

mislim da smo prije izašli radi korupcije i ekonomskog prosperiteta koji nam je bio obećan.
nacionalni indetitet mislim da nema veze sa time, mi Hrvati smo stara nacija jedna od starijih u Europi
naravno ludi srbi se prepali da će bez nas biti gladni, plus mitovi i frustracije, pa su pokrenuli i rat pa sve ostalo znamo što se desilo

što se tiče ekonomskog prosperiteta realno naš standard 2022 je svega 20-30% veći nego prije skoro 50godina(1978) a poljska je vjerojatno od tada skočila 400-500% naprimjer a Kina možda i 1000%.. e da imamo i preko milijuna stanovnika manje..

tako bi i cijepanje dalmacije od zagreba završilo isto.. bez obzira što zagreb centraliziran uzima većinu para, kada mi naši ovdje lokalni lopovi počeli pljačkati i krasti.. bilo bi još gore nego kada krade zagreb ili bg

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21061
2018-06-14


Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 6 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum