ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Povećanje cijena će neki osjetiti jako dobro, najviše će stradati dvije skupine

Go down

Povećanje cijena će neki osjetiti jako dobro, najviše će stradati dvije skupine Empty Povećanje cijena će neki osjetiti jako dobro, najviše će stradati dvije skupine

Post by RayMabus 31/1/2022, 23:55

Nedjeljko Marković, socijalni radnik i predsjednik Hrvatske mreže protiv siromaštva kaže kako će zbog inflacija i poskupljenja najviše nastradati dvije skupine ljudi. - Povećanje će neki osjetiti jako dobro, osobito oni koji su u donjem dijelu medijana. U ovoj krizi će najviše nastradati dvije skupine, to su različiti primatelji socijalnih naknada. To su najranjivije skupine, njih ima oko 60 tisuća. Za njih trebamo hitno osmisliti novčane mjere, pomoći im da prevladaju ne samo poskupljenje plina i struje nego ostale troškove života među kojima su troškovi stanovanja visoki - rekao je Marković u RTL Direktu. - Trošak stanovanja zadnjih 4 godine raste i do 20, 25 posto. Tu su najranjiviji oni koji žive u stanovima koje plaćaju putem kredita, oni koji imaju različita kreditna zaduženja, naši građani koji nisu ništa naslijedili i dobili od roditelja nego moraju svojim radom i iz dnevnih prihoda osigurati kvalitetan stan, osobito za djecu. Stanovi su premali, previše osoba živi u njima i zato nam stambena politika mora ići uz sve ostale socijalne politike - dodao je.

Pročitajte više na: https://www.vecernji.hr/vijesti/povecanje-cijena-ce-neki-osjetiti-jako-dobro-najvise-ce-stradati-dvije-skupine-1559694 - www.vecernji.hr

Gasi sve. pirat
RayMabus
RayMabus

Posts : 175408
2014-04-11


Back to top Go down

Povećanje cijena će neki osjetiti jako dobro, najviše će stradati dvije skupine Empty Re: Povećanje cijena će neki osjetiti jako dobro, najviše će stradati dvije skupine

Post by RayMabus 31/1/2022, 23:58

Na svjetskim tržištima cijene nafte porasle su i prošle sedmice, šeste zaredom, pa su dosegnule nove najviše nivoe u više od sedam godina, jer se trgovci plaše poremećaja u opskrbi zbog ukrajinske krize.

Cijena barela na londonskom tržištu porasla je prošle sedmice 2,4 posto, na 90,03 dolara, dok je na američkom tržištu barel poskupio dva posto, na 86,82 dolara, prenosi Hina.

U petak su cijene “crnog zlata” u jednom trenutku bile i više, pa su dosegnule najviše nivoe od 2014. godine, jer se trgovci plaše da bi ukrajinska kriza mogla izazvati poremećaje na tržištima energenata.

https://balkans.aljazeera.net/news/world/2022/1/31/cijene-nafte-dosegnule-najvise-nivoe-u-vise-od-sedam-godina

:tu :tu :tu
RayMabus
RayMabus

Posts : 175408
2014-04-11


Back to top Go down

Povećanje cijena će neki osjetiti jako dobro, najviše će stradati dvije skupine Empty Re: Povećanje cijena će neki osjetiti jako dobro, najviše će stradati dvije skupine

Post by RayMabus 1/2/2022, 00:06

Obožavam ovaj slom materijalizma.

Najveći grijeh na zapadu je neimati love.

Slomi sve.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175408
2014-04-11


Back to top Go down

Povećanje cijena će neki osjetiti jako dobro, najviše će stradati dvije skupine Empty Re: Povećanje cijena će neki osjetiti jako dobro, najviše će stradati dvije skupine

Post by RayMabus 1/2/2022, 00:16

Muzika za moje uši. Baš sam se umirio i ne skidam osmjeh s lica. Neke stvari me ispunjavaju srećom. Jedna od tih je slom zapadnih društava baziranih na materijalizmu.

Predivno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175408
2014-04-11


Back to top Go down

Povećanje cijena će neki osjetiti jako dobro, najviše će stradati dvije skupine Empty Re: Povećanje cijena će neki osjetiti jako dobro, najviše će stradati dvije skupine

Post by RayMabus 1/2/2022, 02:05

Idem spavat. Skoro dva sata sam samo sjedio i bio u nekom stanju mirnoće da nisam ni primjetio da je prošlo dvi ure.

To tako mene nekad uvati i samo se opustin i umirin i ono ništa se dešava a meni sve ravno a neki fini ono , ne znan kako bi to nazva, stanje, trans il neka mirnoća.

Zadovoljan sam situacijom. I ova godina će bit u kurcu. Baš me zanima koliko stanovništvo Europe može ovo trpit a da ne krenu krvave revolucije i svrgavanje ovih vlada nasilno.

Ja većinu ljudi na ovoj planeti gledan kao ovce. Podražaj reakcija organizmi. Jednostanični organizmi. Imaju jednu sivu stanicu u glavi. lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 175408
2014-04-11


Back to top Go down

Povećanje cijena će neki osjetiti jako dobro, najviše će stradati dvije skupine Empty Re: Povećanje cijena će neki osjetiti jako dobro, najviše će stradati dvije skupine

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum