ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kujunđić ne odustaje : Stopostotno povećanje cijena cigareta i alkoholnih pića

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Kujunđić ne odustaje : Stopostotno povećanje cijena cigareta i alkoholnih pića  Empty Kujunđić ne odustaje : Stopostotno povećanje cijena cigareta i alkoholnih pića

Post by RayMabus 2/8/2018, 14:44

Samo ti seri, ja dosad tri puta bija u Hercegovini, šteka duvana sto kuna 

https://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/hrvatska/clanak/id/559065/kujundzic-ne-odustaje-stopostotno-povecanje-cijena-cigareta-i-alkoholnih-pica-jedina-je-ucinkovita-mjera-u-borbi-protiv-ovisnosti
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Kujunđić ne odustaje : Stopostotno povećanje cijena cigareta i alkoholnih pića  Empty Re: Kujunđić ne odustaje : Stopostotno povećanje cijena cigareta i alkoholnih pića

Post by RayMabus 2/8/2018, 18:42

Ovi Kujunđić je baš debil, mi zadnji put gledali cijene piva, kaže carinik jednu gajbu moš prinit, ide idući put gajbagajba s nama  piva in je duplo jedtinija a kuća pet minuta od granice

https://hr.m.wikipedia.org/wiki/Grude
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Kujunđić ne odustaje : Stopostotno povećanje cijena cigareta i alkoholnih pića  Empty Re: Kujunđić ne odustaje : Stopostotno povećanje cijena cigareta i alkoholnih pića

Post by RayMabus 2/8/2018, 19:10

Kujunđić je debil, ja dvadeset godina nisan bija u BiH a sad san u deset dana tri puta bija u Hercegovini 

Diga mi je tlak

U Grudama nisan nikad bija, to ću idući put  popiti pivu u kafiću, baš me zanima koliko dođe 

Jebi ti mater i koga ćeš ti gulit porezima
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Kujunđić ne odustaje : Stopostotno povećanje cijena cigareta i alkoholnih pića  Empty Re: Kujunđić ne odustaje : Stopostotno povećanje cijena cigareta i alkoholnih pića

Post by Guest 2/8/2018, 19:42

Novac ne ostaje u Hrvatskoj, već odlazi u Protektorat i Bogojevo. lol!

Što više dižeš cijene, to više šteka ulazi izvana.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kujunđić ne odustaje : Stopostotno povećanje cijena cigareta i alkoholnih pića  Empty Re: Kujunđić ne odustaje : Stopostotno povećanje cijena cigareta i alkoholnih pića

Post by RayMabus 2/8/2018, 20:09

Fénix wrote:Novac ne ostaje u Hrvatskoj, već odlazi u Protektorat i Bogojevo. lol!

Što više dižeš cijene, to više šteka ulazi izvana.
A nego kako 

Ono kuća pet minuta od granice 

Kaže prijatelj iznajmljivanje a ja mu reka Koje iznajmljivanje šverc komerc sine
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Kujunđić ne odustaje : Stopostotno povećanje cijena cigareta i alkoholnih pića  Empty Re: Kujunđić ne odustaje : Stopostotno povećanje cijena cigareta i alkoholnih pića

Post by abraham 2/8/2018, 21:04

Majku mu jebem i novinarima ili "novinarima"... covjke kaze da se zalaze za 100% dizanje trosarina sta nije 100% cijene. Arena je nakada bila zadnje smece ali danas bi bila vrlo ozbiljna novina

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14065
2014-04-14


Back to top Go down

Kujunđić ne odustaje : Stopostotno povećanje cijena cigareta i alkoholnih pića  Empty Re: Kujunđić ne odustaje : Stopostotno povećanje cijena cigareta i alkoholnih pića

Post by abraham 2/8/2018, 21:07

Ministar zdravstva Milan Kujundžić u četvrtak je ponovio da inzistira na stopostotnom porastu trošarina na cigarete i alkohol obrazloživši to kao jedinu učinkovitu mjeru za sprječavanje tih oblika ovisnosti. 

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14065
2014-04-14


Back to top Go down

Kujunđić ne odustaje : Stopostotno povećanje cijena cigareta i alkoholnih pića  Empty Re: Kujunđić ne odustaje : Stopostotno povećanje cijena cigareta i alkoholnih pića

Post by Guest 2/8/2018, 21:24

RayMabus wrote:Samo ti seri, ja dosad tri puta bija u Hercegovini, šteka duvana sto kuna 

https://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/hrvatska/clanak/id/559065/kujundzic-ne-odustaje-stopostotno-povecanje-cijena-cigareta-i-alkoholnih-pica-jedina-je-ucinkovita-mjera-u-borbi-protiv-ovisnosti
mislim da mozes kupit kilu duvana za tu lovu. U bih mozda i jeftinije, to se da kupit tu vec po toj cijeni kod sverc komerca, tako bar cujem... cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kujunđić ne odustaje : Stopostotno povećanje cijena cigareta i alkoholnih pića  Empty Re: Kujunđić ne odustaje : Stopostotno povećanje cijena cigareta i alkoholnih pića

Post by RayMabus 2/8/2018, 21:36

Neka on samo mudruje, moga san i danas ići u Hercegovinu ali ide vodoinstalater pa neka to naprave da idući vikend kad dođem mogu spojit ostalo i onda gajba pive i dva tri puta do Hercegovine kupit duvana i onda tako svaki vikend a Kujunđić neka nastavi srat svoje
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Kujunđić ne odustaje : Stopostotno povećanje cijena cigareta i alkoholnih pića  Empty Re: Kujunđić ne odustaje : Stopostotno povećanje cijena cigareta i alkoholnih pića

Post by Guest 2/8/2018, 21:39

RayMabus wrote:Neka on samo mudruje, moga san i danas ići u Hercegovinu ali ide vodoinstalater pa neka to naprave da idući vikend kad dođem mogu spojit ostalo i onda gajba pive i dva tri puta do Hercegovine kupit duvana i onda tako svaki vikend a Kujunđić neka nastavi srat svoje
inace skocila cijena onim malim alatima za motanje cigara. Kostali su bili 30 kuna, sad su 50. Tako mi rekao prijatelj... Kujunđić ne odustaje : Stopostotno povećanje cijena cigareta i alkoholnih pića  1f602

ponuda i potraznja stono bi se reklo... Kujunđić ne odustaje : Stopostotno povećanje cijena cigareta i alkoholnih pića  1f602

sad kad se ljudi naviknu sami motat cigare nece se htjet ni vrtit na ove kupovne steke. Meni vec ekipa rekla da im bolje ove sto sami motaju... Kujunđić ne odustaje : Stopostotno povećanje cijena cigareta i alkoholnih pića  1f602


Last edited by Leteca Pegla on 2/8/2018, 21:41; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kujunđić ne odustaje : Stopostotno povećanje cijena cigareta i alkoholnih pića  Empty Re: Kujunđić ne odustaje : Stopostotno povećanje cijena cigareta i alkoholnih pića

Post by Guest 2/8/2018, 21:40

Los psiholog...sto je nes skuplje ljudi ce to vise gonjati..daj ljudima besplatno da zderu i piju,treci dan ce im dopizditi..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kujunđić ne odustaje : Stopostotno povećanje cijena cigareta i alkoholnih pića  Empty Re: Kujunđić ne odustaje : Stopostotno povećanje cijena cigareta i alkoholnih pića

Post by Guest 2/8/2018, 21:43

jos kad se ekipa dosjeti da sami mogu posadit malo duvana za vlastite potrebe.... Kujunđić ne odustaje : Stopostotno povećanje cijena cigareta i alkoholnih pića  1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kujunđić ne odustaje : Stopostotno povećanje cijena cigareta i alkoholnih pića  Empty Re: Kujunđić ne odustaje : Stopostotno povećanje cijena cigareta i alkoholnih pića

Post by RayMabus 2/8/2018, 21:52

Ima san ja tu motalicu, negdi doma

Baš ću vidit koliko to dođe plus duvan tamo i filteri pa izračunati 

Praktički nesmin imat dvije šteke po osobi u autu no nigdje nepiše da nemoš imat šteku i duvan u kesi manja količina
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Kujunđić ne odustaje : Stopostotno povećanje cijena cigareta i alkoholnih pića  Empty Re: Kujunđić ne odustaje : Stopostotno povećanje cijena cigareta i alkoholnih pića

Post by Guest 2/8/2018, 23:10

RayMabus wrote:Ima san ja tu motalicu, negdi doma

Baš ću vidit koliko to dođe plus duvan tamo i filteri pa izračunati 

Praktički nesmin imat dvije šteke po osobi u autu no nigdje nepiše da nemoš imat šteku i duvan u kesi manja količina
duvan ti nema one neke aditive koji zadrzavaju vlagu koji se nalazi u cigaretama. Pa moras sam vlazit. Prijatelji to rade tako da pospricaju duvan sa hidrolatom od kadulje (koji sami rade) prije motanja dnevne doze cigara. Kaze da bolje od bilo koje cigare kupovne ispadne. Ja neznam jer ne pusim cigare, nisam nikad...

Nit pijem nit pusim nit se drogiram, u opasnosti sam da dozivim 100 godina, a neznam sto cu s time, jeza me hvata od same pomisli pa je bolje ne mislit...

:aw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kujunđić ne odustaje : Stopostotno povećanje cijena cigareta i alkoholnih pića  Empty Re: Kujunđić ne odustaje : Stopostotno povećanje cijena cigareta i alkoholnih pića

Post by RayMabus 2/8/2018, 23:49

Čovjek je besmrtno biće 

Mislim da ćeš živjeti malo više od sto godina

Najmanje do idućeg smaka svemira a on je linearno gledano vremenski jako jako jako jako

D A L E K O
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Kujunđić ne odustaje : Stopostotno povećanje cijena cigareta i alkoholnih pića  Empty Re: Kujunđić ne odustaje : Stopostotno povećanje cijena cigareta i alkoholnih pića

Post by Guest 3/8/2018, 07:03

RayMabus wrote:Čovjek je besmrtno biće 

Mislim da ćeš živjeti malo više od sto godina

Najmanje do idućeg smaka svemira a on je linearno gledano vremenski jako jako jako jako

D A L E K O
a joj...
 Kujunđić ne odustaje : Stopostotno povećanje cijena cigareta i alkoholnih pića  1f631  Kujunđić ne odustaje : Stopostotno povećanje cijena cigareta i alkoholnih pića  1f631  Kujunđić ne odustaje : Stopostotno povećanje cijena cigareta i alkoholnih pića  1f631  Kujunđić ne odustaje : Stopostotno povećanje cijena cigareta i alkoholnih pića  1f631  Kujunđić ne odustaje : Stopostotno povećanje cijena cigareta i alkoholnih pića  1f631 

a nis, godinu po godinu pa cemo valjda i do toga dogurat nekako...  Kujunđić ne odustaje : Stopostotno povećanje cijena cigareta i alkoholnih pića  1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kujunđić ne odustaje : Stopostotno povećanje cijena cigareta i alkoholnih pića  Empty Re: Kujunđić ne odustaje : Stopostotno povećanje cijena cigareta i alkoholnih pića

Post by RayMabus 5/8/2018, 13:05

Došle još još dvi šteke iz Hercegovine

U Hrvatskoj šteka najjeftinija 220 kuna a ovdje sto

Ušteda 240 kuna
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Kujunđić ne odustaje : Stopostotno povećanje cijena cigareta i alkoholnih pića  Empty Re: Kujunđić ne odustaje : Stopostotno povećanje cijena cigareta i alkoholnih pića

Post by RayMabus 5/8/2018, 13:14

Gajba pive 80 kuna

Donija doma jednu i napunija frižider 

Aj ti moj Kujunđiću zbogom zauvijek
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Kujunđić ne odustaje : Stopostotno povećanje cijena cigareta i alkoholnih pića  Empty Re: Kujunđić ne odustaje : Stopostotno povećanje cijena cigareta i alkoholnih pića

Post by vili40 5/8/2018, 13:32

Nije kujundic nista posebno kriv,svi oni u vladi su teske gusketine u magli i ne znaju nista drugo nego rasipati i onda to nadoknadivati novim jos vecim nametima.
vili40
vili40

Male
Posts : 10748
2015-08-02


Back to top Go down

Kujunđić ne odustaje : Stopostotno povećanje cijena cigareta i alkoholnih pića  Empty Re: Kujunđić ne odustaje : Stopostotno povećanje cijena cigareta i alkoholnih pića

Post by RayMabus 5/8/2018, 13:37

vili40 wrote:Nije kujundic nista posebno kriv,svi oni u vladi su teske gusketine u magli i ne znaju nista drugo nego rasipati i onda to nadoknadivati novim jos vecim nametima.
Mogu slobodno  , evo mi sređujemo veliku kamenu kuću na pet minuta od granice , jedna soba i wc uskoro rješeni i sad svako malo tamo po duvan i pivu 

Nek on sere, ja san se snaša
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Kujunđić ne odustaje : Stopostotno povećanje cijena cigareta i alkoholnih pića  Empty Re: Kujunđić ne odustaje : Stopostotno povećanje cijena cigareta i alkoholnih pića

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum