ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatima ide jako dobro

Go down

Hrvatima ide jako dobro Empty Hrvatima ide jako dobro

Post by flumen 22/5/2017, 10:22

HSP nema sansi
Valentina Grbavac, 19-godišnja studentica koju je Hrvatska stranka prava dr. Ante Starčević kandidirala za gradonačelnicu Vrgorca, najmlađa je kandidatkinja u povijesti Republike Hrvatske.

Ova mlada studentica, koja se bavu modelingom i malim nogometom, rođena je u Ljubuškom, ali oštro se protivi pisanju nekih medijima koji su je prozvali "fiktivnom Vrgorčankom"

"Hercegovka sam i toga se sramiti neću, ali sam prije svega ponosna Hrvatica. Deset godina živim u Vrgorcu, ovdje sam završila osnovnu i srednju školu. Obrazovanje sam nastavila u Splitu, jer je to najbliži grad koji ima sveučilište, a sutra želim svojim stečenim znanjem doprinositi Hrvatskoj i Vrgorcu", kazala je.

Na izborima je, nakon prebrojenih 70-ak posto glasova, ostvarila nezavidni rezultat. Naime, za nju je glasovalo samo 2,46 posto Vrgorčana.

_________________

Ima jedan grad koji obiluje inteligentima anacionalnim; kultura ih i svijest, bolje oholost, veze za Italiju, rasa i nagon za Hrvatsku; govore lose dva jezika; Zagreb im je tudj, Italija ih ne treba...

flumen
flumen

Male
Posts : 3221
2015-08-21

Lokacija: : Fiume per sempre

Back to top Go down

Hrvatima ide jako dobro Empty Re: Hrvatima ide jako dobro

Post by flumen 22/5/2017, 10:24

Hrvatima ide jako dobro 7E15_Dq4
Ne date mladima sansu. Ionako ste vec sve zajebali. Sta bi ona jos mogla pokvarit?

_________________

Ima jedan grad koji obiluje inteligentima anacionalnim; kultura ih i svijest, bolje oholost, veze za Italiju, rasa i nagon za Hrvatsku; govore lose dva jezika; Zagreb im je tudj, Italija ih ne treba...

flumen
flumen

Male
Posts : 3221
2015-08-21

Lokacija: : Fiume per sempre

Back to top Go down

Hrvatima ide jako dobro Empty Re: Hrvatima ide jako dobro

Post by flumen 22/5/2017, 10:31

Dvojac Komadina Pajcek ostaje
kad Rijeka bude ostala bez ijednog stanovnika mladjeg od 50 godina i onda ce komunjare i jugofili birat ove protuhe. :blj

_________________

Ima jedan grad koji obiluje inteligentima anacionalnim; kultura ih i svijest, bolje oholost, veze za Italiju, rasa i nagon za Hrvatsku; govore lose dva jezika; Zagreb im je tudj, Italija ih ne treba...

flumen
flumen

Male
Posts : 3221
2015-08-21

Lokacija: : Fiume per sempre

Back to top Go down

Hrvatima ide jako dobro Empty Re: Hrvatima ide jako dobro

Post by flumen 22/5/2017, 11:48

Volin grad ki krepiva
Na upit da komentira vrlo malu izlaznost u Rijeci na ovim izborima, Obersnel je naveo da je u Rijeci i Primorsko-goranskoj županiji izlaznost uvijek nešto niža nego što je prosjek u Hrvatskoj. »Teško je objasniti zašto, je li u pitanju zasićenost politikom i političarima ili jednostavno nemanje potrebe za promjenama«, dodao je Obersnel.
------
e moj nemanjo...

_________________

Ima jedan grad koji obiluje inteligentima anacionalnim; kultura ih i svijest, bolje oholost, veze za Italiju, rasa i nagon za Hrvatsku; govore lose dva jezika; Zagreb im je tudj, Italija ih ne treba...

flumen
flumen

Male
Posts : 3221
2015-08-21

Lokacija: : Fiume per sempre

Back to top Go down

Hrvatima ide jako dobro Empty Re: Hrvatima ide jako dobro

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum