ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Druže Tito mi ti se kunemooo..

Go down

Druže Tito mi ti se kunemooo.. Empty Druže Tito mi ti se kunemooo..

Post by RayMabus 31/1/2022, 19:59

..da sa tvog puta ne skrećemo.

Direktor gradske plinare Zagreb Jeronim Tomas najavio je u razgovoru za RTL poskupljenje računa za plin čak i do 70 posto.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/zagreb/sef-zagrebacke-plinare-poskupljenje-se-nije-moglo-izbjeci-moguce-je-da-ce-cijene-plina-rasti-i-za-70-15151840

Druže Tito mi ti se kunemooo.. Mozemo
RayMabus
RayMabus

Posts : 175845
2014-04-11


Back to top Go down

Druže Tito mi ti se kunemooo.. Empty Re: Druže Tito mi ti se kunemooo..

Post by RayMabus 31/1/2022, 20:10

Oni će meni ode neke Frljiće dovodit.

:aw lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 175845
2014-04-11


Back to top Go down

Druže Tito mi ti se kunemooo.. Empty Re: Druže Tito mi ti se kunemooo..

Post by Šandor Winnetou 31/1/2022, 20:44

druže tito nešto bi te pito, gdje je moje sa tavana žito, druže tito nešto bi te pito, dal se smije imat žene dvije?

_________________
Druže Tito mi ti se kunemooo.. Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19656
2017-12-31


Back to top Go down

Druže Tito mi ti se kunemooo.. Empty Re: Druže Tito mi ti se kunemooo..

Post by vuksadinare 31/1/2022, 20:58

....he,he lik bu zgorel prije izbora..ako sto zagrepcane najvise boli to je udarac po - novcaniku..a ovaj bu vrlo vrlo bolan...nema sanse da ova ekipa prezivi do sljedecih izbora...prevelik je teret to za njih...jednostavno likovi nemaju ideju a niti znanje
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99077
2015-09-08


Back to top Go down

Druže Tito mi ti se kunemooo.. Empty Re: Druže Tito mi ti se kunemooo..

Post by RayMabus 3/2/2022, 08:14

Visoki računi za plin u Zagrebu najava su groznog scenarija. A rješenje će biti skupo...

Za neku trajniju pouku ostaje nam promisliti je li javna usluga u opskrbi plinom komunalna ili tržišna djelatnost

Plin nećemo platiti, u stečaj neka ide Plinara, a ne mi", ovu je - uskoro legendarnu - izjavu u javni eter ovih dana lansirao Ivan Miloloža, vlasnik zagrebačke tvornice akumulatora. Povod za tako dramatičan istup bila je Miloložina ogorčenost činjenicom da mu je Gradska plinara Zagreb - Opskrba jednostrano ukinula odredbe važećeg ugovora i poslala višestruko veće iznose na računu za isporučeni plin. Pa je tom gradskom poduzeću poželio skoru propast.

Miloloži se takva zluradost doista može tolerirati: pouzdao se u važeći ugovor, a na kraju je doznao da on zapravo ne vrijedi puno više od papira na kojem je napisan i potpisan te shvatio da bi ga to povjerenje moglo koštati biznisa kojim se bavi već desetljećima.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/zagreb/visoki-racuni-za-plin-u-zagrebu-najava-su-groznog-scenarija-a-rjesenje-ce-biti-skupo-15153280
RayMabus
RayMabus

Posts : 175845
2014-04-11


Back to top Go down

Druže Tito mi ti se kunemooo.. Empty Re: Druže Tito mi ti se kunemooo..

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum