ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Druže Tito mi u SDP-u ti se koljemo

Go down

Druže Tito mi u SDP-u ti se koljemo Empty Druže Tito mi u SDP-u ti se koljemo

Post by marcellus 22/7/2020, 01:25

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/padale-teske-rijeci-i-uvrede-na-burnoj-sjednici-o-raspodjeli-funkcija-nisam-ni-s-k-ni-lignja-15009534

_________________
Druže Tito mi u SDP-u ti se koljemo 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Druže Tito mi u SDP-u ti se koljemo Empty Re: Druže Tito mi u SDP-u ti se koljemo

Post by RayMabus 22/7/2020, 01:27

Nestalo love. Nisu se svi oćešali za mandat a prijeti im i potop na lokalnim izborima. Tko ih jebe. Neka pređu u HDZ.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175867
2014-04-11


Back to top Go down

Druže Tito mi u SDP-u ti se koljemo Empty Re: Druže Tito mi u SDP-u ti se koljemo

Post by RayMabus 22/7/2020, 01:34

Jel znate da se dobije 300 tisuća kuna po mandatu osvojenom iz proračuna ?

E sad računaj kad su mislili da će imat deset mandata manje dakle niti tri milijuna kuna nit deset saborski fotelja.

Nervoza. Fali para.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175867
2014-04-11


Back to top Go down

Druže Tito mi u SDP-u ti se koljemo Empty Re: Druže Tito mi u SDP-u ti se koljemo

Post by Guest 22/7/2020, 03:20

Ajme cigana...

Jučer se neki triglodit hvalio kako su DP-u “pripala dva odbora” (?!) i “trinaest mjesta ukupno u odborima”.

Kad jezik proradi brže od mozga...dobro, tamo ga nema previše, da ga ima, bili bi u vladajućoj kvoti i oni i Most, bez obzira na rezultate.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Druže Tito mi u SDP-u ti se koljemo Empty Re: Druže Tito mi u SDP-u ti se koljemo

Post by Guest 22/7/2020, 03:22

RayMabus wrote:Jel znate da se dobije 300 tisuća kuna po mandatu osvojenom iz proračuna ?

E sad računaj kad su mislili da će imat deset mandata manje dakle niti tri milijuna kuna nit deset saborski fotelja.

Nervoza. Fali para.

Bome...potrošili za kampanju 8,2 milijuna kn, HDZ 7,3 milijuna.

A kubure s financijama već preko 10 godina.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Druže Tito mi u SDP-u ti se koljemo Empty Re: Druže Tito mi u SDP-u ti se koljemo

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum