ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Autobiografija Drage Fritza Gaucha Jove Carlosa Manolita Iveka Sabahudina Pilsela:Druze Tito bio ustasa i ss-ovac sada sam 'Ljubicica bijela''!

Go down

Autobiografija Drage Fritza Gaucha Jove Carlosa Manolita Iveka Sabahudina Pilsela:Druze Tito bio ustasa i ss-ovac sada sam 'Ljubicica bijela''! Empty Autobiografija Drage Fritza Gaucha Jove Carlosa Manolita Iveka Sabahudina Pilsela:Druze Tito bio ustasa i ss-ovac sada sam 'Ljubicica bijela''!

Post by vuksadinare 28/2/2017, 04:33

http://www.newsweek.rs/region/81609-drago-pilsel-za-newsweek-velicao-sam-pavelica-i-mrzeo-srbe-ali-papi-franji-dugujem-promenu.html?page=1
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98987
2015-09-08


Back to top Go down

Autobiografija Drage Fritza Gaucha Jove Carlosa Manolita Iveka Sabahudina Pilsela:Druze Tito bio ustasa i ss-ovac sada sam 'Ljubicica bijela''! Empty Re: Autobiografija Drage Fritza Gaucha Jove Carlosa Manolita Iveka Sabahudina Pilsela:Druze Tito bio ustasa i ss-ovac sada sam 'Ljubicica bijela''!

Post by vuksadinare 28/2/2017, 04:46

...ajde reci slobodno da si KREPIL i nitko ti nece zamjeriti..znamo da si radio kao udbaski dousnik i terorist...toliko si glup da to neizravno priznas..drugo nakon otkrica vlastite obitelji da si bi udbin dousnik i cinkaros brises u brazil navodno zbog 'prosvjecenja'...i tamo si otkrio proletera franju i u sebi nesto lijevo,socijalisticko..tsss...nakon sto si prokazan kao udbaski dousnik i provokator...bjezis od hrvatske emigracije ali nemas di pobjec osim u jugoslaviju...pazi malo navodni ustaski terorist dolazi u jugu 1989 godine kad se pravi emigranti i borci za hrvatsku stvar jos iz nekog straha nisu htjeli vratit ni 1990 ni 1991...ali nas drago manolito se hvali kako je dolaskom u jugoslaviju 'prodisao'....da prodisao je taj udbaski provokator jer je bjezao da mu hr emigranti ne skrate glavu kao udbaskom dousniku i provokatoru...i tako drago fritz jovo dolaskom u jugoslaviju 'otkrio' da je on u stvari titoljubac...ali to jos nije znao nego otkrio 2013 na titovom grobu...sto ova pizda od pilsela misli da su ljudi idioti..po novom sad je otkrio njemacke korijene....sutra ce biti sarplaninac
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98987
2015-09-08


Back to top Go down

Autobiografija Drage Fritza Gaucha Jove Carlosa Manolita Iveka Sabahudina Pilsela:Druze Tito bio ustasa i ss-ovac sada sam 'Ljubicica bijela''! Empty Re: Autobiografija Drage Fritza Gaucha Jove Carlosa Manolita Iveka Sabahudina Pilsela:Druze Tito bio ustasa i ss-ovac sada sam 'Ljubicica bijela''!

Post by vuksadinare 28/2/2017, 04:57

ha,ha...pazi malo on pise parole protiv jugoslavije i baca 'bombice' na jugoslavenske objekte i cudi se kako on to sam radi uz jos ponekog...pa naravno hrvati u argentini nisu htjeli s tim navuci pozornost i teror na sebe od strane udbe i jugoslavenskih i argentinskih vlasti nego su mirno izrazavali nezadovoljstvo i hrvatski duh i tradiciju cuvali kroz druzenja i kulturne i javne manifestacije....ali drago jovo chico za racun udbe morao bacati bombe ali ostade usamljen..i snimljen kako ulazi vise puta u jugoslavenski konzulat slobodno i tako izlazio...dok krtica nije sapnula da je drago sabahudin zivko udbin covjek...od linca ga spasava brat i zaniljivo prijatelj ustaski unuk od ndh ministra frkovica posudjujuci mu lovu za bijeg prvo u brazil pa u jugoslaviju...jer mu je visjela glava o koncu...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98987
2015-09-08


Back to top Go down

Autobiografija Drage Fritza Gaucha Jove Carlosa Manolita Iveka Sabahudina Pilsela:Druze Tito bio ustasa i ss-ovac sada sam 'Ljubicica bijela''! Empty Re: Autobiografija Drage Fritza Gaucha Jove Carlosa Manolita Iveka Sabahudina Pilsela:Druze Tito bio ustasa i ss-ovac sada sam 'Ljubicica bijela''!

Post by vili40 28/2/2017, 05:58

kad malo bolje razmislim i ja sam za lustraciju i to malo žešću.
vili40
vili40

Male
Posts : 10704
2015-08-02


Back to top Go down

Autobiografija Drage Fritza Gaucha Jove Carlosa Manolita Iveka Sabahudina Pilsela:Druze Tito bio ustasa i ss-ovac sada sam 'Ljubicica bijela''! Empty Re: Autobiografija Drage Fritza Gaucha Jove Carlosa Manolita Iveka Sabahudina Pilsela:Druze Tito bio ustasa i ss-ovac sada sam 'Ljubicica bijela''!

Post by vuksadinare 28/2/2017, 07:00

vili40 wrote:kad malo bolje razmislim i ja sam za lustraciju i to malo žešću.
pazi malo lika otkrio pšapu franju i on ej znao da ce on biti papa prije 30 godina...on ej sve znao izgleda..ni cudo da je takve udba vrbovala..pune sebe i kretene
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98987
2015-09-08


Back to top Go down

Autobiografija Drage Fritza Gaucha Jove Carlosa Manolita Iveka Sabahudina Pilsela:Druze Tito bio ustasa i ss-ovac sada sam 'Ljubicica bijela''! Empty Re: Autobiografija Drage Fritza Gaucha Jove Carlosa Manolita Iveka Sabahudina Pilsela:Druze Tito bio ustasa i ss-ovac sada sam 'Ljubicica bijela''!

Post by n_razbojnik 28/2/2017, 08:18

Holivudska prica...mozda da HAVC udjeli kunu da se ovo ekranizira

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11429
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Autobiografija Drage Fritza Gaucha Jove Carlosa Manolita Iveka Sabahudina Pilsela:Druze Tito bio ustasa i ss-ovac sada sam 'Ljubicica bijela''! Empty Re: Autobiografija Drage Fritza Gaucha Jove Carlosa Manolita Iveka Sabahudina Pilsela:Druze Tito bio ustasa i ss-ovac sada sam 'Ljubicica bijela''!

Post by vuksadinare 28/2/2017, 08:29

n_razbojnik wrote:Holivudska prica...mozda da HAVC udjeli kunu da se ovo ekranizira
...pazi malo...tko procita ovo pazljivo...u biti drago jovo mahnito burduš....prizna da u biti hrvati u argentini nisu podrzavali njegovu 'borbu' molotovljevim koktelima,bombama,grafitima...a stalno ih kvalificira 'extremnim'...dakle i naivcu je jasno da pilsel-beer laze na kubik...i da je odrađivao prljave poslove za ione druge...a hrvati argentine nisu nikako pristajali na njegov extremni nacin 'borbe' za hravtsku stvar..da bi on svjestan da ga najveci dio hrvata ne jebe 2%...odjednom 'shvatio' da on nije ustasa nego gle..ljevicar... :) ...buidala nije skuzio niti da ga hrvati argentine drze pod okom i da je uhvacen kako je nekoliko puta normalno ulazio u yu konzulat i iz njega bez problema izlazio..a kao bio na glasu kao 'ustaski terorist'...kad je lik tj pilsel-beer skuzio da je vjerojatno otkriven kao provokator i dousnik...njemu 'svice' ideja da ej vrijeme da s emakne iz argentine ali vrlo vrlo zurno takorec u bjezaniji...posuđuje lovu od ustaskih sinova koju uzgred nikad ni ne vraca..pomazemu brat jer mu ej nazalost brat da pobjegne u brazil..i gle cuda koga on tamo susrece svog mentira papu franju koji ga upozorava da je krenuo 'krivom stranom' druzeci se sa hrvatskim nacionalistima...i drago gonzales šmit odjednom progledava da on u stavri nikad nije bio ustasa vec titoist.. :) ..ali u strahu zbog svojih 'zlocina' protiv mrske jugoslavije i udbine ruke..gdje odlazi-u jugoslaviju...i to 1989 godine.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98987
2015-09-08


Back to top Go down

Autobiografija Drage Fritza Gaucha Jove Carlosa Manolita Iveka Sabahudina Pilsela:Druze Tito bio ustasa i ss-ovac sada sam 'Ljubicica bijela''! Empty Re: Autobiografija Drage Fritza Gaucha Jove Carlosa Manolita Iveka Sabahudina Pilsela:Druze Tito bio ustasa i ss-ovac sada sam 'Ljubicica bijela''!

Post by vuksadinare 28/2/2017, 08:35

.....spominje mira baresica...da je dosao u argentinu netom prije nego sto je on klisnuo iz nje..naravno ne veli otvoreno da je dosao po zadatku da se rijesi udbinih provokatora i dousnika poput njega...i on shavacajuci da sa barisicem nema zajebancije navrat nanos zeli pobjeci iz argentine...ako mu ej zivot mio...koji lik...u biti neformalno priznaje da je bio udbina agentura i da je oznacen kao meta...napadajuci barisica i njegov razlog dolaska u argentinu neposredno prije pilselovog bijega..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98987
2015-09-08


Back to top Go down

Autobiografija Drage Fritza Gaucha Jove Carlosa Manolita Iveka Sabahudina Pilsela:Druze Tito bio ustasa i ss-ovac sada sam 'Ljubicica bijela''! Empty Re: Autobiografija Drage Fritza Gaucha Jove Carlosa Manolita Iveka Sabahudina Pilsela:Druze Tito bio ustasa i ss-ovac sada sam 'Ljubicica bijela''!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum