ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

intervju kandidata za premijera

Page 11 of 12 Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Go down

intervju kandidata za premijera - Page 11 Empty Re: intervju kandidata za premijera

Post by Guest 1/1/2016, 23:44

kic wrote:aj red malo oladi ipak jebemu miša-
Ohladiti ćeš se uskoro Kajinov rodu, hoćeš...

Guest
Guest


Back to top Go down

intervju kandidata za premijera - Page 11 Empty Re: intervju kandidata za premijera

Post by kic 1/1/2016, 23:44

voeva man :D
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

intervju kandidata za premijera - Page 11 Empty Re: intervju kandidata za premijera

Post by Guest 1/1/2016, 23:45

kic wrote:voeva man :D
Hoćeš, hoćeš Kajinov rode...Ovo su Vam zadnji trzaji...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

intervju kandidata za premijera - Page 11 Empty Re: intervju kandidata za premijera

Post by Leviathan2 1/1/2016, 23:48

kic wrote:voeva man :D
de kic, kako je van dometa za plesku  lupi mu ban na dva dana nek se malo skulira Suspect

_________________
intervju kandidata za premijera - Page 11 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

intervju kandidata za premijera - Page 11 Empty Re: intervju kandidata za premijera

Post by Leviathan2 1/1/2016, 23:49

Ero wrote:
Leviathan2 wrote:
Neoliberalni portugalac wrote:
Leviathan2 wrote:
Neoliberalni portugalac wrote:
Riplex wrote:Kolegi mari svaka na mjestu :beer
mara as, ponekad se ne slažemo 100%, ali mi je njegove postove uz postove par forumaša(sa kojima se isto neslažem 100% recimo sa dedom-ok sa njime 95% :D) najdraže čitati
zamisli i ja se slazem s tobom u nekim temama, yebate pa to je cirkus, al na siriji se ne mozemo slozit da ga jebes, ja navijam za ruse i assada, za sekulariste a ti za kozojebe islamiste pirat

ne znam odakle si zaključio da navijam za sekulariste :D , ja isto navijam za assada, i hezbollah, pa i ruse i amere i kurde.

u ukraini jedino sam malo više navija za ukraince, iako mi je žao i jednih i drugih
nisam primjetio da bas navijas za ruse i assada, u biti ja najvise navijam za kurde, samo sto mi zao kurda, izjebat ce ih ameri prije nego se opamete, evo i ajn issa su im partneri iz fsa predali isisu bez ispaljenog metka, jednostavno se pokupili i ostavili prazan prostor da ovi usetaju
Zar nisu tamo gospodari svijeta Putinovi?
ero, aj malo bez podjebavanja, jel to problem?

_________________
intervju kandidata za premijera - Page 11 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

intervju kandidata za premijera - Page 11 Empty Re: intervju kandidata za premijera

Post by Guest 1/1/2016, 23:50

Leviathan2 wrote:
kic wrote:voeva man :D
de kic, kako je van dometa za plesku  lupi mu ban na dva dana nek se malo skulira Suspect
Neka mi da...Zahvaljujem se unaprijed...Suprostaviti se smradu ljudske vrste poput tebe, to mi je na čast...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

intervju kandidata za premijera - Page 11 Empty Re: intervju kandidata za premijera

Post by debotoijusto 1/1/2016, 23:51

tema lijepo napreduje
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30703
2014-04-12


Back to top Go down

intervju kandidata za premijera - Page 11 Empty Re: intervju kandidata za premijera

Post by Guest 1/1/2016, 23:53

debotoijusto wrote:tema lijepo napreduje
Glede teme, dajmo priliku čovjeku...Ako se odupre politici, možda nešto i napravi...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

intervju kandidata za premijera - Page 11 Empty Re: intervju kandidata za premijera

Post by Leviathan2 1/1/2016, 23:57

red wolf wrote:
Leviathan2 wrote:
kic wrote:voeva man :D
de kic, kako je van dometa za plesku  lupi mu ban na dva dana nek se malo skulira Suspect
Neka mi da...Zahvaljujem se unaprijed...Suprostaviti se smradu ljudske vrste poput tebe, to mi je na čast...
ti se meni suprostavio ahahahaha, djete drago da sam ja tebe stvarno uzeo na zub i da ti imam namjeru naudit ekran te nebi mogao zastiti, nasao bih te, a sad odfakaj laganini, dosadan si

_________________
intervju kandidata za premijera - Page 11 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

intervju kandidata za premijera - Page 11 Empty Re: intervju kandidata za premijera

Post by Guest 1/1/2016, 23:58

Leviathan2 wrote:
ti se meni suprostavio ahahahaha, djete drago da sam ja tebe stvarno uzeo na zub i da ti imam namjeru naudit ekran te nebi mogao zastiti, nasao bih te, a sad odfakaj laganini, dosadan si
Smradu ljudski, nešto želiš?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

intervju kandidata za premijera - Page 11 Empty Re: intervju kandidata za premijera

Post by kic 1/1/2016, 23:59

aj wolf ipak pod tuš na dan sorry.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

intervju kandidata za premijera - Page 11 Empty Re: intervju kandidata za premijera

Post by debotoijusto 1/1/2016, 23:59

red wolf wrote:
debotoijusto wrote:tema lijepo napreduje
Glede teme, dajmo priliku čovjeku...Ako se odupre politici, možda nešto i napravi...
slazem se kolega
probni baloni lijepo izgledaju , ceka se tim koji ce sastaviti
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30703
2014-04-12


Back to top Go down

intervju kandidata za premijera - Page 11 Empty Re: intervju kandidata za premijera

Post by michaellcmacha 2/1/2016, 00:09

kic wrote:
michaellcmacha wrote:
kic wrote:
Leviathan2 wrote:
red wolf wrote:
michaellcmacha wrote:ako je bilo "ok" meni radi "višeg interesa" "zajedničkog dobra" prvo uzeti 50% od primanja koje sam na temelju zakona imao pravo, pa zatim od ostatka uzeti 10%, pa onda još 4% i svesti me temeljem dohodovnog cenzusa po članu maltene na socijalni slučaj i mene i moje članove obitelji i da se pri tom nisam bunio, odmetao u šume i gore, kako sad odjednom netko drugi, konkretno epikur sebi daje za pravo da on poziva na bunu, izlazak na ulicu, rušenje poretka, odnosno na izvaninstitucionalno riješavanje svog problema.... a to što ga netko smatra kvalitetnim sugovornikom i ok čovjekom, biti će prije da većina ljudi ima problem sa prosudbom te i takve osobe ili je kako sam naveo u onoj gro skupini sklonoj kompromisu, jer u kompromisu "ne talasaj" nalazi kakvu takvu sigurnost....nemojte biti u zabludi sve društvene skupine više manje funkcioniraju na taj način, a tek mali broj pojedinaca nije sklon kompromisima ili će na njih pristati tek kad iscrpi sve opcije otpora...
:^0
koju se picku materinu ti smijes,
a on smatra da je sve iluzija i da se ne treba previše identificirati s drugim bićima i stvarima previše jer je sve to utvara pa eto.. nije da ga branim ali dijelom i je u pravu..
njemu je smiješno, ali zato stoji činjenica, u reali, bi se štucajući kliberio, mada 99,9% da nikada ne bi došlo do takvog kontakta jer bi se dotični držao podosta daleko i dobro pazio da mu se ne omakne...niti ja ne tvrdim da sam 100% u pravu ali djelomično ipak ima ponešto i istine odnosno točnosti... kako je levi popizdio i odbrusio bezvezeku tako bi mu u reali sasvim sigurno zavalio tampončinu da mu zvoni tjedan dana u praznini koju nosi između blatobrana, ako ne bi on ja sigurno bih, neovisno da li se tiče mene ili nekog drugog... upravo je levi na taj odonosan način i reagirao....ako si daješ za pravo da se sprdaš, da provociraš da podjebavaš onda trebaš biti svijestan da takav način komunikacije snosi i određene posljedice... kad je reala u pitanju, ovdje možeš kako hoćeš....
ja i tebe razumijem, pa i ja neko vrijeme govorim da ta kultura ismijavanja i podjebavanja nažalost od ove tzv napredne ljevice i medija, jako zagušuje i smanjuje mogućnost ozbiljne raspre, naravno ti govoriš o razgovoru licem u lice, zakon ulice se izgleda zaboravio nakon svih ovih godina virtualne nekulture bojim se..

zakon ulice je još i najpravedniji..
ma ne, pa nismo mi u stvari virtualni likovi, u reali smo ljudi od krvi i mesa i svak od nas ima neka ograničenja u izravnoj komunikaciji neka od tih su uvjetovana, a neka su spontana, ajmo reć nagonska... svi mi doma  u biranom društvu ili u javnim prostorima iskomuniciramo svakakve teme i sasvim sigurno je duh tolerancije i kontrole kod iznošenja stajališta na višoj razini u kontroliranom prostoru, dok već u javnom prostoru gdje komuniciraju poznati ili manje poznati ljudi jedni drugima mogu i iskočiti iz tih okvira... meni nikakav problem nije reći šogoru, bratiću ili prijatelju u toj kontroliranoj formi sve što mislim, ali uvijek inzistiram da se držimo kako ja tako i oni nekih normi u komunikaciji (npr. nema teorije da netko u mom prisustvu, ma tko god to bio, za onu ženu kaže ko ju jebe što je prelazila na crveno, ili ko jebe radnike iz metalinga, a pogotovo ko jebe branitelje... ne kažem da bih tu osobu spucao u glavu na prvu, ali zasigurno ta osoba više ne bi bila u prilici da sa mnom komunicira, a tek ako bi bio napastan i unatoč upozorenju nastavio provocirati i podjebavati i pri tom narušavati moj intimni prostor (npr. stol u lokalu gdje sjedim sa svojim društvom) e u tom slučaju bi vrlo vjerojatno nakon opetovanih upozorenja ta osoba dobila po piksli.... ali ajmo reći da je moja sredina relativno malena i uglavnom svi se mi manje više poznamo pa se i mogućnosti za takve tipove konfrontacije (govorim o normalnim i trezvenim ljudima) uglavnom svode na nulu... s tim da u mom biranom društvu i kontroliranom prostoru nema ljudi poput bezvezeka ili bilo kog sličnog njemu jer takav tip ljudi ako je u nekom od ranijih vremena i postojao u mom životu je odavno na ovaj ili onaj način udaljen... a i javne prostore biram i neću si dozvoliti da upadam u situaciju da se konfrontiram sa neistomišljenicima pogotovo ako im je stil komunikacije podjebavanje i provokacija provokacije radi....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

intervju kandidata za premijera - Page 11 Empty Re: intervju kandidata za premijera

Post by michaellcmacha 2/1/2016, 00:21

Neoliberalni portugalac wrote:
Riplex wrote:Kolegi mari svaka na mjestu :beer
mara as, ponekad se ne slažemo 100%, ali mi je njegove postove uz postove par forumaša(sa kojima se isto neslažem 100% recimo sa dedom-ok sa njime 95% :D) najdraže čitati
ja i ti smo si ajmo reći dobri još sa onog foruma ali bar ti možeš posvjedočiti da nikom ne podilazim, jer iako smo si ok, tebi sam spočitao kad si odgovornost za podmetanje leđa prebacio na ekipu koja ionako već podebelo boluje od teških reumatoznih stanja, i koja svakim danom umire u kasnim poznim ghodinama od čak 45 doživljenih, ali ne i proživljenih godina....evo samo unazad godinu dana umrlo je od staračkih bolesti 7 mojih prijatelja od kojih je najmlađi imao 40 a najstariji 46 godina.... mada ja ne odričem tvoju želju da uz vas budemo i mi ukoliko bude potrebno ali nerealno je od nas očekivati da još jednom ponesemo teret koji objektivno nismo u stanju ponijeti... ne kažem ima nas koji smo još uvijek u snazi, pere nas i motiv i volja, ali gledano na ukupnu populaciju to nije to... u tom pogledu postoji zakonitost, a zakonitost kaže da teret nosi bećar od 21-28 godina, a ako se sjetiš podaci koje sam iznio po pitanju stradalih u DR upravo govore da su ta godišta iznijela najveći teret... jebiga to košta ali bez te cijene nema ništa i ne može biti ništa....ali zato uvijek ima opcija da se pokloniš i n.g..iš.... i primiš porciju i poslije ide kak ide...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

intervju kandidata za premijera - Page 11 Empty Re: intervju kandidata za premijera

Post by veber 2/1/2016, 00:26

:tu

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

intervju kandidata za premijera - Page 11 Empty Re: intervju kandidata za premijera

Post by Guest 2/1/2016, 00:30

michaellcmacha wrote:
Neoliberalni portugalac wrote:
Riplex wrote:Kolegi mari svaka na mjestu :beer
mara as, ponekad se ne slažemo 100%, ali mi je njegove postove uz postove par forumaša(sa kojima se isto neslažem 100% recimo sa dedom-ok sa njime 95% :D) najdraže čitati
ja i ti smo si ajmo reći dobri još sa onog foruma ali bar ti možeš posvjedočiti da nikom ne podilazim, jer iako smo si ok, tebi sam spočitao kad si odgovornost za podmetanje leđa prebacio na ekipu koja ionako već podebelo boluje od teških reumatoznih stanja, i koja svakim danom umire u kasnim poznim ghodinama od čak 45 doživljenih, ali ne i proživljenih godina....evo samo unazad godinu dana umrlo je od staračkih bolesti 7 mojih prijatelja od kojih je najmlađi imao 40 a najstariji 46 godina.... mada ja ne odričem tvoju želju da uz vas budemo i mi ukoliko bude potrebno ali nerealno je od nas očekivati da još jednom ponesemo teret koji objektivno nismo u stanju ponijeti... ne kažem ima nas koji smo još uvijek u snazi, pere nas i motiv i volja, ali gledano na ukupnu populaciju to nije to... u tom pogledu postoji zakonitost, a zakonitost kaže da teret nosi bećar od 21-28 godina, a ako se sjetiš podaci koje sam iznio po pitanju stradalih u DR upravo govore da su ta godišta iznijela najveći teret... jebiga to košta ali bez te cijene nema ništa i ne može biti ništa....ali zato uvijek ima opcija da se pokloniš i n.g..iš.... i primiš porciju i poslije ide kak ide...
dobro neke stvari se sam rekao u afketu i ljut, ali realno , i epi što kaže da će "bježati iz rh", neće nitko bježati iz RH, jer nitko neće imati priliku za bjeg.. tako htio ne -htio situacija će biti takva

u WW2 nije bilo "bježanije" jer nisi imao prilike.. izuzev vrlo malo pojedinaca.

granice se zatvaraju, stranci svugdje postaju višak i sumnjiva roba, a ako će recimo epi "bježati u latinsku ameriku" najbolje mu je sada.. cijena njegove imovine je sada visoka i mogao bi dobiti protu vrijednost za recimo svježi start negdje u urugvaju..

onoga trenutka kada dodje sranje(ja vidim sranje u obliku puzajućih građanskih ratova koji će biti na teritoriju EU_Rusija,_Balkan-Bliski Istok, Kina), neće biti nikakvog mrdanja iz RH, jer će ionako pola europe goriti, biti ćemo svi tu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

intervju kandidata za premijera - Page 11 Empty Re: intervju kandidata za premijera

Post by veber 2/1/2016, 00:35

Yoda, ne bu nekog sukoba unutar unije, ako ce bit sukoba onda ce biti jeben.
Inace nemas neki animozitet ljudi iz eu prema ovim prostorima. Jednostavno zive s nama godinama.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

intervju kandidata za premijera - Page 11 Empty Re: intervju kandidata za premijera

Post by Leviathan2 2/1/2016, 00:38

Neoliberalni portugalac wrote:
michaellcmacha wrote:
Neoliberalni portugalac wrote:
Riplex wrote:Kolegi mari svaka na mjestu :beer
mara as, ponekad se ne slažemo 100%, ali mi je njegove postove uz postove par forumaša(sa kojima se isto neslažem 100% recimo sa dedom-ok sa njime 95% :D) najdraže čitati
ja i ti smo si ajmo reći dobri još sa onog foruma ali bar ti možeš posvjedočiti da nikom ne podilazim, jer iako smo si ok, tebi sam spočitao kad si odgovornost za podmetanje leđa prebacio na ekipu koja ionako već podebelo boluje od teških reumatoznih stanja, i koja svakim danom umire u kasnim poznim ghodinama od čak 45 doživljenih, ali ne i proživljenih godina....evo samo unazad godinu dana umrlo je od staračkih bolesti 7 mojih prijatelja od kojih je najmlađi imao 40 a najstariji 46 godina.... mada ja ne odričem tvoju želju da uz vas budemo i mi ukoliko bude potrebno ali nerealno je od nas očekivati da još jednom ponesemo teret koji objektivno nismo u stanju ponijeti... ne kažem ima nas koji smo još uvijek u snazi, pere nas i motiv i volja, ali gledano na ukupnu populaciju to nije to... u tom pogledu postoji zakonitost, a zakonitost kaže da teret nosi bećar od 21-28 godina, a ako se sjetiš podaci koje sam iznio po pitanju stradalih u DR upravo govore da su ta godišta iznijela najveći teret... jebiga to košta ali bez te cijene nema ništa i ne može biti ništa....ali zato uvijek ima opcija da se pokloniš i n.g..iš.... i primiš porciju i poslije ide kak ide...
dobro neke stvari se sam rekao u afketu i ljut, ali realno , i epi što kaže da će "bježati iz rh", neće nitko bježati iz RH, jer nitko neće imati priliku za bjeg.. tako htio ne -htio situacija će biti takva

u WW2 nije bilo "bježanije" jer nisi imao prilike.. izuzev vrlo malo pojedinaca.

granice se zatvaraju, stranci svugdje postaju višak i sumnjiva roba, a ako će recimo epi "bježati u latinsku ameriku" najbolje mu je sada.. cijena njegove imovine je sada visoka i mogao bi dobiti protu vrijednost za recimo svježi start negdje u urugvaju..

onoga trenutka kada dodje sranje(ja vidim sranje u obliku puzajućih građanskih ratova koji će biti na teritoriju EU_Rusija,_Balkan-Bliski Istok, Kina), neće biti nikakvog mrdanja iz RH, jer će ionako pola europe goriti, biti ćemo svi tu.
bjezanje nije rjesenje isto kao ni rat no sve ima svoje pobornike, sto se tice sranja na tlu balkana tu vise nece biti sranja izmedju srba i hrvata, jedino sranje bi moglo izbit prema muslimanima al ne muslimanima kao muslimanima nego njihovim izrodima, vehabi ekipa, bit ce jos sranja na relaciji srbi siptari  i siptari makedonci  medjutim generalno nece bit bas nekih vecih sukoba, svijet ce gorjeti, eu ce najebat debelo tako da bjezanija u eu nema smisao a juzna amerika je i u najsigurnije doba nesigurna (jebene revolucije i prevrati) tako da je najbolji izbor ostat doma i ako dojde do nekog sranja pusku u ruke i cuvat dom

_________________
intervju kandidata za premijera - Page 11 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

intervju kandidata za premijera - Page 11 Empty Re: intervju kandidata za premijera

Post by Leviathan2 2/1/2016, 00:40

veber wrote:Yoda, ne bu nekog sukoba unutar unije, ako ce bit sukoba onda ce biti jeben.
Inace nemas neki animozitet ljudi iz eu prema ovim prostorima. Jednostavno zive s nama godinama.
prika, u eu nema razloga sa sukobe izmedju nacija, medjutim zaboravljas kozojebe koji su doslovno izvrsili invaziju pod plastom izbjeglistva

_________________
intervju kandidata za premijera - Page 11 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

intervju kandidata za premijera - Page 11 Empty Re: intervju kandidata za premijera

Post by veber 2/1/2016, 00:48

Kozohepi ce najebat. Postoji rezistencija, postoji druga nit krivulje .

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

intervju kandidata za premijera - Page 11 Empty Re: intervju kandidata za premijera

Post by Ero 2/1/2016, 01:03

Leviathan2 wrote: svijet ce gorjeti, eu ce najebat debelo tako da bjezanija u eu nema smisao a juzna amerika je i u najsigurnije doba nesigurna (jebene revolucije i prevrati) tako da je najbolji izbor ostat doma i ako dojde do nekog sranja pusku u ruke i cuvat dom
Najsigurnije će biti u 'Ercegovini, ja ti kažem... jocolor
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

intervju kandidata za premijera - Page 11 Empty Re: intervju kandidata za premijera

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 11 of 12 Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum