ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Berni može pakirati kofere!U anketi je jedan od najnepoželjnijih kandidata za budućeg premijera

Go down

Berni može pakirati kofere!U anketi je jedan od najnepoželjnijih kandidata za budućeg premijera Empty Berni može pakirati kofere!U anketi je jedan od najnepoželjnijih kandidata za budućeg premijera

Post by vuksadinare 21/5/2018, 07:43

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/tko-je-kriv-za-aferu-hotmail-stigli-rezultati-ankete-ali-jos-zanimljiviji-su-rezultati-na-pitanje-tko-je-najbolji-kandidat-za-premijera/7379046/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99131
2015-09-08


Back to top Go down

Berni može pakirati kofere!U anketi je jedan od najnepoželjnijih kandidata za budućeg premijera Empty Re: Berni može pakirati kofere!U anketi je jedan od najnepoželjnijih kandidata za budućeg premijera

Post by vuksadinare 21/5/2018, 07:44

a glupan jos zaziva prijevremene izbore da se pokopa do kraja..zaziva on jer misli d ace uloviti saborski mandat na cetri godine pa ga onda mogu i svrgnuti sa sefovskog mjesta ili izbaciti iz sdp-a...ovako u suprotnom moze pinklec na rame i u bijeli svijet..na baustelu :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99131
2015-09-08


Back to top Go down

Berni može pakirati kofere!U anketi je jedan od najnepoželjnijih kandidata za budućeg premijera Empty Re: Berni može pakirati kofere!U anketi je jedan od najnepoželjnijih kandidata za budućeg premijera

Post by vuksadinare 21/5/2018, 09:00

hi,hi...sad na radiju cuo izjavu bauka o tome da beru u anketama nisko kotira za premijera..evo njegove izjave..'nas predsjednik nije omiljen u medijima samo zato sto se ne sluzi jezikom politike vec obicnog građanina,zato sto se ne ponasa frajerski kao plenkovic i neki drugi i to mu je minus.To je za mene plus.Mozda mu iskreno fali nesto politickog iskustva ali s obzirom d aje jedan od najmlađih sefova stranaka zatso mu to uzimati kao nesto negativno'.
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99131
2015-09-08


Back to top Go down

Berni može pakirati kofere!U anketi je jedan od najnepoželjnijih kandidata za budućeg premijera Empty Re: Berni može pakirati kofere!U anketi je jedan od najnepoželjnijih kandidata za budućeg premijera

Post by Kermit 21/5/2018, 16:26

Ne zaziva on ništa, ali plenki nakon ovoga kriminala i javašluka treba svakako otići unatoč vama parizer sendvičarima
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Berni može pakirati kofere!U anketi je jedan od najnepoželjnijih kandidata za budućeg premijera Empty Re: Berni može pakirati kofere!U anketi je jedan od najnepoželjnijih kandidata za budućeg premijera

Post by vuksadinare 21/5/2018, 17:57

Kermit wrote:Ne zaziva on ništa, ali plenki nakon ovoga kriminala i javašluka treba svakako otići unatoč vama parizer sendvičarima
ajmo u skolu ponovit abecedu foruma..nikakav ja plenkijev sendvicar nisam sto sam tu x puta dokazao i zbog toga sam prozivan...drugo svejedno mi je i da sincic bude premijer..ali fakat daj zamisli kretena beru na vlasti koji cak ne zna koji su glavni stupovi svake drzave...pa jebote ono lik se okupa u znoju dok nesto izgovori i sad fa zamislinpokraj orbana npr..da ove svjetske lidere sadne prozivam...evo cak pokraj vucica
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99131
2015-09-08


Back to top Go down

Berni može pakirati kofere!U anketi je jedan od najnepoželjnijih kandidata za budućeg premijera Empty Re: Berni može pakirati kofere!U anketi je jedan od najnepoželjnijih kandidata za budućeg premijera

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum