ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ivan Lovrinović: Nećemo rezati plaće u javnom sektoru

Page 4 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Ivan Lovrinović: Nećemo rezati plaće u javnom sektoru - Page 4 Empty Re: Ivan Lovrinović: Nećemo rezati plaće u javnom sektoru

Post by veber 31/12/2015, 11:37

epikur37 wrote:
Dobro ovisi od  slučaja, načelno ja sam zadovoljan i protiv sam privatizacije javnih službi. Privatnici nek slobodno rade pa tko hoće.
u tom slučaju neka omoguće odabir.
neka radnik sam sebi uplaćuje u kapitalizirani zdravstveni/mirovinski fond. ili neka bude u sustavu hzzo.

i sve pet.

veber

Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Ivan Lovrinović: Nećemo rezati plaće u javnom sektoru - Page 4 Empty Re: Ivan Lovrinović: Nećemo rezati plaće u javnom sektoru

Post by Guest 31/12/2015, 11:45

opet Hrvatsko zdravstvo i nije loše toliko. Dapače čitao neki članak u odnosu na ostatak svijeta, naše zdravstvo kotira veoma visoko.

Međutim imamo očajno školstvo, očaj živi, imamo visok omjer profesora prema nastavniku, a rezultate nikakve - korupcija, veze.

Ne samo to , nego imamo hrpu bezkorisnih predmeta društvenih/humanističkih smjerova, i izmišljanje takvih. Rezultati da su RH učenici zaostaju na području matematike. Azijati doslovno izbacuju društveno/humanističke predmete iz škola.

A ostatka državne uprave očaj i jad i čemer. Dakle školstvo, administracija, regulativna tjela, inspektori, sudovi, ajme majko.. sve to treba pilom
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ivan Lovrinović: Nećemo rezati plaće u javnom sektoru - Page 4 Empty Re: Ivan Lovrinović: Nećemo rezati plaće u javnom sektoru

Post by epikur37 31/12/2015, 11:49

veber wrote:
epikur37 wrote:
Dobro ovisi od  slučaja, načelno ja sam zadovoljan i protiv sam privatizacije javnih službi. Privatnici nek slobodno rade pa tko hoće.
u tom slučaju neka omoguće odabir.
neka radnik sam sebi uplaćuje u kapitalizirani zdravstveni/mirovinski fond. ili neka bude u sustavu hzzo.

i sve pet.

Svi moraju dijelom doprinositi za javne servise na tome počiva solidarnost.

nemam ništa protiv da se meni odbije za zdravstvo iako ga nadam se neću trebati ali će zbog toga neki umirovljenik moći dobiti osnovnu zdravstvenu zaštitu.

Treba naći balans.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Ivan Lovrinović: Nećemo rezati plaće u javnom sektoru - Page 4 Empty Re: Ivan Lovrinović: Nećemo rezati plaće u javnom sektoru

Post by Guest 31/12/2015, 11:52

Dakle i dalje u RH unatoč rastu izvoza, industrije, i turizma, državna potrošnja i zaduživanje , raste puno brže nego što može pratiti realni sektor.

Dakle i dalje država rasipa novac. Eh sada ako mandatar Orešković napravi reforme(recimo administrativne prirode), i ako na račun toga krene zapošljavanje, investiranje, pa gospodarski rast od 4% u roku godinu-dvije, (to se desilo u rumunjskoj njima neoliberalni švabo reformirao ekonomiju) onda se može zadržati glomazni državni sektor bez puno rezova.

U slučaju da rast nebude na toj razini, RH srlja u bankrot, sada kada će on nastupiti, ali kada nastupi, onda u javnom sektoru neće biti niti za "biber"
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ivan Lovrinović: Nećemo rezati plaće u javnom sektoru - Page 4 Empty Re: Ivan Lovrinović: Nećemo rezati plaće u javnom sektoru

Post by Guest 31/12/2015, 11:53

epikur37 wrote:
veber wrote:
epikur37 wrote:

Kod zubara isto.
majketi nemoj o zubarima.
dentologija je svrstana u "estetsku" kirurgiju. ostaneš bez zuba pa ti naplati 500ojra implant.
dajmenajme.

zubi koji su jako bitni, a nisu samo fasada strpani su u kategoriju "estetike".

primarno zdravstvo nije loše, no ako ti se desi nekaj, a ne znaš nekog doktora ili nemaš para, mrtav si.

Moje iskustvo, idem svom zubaru svakih 6 mjeseci. Održava mi dentijeru uredno, čekanje oko pola sata. Doplatim 10 kuna.

Privatniku otišao jednom popravio mi zub i naplatio 1000 kuna, odi u pm, nikad više. To je porez za budale.


ideš ti u privatnu zubarsku ordinaciju, koja ima ugovor sa državom da država pokriva dio troškova. zato je ordinacija tako čista, uredna, sve ide po P.Su jer je to kombinacija privatnog-državnog osiguranja.

Inače Orešković i HDZ bi uveli isti model za cijelo zdravstvo
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ivan Lovrinović: Nećemo rezati plaće u javnom sektoru - Page 4 Empty Re: Ivan Lovrinović: Nećemo rezati plaće u javnom sektoru

Post by veber 31/12/2015, 11:54

epikur37 wrote:

Svi moraju dijelom doprinositi za javne servise na tome počiva solidarnost.

nemam ništa protiv da se meni odbije za zdravstvo iako ga nadam se neću trebati ali će zbog toga neki umirovljenik moći dobiti osnovnu zdravstvenu zaštitu.

Treba naći balans.
za načelo solidarnosti sam uvijek,  ali ne za uravnilovku.

iz moje brutto plaće ode na mirovinsko i zdravstveno preko 5kkn.
pa jebote to je 60kkn godišnje!
a gdje su drugi nameti?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Ivan Lovrinović: Nećemo rezati plaće u javnom sektoru - Page 4 Empty Re: Ivan Lovrinović: Nećemo rezati plaće u javnom sektoru

Post by Guest 31/12/2015, 11:55

epikur37 wrote:
veber wrote:
epikur37 wrote:
Dobro ovisi od  slučaja, načelno ja sam zadovoljan i protiv sam privatizacije javnih službi. Privatnici nek slobodno rade pa tko hoće.
u tom slučaju neka omoguće odabir.
neka radnik sam sebi uplaćuje u kapitalizirani zdravstveni/mirovinski fond. ili neka bude u sustavu hzzo.

i sve pet.

Svi moraju dijelom doprinositi za javne servise na tome počiva solidarnost.



kako rekoh , oko 25% stanovništva plaća cijeli javni servis koji počiva na solidarnosti. dakle 25% stanovništva pokriva za sve. Netko tko radi u državnom sektoru, ili nezaposlen, ili prima penziju, on neplaća porez(plaća fiktivni porez, vraća dio love nazad u proračun), nego porez plaćaju zaposleni u izvoznoj industriji, turizmu, uslužnom sektoru, itd
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ivan Lovrinović: Nećemo rezati plaće u javnom sektoru - Page 4 Empty Re: Ivan Lovrinović: Nećemo rezati plaće u javnom sektoru

Post by Guest 31/12/2015, 11:57

veber wrote:
epikur37 wrote:

Svi moraju dijelom doprinositi za javne servise na tome počiva solidarnost.

nemam ništa protiv da se meni odbije za zdravstvo iako ga nadam se neću trebati ali će zbog toga neki umirovljenik moći dobiti osnovnu zdravstvenu zaštitu.

Treba naći balans.
za načelo solidarnosti sam uvijek,  ali ne za uravnilovku.

iz moje brutto plaće ode na mirovinsko i zdravstveno preko 5kkn.
pa jebote to je 60kkn godišnje!
a gdje su drugi nameti?

zato i govorim, epi kao nastavnik u srednjoj ili šta ja znam, on neplaća porez, iako ima "iluziju da plaća". Ne on neplaća porez, on samo vrati dio novca nazad u proračun za svoje predavanje neke etike ili filozofije.

Ti kao menađer u izvoznoj firmi , i radnici na traci, vi plaćate porez, a time i zdravstvo i ostale javne usluge za cijelu državu(a time epijevu plaću i njegove posjete zubaru, to on nije platio, to si mu ti financirao). Takvih platitelja u RH je oko 25% stanovništva(odstupanje par % gore dolje)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ivan Lovrinović: Nećemo rezati plaće u javnom sektoru - Page 4 Empty Re: Ivan Lovrinović: Nećemo rezati plaće u javnom sektoru

Post by gargamel0101 31/12/2015, 11:58

Neoliberalni portugalac wrote:
epikur37 wrote:
veber wrote:
epikur37 wrote:

Kod zubara isto.
majketi nemoj o zubarima.
dentologija je svrstana u "estetsku" kirurgiju. ostaneš bez zuba pa ti naplati 500ojra implant.
dajmenajme.

zubi koji su jako bitni, a nisu samo fasada strpani su u kategoriju "estetike".

primarno zdravstvo nije loše, no ako ti se desi nekaj, a ne znaš nekog doktora ili nemaš para, mrtav si.

Moje iskustvo, idem svom zubaru svakih 6 mjeseci. Održava mi dentijeru uredno, čekanje oko pola sata. Doplatim 10 kuna.

Privatniku otišao jednom popravio mi zub i naplatio 1000 kuna, odi u pm, nikad više. To je porez za budale.


ideš ti u privatnu zubarsku ordinaciju, koja ima ugovor sa državom da država pokriva dio troškova. zato je ordinacija tako čista, uredna, sve ide po P.Su jer je to kombinacija privatnog-državnog osiguranja.

Inače Orešković i HDZ bi uveli isti model za cijelo zdravstvo
Inače moja majka koja je doktor, a zajkleti HDZ-ovac je hvalila Vargu (bivšeg ministra) na sva zvona, jer upravo pokušavao napraviti nešto tako.
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

Ivan Lovrinović: Nećemo rezati plaće u javnom sektoru - Page 4 Empty Re: Ivan Lovrinović: Nećemo rezati plaće u javnom sektoru

Post by Guest 31/12/2015, 11:59

gargamel0101 wrote:
Neoliberalni portugalac wrote:
epikur37 wrote:
veber wrote:
epikur37 wrote:

Kod zubara isto.
majketi nemoj o zubarima.
dentologija je svrstana u "estetsku" kirurgiju. ostaneš bez zuba pa ti naplati 500ojra implant.
dajmenajme.

zubi koji su jako bitni, a nisu samo fasada strpani su u kategoriju "estetike".

primarno zdravstvo nije loše, no ako ti se desi nekaj, a ne znaš nekog doktora ili nemaš para, mrtav si.

Moje iskustvo, idem svom zubaru svakih 6 mjeseci. Održava mi dentijeru uredno, čekanje oko pola sata. Doplatim 10 kuna.

Privatniku otišao jednom popravio mi zub i naplatio 1000 kuna, odi u pm, nikad više. To je porez za budale.


ideš ti u privatnu zubarsku ordinaciju, koja ima ugovor sa državom da država pokriva dio troškova. zato je ordinacija tako čista, uredna, sve ide po P.Su jer je to kombinacija privatnog-državnog osiguranja.

Inače Orešković i HDZ bi uveli isti model za cijelo zdravstvo

Inače moja majka koja je doktor, a zajkleti HDZ-ovac je hvalila Vargu (bivšeg ministra) na sva zvona, jer upravo pokušavao napraviti nešto tako.

eh stvarno nisam 100% informiran, ali mislim da je to otprilike to. Cilj te reforme(zubari su primjer, jer ovo su privatne ordinacije , koje imaju ugovor sa državom da pokriva dio troškova iz proračuna) su primjer kako bi država reformirala zdravstvo.

Građanima bi u konačnici bilo zericu skuplje, ali kvaliteta puno viša, a državi puno jeftinije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ivan Lovrinović: Nećemo rezati plaće u javnom sektoru - Page 4 Empty Re: Ivan Lovrinović: Nećemo rezati plaće u javnom sektoru

Post by Guest 31/12/2015, 12:03

Iako u konačnici gledano zdravstvo , iako je veliki gubitaš, nije toliko loše, dapače , ukupno gledajući na razini svijeta imamo čak ocjenu 4 ili -4.

Problem je naše školstvo, koje je na globalnoj razini +2, kao i pravosuđe, adminstracija, a što se tiče regulacija, iako ekonomski polu pismena ekipa tvrdi da je RH "divlji ne-regulirani neoliberalni kapitalizam", RH je među najviše reguliranim ekonomijama na svijetu(možda su više regulirana tipa SJ.Koreja ili takva neka vukojebina).

Svi ti uredi koji se bave reketarenje poduzetnika,građana, agencije, - dakle gdje se uzimaju parafiskalni nameti, itd, to se sve može sjeći sjekirom.

Onda će privatni sektor živnuti, pa će biti para i za doktore. Kako sam rekao, RH društvo ima izbor - hoće li financirati nekog u kancelariji , u "agenciji za jednoroge" ili "liječnika specijalista"
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ivan Lovrinović: Nećemo rezati plaće u javnom sektoru - Page 4 Empty Re: Ivan Lovrinović: Nećemo rezati plaće u javnom sektoru

Post by veber 31/12/2015, 12:11

Neoliberalni portugalac wrote:


Ti kao menađer u izvoznoj firmi , i radnici na traci, vi plaćate porez, a time i zdravstvo i ostale javne usluge za cijelu državu(a time epijevu plaću i njegove posjete zubaru, to on nije platio, to si mu ti financirao). Takvih platitelja u RH je oko 25% stanovništva(odstupanje par % gore dolje)
znam ja to.

nisam menadžer, ali dovoljno sam visoko...
...da mi glava odleti nakon neke greške u procjeni.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Ivan Lovrinović: Nećemo rezati plaće u javnom sektoru - Page 4 Empty Re: Ivan Lovrinović: Nećemo rezati plaće u javnom sektoru

Post by veber 31/12/2015, 12:13

Neoliberalni portugalac wrote:

Svi ti uredi koji se bave reketarenje poduzetnika,građana, agencije,  - dakle gdje se uzimaju parafiskalni nameti, itd, to se sve može sjeći sjekirom.

recimo moraš biti u obrtničkoj ili gospodarskoj ili....u hrpu govana. koje ti uzimaju lovu, a služe samo sebi za plaću.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Ivan Lovrinović: Nećemo rezati plaće u javnom sektoru - Page 4 Empty Re: Ivan Lovrinović: Nećemo rezati plaće u javnom sektoru

Post by Guest 31/12/2015, 12:15

veber wrote:
Neoliberalni portugalac wrote:


Ti kao menađer u izvoznoj firmi , i radnici na traci, vi plaćate porez, a time i zdravstvo i ostale javne usluge za cijelu državu(a time epijevu plaću i njegove posjete zubaru, to on nije platio, to si mu ti financirao). Takvih platitelja u RH je oko 25% stanovništva(odstupanje par % gore dolje)
znam ja to.

nisam menadžer, ali dovoljno sam visoko...
...da mi glava odleti nakon neke greške u procjeni.
pa manager si, manager dolazi od eng riječi upravljanje.

samo kod nas ono što je "poslovođa radione" je neka razina "low managmenta" itd.. ili "šef smjene" isto tako neka niža-srednja razina managmenta, šef skladišta, srednja razina, a direktor firme, valjda viša razina managmenta.

ti si valjda iz priča top manager u firmi. ali ok to je malo off-topik, samo sam objasnio kako "funkcionira ekonomija" i tko plaća zdravstvo.

Epi govori "svi solidarno plaćaju zdravstvo" , a istina je da zdravstvo plaća 25% stanovništva, i to zaposleno u industriji(prije svega privatnoj i izvoznoj) te uslužnom sektoru(turizam, trgovina, distribucija robe proizveden u tvornicama itd). Tu radi oko 25% stanovnika , i oni plaćaju zdravstvo za sve ostale. Penzići, ekipa na državnoj sisi - oni ne plaćaju zdravstvo niti ne plaćaju porez. Plaćaju "fiktivni porez", što znači da tipa dobiju 10 000 kuna brutto poreznog novca, i onda 6000 brutto vrate u proračun, iako su dobili tuđi novac i vratili tuđi novac, i ono što im ostane i troše je tuđi novac.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ivan Lovrinović: Nećemo rezati plaće u javnom sektoru - Page 4 Empty Re: Ivan Lovrinović: Nećemo rezati plaće u javnom sektoru

Post by crvenkasti 31/12/2015, 12:16

Neoliberalni portugalac wrote:
Onda će privatni sektor živnuti, pa će biti para i za doktore.

Ljudi su razočarani i patetični. Treba više radosti živine.
Za sve su krivi širitelji defetizma i novinari katastrofičari.
Poput marcelusa.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28810
2014-04-17


Back to top Go down

Ivan Lovrinović: Nećemo rezati plaće u javnom sektoru - Page 4 Empty Re: Ivan Lovrinović: Nećemo rezati plaće u javnom sektoru

Post by epikur37 31/12/2015, 12:17

Neoliberalni portugalac wrote:
veber wrote:
Neoliberalni portugalac wrote:


Ti kao menađer u izvoznoj firmi , i radnici na traci, vi plaćate porez, a time i zdravstvo i ostale javne usluge za cijelu državu(a time epijevu plaću i njegove posjete zubaru, to on nije platio, to si mu ti financirao). Takvih platitelja u RH je oko 25% stanovništva(odstupanje par % gore dolje)
znam ja to.

nisam menadžer, ali dovoljno sam visoko...
...da mi glava odleti nakon neke greške u procjeni.
pa manager si, manager dolazi od eng riječi upravljanje.

samo kod nas ono što je "poslovođa radione" je neka razina "low managmenta" itd.. ili "šef smjene" isto tako neka niža-srednja razina managmenta, šef skladišta, srednja razina, a direktor firme, valjda viša razina managmenta.

ti si valjda iz priča top manager u firmi. ali ok to je malo off-topik, samo sam objasnio kako "funkcionira ekonomija" i tko plaća zdravstvo.

Epi govori "svi solidarno plaćaju zdravstvo" , a istina je da zdravstvo plaća 25% stanovništva, i to zaposleno u industriji(prije svega privatnoj i izvoznoj) te uslužnom sektoru(turizam, trgovina, distribucija robe proizveden u tvornicama itd). Tu radi oko 25% stanovnika , i oni plaćaju zdravstvo za sve ostale. Penzići, ekipa na državnoj sisi - oni ne plaćaju zdravstvo niti ne plaćaju porez. Plaćaju "fiktivni porez", što znači da tipa dobiju 10 000 kuna brutto poreznog novca, i onda 6000 brutto vrate u proračun, iako su dobili tuđi novac i vratili tuđi novac, i ono što im ostane i troše je tuđi novac.


Državni proračun punim i ja preko pdv-a i ostalih poreza.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Ivan Lovrinović: Nećemo rezati plaće u javnom sektoru - Page 4 Empty Re: Ivan Lovrinović: Nećemo rezati plaće u javnom sektoru

Post by danni1 31/12/2015, 12:17

veber wrote:
epikur37 wrote:

Zdravstvo je po mom iskustvu od 1-5, vrlo dobar 4..i takod alje.


zdravstvo je zakurac. samo mužnja love. mito i korupcija.
Sticajem okolnosti imao sam i previše iskustva sa zdravstvom kod nas i nikad ali baš nikad nisam osjetio da netko očekuje a još manje da traži nešto od mene. S našim zdravstvom sam baš zadovoljan,samo dobra iskustva. U uvjetima u kojima rade naši doktori i sestre zaista obavljaju izuzetan posao maksimalno profesionalno. Moje iskustvo.
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Ivan Lovrinović: Nećemo rezati plaće u javnom sektoru - Page 4 Empty Re: Ivan Lovrinović: Nećemo rezati plaće u javnom sektoru

Post by Guest 31/12/2015, 12:17

veber wrote:
Neoliberalni portugalac wrote:

Svi ti uredi koji se bave reketarenje poduzetnika,građana, agencije,  - dakle gdje se uzimaju parafiskalni nameti, itd, to se sve može sjeći sjekirom.

recimo moraš biti u obrtničkoj ili gospodarskoj ili....u hrpu govana. koje ti uzimaju lovu, a služe samo sebi za plaću.

ja starome svake godine mu internet bankarstvom plaćam reket HGK, i stari svaki put kada mi donosi račun za platiti, kreše sve bogove :D

ta HGK služi samo za reketarenje poduzetnika, i da bi vidošević uzimao od "produktivnih kapitalista" i išao na safari u africi, gradio vile, apartmane, skupljao slike po podrumima.. to odmah zatvoriti , i ima udruga poslodvaca, tko hoće može plaćati članarinu tamo
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ivan Lovrinović: Nećemo rezati plaće u javnom sektoru - Page 4 Empty Re: Ivan Lovrinović: Nećemo rezati plaće u javnom sektoru

Post by veber 31/12/2015, 12:17

nisam ni poslovođa :D

vidi se po plaći :)

meni je jasno, ukrušenima baš i nije.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Ivan Lovrinović: Nećemo rezati plaće u javnom sektoru - Page 4 Empty Re: Ivan Lovrinović: Nećemo rezati plaće u javnom sektoru

Post by Guest 31/12/2015, 12:19

danni1 wrote:
veber wrote:
epikur37 wrote:

Zdravstvo je po mom iskustvu od 1-5, vrlo dobar 4..i takod alje.


zdravstvo je zakurac. samo mužnja love. mito i korupcija.
Sticajem okolnosti imao sam i previše iskustva sa zdravstvom kod nas i nikad ali baš nikad nisam osjetio da netko očekuje a još manje da traži nešto od mene. S našim zdravstvom sam baš zadovoljan,samo dobra iskustva. U uvjetima u kojima rade naši doktori i sestre zaista obavljaju izuzetan posao maksimalno profesionalno. Moje iskustvo.

ma nije naše zdravstvo niti loše(osim što gomila gomilu gubitaka), dapače negdje sam čitao neku međunarodnu analizu, dobilo je ocjenu oko 4 na globalnoj razini..

problem je sve ostalo u državi, počevši od školstva koje štanca debile sa hrpom bezkorisnog znanja i uhljeba, do svega ostaloga pogotovo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ivan Lovrinović: Nećemo rezati plaće u javnom sektoru - Page 4 Empty Re: Ivan Lovrinović: Nećemo rezati plaće u javnom sektoru

Post by veber 31/12/2015, 12:20

Neoliberalni portugalac wrote:
veber wrote:
Neoliberalni portugalac wrote:

Svi ti uredi koji se bave reketarenje poduzetnika,građana, agencije,  - dakle gdje se uzimaju parafiskalni nameti, itd, to se sve može sjeći sjekirom.

recimo moraš biti u obrtničkoj ili gospodarskoj ili....u hrpu govana. koje ti uzimaju lovu, a služe samo sebi za plaću.

ja starome svake godine mu internet bankarstvom plaćam reket HGK, i stari svaki put kada mi donosi račun za platiti, kreše sve bogove :D

ta HGK služi samo za reketarenje poduzetnika, i da bi vidošević uzimao od "produktivnih kapitalista" i išao na safari u africi, gradio vile, apartmane, skupljao slike po podrumima.. to odmah zatvoriti , i ima udruga poslodvaca, tko hoće može plaćati članarinu tamo
sve su to parafiskalni nameti.

recimo za zgradu koju ne koristim, plaćam vodu 0kn, a za slivne vode 290kn mjesečno.
tko je tu lud?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Ivan Lovrinović: Nećemo rezati plaće u javnom sektoru - Page 4 Empty Re: Ivan Lovrinović: Nećemo rezati plaće u javnom sektoru

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum