ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Orban značajno podiže plaće u medicinskom sektoru

Go down

Orban značajno podiže plaće u medicinskom sektoru Empty Orban značajno podiže plaće u medicinskom sektoru

Post by RayMabus Sun 4 Oct - 7:30

Mora ih zadržat

https://www.blic.rs/vesti/svet/zahvalnost-za-dosadasnji-rad-orban-lekari-u-madarskoj-zaradivace-i-do-7000-evra/dpx1wrs

Mi se još i dalje pravimo grbavi a nedostaje nam hrpa medicinskog osoblja.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/hrvatskom-zdravstvu-nedostaje-od-cetiri-do-pet-tisuca-medicinskih-sestara-to-je-put-u-tragedije-15022519
RayMabus
RayMabus

Posts : 176205
2014-04-11


Back to top Go down

Orban značajno podiže plaće u medicinskom sektoru Empty Re: Orban značajno podiže plaće u medicinskom sektoru

Post by AssadNaPodmornici Sun 4 Oct - 7:32

zanimljivo naši na vlasti trpaju ekipu sa kupljenim diplomama iz bosne na dobro plaćena izmišljena radna mjesta, a sa druge strane već sada nam kronično fali medicinskog osoblja.. 

ali dobro mi imamo "domoljube" na vlasti, Mađarska ima Orbana,

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20998
2018-06-14


Back to top Go down

Orban značajno podiže plaće u medicinskom sektoru Empty Re: Orban značajno podiže plaće u medicinskom sektoru

Post by RayMabus Sun 4 Oct - 7:43

Mi kao država još uvijek možemo povuć iz BiH i Srbije itd dok oni nemaju odakle jer pacijeti su Mađari i doktori i medicinske sestre moraju znat jezik pacijenta tako da oni nemaju izbora jer će im zapadna Europa sve isisat a zamjenu vani nemaju.

Orban značajno podiže plaće u medicinskom sektoru 1200px-Dist_of_hu_lang_europe.svg

I mi moramo dignit te plaće no imamo odakle povuć medicnsko osoblje koje priča hrvatski ili ga barem odlično razumije. Mađari to nemaju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176205
2014-04-11


Back to top Go down

Orban značajno podiže plaće u medicinskom sektoru Empty Re: Orban značajno podiže plaće u medicinskom sektoru

Post by RayMabus Sun 4 Oct - 7:51

U sličnoj situaciji je i Albanija jer nemaju jezičnih srodnika i nemaju odakle uvozit osoblje koje priča jezik pacijenata tako da ako ne podignu plaće ostat će bez doktora i medicinskih sestara.

Orban značajno podiže plaće u medicinskom sektoru Albanian_Dialects_Map2

Nacije koje nemaju jezičnih srodnika su u problemima kad moraju uvozit radnu snagu za poslove na kojima je vrlo važno znati jezik savršeno a sam jezik im je težak za učenje i pošto je mali nije nikome zanimljiv.

Oni nemaju izbora nego snažno podići plaće u medicinskom sektoru kako ne bi ostale bez istoga.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176205
2014-04-11


Back to top Go down

Orban značajno podiže plaće u medicinskom sektoru Empty Re: Orban značajno podiže plaće u medicinskom sektoru

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum