ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dmitrovic: Emancipacija, Zene su Smrt Nacije

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Go down

Dmitrovic: Emancipacija, Zene su Smrt Nacije - Page 8 Empty Re: Dmitrovic: Emancipacija, Zene su Smrt Nacije

Post by RayMabus 14/8/2021, 13:23

Kad san to skužija više niti jednoj piće platit.

Nema šanse.

RayMabus

Posts : 176234
2014-04-11


Back to top Go down

Dmitrovic: Emancipacija, Zene su Smrt Nacije - Page 8 Empty Re: Dmitrovic: Emancipacija, Zene su Smrt Nacije

Post by RayMabus 14/8/2021, 13:29

Od tada imam odlične odnose s ženskim spolom

Dobar dan i doviđenja

Nemam nikave. Ne nudim se pa im i ne mogu biti supresor u opstanku.

Sve smo rješili.

Za seks niste bitne , drkica i to a djeca nikog ne zanimaju.

Ajde Bog
RayMabus
RayMabus

Posts : 176234
2014-04-11


Back to top Go down

Dmitrovic: Emancipacija, Zene su Smrt Nacije - Page 8 Empty Re: Dmitrovic: Emancipacija, Zene su Smrt Nacije

Post by RayMabus 14/8/2021, 13:43

A u ovim godinama pogotovo. Polvnjače od trideset godina pune celuita krivih usta i noseva a ide im zadnji vlak i sad misle da su one nekome seksi.

Aj ti moja. Ne triba to meni u kući.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176234
2014-04-11


Back to top Go down

Dmitrovic: Emancipacija, Zene su Smrt Nacije - Page 8 Empty Re: Dmitrovic: Emancipacija, Zene su Smrt Nacije

Post by RayMabus 14/8/2021, 13:45

Sad kad se ofucala onda traži nekoga. Ona misli da je premija.

Ma da šta ai.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176234
2014-04-11


Back to top Go down

Dmitrovic: Emancipacija, Zene su Smrt Nacije - Page 8 Empty Re: Dmitrovic: Emancipacija, Zene su Smrt Nacije

Post by RayMabus 14/8/2021, 15:23

Baš san lipo ćornija oko nakon ručka i pive. Onda se probudija pa mi fino došlo pa izbacija spermu.

Bez problema bez žena.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176234
2014-04-11


Back to top Go down

Dmitrovic: Emancipacija, Zene su Smrt Nacije - Page 8 Empty Re: Dmitrovic: Emancipacija, Zene su Smrt Nacije

Post by RayMabus 14/8/2021, 15:53

Žali samo vrimena , energije i živaca kad me zanimala ozbiljna veza dok nisan skužija da postoji ta emancipacija uopće.

Sad ženskoj ne bi čašu vode da a kamo li šta više od toga. Broj mobitela ne dajem više nikojoj.

Odusta san od te ideje kad san svatija to. To nije ono kako ja zamišljam vezu muškarca i žene.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176234
2014-04-11


Back to top Go down

Dmitrovic: Emancipacija, Zene su Smrt Nacije - Page 8 Empty Re: Dmitrovic: Emancipacija, Zene su Smrt Nacije

Post by RayMabus 14/8/2021, 16:14

Od tada od žena ne tražim ništa. Al doslovno ništa. Samo da mi se maknu s očiju.

Zanimljivo je to kako se neka ideja može okrenit za 180 stupnjeva kad otkriješ nešto tu a o čemu nisi ni ima pojma da postoji a to je u ovom slučaju emancipaciju.

Od momka koji se želija oženit do momka koji ne želi da mu žensko dođe blizu nit mu se približava jer ga odma nervoza unutra pere.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176234
2014-04-11


Back to top Go down

Dmitrovic: Emancipacija, Zene su Smrt Nacije - Page 8 Empty Re: Dmitrovic: Emancipacija, Zene su Smrt Nacije

Post by RayMabus 14/8/2021, 16:28

Moglo je biti i gore. Da san neku od tih luda napumpa pa tek onda otkrija emanicipaciju. Onda bi bija u ogromnim problemima a ovako san samo izgubija vrime , živce i energiju a sex mi nakon otkriča emancipacije ionako gadi mi se pomisap da s nekom stvarno imam nešto pa fino mašta na volju i pet minuta i drkcia i gotovo.

Skroz neki drugi život koji nisan planira al je tako ispalo. I bolje da je ovako ispalo nego da san zaglavija s nekom pa tek onda to otkrija.

Previše sa inteligentan. Ne može to meni proć ispod rada nit ja puštam bilo šta ako mi nešto nije leglo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176234
2014-04-11


Back to top Go down

Dmitrovic: Emancipacija, Zene su Smrt Nacije - Page 8 Empty Re: Dmitrovic: Emancipacija, Zene su Smrt Nacije

Post by RayMabus 14/8/2021, 17:47

Hvala ti Bože šta nisam žensko. Sa svoje 42 godine već bi moga prekrižit da imam djecu da sam žensko.

Idiotski spol. Malo bi kao muški pa do tridesete a onda kad se ekononski digne na noge onda će ona tražiti partnera jer se sve vrti oko nje.

Znam ih masu tako. Više od pola nit se udalo nit ima djece nit ih može više imat. 

Sad ne moraš više kalkulirati da će ti taj muškarac napravit problem jer si ne rodna
RayMabus
RayMabus

Posts : 176234
2014-04-11


Back to top Go down

Dmitrovic: Emancipacija, Zene su Smrt Nacije - Page 8 Empty Re: Dmitrovic: Emancipacija, Zene su Smrt Nacije

Post by RayMabus 14/8/2021, 18:50

Ništa gluplje u životu nisan vidija nego kad žensko skuži da ne želiš samo avanturu nego nešto više ( to dođe s godinama ) i onda se umisli i počne te testirat da vidi oćeš ti bit poslušan muž i otac.

Sve takve veze san prekinija odma iz vrlo jednostavni razloga.

Ti ne znaš jel mi možemo imat dice a testiraš me kao da možemo.

Mi se možemo i rastavit kasnije tako da ti ništa nije garancija.

Onda tako to prekineš , ona izgubio godinu dana i iduća mušterija joj je ima još manje vremena za reprodukciju i manje filozofiju


To se tako radi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176234
2014-04-11


Back to top Go down

Dmitrovic: Emancipacija, Zene su Smrt Nacije - Page 8 Empty Re: Dmitrovic: Emancipacija, Zene su Smrt Nacije

Post by RayMabus 14/8/2021, 19:08

Na šta san ja sve nalećiva u tim kasnim dvadesetima i ranim tridesetima pa to je jedno čudo. Ona nije ni trudna mene testira kakvi ću ja biti muž , otac jer skužila da mene više ne zanimaju avanture i sad ona tu kalkulira a nit mene šta pita nit išta.

Pa nećemo tako u braku da ti praviš planove a mene uzela zdravo za gotovo. Par veza sam sam tako prekinija. Eto sad znaš da je za dogovor potrebno dvoje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176234
2014-04-11


Back to top Go down

Dmitrovic: Emancipacija, Zene su Smrt Nacije - Page 8 Empty Re: Dmitrovic: Emancipacija, Zene su Smrt Nacije

Post by RayMabus 14/8/2021, 19:20

Svega san ja tu nagleda kad je mene s godinama prestale zanimati samo avanture a one to skuže odma. Odma se postavi i testira te oćeš ti bit ok momak, ok muž , otac. Pa nisi ni trudna nit išta. Kako ti znaš jel možemo imat dice ?

Radi planove koji se tiču mene a mene ništa ne pita. Sad zamisli to oženit i tako u braku s takim umom di ona tebe neće ništa pitat jel to ka već gotova stvar.

Nekoliko takvih veza san prikinija samo radi toga. One uopće nisu osvješćene da je brak zajednica dvoje ljudi
RayMabus
RayMabus

Posts : 176234
2014-04-11


Back to top Go down

Dmitrovic: Emancipacija, Zene su Smrt Nacije - Page 8 Empty Re: Dmitrovic: Emancipacija, Zene su Smrt Nacije

Post by RayMabus 14/8/2021, 19:30

Onda san skužija da nešto tu ne štima. Meni godine i godine tribale da ja to skužin. Za tu emanicipaciju nikad prije nisan čuja dok nisam sam sistemom detekcije doša do toga.

Od tada ni čašu vode im neću dat. Ne nudim se. Nisam više u ponudi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176234
2014-04-11


Back to top Go down

Dmitrovic: Emancipacija, Zene su Smrt Nacije - Page 8 Empty Re: Dmitrovic: Emancipacija, Zene su Smrt Nacije

Post by RayMabus 14/8/2021, 19:39

Te ženake triba naučit reda i nekim stvarima. Jedna od tih je da je brak zajednica dvoje ljudi. Taj dio očito one ne kuže. One misle da je brak zajednica u kojoj žena šefuje.

Ne možeš se s njima ni raspravit ako je tako odgojena a većina ih je danas nego samo prekid i to jedino razumi jer onda joj postane jasno a da joj pustiš gotovo ti je. Onda ona misli da je to tako ( brak je zajednica u kojoj žena šefuje ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 176234
2014-04-11


Back to top Go down

Dmitrovic: Emancipacija, Zene su Smrt Nacije - Page 8 Empty Re: Dmitrovic: Emancipacija, Zene su Smrt Nacije

Post by melkior 15/8/2021, 14:09

https://www.dnevno.hr/vijesti/bizarno/zasto-se-nikada-necu-udati-za-srbina-pismo-studentice-koja-zivi-u-grazu-izazvalo-kaos-lijepi-su-za-rekreaciju-i-park-ali-nisu-za-stan-1805942/

‘ZAŠTO SE NIKADA NEĆU UDATI ZA SRBINA’?

Što vrijedi za Srbe, vrijedi i za Hrvate, cura je generalno u pravu jer je i kapitalizam generalno u pravu. Ima jedna kvaka: kad muškarci nauče sami peglati košulje, žene im više uopće neće ni trebati. Tek tad im se nitko neće dizati i prepuštati sjedalo u tramvaju.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Dmitrovic: Emancipacija, Zene su Smrt Nacije - Page 8 Empty Re: Dmitrovic: Emancipacija, Zene su Smrt Nacije

Post by melkior 15/8/2021, 14:20

Što je neka žena više na društvenoj ljestvici i ima više para, to je i manji krug muškaraca koje privlači i koji mogu zadovoljiti njene potrebe, a i manji je broj muškaraca na položajima koji si takvu ženu mogu priuštiti, ali i koji se za takvu ženu uopće dugoročno i zanimaju. I tu vrijedi obrnuto proporcionalno ponuda i potražnja u odnosu na uspješne i bogate muškarce; oni pak privlače sve žene bez obzira na njihov društveni status. Zato su generalno, talibani u pravu i zato treba ženiti lijepe i neobrazovane sirotice, takve veze u društvu u kojem žene nemaju nikakvu perspektivu dugoročno su stabilne i sretne, u takvim brakovima rađa se puno djece jer je takvim ženama njihov muž i njihova djeca praktički čitav svijet kojeg znaju i poznaju. Zato će mnoge 12-godišnjakinje u Afganistanu uskoro imati trbuh do zuba, jer predstavljaju ratni plijen pobjednika, i zato demokracija, tradicija i kapitalizam ne mogu dugoročno ići ruku pod ruku. Religija je na Zapadu mrtva, kao što je generalno, mrtva i tradicija, stoga i obitelj nema perspektivu, jer se sve vrti oko novca, a obitelj košta i vremena i novca, osim toga, veća obitelj ispušta i veće emisije CO2 u okoliš od samaca. Porez na CO2 je porez na obitelj.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Dmitrovic: Emancipacija, Zene su Smrt Nacije - Page 8 Empty Re: Dmitrovic: Emancipacija, Zene su Smrt Nacije

Post by melkior 15/8/2021, 14:31

Ono što nitko na Zapadu nije priznao, iako je stvar jasna, da je i demokracija mrtva, da joj je presudio kapitalizam, i zato je uopće nebitno tko ide na izbore i tko pobjeđuje na njima, izbori ne rješavaju nikakve probleme, a političari su generalno, i sami izvor i generator stvaranja novih problema, a ne njihovo rješenje. Pa i sama moć ne funkcionira na način da se fokusira na rješavanje problema, već na njihovo multipliciranje. Nije moćan onaj koji rješava probleme, već onaj koji ih izaziva. Sposobnost izazivanja društvenih problema tvoja je valuta društvene vrijednosti i pozicije koju zauzimaš u hranidbenom lancu.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Dmitrovic: Emancipacija, Zene su Smrt Nacije - Page 8 Empty Re: Dmitrovic: Emancipacija, Zene su Smrt Nacije

Post by dijagram 15/8/2021, 14:35

Nista je melkiora ne razumijem

Emancipacija, multiplikacija, asocijacija, lanci, novci, hranjenje, branjenje, muskarci zene, kapitalizam.

Jebga.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Dmitrovic: Emancipacija, Zene su Smrt Nacije - Page 8 Empty Re: Dmitrovic: Emancipacija, Zene su Smrt Nacije

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum