ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dmitrovic: Emancipacija, Zene su Smrt Nacije

Page 7 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Dmitrovic: Emancipacija, Zene su Smrt Nacije - Page 7 Empty Re: Dmitrovic: Emancipacija, Zene su Smrt Nacije

Post by Serbinho-3 13/8/2021, 13:22

Ne treba ih zeniti, to je isto jedna od stavki CV. Ovde Pop jedan vencao jedan par i rekao, kako to nije pravljenje CV za okolinu i drustvo, vec Zajednica za postovanje dve osobe. Ne udaju se one zbog tebe, dok i vencanje koriste za licnu reklamu i utrkivanje sa dru gim zenskama. Muskarac je tu deo administrativne procedure pod broj 97 na uplatnici i da dete ne bude kopile iz vanbracne veze, zbog drugih. Kasnije se otkace i istih da im ne smetaju i da zive Sex and City life sa svojim drugaricama. Sada sto on misli da je bitan, to je drugo.

Serbinho-3

Posts : 26487
2014-08-25


Back to top Go down

Dmitrovic: Emancipacija, Zene su Smrt Nacije - Page 7 Empty Re: Dmitrovic: Emancipacija, Zene su Smrt Nacije

Post by RayMabus 14/8/2021, 08:41

Pročitao ovo jutros :

https://slobodnadalmacija.hr/mozaik/zivot/zaljubite-se-volite-a-onda-preokret-mrzim-svoju-zenu-i-ne-ovo-se-nije-dogodilo-preko-noci-imam-dobre-razloge-1119895

Pa sad ovaj ministar demografije o tome kako su se ljudi odlučili za hedonizam a ne brak.

Meni se čini da su se ljudi odlučili da ne ulaze u ove probleme jer im ne trebaju.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176275
2014-04-11


Back to top Go down

Dmitrovic: Emancipacija, Zene su Smrt Nacije - Page 7 Empty Re: Dmitrovic: Emancipacija, Zene su Smrt Nacije

Post by RayMabus 14/8/2021, 09:45

Drago mi je šta se nisan ženija nit ikojoj napravija dite. Na sve ono šta san nalećiva u početku sve divno krasno onda vidiš neka razmišljanja pa se misliš ono ako ovo dovedeš kući i napraviš dite , pa imat ćeš toliko problema da ćeš se morat razvest na kraju i onda si opet nigdi samo ćeš biti frustriraniji i imat alimentaciju il dvije za vratom plus će ti uletit vlastita mater pa će ona stat na stranu unuka i počet rat itd.

On sam sebi bi napravija sranje situaciju da jesam.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176275
2014-04-11


Back to top Go down

Dmitrovic: Emancipacija, Zene su Smrt Nacije - Page 7 Empty Re: Dmitrovic: Emancipacija, Zene su Smrt Nacije

Post by RayMabus 14/8/2021, 09:53

Jedino šta žalim je to šta onda nisan uopće zna za emanicipaciju nego san naknadno otkriva dok mi nešto nije postalo sumnjivo jer san postavija sebi pitanje ; Ok znam da sam u kurcu ( nisam savršen ) al nisam baš toliko. Šta se ovdje uopće dešava ?

Da san to zna onda izbjega bi sam sebi hrpu neugodnih i traumatičnih situacija jer onda ne bi uopće nudija nikojoj ozbiljniju vezu.

To mi je jedino ža šta to nisan zna tada.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176275
2014-04-11


Back to top Go down

Dmitrovic: Emancipacija, Zene su Smrt Nacije - Page 7 Empty Re: Dmitrovic: Emancipacija, Zene su Smrt Nacije

Post by RayMabus 14/8/2021, 09:55

Od tada sam puno pametniji pa više nikojoj ne nudim nit piće a kamo li šta više od toga ( seks , većera , upoznavanje , neka ozbiljna veza itd ).

Drkica i aj Bog.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176275
2014-04-11


Back to top Go down

Dmitrovic: Emancipacija, Zene su Smrt Nacije - Page 7 Empty Re: Dmitrovic: Emancipacija, Zene su Smrt Nacije

Post by RayMabus 14/8/2021, 10:29

Trebalo mi je jedno pet godina dok nisam otkrio uzrok. Vidiš da nešto nije u redu , osjećaš to a ne znaš šta. Emancipacija mi tad bila na kraj pameti kao uzrok.

Pođeš od sebe : Nisi savršen al nisi baš toliko u kurcu. Tražiš prvo svoje mane. Prvo sebe. Ok to je to al ne može to baš to toliko. I onda povezivanje naizgled nebitnih stvari postepeno u jednu cijelinu i onda dobio cijelu sliku.

Ajme pa ovo je emancipacija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176275
2014-04-11


Back to top Go down

Dmitrovic: Emancipacija, Zene su Smrt Nacije - Page 7 Empty Re: Dmitrovic: Emancipacija, Zene su Smrt Nacije

Post by RayMabus 14/8/2021, 11:29

Emancipacija radikalno i iz temelja mjenja neke stvari. Prije svega muško ženske odnose a onda i posljedično odnose u društvu.

Moraju se postaviti granice i pravila.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176275
2014-04-11


Back to top Go down

Dmitrovic: Emancipacija, Zene su Smrt Nacije - Page 7 Empty Re: Dmitrovic: Emancipacija, Zene su Smrt Nacije

Post by RayMabus 14/8/2021, 11:43

Emancipacija žena je želja duša koje su se inkarnkrale u ženski spol da budu neovisne.

Neovisne o čega ? Pa od bilo čega šta im je supresor u opstanku : financije , roditelji , momak ( muž ) , djeca i općenito bilo šta.

Pošto na muškog gledaš kao supresor prvo pravilo je : Ti meni plaćaš piće ako želiš razgovarati.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176275
2014-04-11


Back to top Go down

Dmitrovic: Emancipacija, Zene su Smrt Nacije - Page 7 Empty Re: Dmitrovic: Emancipacija, Zene su Smrt Nacije

Post by RayMabus 14/8/2021, 11:53

Drugo pravilo : uvodi se emancipacija muški.

Dakle želja duša inkarnirani u muško tijelo da nisu ovisni ni o čemu. Dakle financijama, roditeljima , ženi , djeci itd.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176275
2014-04-11


Back to top Go down

Dmitrovic: Emancipacija, Zene su Smrt Nacije - Page 7 Empty Re: Dmitrovic: Emancipacija, Zene su Smrt Nacije

Post by RayMabus 14/8/2021, 11:57

Treće pravilo : društva koja ne žele financirati roditeljstvo doživit će demografski slom jer ove dvije emanicipacije teže da budu neovisne.

Djeca su uteg.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176275
2014-04-11


Back to top Go down

Dmitrovic: Emancipacija, Zene su Smrt Nacije - Page 7 Empty Re: Dmitrovic: Emancipacija, Zene su Smrt Nacije

Post by RayMabus 14/8/2021, 12:06

Četvrto pravilo : Žena s vremenom ne dobija na atraktivnosti a niti će joj rast broj ponuda za potencijalni brak.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176275
2014-04-11


Back to top Go down

Dmitrovic: Emancipacija, Zene su Smrt Nacije - Page 7 Empty Re: Dmitrovic: Emancipacija, Zene su Smrt Nacije

Post by RayMabus 14/8/2021, 12:13

Peto pravilo ; Brak nije stalna institucija.

Oba partnera ga mogu prekinuti bez da daju objašnjenje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176275
2014-04-11


Back to top Go down

Dmitrovic: Emancipacija, Zene su Smrt Nacije - Page 7 Empty Re: Dmitrovic: Emancipacija, Zene su Smrt Nacije

Post by RayMabus 14/8/2021, 12:34

Šesto pravilo : Osoba ženskog spola kojoj jajnik ne radi nije predmet rasprave o natalitetu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176275
2014-04-11


Back to top Go down

Dmitrovic: Emancipacija, Zene su Smrt Nacije - Page 7 Empty Re: Dmitrovic: Emancipacija, Zene su Smrt Nacije

Post by Sora 14/8/2021, 12:49

a što sa ženama koje imaju bradu i brkove?
jesu one za rasplod ili za cirkus?

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Dmitrovic: Emancipacija, Zene su Smrt Nacije - Page 7 Empty Re: Dmitrovic: Emancipacija, Zene su Smrt Nacije

Post by Sora 14/8/2021, 12:50

melkior wrote:Stvar je vrlo jednostavna, kapitalizam je pobijedio demokraciju, obitelj, religiju, tradiciju, pa čak i biologiju, rod i spol.
da 
i tumpleki i dalje vjeruju u demokraciju 
i kako je komunizam neko strašno društvo 

isprani mozgovi su uvjet za robove u kapitalizmu

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Dmitrovic: Emancipacija, Zene su Smrt Nacije - Page 7 Empty Re: Dmitrovic: Emancipacija, Zene su Smrt Nacije

Post by RayMabus 14/8/2021, 13:09

Popijo pive i pojio ribu s gradela. Vrijeme je za spavanje.

Živjela emancipacija....muškaraca.

Svak o svom poslu.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176275
2014-04-11


Back to top Go down

Dmitrovic: Emancipacija, Zene su Smrt Nacije - Page 7 Empty Re: Dmitrovic: Emancipacija, Zene su Smrt Nacije

Post by RayMabus 14/8/2021, 13:13

Meni je trebalo pet godina da ja detektiram emancipaciju. To mi je bilo na kraj pameti a vidim da nešto ne štima

Sad ćete vidit šta je emancipacija muških.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176275
2014-04-11


Back to top Go down

Dmitrovic: Emancipacija, Zene su Smrt Nacije - Page 7 Empty Re: Dmitrovic: Emancipacija, Zene su Smrt Nacije

Post by RayMabus 14/8/2021, 13:15

Emanicipacija muških je težnja duša inakrnirani u muška tjela da ne budu ovisni o bilo čemu.

Ajte moje curice pa pa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176275
2014-04-11


Back to top Go down

Dmitrovic: Emancipacija, Zene su Smrt Nacije - Page 7 Empty Re: Dmitrovic: Emancipacija, Zene su Smrt Nacije

Post by RayMabus 14/8/2021, 13:18

Žali Bože tih izgubljenih pet godina , truda i energije i živaca. To mi je jedino ža.

Da mi je netko reka tad da postoji emancipacija sve bi to priskočija i ne bi se nit trudija.

Žali Bože izgubljenog vremena , truda i energije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176275
2014-04-11


Back to top Go down

Dmitrovic: Emancipacija, Zene su Smrt Nacije - Page 7 Empty Re: Dmitrovic: Emancipacija, Zene su Smrt Nacije

Post by RayMabus 14/8/2021, 13:20

Moglo je biti i gore , da san to oženija. Fala kurcu nisan. Sva srića

To je samo proboem u životu kad ona u startu muški spol gleda kao supresor u opstanku ( jer joj koći neovisnost o bilo čemu ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 176275
2014-04-11


Back to top Go down

Dmitrovic: Emancipacija, Zene su Smrt Nacije - Page 7 Empty Re: Dmitrovic: Emancipacija, Zene su Smrt Nacije

Post by RayMabus 14/8/2021, 13:23

Kad san to skužija više niti jednoj piće platit.

Nema šanse.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176275
2014-04-11


Back to top Go down

Dmitrovic: Emancipacija, Zene su Smrt Nacije - Page 7 Empty Re: Dmitrovic: Emancipacija, Zene su Smrt Nacije

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum