ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža - Page 3 Empty Re: Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža

Post by abraham 26/12/2015, 14:34

Da udobrovoljuim lijevu falangu. Postoji neki narodni heroj Oreskovic-Krntija.Mislim...

abraham

Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža - Page 3 Empty Re: Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža

Post by L'âme 26/12/2015, 14:34

Brain32 wrote:Vojković - dokaz da danas svaki kurac može biti politički analitičar. Poput nogometnog izbornika. 
Vojković kao i obično odiše kvalitetom izbornika iz lokalne birtije nakon 5 piva i jednog pelina, sve on zna, osim što ne zna ništa.

Prvi dio sa javnim bilježnikom je samo odraz nerazumijevanja, javni bilježnik tu nije uopće ključan kao ni pojam ovjerenog potpisa koji ne uključuje sadržaj isprave jer se ovdje radi o moralnoj obvezi, to je značenje ove konkretne ovjere potpisa. Naravno da u današnjem svijetu moralna obveza nema značenje, zato i jesmo primitivna stoka.

Ključ ovog plača koji se odvijao u rundama kako su se izmjenjivali obrati političkih kombinacija sa MOST-om je nešto posve drugo. Te je runde Vojković selektivno zaboravio kako to i priliči pravom hrvatskom političkom komentatoru. Naime kada je sve upućivalo na to da će se MOST dogovoriti sa SDP-om plač je dolazio sa druge strane mnoštvo je također bilo izdano i prevareno od strane "komunističkog" MOST-a.

Dakle Vojković pljuje neinformiranost i neozbiljnost birača kao razlog ove "tragedije" zato što ne poznaje političke prilike iako se nalazi potpuno kompetentnim soliti nam pamet o istima. Naravno da je dio glasača MOST-a priželjkivao pobjedu SDP-a ili HDZ-a uz MOST kao korektivni faktor svoje željene opcije to je svima sposobnim za analitičko razmišljanje posve jasno.
To je nažalost doseg treće opcije u mladoj i nejakoj povijesti hrvatske demokracije, stoga ovakav ishod uopće ne čudi, samo treba pravilno uočiti društvena kretanja koja su nam itekako i cijelo vrijeme pred nosom to je također vjerujem i jedan od razloga koji su iznjedrili želju MOST-a za tripartitnom vladom koja je očito bila preveliki zalogaj za političko-društvene prilike u Hrvatskoj.
tako je ;-)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža - Page 3 Empty Re: Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža

Post by IL Risorto 26/12/2015, 14:35

n_razbojnik wrote:
Iknarov svjedok wrote:Orešković će biti žrtveni jarac,jer kad se jednom provedu te reforme,odnosno nepopularni potezi,tko će više i kada to vratiti na staro i poništiti.
SDP se propinjao na zadnje noge zbog,,Jacinog harača''pa što ga onda nisu ukinuli kad su došli na vlast,nego su ga još i nadmašili.
Netko će morati povući nepopularne poteze a kada to učini nestranački,tehnokratski,birokratski premijer,onda će se za par godina svi kleti,,mi ne bi smo,majke mi,nismo mi''.
Moguće, nismo mi već onaj kapitalistički menadžer...ako ne prođe, ako prođe sve je to dio hdzova masterplana od 1990. :D
Tako nekako,a licemjerni SDP će se prikloniti sindikatima,praviti prosvjede,kao onda kada su bili protiv zakona o radu i pozivali na referendum protiv njega,da bi isti progurali na mala vrata čim su došli na vlast.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža - Page 3 Empty Re: Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža

Post by n_razbojnik 26/12/2015, 14:37

Iknarov svjedok wrote:
n_razbojnik wrote:
Iknarov svjedok wrote:Orešković će biti žrtveni jarac,jer kad se jednom provedu te reforme,odnosno nepopularni potezi,tko će više i kada to vratiti na staro i poništiti.
SDP se propinjao na zadnje noge zbog,,Jacinog harača''pa što ga onda nisu ukinuli kad su došli na vlast,nego su ga još i nadmašili.
Netko će morati povući nepopularne poteze a kada to učini nestranački,tehnokratski,birokratski premijer,onda će se za par godina svi kleti,,mi ne bi smo,majke mi,nismo mi''.
Moguće, nismo mi već onaj kapitalistički menadžer...ako ne prođe, ako prođe sve je to dio hdzova masterplana od 1990. :D
Tako nekako,a licemjerni SDP će se prikloniti sindikatima,praviti prosvjede,kao onda kada su bili protiv zakona o radu i pozivali na referendum protiv njega,da bi isti progurali na mala vrata čim su došli na vlast.
Ništa manje i ne očekujemo...peticije i potpisi samo naprijed  bounce
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža - Page 3 Empty Re: Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža

Post by Guest 26/12/2015, 14:37

Pa oni koji su dali glas Mostu to su učinili jer nisu željeli dati HDZ-SDP konglomeratu, iako je bilo jasno da je nerealno čekivati da može prevladati neka treća opcija...tj. druga, jer ove dvije stranke su u biti jedno te isto, što su i pokazali u godinama iza nas...samo druge boje, ciljevi i namjere iste...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža - Page 3 Empty Re: Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža

Post by n_razbojnik 26/12/2015, 14:38

abraham wrote:Da udobrovoljuim lijevu falangu. Postoji neki narodni heroj Oreskovic-Krntija.Mislim...
:nb
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža - Page 3 Empty Re: Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža

Post by Guest 26/12/2015, 14:38

Trajala je i euforija i optimizam prije 5 godina novim i mlađim Milanovićem, pa se sve izjalovilo u roku par mjeseci...Za bolje svih nas nadam se da neće i s Oreškovićem biti tako, no čisto sumnjam...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža - Page 3 Empty Re: Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža

Post by IL Risorto 26/12/2015, 14:39

jebi ga,u Hrvatskoj se uvijek glasovalo po principu,,biraj mo manje zlo'' a šta izabrat,kugu ili koleru
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža - Page 3 Empty Re: Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža

Post by abraham 26/12/2015, 14:41

Oreskovic ne treba nitko voljeti i pljeskati mu i lizati cmarne ugruscice. Treba ga samo pustiti na miru neko vrijeme. Trebalo bi mu dozvoliti i da sam bira saradnike. Kada covjek pogleda koje su mu alternative i livjeo i desno, dodje mi da se pobljujem.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža - Page 3 Empty Re: Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža

Post by Guest 26/12/2015, 14:59

abraham wrote:Oreskovic ne treba nitko voljeti i pljeskati mu i lizati cmarne ugruscice. Treba ga samo pustiti na miru neko vrijeme. Trebalo bi mu dozvoliti i da sam bira saradnike. Kada covjek pogleda koje su mu alternative i livjeo i desno, dodje mi da se pobljujem.
točno
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža - Page 3 Empty Re: Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža

Post by jastreb 26/12/2015, 15:01

abraham wrote:Da udobrovoljuim lijevu falangu. Postoji neki narodni heroj Oreskovic-Krntija.Mislim...
Da neki.

Najveći heroj kršne Like i vođa od ustanka.

Marko Orešković-Krntija.

Nadimak Krntija zaradio je u prijeratnom Zagrebu,gdje je kao taksista vozio neku staru krntiju.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža - Page 3 Empty Re: Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža

Post by L'âme 26/12/2015, 15:06

Starhemberg wrote:Trajala je i euforija i optimizam prije 5 godina novim i mlađim Milanovićem, pa se sve izjalovilo u roku par mjeseci...Za bolje svih nas nadam se da neće i s Oreškovićem biti tako, no čisto sumnjam...
Milanovic to nikad nije ulijevao..covjek koji nije vidio realni sektor(a to obuhvaca i da mu mama i tata nisu kupili tvornicu da je opljacka i unisti),po meni nema sto radit u vladi..zato odavno zazivam strucnjaka..pa sto bude..;-)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža - Page 3 Empty Re: Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža

Post by abraham 26/12/2015, 15:08

jastreb wrote:
abraham wrote:Da udobrovoljuim lijevu falangu. Postoji neki narodni heroj Oreskovic-Krntija.Mislim...
Da neki.

Najveći heroj kršne Like i vođa od ustanka.

Marko Orešković-Krntija.

Nadimak Krntija zaradio je u prijeratnom Zagrebu,gdje je kao taksista vozio neku staru krntiju.
Eto vidis. Ni ovaj nije mogao dobiti goru krntiju da je vozi. Na tri kotaca a trulez je drzi skupa. Muhahahahaha Krntija No ll.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža - Page 3 Empty Re: Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža

Post by Guest 26/12/2015, 15:13

abraham wrote:Oreskovic ne treba nitko voljeti i pljeskati mu i lizati cmarne ugruscice. Treba ga samo pustiti na miru neko vrijeme. Trebalo bi mu dozvoliti i da sam bira saradnike. Kada covjek pogleda koje su mu alternative i livjeo i desno, dodje mi da se pobljujem.
koga će izabrati za ekonomskog savjetnika, hdzovog Marića ili mostovog Lovernčevića?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža - Page 3 Empty Re: Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža

Post by abraham 26/12/2015, 15:21

deda na aparatima wrote:
abraham wrote:Oreskovic ne treba nitko voljeti i pljeskati mu i lizati cmarne ugruscice. Treba ga samo pustiti na miru neko vrijeme. Trebalo bi mu dozvoliti i da sam bira saradnike. Kada covjek pogleda koje su mu alternative i livjeo i desno, dodje mi da se pobljujem.
koga će izabrati za ekonomskog savjetnika, hdzovog Marića ili mostovog Lovernčevića?
Najbolje Marasa ili Bauka, mozda Lalovca ili Cacica.... Kandidata je puno i slijeva i s desna.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža - Page 3 Empty Re: Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža

Post by michaellcmacha 26/12/2015, 15:25

pa ja ne bih imao ništa protiv da pozove u svoj tim vargu... mislim da su ovi iz hdz-a ciljali na njega kad su javno pozvali da im se priključe i stručnjaci iz sdp-a... istina s njim bi pozivi bili i zaključeni...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža - Page 3 Empty Re: Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža

Post by michaellcmacha 26/12/2015, 15:29

to što se učlanio u sdp 2010 godine mu ne bi trebao biti kiks, ionako je to napravio iz protesta, a kolko čujem ima namjeru vratiti člansku iskaznicu...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža - Page 3 Empty Re: Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža

Post by veber 26/12/2015, 15:30

maggie13 wrote:
Milanovic to nikad nije ulijevao..covjek koji nije vidio realni sektor(a to obuhvaca i da mu mama i tata nisu kupili tvornicu da je opljacka i unisti),po meni nema sto radit u vladi..zato odavno zazivam strucnjaka..pa sto bude..;-)
neka mene zaposle na dvije godine, dadu mi ovlasti.
nakon dvije godine neka mi isplate 1% od ušteđenog.

ne bi išlo, kaj ne?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža - Page 3 Empty Re: Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža

Post by Guest 26/12/2015, 15:32

veber wrote:
nakon dvije godine neka mi isplate 1% od ušteđenog.
ne bi išlo, kaj ne?

štednjom bi samo povećao dug
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža - Page 3 Empty Re: Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža

Post by michaellcmacha 26/12/2015, 15:34

pa ne bi ušteđeno držao u čarapi... proslijedio bi potrebitima.... npr. poduzetnicima, poljodjelcima...i tako to.... eto garant bi i mene skratio za par sto kuna... ;))))

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža - Page 3 Empty Re: Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža

Post by veber 26/12/2015, 15:41

michaellcmacha wrote:pa ne bi ušteđeno držao u čarapi... proslijedio bi potrebitima.... npr. poduzetnicima, poljodjelcima...i tako to.... eto garant bi i mene skratio za par sto kuna... ;))))
vjerovatno.

no ono što ljudi ne kuže, većina.
ukinuo bi hrpu općina, jebene županije, hzzo, "burzu rada", objedinio poreznu, razne agencije i niš koristi.
cca 100 000 ljudi bi dobilo link na portal mojposao.hr.

isplatio bi im otpremnine.

jak rez u poljoprivredi.
brodogradilištima bi ukinuo garancije.

za početak.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža - Page 3 Empty Re: Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum