ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža

Page 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža - Page 2 Empty Re: Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža

Post by IL Risorto 12/26/2015, 23:44

S obzirom koliko se sada pojavilo,,razočaranih'' glasača MOSTA,čovjek bi pomislio da je njihova stvarna snaga puno veća,te da su osvojili preko 50 mandata.Sad odjednom ispada kako su svi ranije glasovali za MOST.

IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-24


Back to top Go down

Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža - Page 2 Empty Re: Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža

Post by n_razbojnik 12/26/2015, 23:45

Iknarov svjedok wrote:S obzirom koliko se sada pojavilo,,razočaranih'' glasača MOSTA,čovjek bi pomislio da je njihova stvarna snaga puno veća,te da su osvojili preko 50 mandata.Sad odjednom ispada kako su svi ranije glasovali za MOST.
ae, tako nekako...otvoriš konzervu ispade razočarani glasač MOSTa  bounce
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža - Page 2 Empty Re: Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža

Post by Guest 12/26/2015, 23:45

n_razbojnik wrote:
tre911 wrote:
Ero wrote:Meni nije jasno zašto bi bili razočarani.
Što im je onda uopće bio cilj?
Čemu uopće služe ovakvi tekstovi?
Priprema za rušenje kakvog-takvog normalnog stanja?
Milanović, alejhi-we-selem, je prošlost, ma šta on mislio o tome. drunken
Čista idiotartija iza koje stoji SDP, danas svako može reći da je glasovao za MOST i plakati kako je razočaran dok drži SDPovu partijsku knjižicu kraj srca.
ja ne znam zašto se ljute  rendeer

Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža - Page 2 PXL_311015_12042556-656x365
Jer ih je kao MOST izigrao i promjenio mišljenje; ono nebitno je što je SDP promjenio nekoliko puta mišljenje, što je maznio 4 mandata MOSTu, što su sapunali stolicu Petrovu dok su pregovarali, što su sve izvrjeđali...bitno je da ih je MOST zajebao e! Balvan(brvno)-oko press
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža - Page 2 Empty Re: Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža

Post by Ero 12/26/2015, 23:46

jastreb wrote:
Ero wrote:Meni nije jasno zašto bi bili razočarani.
Što im je onda uopće bio cilj?
Čemu uopće služe ovakvi tekstovi?
Priprema za rušenje kakvog-takvog normalnog stanja?
Milanović, alejhi-we-selem, je prošlost, ma šta on mislio o tome. drunken
Milanović je prošlost,ali opet,nigdje ni među pobjednicima nema euforije i pobjedničkog veselja.

Ova pobjeda,opet ima nekakav gorak okus,budući da protivnik nije potučen.
Ljudi su valjda svjesni u što su se upustili. Situacija vam nije euforična, već kataklizmična.

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-24


Back to top Go down

Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža - Page 2 Empty Re: Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža

Post by Guest 12/26/2015, 23:46

Iknarov svjedok wrote:S obzirom koliko se sada pojavilo,,razočaranih'' glasača MOSTA,čovjek bi pomislio da je njihova stvarna snaga puno veća,te da su osvojili preko 50 mandata.Sad odjednom ispada kako su svi ranije glasovali za MOST.
točno to :D 

mladež SDPa razočarana, isto kao što je tjedan dana prije mladež HDZa govorila da je Petrov udbaški agent

mi koji smo glasovali za MOST, glasali smo da se malo sjebe HDZ/SDP ekipa(dvije strane iste medalje u našim očima) i da se pokušaju preko MOSTa progurati nekakve promjene u RH(da fokus ne bude tko je koga zakla 41-45 , nego iseljavanje i nezaposlenost i ekonomija).

MOST je ispunio zadatak 100%
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža - Page 2 Empty Re: Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža

Post by n_razbojnik 12/26/2015, 23:51

tre911 wrote:
n_razbojnik wrote:
tre911 wrote:
Ero wrote:Meni nije jasno zašto bi bili razočarani.
Što im je onda uopće bio cilj?
Čemu uopće služe ovakvi tekstovi?
Priprema za rušenje kakvog-takvog normalnog stanja?
Milanović, alejhi-we-selem, je prošlost, ma šta on mislio o tome. drunken
Čista idiotartija iza koje stoji SDP, danas svako može reći da je glasovao za MOST i plakati kako je razočaran dok drži SDPovu partijsku knjižicu kraj srca.
ja ne znam zašto se ljute  rendeer

Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža - Page 2 PXL_311015_12042556-656x365
Jer ih je kao MOST izigrao i promjenio mišljenje; ono nebitno je što je SDP promjenio nekoliko puta mišljenje, što je maznio 4 mandata MOSTu, što su sapunali stolicu Petrovu dok su pregovarali, što su sve izvrjeđali...bitno je da ih je MOST zajebao e! Balvan(brvno)-oko press
a što je sa razočaranim glasačima SDPa koji su popušili novu foru kada je ekipa išla sa onim za rezove umjesto rasta? kada će se njihov glas čuti?  santa
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža - Page 2 Empty Re: Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža

Post by debotoijusto 12/26/2015, 23:51

Neoliberalni portugalac wrote:amo ovako..

tko je glasaovao za MOST i tko je razočaran.

Ja sam glasa za MOST i ne osjećam se razočaranim.. dapače. izašlo izvrsno.

Znam da su pojedinci(od strane HDZa) lajali da je Petrov agent Udbe, a od strane SDPa da je "agent crkve" ali tko gubi ima pravo da se ljuti.
ja isto...
istina imaju pocetnickih gresaka u komunikaciji a stranke/mediji su premazani svim mastima , u tom kontekstu sam zadovoljan postignutim
pratim razvoj dogadjaja , sve je bolje od kurta murta sheme
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30657
2014-04-12


Back to top Go down

Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža - Page 2 Empty Re: Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža

Post by Guest 12/26/2015, 23:55

Prvi koji je bez grijeha nek baci kamen na tog čovjeka, a Orešković on je savršen, i izvest će ekonomsko čudo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža - Page 2 Empty Re: Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža

Post by jastreb 12/26/2015, 23:56

Ma ja sam skeptičan. U svakom slučaju možda je bolje nego da su HDZ ili SDP premoćno nadvladali.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža - Page 2 Empty Re: Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža

Post by L'âme 12/27/2015, 00:03

Neoliberalni portugalac wrote:
n_razbojnik wrote:glasači MOSTa iz redova SDPa  santa
a točno to
mladež SDPa dobila zadatak da kmeče na fejsbook profilu MOSTa..
nego tko drugi.;-)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža - Page 2 Empty Re: Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža

Post by debotoijusto 12/27/2015, 00:04

rijeci su dobre i ugodne uhu , nacrt proracuna bude pokazao djela a 4 g. mandata rezultate
za ikakvu kritiku dilera legalnim drogama treba pricekati raspravu oko proracuna
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30657
2014-04-12


Back to top Go down

Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža - Page 2 Empty Re: Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža

Post by IL Risorto 12/27/2015, 00:14

Orešković će biti žrtveni jarac,jer kad se jednom provedu te reforme,odnosno nepopularni potezi,tko će više i kada to vratiti na staro i poništiti.
SDP se propinjao na zadnje noge zbog,,Jacinog harača''pa što ga onda nisu ukinuli kad su došli na vlast,nego su ga još i nadmašili.
Netko će morati povući nepopularne poteze a kada to učini nestranački,tehnokratski,birokratski premijer,onda će se za par godina svi kleti,,mi ne bi smo,majke mi,nismo mi''.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-24


Back to top Go down

Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža - Page 2 Empty Re: Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža

Post by Guest 12/27/2015, 00:15

n_razbojnik wrote:
tre911 wrote:
n_razbojnik wrote:
tre911 wrote:
Ero wrote:Meni nije jasno zašto bi bili razočarani.
Što im je onda uopće bio cilj?
Čemu uopće služe ovakvi tekstovi?
Priprema za rušenje kakvog-takvog normalnog stanja?
Milanović, alejhi-we-selem, je prošlost, ma šta on mislio o tome. drunken
Čista idiotartija iza koje stoji SDP, danas svako može reći da je glasovao za MOST i plakati kako je razočaran dok drži SDPovu partijsku knjižicu kraj srca.
ja ne znam zašto se ljute  rendeer

Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža - Page 2 PXL_311015_12042556-656x365
Jer ih je kao MOST izigrao i promjenio mišljenje; ono nebitno je što je SDP promjenio nekoliko puta mišljenje, što je maznio 4 mandata MOSTu, što su sapunali stolicu Petrovu dok su pregovarali, što su sve izvrjeđali...bitno je da ih je MOST zajebao e! Balvan(brvno)-oko press
a što je sa razočaranim glasačima SDPa koji su popušili novu foru kada je ekipa išla sa onim za rezove umjesto rasta? kada će se njihov glas čuti?  santa
Misliš da ima takvih iz SDPa koje mad zox nije stigao uhljebiti ? sunny
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža - Page 2 Empty Re: Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža

Post by Ero 12/27/2015, 00:21

debotoijusto wrote:rijeci su dobre i ugodne uhu , nacrt proracuna bude pokazao djela a 4 g. mandata rezultate
za ikakvu kritiku dilera legalnim drogama treba pricekati raspravu oko proracuna
U svakom slučaju, razni izvođači raznih perfomanska za  g. Milanovića, alejhi we selem, neće moći računati
na proračunsku lovu. Eto im tamo Šoroš, pa neka ih on financira...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-24


Back to top Go down

Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža - Page 2 Empty Re: Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža

Post by Brain32 12/27/2015, 00:27

Vojković - dokaz da danas svaki kurac može biti politički analitičar. Poput nogometnog izbornika. 
Vojković kao i obično odiše kvalitetom izbornika iz lokalne birtije nakon 5 piva i jednog pelina, sve on zna, osim što ne zna ništa.

Prvi dio sa javnim bilježnikom je samo odraz nerazumijevanja, javni bilježnik tu nije uopće ključan kao ni pojam ovjerenog potpisa koji ne uključuje sadržaj isprave jer se ovdje radi o moralnoj obvezi, to je značenje ove konkretne ovjere potpisa. Naravno da u današnjem svijetu moralna obveza nema značenje, zato i jesmo primitivna stoka.

Ključ ovog plača koji se odvijao u rundama kako su se izmjenjivali obrati političkih kombinacija sa MOST-om je nešto posve drugo. Te je runde Vojković selektivno zaboravio kako to i priliči pravom hrvatskom političkom komentatoru. Naime kada je sve upućivalo na to da će se MOST dogovoriti sa SDP-om plač je dolazio sa druge strane mnoštvo je također bilo izdano i prevareno od strane "komunističkog" MOST-a.

Dakle Vojković pljuje neinformiranost i neozbiljnost birača kao razlog ove "tragedije" zato što ne poznaje političke prilike iako se nalazi potpuno kompetentnim soliti nam pamet o istima. Naravno da je dio glasača MOST-a priželjkivao pobjedu SDP-a ili HDZ-a uz MOST kao korektivni faktor svoje željene opcije to je svima sposobnim za analitičko razmišljanje posve jasno.
To je nažalost doseg treće opcije u mladoj i nejakoj povijesti hrvatske demokracije, stoga ovakav ishod uopće ne čudi, samo treba pravilno uočiti društvena kretanja koja su nam itekako i cijelo vrijeme pred nosom to je također vjerujem i jedan od razloga koji su iznjedrili želju MOST-a za tripartitnom vladom koja je očito bila preveliki zalogaj za političko-društvene prilike u Hrvatskoj.
Brain32
Brain32

Male
Posts : 1394
2014-04-16


Back to top Go down

Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža - Page 2 Empty Re: Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža

Post by n_razbojnik 12/27/2015, 00:28

Iknarov svjedok wrote:Orešković će biti žrtveni jarac,jer kad se jednom provedu te reforme,odnosno nepopularni potezi,tko će više i kada to vratiti na staro i poništiti.
SDP se propinjao na zadnje noge zbog,,Jacinog harača''pa što ga onda nisu ukinuli kad su došli na vlast,nego su ga još i nadmašili.
Netko će morati povući nepopularne poteze a kada to učini nestranački,tehnokratski,birokratski premijer,onda će se za par godina svi kleti,,mi ne bi smo,majke mi,nismo mi''.
Moguće, nismo mi već onaj kapitalistički menadžer...ako ne prođe, ako prođe sve je to dio hdzova masterplana od 1990. :D

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža - Page 2 Empty Re: Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža

Post by Guest 12/27/2015, 00:30

Ero wrote:
debotoijusto wrote:rijeci su dobre i ugodne uhu , nacrt proracuna bude pokazao djela a 4 g. mandata rezultate
za ikakvu kritiku dilera legalnim drogama treba pricekati raspravu oko proracuna
U svakom slučaju, razni izvođači raznih perfomanska za  g. Milanovića, alejhi we selem, neće moći računati
na proračunsku lovu. Eto im tamo Šoroš, pa neka ih on financira...
Držim da će teršelićka i ostala govna okrenuti ploči i početi pjevati drugačije pjesme nebi li preživjeli u novoj raspodjeli moći i utjecaja u RH, nešto kao drug kotromanović koji je već rezervirao posao u americi ili tamo negdje u maliju,iraku na 4 godine. Valjda očekuje da će se vlast promjeniti i da će se vratiti ko junak kojega je eto HDZ potjerao ili barem ono da nije mogao disati u RH zbog težine tereta pod novom vladom
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža - Page 2 Empty Re: Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža

Post by stenjalica 12/27/2015, 00:30

Neznam čemu cvilenje,Hrvatska ionako ako ne proda vode i šume do 2019 će bankrotirati,bolje da bankrtot završi onaj ko ju je tamo 1992 i poveo

sve zemlje kojima vlada crkva su zaostale i inferiorne prema ostalima
stenjalica
stenjalica

Male
Posts : 791
2015-10-18


Back to top Go down

Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža - Page 2 Empty Re: Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža

Post by abraham 12/27/2015, 00:31

Osobno sam bio ubijedjen da ce biti novi izbori i tu mogucnost jos ne iskljucujem. Bilo kako bilo netko je digao poklopac na septickoj. Muhahahahhahahahaaa Krntija ce jako brzo vidjeti sto i kako. Naime covjek sa ovakovim CV-om zna tocno procijeniti sto se desava i gdje brod plovi. Ukolkio rezultat ne bude onakov (ili priblizno) onakov kakovu on ima viziju, bit ce adio. Napustit ce sve a vi se jebite o svome trosku. Moje misljenje. Krntiji je ovo dokazivanje na jednoj razini koju velika vecina rvata ne razumije. Za njega to nije sfera novca in sarenih ogledalaca.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-15


Back to top Go down

Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža - Page 2 Empty Re: Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža

Post by n_razbojnik 12/27/2015, 00:33

Krntija?  :D

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža - Page 2 Empty Re: Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža

Post by abraham 12/27/2015, 00:34

Da udobrovoljuim lijevu falangu. Postoji neki narodni heroj Oreskovic-Krntija.Mislim...

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-15


Back to top Go down

Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža - Page 2 Empty Re: Razočarani glasači Mosta - plač s društvenih mreža

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum