ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Avioni Rafale uznemirili Srbiju

Page 5 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Avioni Rafale uznemirili Srbiju - Page 5 Empty Re: Avioni Rafale uznemirili Srbiju

Post by vuksadinare 7/6/2021, 17:24

kaya wrote:Baš nešto gledam ovih dana osmans , netflix seriju. Pa bokte ovi serbi su se borili u turskoj vojsci, ženili plemkinje za sultane. 
Pa vi ste turci bokte.
Pravi srbin je nestao sa carem lazarom..ovo frugo sve iza janjicari..

vuksadinare

Posts : 99192
2015-09-08


Back to top Go down

Avioni Rafale uznemirili Srbiju - Page 5 Empty Re: Avioni Rafale uznemirili Srbiju

Post by kaya 7/6/2021, 17:24

Neki sultan osvaja sadašnji istanbul od rimskog cara i veli šalji janjičare. A janjičari srbi...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Avioni Rafale uznemirili Srbiju - Page 5 Empty Re: Avioni Rafale uznemirili Srbiju

Post by marcellus 7/6/2021, 17:26

kaya wrote:Baš nešto gledam ovih dana osmans , netflix seriju. Pa bokte ovi serbi su se borili u turskoj vojsci, ženili plemkinje za sultane. 
Pa vi ste turci bokte.

:D

ajde dobro trebalo ti je da ih skužiš ali plavuša si pa ti je oprošteno

_________________
Avioni Rafale uznemirili Srbiju - Page 5 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Avioni Rafale uznemirili Srbiju - Page 5 Empty Re: Avioni Rafale uznemirili Srbiju

Post by omni 7/6/2021, 17:26

kaya wrote:Baš nešto gledam ovih dana osmans , netflix seriju. Pa bokte ovi serbi su se borili u turskoj vojsci, ženili plemkinje za sultane. 
Pa vi ste turci bokte.
Uvijek protiv Europe, samo je pizzon izrod :D
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Avioni Rafale uznemirili Srbiju - Page 5 Empty Re: Avioni Rafale uznemirili Srbiju

Post by kaya 7/6/2021, 17:27

vuksadinare wrote:
kaya wrote:Baš nešto gledam ovih dana osmans , netflix seriju. Pa bokte ovi serbi su se borili u turskoj vojsci, ženili plemkinje za sultane. 
Pa vi ste turci bokte.
Pravi srbin je nestao sa carem lazarom..ovo frugo sve iza janjicari..
Izgleda bokte. Ovom slutanu koji je osvojio istanbul, tadašnji konstatinopolj pomajka srpkinja.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Avioni Rafale uznemirili Srbiju - Page 5 Empty Re: Avioni Rafale uznemirili Srbiju

Post by kaya 7/6/2021, 17:29

marcellus wrote:
kaya wrote:Baš nešto gledam ovih dana osmans , netflix seriju. Pa bokte ovi serbi su se borili u turskoj vojsci, ženili plemkinje za sultane. 
Pa vi ste turci bokte.

:D

ajde dobro trebalo ti je da ih skužiš ali plavuša si pa ti je oprošteno
😅 A jesam ..
Ma znam ja to otprije al mislila sam da pretjerujete ipak.
Veli mehmed šalji treći red vojske , janjičare a ono srbi s mačetom stižu na juriš..
O majke ti mile...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Avioni Rafale uznemirili Srbiju - Page 5 Empty Re: Avioni Rafale uznemirili Srbiju

Post by marcellus 7/6/2021, 17:31


http://www.klobuk.info/78-vijesti/109-genetska-laboratorija-u-vancouveru-dokazala-srbi-su-genetski-turci

Interesantnije je da današnji Srbi imaju u krvi najveći postotak turske krvi : altajsko-anatolski (turski) haplotip Hg2 sa ukupno 49% u krvi Srba. Oni se danas slobodno mogu nazvati po genetici pravoslavnim turcima!


_________________
Avioni Rafale uznemirili Srbiju - Page 5 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Avioni Rafale uznemirili Srbiju - Page 5 Empty Re: Avioni Rafale uznemirili Srbiju

Post by kaya 7/6/2021, 17:32

omni wrote:
kaya wrote:Baš nešto gledam ovih dana osmans , netflix seriju. Pa bokte ovi serbi su se borili u turskoj vojsci, ženili plemkinje za sultane. 
Pa vi ste turci bokte.
Uvijek protiv Europe, samo je pizzon izrod :D
Njegov hrvatski dio je prevladao. Zato je takav.
Aj dobro, znam da nije nasretniji s tim al bar nije turčin.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Avioni Rafale uznemirili Srbiju - Page 5 Empty Re: Avioni Rafale uznemirili Srbiju

Post by marcellus 7/6/2021, 17:34

49 posto... jbg ius primae noctis

_________________
Avioni Rafale uznemirili Srbiju - Page 5 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Avioni Rafale uznemirili Srbiju - Page 5 Empty Re: Avioni Rafale uznemirili Srbiju

Post by RayMabus 7/6/2021, 17:34

Oni su se na Kosovu polju međusobno izdali.

Svašta tu ima. Ciganlija teška.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Avioni Rafale uznemirili Srbiju - Page 5 Empty Re: Avioni Rafale uznemirili Srbiju

Post by RayMabus 7/6/2021, 17:39

Ima tu svega. Jedni drugima nogu spoticali u borbi za posjede pa stane na stranu sultana protiv tog drugog s kojim se bori za vlast i onda tako vlada dok je živ a posli i njega idući sultan proguta i ide dalje.

Ciganlija doslovce.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Avioni Rafale uznemirili Srbiju - Page 5 Empty Re: Avioni Rafale uznemirili Srbiju

Post by Šandor Winnetou 7/6/2021, 17:48

kaya wrote:
pizzon wrote:časnik i dočasnik :)
to morada da prvi, časnik,
 nesto slavi pa časti društvo :)
dočasnik mu dodje ko asistent
ds mu se nadje oko organizacije
slavlja, da sve bude ok :)
Znam da ti je šokantno zbog stogodišnje cenzure al hrvati su ti bili u vojsci puno prije nego od 1945 u jna od kada vas uvjeravaju da je hrvatska nastala.
Ovi činovi mislim idu još od au vojske.
Tako da ne trebaju oni kopirati rang od vas u vojsci.
A vama bi prikladnije bilo da vam činovi umjesto major i slično idu ; subaša, paša, alajbeg i tako.
 Avioni Rafale uznemirili Srbiju - Page 5 1f602  Avioni Rafale uznemirili Srbiju - Page 5 1f602  Avioni Rafale uznemirili Srbiju - Page 5 1f602

_________________
Avioni Rafale uznemirili Srbiju - Page 5 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19659
2017-12-31


Back to top Go down

Avioni Rafale uznemirili Srbiju - Page 5 Empty Re: Avioni Rafale uznemirili Srbiju

Post by kaya 7/6/2021, 17:49

RayMabus wrote:Oni su se na Kosovu polju međusobno izdali.

Pa kad su se borili na turskoj strani 😅.
O bože, bože..
Pa onda su se i ovi naši u vojnoj krajini borili u biti protiv svojih srba na granici.
Kao zipa na turke na granici fa ne dođu a turci milorad i živojin u šarenoj kapi..juriš šubašo..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Avioni Rafale uznemirili Srbiju - Page 5 Empty Re: Avioni Rafale uznemirili Srbiju

Post by Šandor Winnetou 7/6/2021, 17:50

kaya wrote:Baš nešto gledam ovih dana osmans , netflix seriju. Pa bokte ovi serbi su se borili u turskoj vojsci, ženili plemkinje za sultane. 
Pa vi ste turci bokte.
kayo pa mi ovdje to godinama pričamo ali si mislila da ih samo zajebavamo

_________________
Avioni Rafale uznemirili Srbiju - Page 5 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19659
2017-12-31


Back to top Go down

Avioni Rafale uznemirili Srbiju - Page 5 Empty Re: Avioni Rafale uznemirili Srbiju

Post by RayMabus 7/6/2021, 17:51

I danas su oni zaostali mentalno. To se vidi po tome da su uspili na kraju 20 stoljeća izvesti onakav rat na tlu Europe po sistemu religija  di je jedna srpska pravoslavna crkvica to je Srbija.

Dakle način razmišljanja di je crkva tu je i država.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Avioni Rafale uznemirili Srbiju - Page 5 Empty Re: Avioni Rafale uznemirili Srbiju

Post by RayMabus 7/6/2021, 17:52

kaya wrote:
RayMabus wrote:Oni su se na Kosovu polju međusobno izdali.

Pa kad su se borili na turskoj strani 😅.
O bože, bože..
Pa onda su se i ovi naši u vojnoj krajini borili u biti protiv svojih srba na granici.
Kao zipa na turke na granici fa ne dođu a turci milorad i živojin u šarenoj kapi..juriš šubašo..
Zato ih je i poćeralo sad u ovom zadnjem ratu.

Došli s Turcima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Avioni Rafale uznemirili Srbiju - Page 5 Empty Re: Avioni Rafale uznemirili Srbiju

Post by Piglet 7/6/2021, 17:56

Inače, svi znaju za Kosovsku bitku, ali najveća osmanska pobjeda nad Srbima joj je prethodila - bitka na Marici u kojoj je 1000-4000 Osmanlija masakriralo 50.000 (srpski povjesničari) do 70.000 (po Britannici) Srba.

Ta srpska katastrofa se proučava na West Pointu pod military disasters. Tko ne vjeruje u ove brojke, neka provjeri po enciklopedijama i internetu, ni Srbi ne osporavaju da ih je samo šačica Osmanlija pokorila (kraljević Marko nakon toga postaje turski vazal i pogiba pomažući Osmanlijama u borbi protiv kršćana).
Piglet
Piglet

Posts : 1304
2016-02-24


Back to top Go down

Avioni Rafale uznemirili Srbiju - Page 5 Empty Re: Avioni Rafale uznemirili Srbiju

Post by kaya 7/6/2021, 17:59

Šandor Winnetou wrote:
kaya wrote:Baš nešto gledam ovih dana osmans , netflix seriju. Pa bokte ovi serbi su se borili u turskoj vojsci, ženili plemkinje za sultane. 
Pa vi ste turci bokte.
kayo pa mi ovdje to godinama pričamo ali si mislila da ih samo zajebavamo
Pa mislila sam da zajebavate zbog turske okupacije. Koja to uopće izgleda nije ni bila 😅
Veli mehmed šalji janjičare na konstatinopolj a ono udarili srbi u šarenim kapama, a turska kraljica  princeza dragana navija. 
Ja gledam šta je ovo, jesu mi se pobrkali filmovi..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Avioni Rafale uznemirili Srbiju - Page 5 Empty Re: Avioni Rafale uznemirili Srbiju

Post by kaya 7/6/2021, 18:01

RayMabus wrote:I danas su oni zaostali mentalno.
Jesu bogami. Pa kak ne bi bili kada su s turcima jurišali na europu u ime alaha.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Avioni Rafale uznemirili Srbiju - Page 5 Empty Re: Avioni Rafale uznemirili Srbiju

Post by Pirate 7/6/2021, 18:02

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:
Pirate wrote:
Noor wrote:
Pirate wrote:Kakva kolektivna masturbacija na rafale, Marc i Longy nemoraju ni jesti, njih hrani potencijalni imaginarni napad rafalima na Srbiju.
gde si lepi? vidim i ti na aparatima  :rasta
Evo na poslu gdje cu biti. Bas sam ja na aparatima, boli me kurac za avione, ionako ce  primarno biti za pokazivanje misica i da se luzeri mogu uzbudjivati u stilu mnogo smo jaki i to je to. Isto kao i srpski migovi svojevremeno, nit sam ja likovao, nit  se uzbudjivao oko nabavke istih jer kao sto vec rekoh, osim paradiranja nece imati nikakvu drugu efektivu. Ja se jedino uzbudjujem oko novih proizvodnih pogona i R&D centara, opcenito gospodarstvo je moj domen interesiranja.
Evo za tebe jedna tema za proučavanje dok drkaš kurac na poslu ( tko to radi u ovu uru !?!?!? ) jer si mi se ti najviše smija kad san ja priča da je Nostradamus napisa da Srbiji opasnost dolazi iz Mađarske

https://www.ex-iskon-pleme.com/t46978-orban-se-povukao-palo-kinesko-veleuciliste-u-budimpesti

Vid ujkići
Morat ćete radit vježbe uskoro po Vojvodini u slučaju vazdušnog napada iz smjera Mađarske.

Koja fantaziranja, popij lijekove pa se obrati u centralnu komandu GF aka Vrapce sanatorij.
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

Avioni Rafale uznemirili Srbiju - Page 5 Empty Re: Avioni Rafale uznemirili Srbiju

Post by RayMabus 7/6/2021, 18:04

kaya wrote:
RayMabus wrote:I danas su oni zaostali mentalno.
Jesu bogami. Pa kak ne bi bili kada su s turcima jurišali na europu u ime alaha.
Normalno da su zaostali. Kraj 20 stoljeća a oni pričaju o etnički čistoj državi u kojoj će živit samo Srbi dakle SPC a sve ostale u raku.

Šta je to nego zaostalost.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Avioni Rafale uznemirili Srbiju - Page 5 Empty Re: Avioni Rafale uznemirili Srbiju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum