ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Avioni Rafale uznemirili Srbiju

Page 6 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Avioni Rafale uznemirili Srbiju - Page 6 Empty Re: Avioni Rafale uznemirili Srbiju

Post by RayMabus 7/6/2021, 18:04

kaya wrote:
RayMabus wrote:I danas su oni zaostali mentalno.
Jesu bogami. Pa kak ne bi bili kada su s turcima jurišali na europu u ime alaha.
Normalno da su zaostali. Kraj 20 stoljeća a oni pričaju o etnički čistoj državi u kojoj će živit samo Srbi dakle SPC a sve ostale u raku.

Šta je to nego zaostalost.

RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Avioni Rafale uznemirili Srbiju - Page 6 Empty Re: Avioni Rafale uznemirili Srbiju

Post by Pirate 7/6/2021, 18:05

marcellus wrote:
http://www.klobuk.info/78-vijesti/109-genetska-laboratorija-u-vancouveru-dokazala-srbi-su-genetski-turci

Interesantnije je da današnji Srbi imaju u krvi najveći postotak turske krvi : altajsko-anatolski (turski) haplotip Hg2 sa ukupno 49% u krvi Srba. Oni se danas slobodno mogu nazvati po genetici pravoslavnim turcima!

Stivo za retardirane, doduse to ti i je citalacka publika.
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

Avioni Rafale uznemirili Srbiju - Page 6 Empty Re: Avioni Rafale uznemirili Srbiju

Post by Šandor Winnetou 7/6/2021, 18:06

kaya wrote:
Šandor Winnetou wrote:
kaya wrote:Baš nešto gledam ovih dana osmans , netflix seriju. Pa bokte ovi serbi su se borili u turskoj vojsci, ženili plemkinje za sultane. 
Pa vi ste turci bokte.
kayo pa mi ovdje to godinama pričamo ali si mislila da ih samo zajebavamo
Pa mislila sam da zajebavate zbog turske okupacije. Koja to uopće izgleda nije ni bila 😅
Veli mehmed šalji janjičare na konstatinopolj a ono udarili srbi u šarenim kapama, a turska kraljica  princeza dragana navija. 
Ja gledam šta je ovo, jesu mi se pobrkali filmovi..
Kosovska bitka 1389, 7 godina kasnije srbi su već bili vjerne sluge turskim gospodarima u bitci kod Nikopolja a da ne pričamo dalje o njihovom sluganskom mentalitetu dokle god je turska bila jaka no kad je oslabila oni su okrenili priču da su zapravo bili okupirani i zabili nož j leđa dojučerašnjim gospodarima. Potpuno su poprimili turski način razmišljanja i skloni su intrigama, laganju, sjedenju na više stolica, spletkarenju, izdaji...nema takvog naroda u evropi kao što su srbi.

_________________
Avioni Rafale uznemirili Srbiju - Page 6 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19660
2017-12-31


Back to top Go down

Avioni Rafale uznemirili Srbiju - Page 6 Empty Re: Avioni Rafale uznemirili Srbiju

Post by kaya 7/6/2021, 18:13

Šandor Winnetou wrote:
kaya wrote:
Šandor Winnetou wrote:
kaya wrote:Baš nešto gledam ovih dana osmans , netflix seriju. Pa bokte ovi serbi su se borili u turskoj vojsci, ženili plemkinje za sultane. 
Pa vi ste turci bokte.
kayo pa mi ovdje to godinama pričamo ali si mislila da ih samo zajebavamo
Pa mislila sam da zajebavate zbog turske okupacije. Koja to uopće izgleda nije ni bila 😅
Veli mehmed šalji janjičare na konstatinopolj a ono udarili srbi u šarenim kapama, a turska kraljica  princeza dragana navija. 
Ja gledam šta je ovo, jesu mi se pobrkali filmovi..
Kosovska bitka 1389, 7 godina kasnije srbi su već bili vjerne sluge turskim gospodarima u bitci kod Nikopolja a da ne pričamo dalje o njihovom sluganskom mentalitetu dokle god je turska bila jaka no kad je oslabila oni su okrenili priču da su zapravo bili okupirani i zabili nož j leđa dojučerašnjim gospodarima. Potpuno su poprimili turski način razmišljanja i skloni su intrigama, laganju, sjedenju na više stolica, spletkarenju, izdaji...nema takvog naroda u evropi kao što su srbi.
Bili su okupirani ko mi u austrougarskoj, malo sutra.
Ovi ovdje su se u stvari spasili da ne postanu turci. 
Umjesto da nam budu zahvalni udarilo na nas.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Avioni Rafale uznemirili Srbiju - Page 6 Empty Re: Avioni Rafale uznemirili Srbiju

Post by RayMabus 7/6/2021, 18:16

Bilo je takvih stvari i kod Hrvata ( vidi pod Hercegovina ) i drugih al kod njih je to baš izraženo.

Ima splet okolnosti jer Mađari odnosno ugarsko hrvatsko kraljevstvo je bilo katoličko a oni pravoslavni pa nisu vojnu pomoć dobili odnosno jesu nešto al nedovoljno pa su bile dvi struje ; jedna da se bore protiv osmanlija a jedna se svrstala na stranu osmanlija.

I onda jedni druge radili probleme i otvorili Turcima prodor prema ugarsko hrvatskom kraljevstvu. U koji upada i Bosna pa su svoju krunu dali bosanskom kralju kako bi on bio odgovoran za zaštitu Srbije al nije došla pomoć ni u Bosnu iako je Papa inzistira na tome.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Avioni Rafale uznemirili Srbiju - Page 6 Empty Re: Avioni Rafale uznemirili Srbiju

Post by Guest 7/6/2021, 18:21

kaya wrote:
Bili su okupirani ko mi u austrougarskoj, malo sutra.
o čem pričaš ti bokte? ban jelačić je vješao pobunjenike protiv beča po cijelom kraljevstvu, napao je mađare koji su se htjeli odvojit (ono kaj mi slavimo s ponosom, ko neki konjušari), austrijska vojska mu je podigla spomenik u zagrebu usprkos protivljenju građana zagreba i na prosvjedu protiv tog spomenika je masovno pohapšeno i poubijano hrpa građana. e ti poubijani su bili borci za hrvatstvo i slobodu a ne taj bečki konjušar.
o kakvoj ti okupaciji pričaš kad je taj konjušar simbol hrvatstva?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Avioni Rafale uznemirili Srbiju - Page 6 Empty Re: Avioni Rafale uznemirili Srbiju

Post by vuksadinare 7/6/2021, 18:23

ebenica wrote:
kaya wrote:
Bili su okupirani ko mi u austrougarskoj, maloj sutra.
o čem pričaš ti bokte? ban jelačić je vješao pobunjenike protiv beča po cijelom kraljevstvu, napao je mađare koji su se htjeli odvojit (ono kaj mi slavimo s ponosom, koji neki konjušari), austrijska vojska mu je podigla spomenik u zagrebu usprkos protivljenju građana Zagreba i na prosvjedu protiv tog spomenika je masovno pohapšeno i poubijano hrpa građana. e ti poubijani bili su borci za hrvatstvo i slobodu a ne taj bečki konjušar.
o kakvoj ti okupaciji pričaš kad je taj konjušar simbol hrvatstva?
Dijelom tocno i dijelom netocno..pobunili su se madjaroni...hrvatima nije pasala ni austrija ni madjarska jer je ova posljednja imala pretenzije na hrvatsku...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99378
2015-09-08


Back to top Go down

Avioni Rafale uznemirili Srbiju - Page 6 Empty Re: Avioni Rafale uznemirili Srbiju

Post by RayMabus 7/6/2021, 18:23

Pirate wrote:
RayMabus wrote:
RayMabus wrote:
Pirate wrote:
Noor wrote:
Pirate wrote:Kakva kolektivna masturbacija na rafale, Marc i Longy nemoraju ni jesti, njih hrani potencijalni imaginarni napad rafalima na Srbiju.
gde si lepi? vidim i ti na aparatima  :rasta
Evo na poslu gdje cu biti. Bas sam ja na aparatima, boli me kurac za avione, ionako ce  primarno biti za pokazivanje misica i da se luzeri mogu uzbudjivati u stilu mnogo smo jaki i to je to. Isto kao i srpski migovi svojevremeno, nit sam ja likovao, nit  se uzbudjivao oko nabavke istih jer kao sto vec rekoh, osim paradiranja nece imati nikakvu drugu efektivu. Ja se jedino uzbudjujem oko novih proizvodnih pogona i R&D centara, opcenito gospodarstvo je moj domen interesiranja.
Evo za tebe jedna tema za proučavanje dok drkaš kurac na poslu ( tko to radi u ovu uru !?!?!? ) jer si mi se ti najviše smija kad san ja priča da je Nostradamus napisa da Srbiji opasnost dolazi iz Mađarske

https://www.ex-iskon-pleme.com/t46978-orban-se-povukao-palo-kinesko-veleuciliste-u-budimpesti

Vid ujkići
Morat ćete radit vježbe uskoro po Vojvodini u slučaju vazdušnog napada iz smjera Mađarske.

Koja fantaziranja, popij lijekove pa se obrati u centralnu komandu GF aka Vrapce sanatorij.
Nisu fantazije..

Prije će Mađarska izvršiti vazdušni napad na Srbiju nego Hrvatska.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Avioni Rafale uznemirili Srbiju - Page 6 Empty Re: Avioni Rafale uznemirili Srbiju

Post by dijagram 7/6/2021, 18:24

Nemojte tako o srbljima.

Oni si vole umisljati da su junaci i slicno.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18709
2015-08-09


Back to top Go down

Avioni Rafale uznemirili Srbiju - Page 6 Empty Re: Avioni Rafale uznemirili Srbiju

Post by marcellus 7/6/2021, 18:27

ebenica wrote:
kaya wrote:
Bili su okupirani ko mi u austrougarskoj, malo sutra.
o čem pričaš ti bokte? ban jelačić je vješao pobunjenike protiv beča po cijelom kraljevstvu, napao je mađare koji su se htjeli odvojit (ono kaj mi slavimo s ponosom, ko neki konjušari),

slavimo pobjedu nad mađarskim nacionalistima koji su, usput, imali vrlo ružne planove s nama.


Kossuth je bio mađarski nacionalist i velikomađar te je poput svih onih koji su bili na putu ostvarenja Velike Mađarske bio protivnik Hrvatske i Hrvata, ali i drugih naroda u Kraljevini Ugarskoj (Slovaka, Rumunja...). Mađarski pokret koji je Kossuth predvodio zalagao se za Ugarsku koja bi se prostirala "od Jadrana do Karpata" i bila homogena, ne priznajući autonomni položaj Hrvatskoj koji je Hrvatska imala kroz stoljeća zajedničke države. To velikomađarsko nastojanje osobito se vidjelo u ugarskom novodonesenom zakonu po kojem se mađarski jezik obvezatno uči u svim školama; Kossuth je čak poricao hrvatsko ime i narodnost.


a tebe i komunističku povijest koju si učio o "reakcionarnim rvatima" i "progresivnim mađarima" nabijem na kurac. Iako je i moj kurac vjerojatno pametniji od tvoje glave.

_________________
Avioni Rafale uznemirili Srbiju - Page 6 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Avioni Rafale uznemirili Srbiju - Page 6 Empty Re: Avioni Rafale uznemirili Srbiju

Post by Guest 7/6/2021, 18:27

vuksadinare wrote:
ebenica wrote:
kaya wrote:
Bili su okupirani ko mi u austrougarskoj, maloj sutra.
o čem pričaš ti bokte? ban jelačić je vješao pobunjenike protiv beča po cijelom kraljevstvu, napao je mađare koji su se htjeli odvojit (ono kaj mi slavimo s ponosom, koji neki konjušari), austrijska vojska mu je podigla spomenik u zagrebu usprkos protivljenju građana Zagreba i na prosvjedu protiv tog spomenika je masovno pohapšeno i poubijano hrpa građana. e ti poubijani bili su borci za hrvatstvo i slobodu a ne taj bečki konjušar.
o kakvoj ti okupaciji pričaš kad je taj konjušar simbol hrvatstva?
Dijelom tocno i dijelom netocno..pobunili su se madjaroni...hrvatima nije pasala ni austrija ni madjarska jer je ova posljednja imala pretenzije na hrvatsku...
crnogorci oko dubrovnika 1991 su ono kaj je jelačić radio po mađarskoj.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Avioni Rafale uznemirili Srbiju - Page 6 Empty Re: Avioni Rafale uznemirili Srbiju

Post by marcellus 7/6/2021, 18:27

tak da, ne vidim problem s banom jelačićem, borio se za kog je trebalo i u interesu hrvatske.

_________________
Avioni Rafale uznemirili Srbiju - Page 6 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Avioni Rafale uznemirili Srbiju - Page 6 Empty Re: Avioni Rafale uznemirili Srbiju

Post by Guest 7/6/2021, 18:28

marcellus wrote:" nabijem na kurac. .
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Avioni Rafale uznemirili Srbiju - Page 6 Empty Re: Avioni Rafale uznemirili Srbiju

Post by marcellus 7/6/2021, 18:29

dete kreten...

_________________
Avioni Rafale uznemirili Srbiju - Page 6 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Avioni Rafale uznemirili Srbiju - Page 6 Empty Re: Avioni Rafale uznemirili Srbiju

Post by marcellus 7/6/2021, 18:30

Inače taj Košut je bio nešt poput Šešelja, ono bio je najveći od velikomađara, mađarska do tokija, mrzio je hrvate i slovake, ali je sam bio slovak

_________________
Avioni Rafale uznemirili Srbiju - Page 6 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Avioni Rafale uznemirili Srbiju - Page 6 Empty Re: Avioni Rafale uznemirili Srbiju

Post by marcellus 7/6/2021, 18:32

drugim riječima da je Kossuthova revolucija uspjela sad bi govorili mađarski i bili dio mađarske

je, da, zločesti reakcionarni ban jelačić

_________________
Avioni Rafale uznemirili Srbiju - Page 6 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Avioni Rafale uznemirili Srbiju - Page 6 Empty Re: Avioni Rafale uznemirili Srbiju

Post by RayMabus 7/6/2021, 18:35

marcellus wrote:drugim riječima da je Kossuthova revolucija uspjela sad bi govorili mađarski i bili dio mađarske

je, da, zločesti reakcionarni ban jelačić
Šta  im nije uspilo tad uspilo im je par godina kasnije kad je Prusija napadla Austriju i uzela Bavarsku pa Beč nije ima druge nego da pristane na AU.

Trajala 40 godina. Još dan danas kmeče za Trialitonom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Avioni Rafale uznemirili Srbiju - Page 6 Empty Re: Avioni Rafale uznemirili Srbiju

Post by Guest 7/6/2021, 18:37

marcellus wrote:drugim riječima da je Kossuthova revolucija uspjela sad bi govorili mađarski i bili dio mađarske

je, da, zločesti reakcionarni ban jelačić
ne, nego bi onda išli u rat s mađarima, opravdano a ne konjušarski i sluganski.
ono kai je parodija ovog imbecilnog naroda je kad se ruga drugima a sam ne vrijedi kurca, imamo 30 godina dokaza.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Avioni Rafale uznemirili Srbiju - Page 6 Empty Re: Avioni Rafale uznemirili Srbiju

Post by RayMabus 7/6/2021, 18:39

Sad čekamo izbore u Mađarskoj pa će mađarske ustaše doć na vlast i odma tenzije s Rumunjskom a to je istočna Mađarska a ona je od Dunava pa na istok.

Dakle poviše Vojvodine.

Pa će se Piratu i sličnima upalit lampica zašto ja kažem da veća opasnost od zračnih napada za Srbiju dolazi iz smjera Mađarske a ne Hrvatske.

Malo sporo pale al skužit će uskoro.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Avioni Rafale uznemirili Srbiju - Page 6 Empty Re: Avioni Rafale uznemirili Srbiju

Post by kaya 7/6/2021, 18:46

Ebenica je mađaron, lupa guposti i nadrdan je.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Avioni Rafale uznemirili Srbiju - Page 6 Empty Re: Avioni Rafale uznemirili Srbiju

Post by RayMabus 7/6/2021, 18:51

RayMabus wrote:Sad čekamo izbore u Mađarskoj pa će mađarske ustaše doć na vlast i odma tenzije s Rumunjskom a to je istočna Mađarska a ona je od Dunava pa na istok.

Dakle poviše Vojvodine.

Pa će se Piratu i sličnima upalit lampica zašto ja kažem da veća opasnost od zračnih napada za Srbiju dolazi iz smjera Mađarske a ne Hrvatske.

Malo sporo pale al skužit će uskoro.
Dakle , počmite vežbati.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Avioni Rafale uznemirili Srbiju - Page 6 Empty Re: Avioni Rafale uznemirili Srbiju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum