ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dolazi Bradly...

Page 3 of 15 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Next

Go down

Dolazi Bradly... - Page 3 Empty Re: Dolazi Bradly...

Post by Hektorović 24/5/2021, 09:53

RayMabus wrote:
Ponovit ću ti : Patrija nije gusjeničar. Patriji probiješ gume i stop a ovo piči dalje i ide i priko kamenjara.

Gusjeničare čak i Rusi polako napuštaju...

Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Dolazi Bradly... - Page 3 Empty Re: Dolazi Bradly...

Post by Hektorović 24/5/2021, 09:54

AssadNaPodmornici wrote:ili od turaka da kupimo.. izraelaca..

Kao zemlja u NATO-u čak bi mogli sami napraviti, naime Turci uglavnom ne proizvode komponente, nego samo sastavljaju, niti je njihova elektronika, niti su njihovi motori, niti je njihova optika...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Dolazi Bradly... - Page 3 Empty Re: Dolazi Bradly...

Post by vuksadinare 24/5/2021, 10:00

Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:ili od turaka da kupimo.. izraelaca..

Kao zemlja u NATO-u čak bi mogli sami napraviti, naime Turci uglavnom ne proizvode komponente, nego samo sastavljaju, niti je njihova elektronika, niti su njihovi motori, niti je njihova optika...
ne bi..osim đakovica mi nemamo vojne namjenske firme koje bi to mogle sklapati..imamo hs product ali oni uglavnom proizvode pjesacko naoruzanje,minobacace...mi nemamo pogon za proizvodnju letjelica ili sastavljanje..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Dolazi Bradly... - Page 3 Empty Re: Dolazi Bradly...

Post by dijagram 24/5/2021, 10:01

Ovo cemo uvaliti hvo-u kad krene boj za treci:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Dolazi Bradly... - Page 3 Empty Re: Dolazi Bradly...

Post by RayMabus 24/5/2021, 10:05

Hektorović wrote:
RayMabus wrote:
Ponovit ću ti : Patrija nije gusjeničar. Patriji probiješ gume i stop a ovo piči dalje i ide i priko kamenjara.

Gusjeničare čak i Rusi polako napuštaju...
Glup si.

Šta bi ti ratova po kamenjaru s Patrijama i onda ti se probije guma i štaš onda ? Zovi vulkanizera. Aj šetaj.

Trebinje Trebinje kad me vidiš jebi me.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Dolazi Bradly... - Page 3 Empty Re: Dolazi Bradly...

Post by vuksadinare 24/5/2021, 10:07

dijagram wrote:Ovo cemo uvaliti hvo-u kad krene boj za treci:)
ne..pusti ih kod nas..realno nemamo oklopnjake takve moci kao bradly..patria sa jednim topcicem to nije
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Dolazi Bradly... - Page 3 Empty Re: Dolazi Bradly...

Post by RayMabus 24/5/2021, 10:08

On se uspoređuje s Rusima.

Rusi su blato. Danas imaš te tvornički tvrde gume i to može a te gume stavi na kamen pa češ vidit kako pucaju pod težinom vozila.

Jebali te Rusi. Rusija je tundra. Blato od Sant Petersburg do Vladivostoka.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Dolazi Bradly... - Page 3 Empty Re: Dolazi Bradly...

Post by vuksadinare 24/5/2021, 10:10

RayMabus wrote:On se uspoređuje s Rusima.

Rusi su blato. Danas imaš te tvornički tvrde gume i to može a te gume stavi na kamen pa češ vidit kako pucaju pod težinom vozila.

Jebali te Rusi. Rusija je tundra. Blato od Sant Petersburg do Vladivostoka.
točno
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Dolazi Bradly... - Page 3 Empty Re: Dolazi Bradly...

Post by AssadNaPodmornici 24/5/2021, 10:10

vuksadinare wrote:
Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:ili od turaka da kupimo.. izraelaca..

Kao zemlja u NATO-u čak bi mogli sami napraviti, naime Turci uglavnom ne proizvode komponente, nego samo sastavljaju, niti je njihova elektronika, niti su njihovi motori, niti je njihova optika...
ne bi..osim đakovica mi nemamo vojne namjenske firme koje bi to mogle sklapati..imamo hs product ali oni uglavnom proizvode pjesacko naoruzanje,minobacace...mi nemamo pogon za proizvodnju letjelica ili sastavljanje..
ima privatnih firmi koje bi mogle sklapati.. a ako nemaš onda platiš u cashu turcima da ih sklope, da ti obuče ekipu i vozi.. ja bih da nabavimo par desetaka napadačkih dronova.. jeftinija investicija od ove a pun kurac jača i opasnija pogotovo kako ti kažeš za naše stanje u regionu..

rafale su super akvizicija, to je vjerojatno prošlo iz razloga što je Plenkovic više čovjek Brisela nego da liže šupak Amerima.. da je na vlasti bio neki drugi domoljub tiša Škoro ili oni koji su bili kontra Plenkija tipa onaj glupi Kovač i takvi likovi sa telećom facom, ili da se pitalo glupog krstičevića vjerojatno bi uzeli USA ponudu

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21067
2018-06-14


Back to top Go down

Dolazi Bradly... - Page 3 Empty Re: Dolazi Bradly...

Post by dijagram 24/5/2021, 10:12

vuksadinare wrote:
dijagram wrote:Ovo cemo uvaliti hvo-u kad krene boj za treci:)
ne..pusti ih kod nas..realno nemamo oklopnjake takve moci kao bradly..patria sa jednim topcicem to nije
za deset dvadeset godina sve ce to biti tek mete za dronove

efikasni su samo protiv lose opremljenih neprijatelja
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Dolazi Bradly... - Page 3 Empty Re: Dolazi Bradly...

Post by RayMabus 24/5/2021, 10:17

dijagram wrote:


efikasni su samo protiv lose opremljenih neprijatelja
Trebinje Trebinje kad me vidiš jebi me.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Dolazi Bradly... - Page 3 Empty Re: Dolazi Bradly...

Post by vuksadinare 24/5/2021, 10:18

dijagram wrote:
vuksadinare wrote:
dijagram wrote:Ovo cemo uvaliti hvo-u kad krene boj za treci:)
ne..pusti ih kod nas..realno nemamo oklopnjake takve moci kao bradly..patria sa jednim topcicem to nije
za deset dvadeset godina sve ce to biti tek mete za dronove

efikasni su samo protiv lose opremljenih neprijatelja
di je jos 10,20 godina ko ziv ko mrtav..po ovim iz mozemo i druge bulumente ne bi uopce trebali imati vojsku..nismo u poziciji da mozemo puno birati s obzirom na financijske mogucnosti..mene raduje svako jacanje vojske i obrambene sigurnosti..s obzirom kakvo nam je okruzenje..neces kupovati mercedes ako nemas love kupit ces ne znam golf peticu..bitno da dođes na cilj
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Dolazi Bradly... - Page 3 Empty Re: Dolazi Bradly...

Post by AssadNaPodmornici 24/5/2021, 10:19

dijagram wrote:
vuksadinare wrote:
dijagram wrote:Ovo cemo uvaliti hvo-u kad krene boj za treci:)
ne..pusti ih kod nas..realno nemamo oklopnjake takve moci kao bradly..patria sa jednim topcicem to nije
za deset dvadeset godina sve ce to biti tek mete za dronove

efikasni su samo protiv lose opremljenih neprijatelja
već sada jesu, općenito vrijeme jeftinih oklopnih vozila i masovnih tenkova izlazi iz đira..
a da ne govorim da se razvija swarm dronova, sa umjetnom inteligencijom, pustiš ih na neprijateljski teritorij, ne upravljaju ljudi sa njima, jeftini su , i sami traže mete, počiste teren od svega živoga..

nedaj bože budućeg rata ova bradly vozila će biti totalno bez korisna.. kako rekoh armenci su imali slične stvari 10ak puta više od nas, nikakve koristi od toga nije bilo.. avijacija je plus, dronovi, obuka pješadije, sredstva za borbu protiv dronova.. e onda kada imaš "kišobran iznad glave" eventualno ovo oklopno vozilo ali čemu će ti?

koja je njegova uloga? transport pješadije(imamo patrije) ili dođe do neke točke i bori se i puca na neprijatelja. međutim šta ako neprijatelja ne vidiš, nema ga nigdje na terenu, a u stvarnosti on ti lagano zuji iznad glave na nekoliko km visine, vidi te i po noći i po danu i uništi te u dvije sekunde..

a sve što bradley mogu napraviti, mogu i dronovi još jeftinije, efikasnije i uz manje mrtvih.. (osim transporta vojnika)..
eventualno su OK ako imaš air-dominaciju, dakle dominiraš zračnim prostorom, ali i tada pošalješ dronove..

ako slučajno nebudemo kontrolirali zračni prostor, iskreno kao vojnik nikada nebi ušao u bradley ili neko takvo oklopno vozilo.. to ti jednostavno "evo me tu sam , raznesi me"

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21067
2018-06-14


Back to top Go down

Dolazi Bradly... - Page 3 Empty Re: Dolazi Bradly...

Post by AssadNaPodmornici 24/5/2021, 10:20

vuksadinare wrote:
dijagram wrote:
vuksadinare wrote:
dijagram wrote:Ovo cemo uvaliti hvo-u kad krene boj za treci:)
ne..pusti ih kod nas..realno nemamo oklopnjake takve moci kao bradly..patria sa jednim topcicem to nije
za deset dvadeset godina sve ce to biti tek mete za dronove

efikasni su samo protiv lose opremljenih neprijatelja
di je jos 10,20 godina ko ziv ko mrtav..po ovim iz mozemo i druge bulumente ne bi uopce trebali imati vojsku..nismo u poziciji da mozemo puno birati s obzirom na financijske mogucnosti..mene raduje svako jacanje vojske i obrambene sigurnosti..s obzirom kakvo nam je okruzenje..neces kupovati mercedes ako nemas love kupit ces ne znam golf peticu..bitno da dođes na cilj

1) ovo je skuplje nego neka jeftinija rješenja
2)na vojsci se ne štedi
3)hrvatsak je jebeno bogata država. samo nam turizam u državu godišnje donese 80 milijardi kuna. alo. znaš li kolike su to pare samo od turizma.
4)ovo ne jača previše obramene mogućnosti a u jednu ruku može ih i oslabiti, ako se cijela vojna doktrina preusmjeri na tehnološki stari tip ratovanja
5)ovo nije besplatno, nego poprilično košta
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21067
2018-06-14


Back to top Go down

Dolazi Bradly... - Page 3 Empty Re: Dolazi Bradly...

Post by RayMabus 24/5/2021, 10:21

S ti 84 Bradleya moš prigasiti cilu istočnu Hercegovinu , Šipovo , Mrkonjić grad...

A šta će ti drugi razlog od toga da ih imaš u rezervi. Neka njizi. Ionako nikad nisan bija u Gackom.

Crna legija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Dolazi Bradly... - Page 3 Empty Re: Dolazi Bradly...

Post by dijagram 24/5/2021, 10:25

AssadNaPodmornici wrote:
vuksadinare wrote:
dijagram wrote:
vuksadinare wrote:
dijagram wrote:Ovo cemo uvaliti hvo-u kad krene boj za treci:)
ne..pusti ih kod nas..realno nemamo oklopnjake takve moci kao bradly..patria sa jednim topcicem to nije
za deset dvadeset godina sve ce to biti tek mete za dronove

efikasni su samo protiv lose opremljenih neprijatelja
di je jos 10,20 godina ko ziv ko mrtav..po ovim iz mozemo i druge bulumente ne bi uopce trebali imati vojsku..nismo u poziciji da mozemo puno birati s obzirom na financijske mogucnosti..mene raduje svako jacanje vojske i obrambene sigurnosti..s obzirom kakvo nam je okruzenje..neces kupovati mercedes ako nemas love kupit ces ne znam golf peticu..bitno da dođes na cilj

1) ovo je skuplje nego neka jeftinija rješenja
2)na vojsci se ne štedi
3)hrvatsak je jebeno bogata država. samo nam turizam u državu godišnje donese 80 milijardi kuna. alo. znaš li kolike su to pare samo od turizma.
4)ovo ne jača previše obramene mogućnosti a u jednu ruku može ih i oslabiti, ako se cijela vojna doktrina preusmjeri na tehnološki stari tip ratovanja
5)ovo nije besplatno, nego poprilično košta
manje vise, tako nekako
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Dolazi Bradly... - Page 3 Empty Re: Dolazi Bradly...

Post by dijagram 24/5/2021, 10:29

RayMabus wrote:S ti 84 Bradleya moš prigasiti cilu istočnu Hercegovinu , Šipovo , Mrkonjić grad...

A šta će ti drugi razlog od toga da ih imaš u rezervi. Neka njizi. Ionako nikad nisan bija u Gackom.

Crna legija.
epija i generala u bradley i naprijed

sarajevo ispod trebevicaaaaaa  :)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Dolazi Bradly... - Page 3 Empty Re: Dolazi Bradly...

Post by Hektorović 24/5/2021, 10:31

AssadNaPodmornici wrote:ima privatnih firmi koje bi mogle sklapati.. a ako nemaš onda platiš u cashu turcima da ih sklope, da ti obuče ekipu i vozi.. ja bih da nabavimo par desetaka napadačkih dronova.. jeftinija investicija od ove a pun kurac jača i opasnija pogotovo kako ti kažeš za naše stanje u regionu..

rafale su super akvizicija, to je vjerojatno prošlo iz razloga što je Plenkovic više čovjek Brisela nego da liže šupak Amerima.. da je na vlasti bio neki drugi domoljub tiša Škoro ili oni koji su bili kontra Plenkija tipa onaj glupi Kovač i takvi likovi sa telećom facom, ili da se pitalo glupog krstičevića vjerojatno bi uzeli USA ponudu

Jedan Rimac sa svojim timom bi bez problema to za godinu-dvije napravio, dakle od nama dostupnih tehnologija iz Francuske, Njemačke, Austrije, Amerike i Kanade. Vjerojatno bi bilo i bolje od Turskih. A investicija bi bila puno manja od 1.5 milijardi dolara koliko će nas koštati ovi Bradleyi.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Dolazi Bradly... - Page 3 Empty Re: Dolazi Bradly...

Post by RayMabus 24/5/2021, 10:31

dijagram wrote:
RayMabus wrote:S ti 84 Bradleya moš prigasiti cilu istočnu Hercegovinu , Šipovo , Mrkonjić grad...

A šta će ti drugi razlog od toga da ih imaš u rezervi. Neka njizi. Ionako nikad nisan bija u Gackom.

Crna legija.
epija i generala u bradley i naprijed

sarajevo ispod trebevicaaaaaa  :)


Neka njizi. Nikad ne znaš. Šta je sigurno , sigurno je.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Dolazi Bradly... - Page 3 Empty Re: Dolazi Bradly...

Post by RayMabus 24/5/2021, 10:33

Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:ima privatnih firmi koje bi mogle sklapati.. a ako nemaš onda platiš u cashu turcima da ih sklope, da ti obuče ekipu i vozi.. ja bih da nabavimo par desetaka napadačkih dronova.. jeftinija investicija od ove a pun kurac jača i opasnija pogotovo kako ti kažeš za naše stanje u regionu..

rafale su super akvizicija, to je vjerojatno prošlo iz razloga što je Plenkovic više čovjek Brisela nego da liže šupak Amerima.. da je na vlasti bio neki drugi domoljub tiša Škoro ili oni koji su bili kontra Plenkija tipa onaj glupi Kovač i takvi likovi sa telećom facom, ili da se pitalo glupog krstičevića vjerojatno bi uzeli USA ponudu

Jedan Rimac sa svojim timom bi bez problema to za godinu-dvije napravio, dakle od nama dostupnih tehnologija iz Francuske, Njemačke, Austrije, Amerike i Kanade. Vjerojatno bi bilo i bolje od Turskih. A investicija bi bila puno manja od 1.5 milijardi dolara koliko će nas koštati ovi Bradleyi.
Rimac ne prodaje protutenkovske rakete koje smo mi dobili u paketu s ovim odobreno od američkog kongresa.

Već smo pričali o ovoj temi i rekao sam da je ponuda poštena s američke strane. Od mene je dobila zeleno svjetlo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Dolazi Bradly... - Page 3 Empty Re: Dolazi Bradly...

Post by vuksadinare 24/5/2021, 10:35

Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:ima privatnih firmi koje bi mogle sklapati.. a ako nemaš onda platiš u cashu turcima da ih sklope, da ti obuče ekipu i vozi.. ja bih da nabavimo par desetaka napadačkih dronova.. jeftinija investicija od ove a pun kurac jača i opasnija pogotovo kako ti kažeš za naše stanje u regionu..

rafale su super akvizicija, to je vjerojatno prošlo iz razloga što je Plenkovic više čovjek Brisela nego da liže šupak Amerima.. da je na vlasti bio neki drugi domoljub tiša Škoro ili oni koji su bili kontra Plenkija tipa onaj glupi Kovač i takvi likovi sa telećom facom, ili da se pitalo glupog krstičevića vjerojatno bi uzeli USA ponudu

Jedan Rimac sa svojim timom bi bez problema to za godinu-dvije napravio, dakle od nama dostupnih tehnologija iz Francuske, Njemačke, Austrije, Amerike i Kanade. Vjerojatno bi bilo i bolje od Turskih. A investicija bi bila puno manja od 1.5 milijardi dolara koliko će nas koštati ovi Bradleyi.
bradly je najvecim djelom donacija...isto sa apachima helicima..dva su ti donirana dva si morao onda kupiti
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Dolazi Bradly... - Page 3 Empty Re: Dolazi Bradly...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 15 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum