ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ukrajinske snage granatirale su Donjeck

Page 10 of 18 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 18  Next

Go down

Ukrajinske snage granatirale su Donjeck - Page 10 Empty Re: Ukrajinske snage granatirale su Donjeck

Post by RayMabus 7/4/2021, 13:58

A šta vas brige , vama je Rusija majka iako ne znam po kojoj logici nešto šta je mlađe od Srbije može Srbiji biti majka.

Bitno da ste vi otišli na istok Ukrajina ratovat za Novorusiju ( kako zgodan naziv Nova Rusija ) i protiv Ukrajine.

Fino vas je i wikkpedija zabilježila.

Srpski dobrovoljci.

RayMabus

Posts : 176234
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinske snage granatirale su Donjeck - Page 10 Empty Re: Ukrajinske snage granatirale su Donjeck

Post by Ringo10 7/4/2021, 14:01

OSCE je potvrdio pogibiju onoga petogodisnjeg maljcika sto ga je usmrtio banderovski dron.

Pokoj mu dusi nevinoj. Ovo ide na dusu Amerike i Zapada koji zdusno podrzavaju kijevsku nacisticku bandu.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21566
2015-09-24


Back to top Go down

Ukrajinske snage granatirale su Donjeck - Page 10 Empty Re: Ukrajinske snage granatirale su Donjeck

Post by RayMabus 7/4/2021, 14:02

AlfaOmega wrote:
RayMabus wrote:Meni je jasno da Rusija više ne smije napredovat po Ukrajini jer onda više nitko u Europi neće moć branit Rusiju. Ako krene u bilo kakvi otvoreni rat i ide osvajat nove površine po Ukrajini onda je priča gotova.

Mogu te zastupat dok se braniš al ako kreneš u osvajanje novih površina po Ukrajini , e onda ti je gotovo.
Pa u Rusiji i govore sam o tome. Jadaju se kak žude da napadnu, ali ak napadnu, znaju da ih u EU više niko ne bu branija. Ne mogu spavati zbog toga, kažu. cry-smile
Ma nije to nego će prikinit sve plinovode iz Rusije prema Europi.

Raznit će ih sve.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176234
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinske snage granatirale su Donjeck - Page 10 Empty Re: Ukrajinske snage granatirale su Donjeck

Post by RayMabus 7/4/2021, 14:11

Ringo10 wrote:OSCE je potvrdio pogibiju onoga petogodisnjeg maljcika sto ga je usmrtio banderovski dron.

Pokoj mu dusi nevinoj.  Ovo ide na dusu Amerike i Zapada koji zdusno podrzavaju kijevsku nacisticku bandu.
Opet lažeš ?

Daj poveznicu na tu vijest a da je OSCE stranica.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176234
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinske snage granatirale su Donjeck - Page 10 Empty Re: Ukrajinske snage granatirale su Donjeck

Post by RayMabus 7/4/2021, 14:13

Nema nikakvog napada dronom

https://112.international/conflict-in-eastern-ukraine/ukraine-asks-osce-to-check-circumstances-of-death-of-child-and-pensioner-in-donbas-60308.html

Rusi lažu ko Srbi
RayMabus
RayMabus

Posts : 176234
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinske snage granatirale su Donjeck - Page 10 Empty Re: Ukrajinske snage granatirale su Donjeck

Post by RayMabus 7/4/2021, 14:17

Nema nikakvih slika nit išta. Rusi posrali priču. To samo takvi glupavi rusofili ko šta si ti može past na tu priču i širit je neprovjereno po internetu.

Traži Ukrajinska strana slike toga a ovi muče


https://112.international/conflict-in-eastern-ukraine/ukraine-asks-osce-to-check-circumstances-of-death-of-child-and-pensioner-in-donbas-60308.html

Lažu ko Srbi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176234
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinske snage granatirale su Donjeck - Page 10 Empty Re: Ukrajinske snage granatirale su Donjeck

Post by RayMabus 7/4/2021, 14:29

Da idite u pičku materinu rusofilnu.

Srpsku nejač bacaju lavovima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176234
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinske snage granatirale su Donjeck - Page 10 Empty Re: Ukrajinske snage granatirale su Donjeck

Post by RayMabus 7/4/2021, 14:31

Ukrajinske snage granatirale su Donjeck - Page 10 SF-Images
RayMabus
RayMabus

Posts : 176234
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinske snage granatirale su Donjeck - Page 10 Empty Re: Ukrajinske snage granatirale su Donjeck

Post by RayMabus 7/4/2021, 14:35

Još jedan put mi reci kako Ukrajinci rusku djecu bacaju lavovima stavit ću te na blok.

Ovo ti je zadnje upozorenje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176234
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinske snage granatirale su Donjeck - Page 10 Empty Re: Ukrajinske snage granatirale su Donjeck

Post by RayMabus 7/4/2021, 14:57

To ti je zadnje upozorenje a sad ću ti objasniti zašto i zašto san ti prije par dana reka da ja u tu vijest nevirujen.

Tako da kad to opet spomeneš pa te ja stavim na blok da ne misliš da je to bez razloga.

Zemlja od 40 miliona stanovnika ima tri takva drona. Sad su uzeli nešto od Turaka pa ih imaju 12. Uglavnom nebitno , nemaju ih puno.

Sad od mene očekuješ a to su dronovi veliki ko prosječna soba a ako ne i veći da su oni ušli tamo a Rusija sve vidi i kontrolira. Ne može ni muva proć a kamo li ovo veličine trokrilnog ormara.

Onda to se dešava baš sada. Prije ništa. 

Od silne vojske odraslih muškaraca naoružanih ti od mene očekuješ da ja povjerujem da je taj trokrilni ormar uopće ušao tamo i onda kad je ušao zli čika Ukrajinac koji vidi da je dole dijete je odma njega nanišanio i ubio.

Ono šeta se dvista četnika sa strojnicama a on će baš na dijete koje se igra u pijesku.

I to odma prvo. Nema prije da su roklnili kojeg četnika.

I još uđe unutra a to ko trolkrilni ormar a Rusima ne može ni muva proć a kamo li tako šta.

Sad još jedan put to spomeni a vijest je lažna ideš na blok.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176234
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinske snage granatirale su Donjeck - Page 10 Empty Re: Ukrajinske snage granatirale su Donjeck

Post by Ringo10 7/4/2021, 15:10

Nije to jedino dijete iz Donbasa koje su ubili banderovski nacisti...na zalost
Ringo10
Ringo10

Posts : 21566
2015-09-24


Back to top Go down

Ukrajinske snage granatirale su Donjeck - Page 10 Empty Re: Ukrajinske snage granatirale su Donjeck

Post by RayMabus 7/4/2021, 15:12

Ringo10 wrote:Nije to jedino dijete iz Donbasa koje su ubili banderovski nacisti...na zalost
Ideš na blok.

Nije to jedno dijete koje su ubili....


Upozorio sam te.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176234
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinske snage granatirale su Donjeck - Page 10 Empty Re: Ukrajinske snage granatirale su Donjeck

Post by Ringo10 7/4/2021, 15:18

Ray, tvoji banderovski idoli su nacisticka bagra, sljam I olos

Tako je, to je cinjenica i ja ti tu ne mogu pomoc
Ringo10
Ringo10

Posts : 21566
2015-09-24


Back to top Go down

Ukrajinske snage granatirale su Donjeck - Page 10 Empty Re: Ukrajinske snage granatirale su Donjeck

Post by RayMabus 7/4/2021, 15:22

Ringo10 wrote:Ray, tvoji banderovski idoli su nacisticka bagra, sljam I olos

Tako je,  to je cinjenica i ja ti tu ne mogu pomoc  
Vjerojatno.

No ti si na bloku jer vjeruješ da je ovo prešlo crtu.

Ukrajinske snage granatirale su Donjeck - Page 10 Erdoan-dron-2


I od svih četnika tamo odma naciljalo dijete koje se igra u pijesku.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176234
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinske snage granatirale su Donjeck - Page 10 Empty Re: Ukrajinske snage granatirale su Donjeck

Post by RayMabus 7/4/2021, 15:25

Čak sam ti i stavio vijest da ukrajinska strana traži dokaze i da nikakvi OSCE nije potvrdio tu vijest.

I nakon toga svega ti meni odgovaraš : Nije to jedino dijete koje su ubili...

Dakle i dalje inzistiraš na toj lažnoj vijesti.

Ide ti blok bar 10 dana jer te ne mogu slušat više.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176234
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinske snage granatirale su Donjeck - Page 10 Empty Re: Ukrajinske snage granatirale su Donjeck

Post by Ringo10 7/4/2021, 15:32

Nacisti vec 7 godina granatiraju i ubijaju narod Donbasa.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21566
2015-09-24


Back to top Go down

Ukrajinske snage granatirale su Donjeck - Page 10 Empty Re: Ukrajinske snage granatirale su Donjeck

Post by Hektorović 7/4/2021, 15:34

Od rata ništa za sad, Ruje su Ukrima pokazale kako nemaju šanse za eskalacijom bez masovne odmazde.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Ukrajinske snage granatirale su Donjeck - Page 10 Empty Re: Ukrajinske snage granatirale su Donjeck

Post by RayMabus 7/4/2021, 15:35

Ringo10 wrote:Nacisti vec 7 godina granatiraju i ubijaju narod Donbasa.
Vjerojatno no ova vijest je lažna a pošto ti i dalje širiš laž onda deset dana blok jer jednostavno vidim da je bolje da te stavim na blok nego da se živciran jer da si fizički kraj mene opalija bi ti plesku.

Pa onda više ne bi priča gluposti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176234
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinske snage granatirale su Donjeck - Page 10 Empty Re: Ukrajinske snage granatirale su Donjeck

Post by RayMabus 7/4/2021, 15:37

Hektorović wrote:Od rata ništa za sad, Ruje su Ukrima pokazale kako nemaju šanse za eskalacijom bez masovne odmazde.
Stisa im se šupak. lol!

Pa ne želi nitko sad u Europi da ijedna strana pokrene napad. Korona , ekonomska kriza i sad još netko da tamo pokrene napad. Odma ide osuda.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176234
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinske snage granatirale su Donjeck - Page 10 Empty Re: Ukrajinske snage granatirale su Donjeck

Post by AssadNaPodmornici 7/4/2021, 15:38

Ringo10 wrote:Nije to jedino dijete iz Donbasa koje su ubili banderovski nacisti...na zalost
vijest je lažna. nije ubijeno od strane ukrainaca.
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20998
2018-06-14


Back to top Go down

Ukrajinske snage granatirale su Donjeck - Page 10 Empty Re: Ukrajinske snage granatirale su Donjeck

Post by AssadNaPodmornici 7/4/2021, 15:40

Hektorović wrote:Od rata ništa za sad, Ruje su Ukrima pokazale kako nemaju šanse za eskalacijom bez masovne odmazde.
psihološke igrice , ništa neočekivano. 
malo će ih ukrainci sada dronirati, granatirati, vjerojatno će dobiti koji i projektil nazad, a onda lijepo neki pregovori.. valjda je svima u interesu čak i Putinu da zatvori taj rat nakon 7godina. 
Putin je podržavao rat u Ukraini računao je da će to iscrpiti ukrainu, okrenuti trendove itd.. nije ukrainu iscrpio ne u dovoljnoj mjeru, a iscrpljuje i same ruse, .. sada je sve zrelo za pregovore..

stanje totalno rata bi najviše odgovaralo onim pobunjenicima, hrpa njih se nada da će vojska ruske federacije uletiti i osvojiti pola ukraine do dnjepra, i stvoriti novu NovoRusiju gdje će oni biti guverneri i šefovi kao Kadirov.. kako da ne.
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20998
2018-06-14


Back to top Go down

Ukrajinske snage granatirale su Donjeck - Page 10 Empty Re: Ukrajinske snage granatirale su Donjeck

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 10 of 18 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 18  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum