ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zoka bio i ostao stoka

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Zoka bio i ostao stoka - Page 5 Empty Re: Zoka bio i ostao stoka

Post by Regoč 14/12/2015, 21:20

Takve sudove imaju europske zemlje. U Americi je Vrhovni sud ujedno i ustavni sud, što je meni sukob interesa. Ne znam kako to rješavaju u Britaniji, ali tamo ni nemaju ustav.

Regoč

Posts : 35954
2015-08-21


Back to top Go down

Zoka bio i ostao stoka - Page 5 Empty Re: Zoka bio i ostao stoka

Post by udba 14/12/2015, 21:26

kolerik wrote:
Dobro, ali sad su optuzbe sve opasnije, dovodi se u pitanje regularnost izbora i brojanje listica, uloga Predsjednice, tko saziva Sabor...to vise nije politicki folklor, to je ustavna paraliza sustava. Kome to dugorocno odgovara, ne znam.
Neka, bar se uvelo malo živosti, a to što nema vlade odgovara sdp-u jer njihova tehnička još potpisuje naloge za isplatu. Dugoročno s vladom ili bez nje ne igra ulogu, konce za unutarnju politiku vučemo mi udbaši, za vanjsku Brisel i ostali, barem ima nešto manje natječaja za javnu nabavu i tu su malo neki dobavljači na iglama, a stoka sitnog zuba je najebala ovako i onako.
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Zoka bio i ostao stoka - Page 5 Empty Re: Zoka bio i ostao stoka

Post by vili40 14/12/2015, 21:32

ne vjerujete čovjeku?Pa gdje ste bili zadnje 4 godine,sve to gledamo i trpimo i dalje ne vjerujemo da smo imali seljobera za Premijera.Da,pljujte po Mostu i po svima kojima je dosta bahatosti i nerada.
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

Zoka bio i ostao stoka - Page 5 Empty Re: Zoka bio i ostao stoka

Post by Regoč 14/12/2015, 21:40

Tko komu ne vjeruje?

_________________
Zoka bio i ostao stoka - Page 5 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Zoka bio i ostao stoka - Page 5 Empty Re: Zoka bio i ostao stoka

Post by Guest 14/12/2015, 21:41

Regoč wrote:
sitting_bull wrote:
marcellus wrote:ja sam sam sebe stavio na prvo mjesto idućeg pregleda hrvatske poltičke gluposti. 

A zoki jest nesposoban - ali računaj da bi mediji u ovoj državi, plus pravosuđe, sredili da i charlie manson dobije 56 mandata da je kojim slučajem predsjednik SDP-a.

što bi ti mediji napravili da je kojim slučajem tomislav karamarko predsjednik sdp-a?

gukni, golube!
Odjednom ne bi bio mutav, a da ne zna brojiti do pet ne bi se ni saznalo.
Ewi i sitingu bi bio najbolji i najljepši i najpametniji od svih od druga tita pa do kraja svijeta.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zoka bio i ostao stoka - Page 5 Empty Re: Zoka bio i ostao stoka

Post by vili40 14/12/2015, 21:42

Regoč wrote:Tko komu ne vjeruje?
pa izgleda da neki još ne vide kud je ovaj zaglajzao
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

Zoka bio i ostao stoka - Page 5 Empty Re: Zoka bio i ostao stoka

Post by Guest 14/12/2015, 21:44

MOST-u nije nicega dosta. MOST ni sam ne zna cega im je dosta, a cega nije. Oni bi samo jos malo razgovarali i pregovarali. Oni ne bi koalirali, ni sebi u tome ne vjeruju, nego idu ovjeravati izjave kod javnog biljeznika. Bolje mi je da mi netko saspe u lice sto me ide, nego da vrda.

Njihov kunktav stav je i izvor krize i uzrok problema, politickih i ustavnih, koji se gomilaju iz dana u dan.

Kao da se Racan digao iz groba (neka mu je laka zemlja) i nekako se utjelovio u kolektivnoj svijesti MOST-a. Pregovori do iscrpljivanja i ''mozda odlucno''.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zoka bio i ostao stoka - Page 5 Empty Re: Zoka bio i ostao stoka

Post by vili40 14/12/2015, 21:50

kolerik wrote:MOST-u nije nicega dosta. MOST ni sam ne zna cega im je dosta, a cega nije. Oni bi samo jos malo razgovarali i pregovarali. Oni ne bi koalirali, ni sebi u tome ne vjeruju, nego idu ovjeravati izjave kod javnog biljeznika. Bolje mi je da mi netko saspe u lice sto me ide, nego da vrda.

Njihov kunktav stav je i izvor krize i uzrok problema, politickih i ustavnih, koji se gomilaju iz dana u dan.

Kao da se Racan digao iz groba (neka mu je laka zemlja) i nekako se utjelovio u kolektivnoj svijesti MOST-a. Pregovori do iscrpljivanja i ''mozda odlucno''.
dal ovi iz Mosta brane nove izbore?Alo,pa kakva god situacija bila ne možeš doći Predsjednici i izigravati Tysona a i on bi se kulturnije ponašao.Govorio nam Zoka kako se volio tuči pa se pitam kako se već jednom ne nađe netko da mu prilijepi jednu zidarsku da ga napokon spusti na zemlju.
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

Zoka bio i ostao stoka - Page 5 Empty Re: Zoka bio i ostao stoka

Post by udba 14/12/2015, 21:54

a, nije to ništa šta bi im ja radijo da sam Most, kuhali bi meni Karamarko i Milanović kolače i juhice ko na onom kulinarskom šouu, pa onda pjevali ko u Hrvacka traži zvijezdu, i to u duetu ko Soni i Šer.

_________________
Zoka bio i ostao stoka - Page 5 Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Zoka bio i ostao stoka - Page 5 Empty Re: Zoka bio i ostao stoka

Post by Guest 14/12/2015, 21:57

kolerik wrote:Ali cinjenica je da je Ustavni sud cesto u situaciji da donosi odluke koje imaju teske politicke posljedice, a i moze raspletati sukobe izmedju pojedinih grana vlasti.
Pa oni su samo korektori i hvala Bogu na tome, recimo obiteljski zakon milanke opačić su srušili do zadnjeg slova
 a to znači da su milanka i ekipa oko nje totalno nesposobni i da su na silu protuustavno donijeli onakav šugav zakon. Ima tu još desetak zakona koje su srušili ovoj vladi djelomično no obiteljski zakon je katastrofalan ali najgore je to što milanka istog trena nije odletjela sa mjesta ministrice zbog svoje nesposobnosti
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zoka bio i ostao stoka - Page 5 Empty Re: Zoka bio i ostao stoka

Post by v_vlado 14/12/2015, 22:14

Ustavno je postavit šator u gradu i kampirat dok ih država financira.......ustav kako komw paše,a svi se kao drže ustava,a dajte molim vas....
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Zoka bio i ostao stoka - Page 5 Empty Re: Zoka bio i ostao stoka

Post by Regoč 14/12/2015, 22:16

v_vlado wrote:Ustavno je postavit šator u gradu i kampirat dok ih država financira.......ustav kako komw paše,a svi se kao drže ustava,a dajte molim vas....
Povlastica onoga tko je stvorio državu. Bilo je tako i u Americi s vijetnamskim veteranima.

_________________
Zoka bio i ostao stoka - Page 5 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Zoka bio i ostao stoka - Page 5 Empty Re: Zoka bio i ostao stoka

Post by crvenkasti 14/12/2015, 22:19

v_vlado wrote:Ustavno je postavit šator u gradu i kampirat dok ih država financira.......ustav kako komw paše,a svi se kao drže ustava,a dajte molim vas....

Baš si glup. Da smo uvijek poštivali ustav, danas bi se još Zvonimirova zvala Socijalističke revolucije, a u Dnevniku bi ti bio Miroslav Lazanski.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28805
2014-04-17


Back to top Go down

Zoka bio i ostao stoka - Page 5 Empty Re: Zoka bio i ostao stoka

Post by v_vlado 14/12/2015, 22:23

crvenkasti wrote:
v_vlado wrote:Ustavno je postavit šator u gradu i kampirat dok ih država financira.......ustav kako komw paše,a svi se kao drže ustava,a dajte molim vas....

Baš si glup. Da smo uvijek poštivali ustav, danas bi se još Zvonimirova zvala Socijalističke revolucije, a u Dnevniku bi ti bio Miroslav Lazanski.
Bolje je zvonimirova,revolucija je prežestoka a lazanski je bio loš uradak jugoholivuda......bljak,ustav ko usta,kako kome paše....
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Zoka bio i ostao stoka - Page 5 Empty Re: Zoka bio i ostao stoka

Post by v_vlado 14/12/2015, 22:24

Regoč wrote:
v_vlado wrote:Ustavno je postavit šator u gradu i kampirat dok ih država financira.......ustav kako komw paše,a svi se kao drže ustava,a dajte molim vas....
Povlastica onoga tko je stvorio državu. Bilo je tako i u Americi s vijetnamskim veteranima.
I u titinoj Jugoslaviji,.....borci,branitelji,...samo se naziv promijenio...
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Zoka bio i ostao stoka - Page 5 Empty Re: Zoka bio i ostao stoka

Post by Regoč 14/12/2015, 23:06

v_vlado wrote:
Regoč wrote:
v_vlado wrote:Ustavno je postavit šator u gradu i kampirat dok ih država financira.......ustav kako komw paše,a svi se kao drže ustava,a dajte molim vas....
Povlastica onoga tko je stvorio državu. Bilo je tako i u Americi s vijetnamskim veteranima.
I u titinoj Jugoslaviji,.....borci,branitelji,...samo se naziv promijenio...
U Titinoj su satrapiji nepoćudni borci završili na Golom. Ostali su oni koji su se prilagodili vremenu.

_________________
Zoka bio i ostao stoka - Page 5 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Zoka bio i ostao stoka - Page 5 Empty Re: Zoka bio i ostao stoka

Post by Guest 15/12/2015, 03:01

vili40 wrote:
kolerik wrote:MOST-u nije nicega dosta. MOST ni sam ne zna cega im je dosta, a cega nije. Oni bi samo jos malo razgovarali i pregovarali. Oni ne bi koalirali, ni sebi u tome ne vjeruju, nego idu ovjeravati izjave kod javnog biljeznika. Bolje mi je da mi netko saspe u lice sto me ide, nego da vrda.

Njihov kunktav stav je i izvor krize i uzrok problema, politickih i ustavnih, koji se gomilaju iz dana u dan.

Kao da se Racan digao iz groba (neka mu je laka zemlja) i nekako se utjelovio u kolektivnoj svijesti MOST-a. Pregovori do iscrpljivanja i ''mozda odlucno''.
dal ovi iz Mosta brane nove izbore?Alo,pa kakva god situacija bila ne možeš doći Predsjednici i izigravati Tysona a i on bi se kulturnije ponašao.Govorio nam Zoka kako se volio tuči pa se pitam kako se već jednom ne nađe netko da mu prilijepi jednu zidarsku da ga napokon spusti na zemlju.

Ajebote, pa nije Predsjednica casna...vidis da i hlace padaju pred njom :)

Bio je nekulturan pred Predsjednicom, ajme katastrofe. To je njegova sramota, ne moramo sad svi biti istraumatizirani zbog toga. I opet nije jasno kakva je tu silna nekultura bila. Jer je svima govorio ti?

Nije niposto lijepo, ali svi su izdrzali, zivi su i zdravi...Zoki ce se lijeciti kad sve prodje i dobro. On je jedan od onih klinja koji su po Donjem gradu izigravali frajer pred mulicama, a Dubravu, Gajnicu, Pescenicu i Kneziju nisu vidjeli u zivotu.

Ili Ferenscicu po noci, sto je stvarno za najhrabrije :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zoka bio i ostao stoka - Page 5 Empty Re: Zoka bio i ostao stoka

Post by Guest 15/12/2015, 09:28

Regoč wrote:
v_vlado wrote:Ustavno je postavit šator u gradu i kampirat dok ih država financira.......ustav kako komw paše,a svi se kao drže ustava,a dajte molim vas....
Povlastica onoga tko je stvorio državu. Bilo je tako i u Americi s vijetnamskim veteranima.
Sam kaj njima nisu uzori Ameri već Subnorovci.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zoka bio i ostao stoka - Page 5 Empty Re: Zoka bio i ostao stoka

Post by marcellus 15/12/2015, 09:37

v_vlado wrote:Ustavno je postavit šator u gradu i kampirat dok ih država financira.......ustav kako komw paše,a svi se kao drže ustava,a dajte molim vas....

ustavno je, dapače, ustav jamči pravo na mirni prosvjed, i ne samo ustav nego i europska povelja o ljudskim pravima
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Zoka bio i ostao stoka - Page 5 Empty Re: Zoka bio i ostao stoka

Post by Guest 15/12/2015, 09:39

marcellus wrote:
v_vlado wrote:Ustavno je postavit šator u gradu i kampirat dok ih država financira.......ustav kako komw paše,a svi se kao drže ustava,a dajte molim vas....

ustavno je, dapače, ustav jamči pravo na mirni prosvjed, i ne samo ustav nego i europska povelja o ljudskim pravima
No, ni higijenski ipak su u urbanoj sredini a ne na livadi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zoka bio i ostao stoka - Page 5 Empty Re: Zoka bio i ostao stoka

Post by michaellcmacha 15/12/2015, 09:52

nije higijenski štošta, a ipak se dura.. tvoje oralne fekalije npr...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Zoka bio i ostao stoka - Page 5 Empty Re: Zoka bio i ostao stoka

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum