ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zoka bio i ostao stoka

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Zoka bio i ostao stoka - Page 3 Empty Re: Zoka bio i ostao stoka

Post by michaellcmacha 14/12/2015, 19:48

bandić je dobro primijetio... svaki bedak može doć u poziciju vlasti , ali ne mre i ostati na vlasti.... bit će da je odaslao subliminalnu poruku bedaku s bubuljicama....

michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Zoka bio i ostao stoka - Page 3 Empty Re: Zoka bio i ostao stoka

Post by Guest 14/12/2015, 19:51

sitting_bull, cemu takav govor?

OK, marcel ko marcel, a opet ne znamo cime je to Milanovic tako izvrijedjao nazocne, ali nema razloga za ovakvim razgovorima.

Mozda imate problema otprije, mozda ste clanovi stranaka u pitanju, i egzistencija je tu u pitanju, sve ja to razumijem, ali cemu takav ton? Pa ne visi ti valjda mjesto ni premijera ni ministra ni ne znam sto.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zoka bio i ostao stoka - Page 3 Empty Re: Zoka bio i ostao stoka

Post by Guest 14/12/2015, 19:56

A marcel - ti si se solidno prosro sa onih ''ladnih 70'' mandata. I omalovazavas Milanovica 4 godine, a Karamarko ''ladno'' dobiva izbore (lokalni? zbilja?)?

Kako, ako je Milanovic tako glup, je uspio sa ovakvim rezultatima uzeti 56 mjesta? Kako, ako je nesposoban, je na korak od saborske vecine?

Biti neobrazovan i nekulturan nije isto sto biti nesposoban i glup - a lako moze biti i smisljena provokacija, da se prekine sastanak i eliminira predsjednica iz pregovora, jesi li o tome razmislio?

Sad je na potezu Sabor, odnosno Leko, na kojega je ogroman pritisak. Kojem se doduse jebe, jer je star covjek, a i docekao je svojih pet minuta za ponizavanje koje je pretrpio u sabornici od premijera, ali takva je karma...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zoka bio i ostao stoka - Page 3 Empty Re: Zoka bio i ostao stoka

Post by Regoč 14/12/2015, 19:58

Sabor nije na potezu, doznali smo da se Sabor nije konstituirao i da konstitutivnu sjednicu ponovno mora sazvati predsjednica, a ne Leko.

_________________
Zoka bio i ostao stoka - Page 3 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Zoka bio i ostao stoka - Page 3 Empty Re: Zoka bio i ostao stoka

Post by Guest 14/12/2015, 20:00

I kad smo vec kod kulture i Tepesa, ako je bio u izbornoj veceri u stozeru DK (a jest), i ako je vidio onog krkana sa clanskom iskaznicom kako se valja po podu (a najvjerojatnije jest, makar kasnije na TV-u), onda ne znam sa cime ga je Milanovic imao tako zaprepastiti.

A i vi se svadjate oko debila sa jedne, druge i trece strane.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zoka bio i ostao stoka - Page 3 Empty Re: Zoka bio i ostao stoka

Post by v_vlado 14/12/2015, 20:07

kolerik wrote:A marcel - ti si se solidno prosro sa onih ''ladnih 70'' mandata. I omalovazavas Milanovica 4 godine, a Karamarko ''ladno'' dobiva izbore (lokalni? zbilja?)?

Kako, ako je Milanovic tako glup, je uspio sa ovakvim rezultatima uzeti 56 mjesta? Kako, ako je nesposoban, je na korak od saborske vecine?

Biti neobrazovan i nekulturan nije isto sto biti nesposoban i glup - a lako moze biti i smisljena provokacija, da se prekine sastanak i eliminira predsjednica iz pregovora, jesi li o tome razmislio?

Sad je na potezu Sabor, odnosno Leko, na kojega je ogroman pritisak. Kojem se doduse jebe, jer je star covjek, a i docekao je svojih pet minuta za ponizavanje koje je pretrpio u sabornici od premijera, ali takva je karma...
Bravo,danijel.... cheers
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Zoka bio i ostao stoka - Page 3 Empty Re: Zoka bio i ostao stoka

Post by Guest 14/12/2015, 20:08

Regoč wrote:Sabor nije na potezu, doznali smo da se Sabor nije konstituirao i da konstitutivnu sjednicu ponovno mora sazvati predsjednica, a ne Leko.

Nisam ustavni strucnjak, ali nisu ni oni nekakvi imami za tumacenje Ustava. Sabor se sastao i sjednica je prekinuta kad nije bilo kandidata za predsjednika koji uziva povjerenje apsolutne vecine.

OK, sjednica je prekinuta, ali nije zavrsena. Sjednica se nastavlja (po meni) kad privremeni predsjednik Sabora sazove zastupnike na nastavak, a prva tocka se zna: izbor pedsjednika Sabora, sa cime se smatra da je Sabor konstituiran.

Pa sto ce napraviti Predsjednica ako se vecina legitimno izabranih zastupnika nadje na sjednici? Rastjerati ih vojskom, jer ustavni strucnjaci (??) misle da samo ona moze sazvati Sabor?

Ili alternativno: sazvala je Sabor, koji se nije uspio konstituirati. Onda treba odmah ici na nove izbore, ali Predsjednica je sa sazivanjem Sabora istom morala i predloziti mandatara, za kojeg smatra da, temeljem konzultacija, najvjerojatnije uziva povjerenje vecine zastupnika. Ako ne uspije konstituiranje, onda ili predlaze novog mandatara, ili Sabor donosi odluku o raspustanju, a Predsjednica raspisuje nove izbore u ustavnom roku.

Ne moze ovako, uz politicku, sad imamo i ustavnu krizu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zoka bio i ostao stoka - Page 3 Empty Re: Zoka bio i ostao stoka

Post by v_vlado 14/12/2015, 20:09

Sabor treba ponovo sazvati i pomaknuti se sa mjesta...
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Zoka bio i ostao stoka - Page 3 Empty Re: Zoka bio i ostao stoka

Post by Regoč 14/12/2015, 20:10

Ustav ne povezuje održavanje sjednice i dodjelu mandata. Ako ima nejasnoća, jedini mjerodavan je Ustavni sud.

_________________
Zoka bio i ostao stoka - Page 3 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Zoka bio i ostao stoka - Page 3 Empty Re: Zoka bio i ostao stoka

Post by Guest 14/12/2015, 20:10

crvenkasti wrote:Sva mi s majica scufala. A inače lijepa.
To ti je vuna. Toplo, ugodno, ali se cufa.

Tako to biva sa majicama. Sto izgleda bolje u pocetku, zesce i brze se scufa.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zoka bio i ostao stoka - Page 3 Empty Re: Zoka bio i ostao stoka

Post by Regoč 14/12/2015, 20:11

Najbolje mene za diktatora.

_________________
Zoka bio i ostao stoka - Page 3 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Zoka bio i ostao stoka - Page 3 Empty Re: Zoka bio i ostao stoka

Post by michaellcmacha 14/12/2015, 20:13

ajmo mi sad napraviti anketu tko će sastaviti vladu... sad je najzanimljivije...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Zoka bio i ostao stoka - Page 3 Empty Re: Zoka bio i ostao stoka

Post by Guest 14/12/2015, 20:14

Regoč wrote:Ustav ne povezuje održavanje sjednice i dodjelu mandata. Ako ima nejasnoća, jedini mjerodavan je Ustavni sud.

Ma ne znam, ali nitko se ne obraca ni Ustavnom sudu (koji je problem za sebe, kako izabrati nove suce, ovima je prakticki istekao mandat).

Jebiga, pa valjda je sjednica smisao polozaja mandatara. Na njemu je da predlozi sastav kabineta Saboru, valjda na sjednici, nece mailom...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zoka bio i ostao stoka - Page 3 Empty Re: Zoka bio i ostao stoka

Post by Regoč 14/12/2015, 20:15

Konstitutivna sjednica je za izbor predsjednika Sabora, sve drugo može i kasnije.

_________________
Zoka bio i ostao stoka - Page 3 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Zoka bio i ostao stoka - Page 3 Empty Re: Zoka bio i ostao stoka

Post by marcellus 14/12/2015, 20:16

kolerik wrote:A marcel - ti si se solidno prosro sa onih ''ladnih 70'' mandata. I omalovazavas Milanovica 4 godine, a Karamarko ''ladno'' dobiva izbore (lokalni? zbilja?)?

Kako, ako je Milanovic tako glup, je uspio sa ovakvim rezultatima uzeti 56 mjesta? Kako, ako je nesposoban, je na korak od saborske vecine?

Biti neobrazovan i nekulturan nije isto sto biti nesposoban i glup - a lako moze biti i smisljena provokacija, da se prekine sastanak i eliminira predsjednica iz pregovora, jesi li o tome razmislio?

Sad je na potezu Sabor, odnosno Leko, na kojega je ogroman pritisak. Kojem se doduse jebe, jer je star covjek, a i docekao je svojih pet minuta za ponizavanje koje je pretrpio u sabornici od premijera, ali takva je karma...

ja sam sam sebe stavio na prvo mjesto idućeg pregleda hrvatske poltičke gluposti. 

A zoki jest nesposoban - ali računaj da bi mediji u ovoj državi, plus pravosuđe, sredili da i charlie manson dobije 56 mandata da je kojim slučajem predsjednik SDP-a.

_________________
Zoka bio i ostao stoka - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Zoka bio i ostao stoka - Page 3 Empty Re: Zoka bio i ostao stoka

Post by Guest 14/12/2015, 20:16

michaellcmacha wrote:ajmo mi sad napraviti anketu tko će sastaviti vladu... sad je najzanimljivije...

Boli me kurac, za razliku od nekih ovdje nazocnih (ocito i nazalost).

Sve su to stetocine, ne samo HDZ i SDP i njihovi sateliti. Za koga se vi samo glodjete...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zoka bio i ostao stoka - Page 3 Empty Re: Zoka bio i ostao stoka

Post by sitting_bull 14/12/2015, 20:18

kolerik wrote:sitting_bull, cemu takav govor?

OK, marcel ko marcel, a opet ne znamo cime je to Milanovic tako izvrijedjao nazocne, ali nema razloga za ovakvim razgovorima.

Mozda imate problema otprije, mozda ste clanovi stranaka u pitanju, i egzistencija je tu u pitanju, sve ja to razumijem, ali cemu takav ton? Pa ne visi ti valjda mjesto ni premijera ni ministra ni ne znam sto.

recimo da sam u izričaju izvan uobičajenog među forumašima.

ako je tako po čemu marcel može biti kao marcel i po čemu je to onda normalno i ne zaslužuje jednak tretman?

ako marcellus stavi sugestivan naslov, naslov koji se zapamti neovisno o tome koliko jeste, ili nije istinit (a iskustvo s marcellusom nas uči kako nije istinit!) i ako nema finog načina pokvarenjaku poručiti kako je pokvaren onda htio-ne htio moraš igrati na nivou koji ti garantira nekakvu šansu. u protivnom te marcellus i logističari oko njega zgaze bez milosti.

u ranim počecima komunikacije s marcellusom bijah obazriv i pristojan, ali se to pokazalo neproduktivnim i nesvrsishodnim jer je marcellus na svako pokazivanje pomirljivosti to tumačio kao slabost i nastavio još žešće.
zato takav govor, jer predatoru trebaš pokazati kako ne može na svaki plijen računati i kako za neku lovinu još mora pričekati jer mliječnim zubima ne može sve izgristi.

već sam više puta pojasnio kako je meni osobno važnije što su iranu ukinuli sankcije, nego tko je premijer u hrvatskoj, ali na neke se istupe logističara mora odgovoriti posebice kad se vidi modus operandi i razvidno je što stoji iza takvih istupa.

nemam ja problema niti s marcellusom niti s drugim logističarima, jedino su izbori uvijek u vrijeme kad je meni tzv. mrtva sezona. tko prati mogao je primijetiti kako mi se ponekad gubi trag po nekoliko mjeseci jer jednostavno imam važnijeg posla, ili ne postoje tehnički preduvjeti da visim na forumu, ...

p.s.
nisam primijetio kako je govor marcellusa, tree-a, ere, vukasdinare i još nekih pobudio u tebi želju za ovakvom reakcijom.
možda je to i kompliment jer misliš kako ne bi bilo efekta, a možda niti ti nisi neutralan?

uostalom: bog zna i krava kud će čika pava...

_________________
država je 2009. godine hajduku oprostila 270 milijuna kuna duga.
danas je hajduk u dugu većem od 100 milijuna kuna.
drugovi tovari, čestitam! tako se upravlja klubom.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11153
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Zoka bio i ostao stoka - Page 3 Empty Re: Zoka bio i ostao stoka

Post by marcellus 14/12/2015, 20:19

šiting, ovo ti je za podrigušu, za kulen se moraš više potrudit, inače mogu uzet i softver koji će automatski pisat po forumima, "vaso, diploma, plavuša, debela, mutavi karamarko, kriminalna organizacija"


Last edited by marcellus on 14/12/2015, 20:21; edited 1 time in total
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Zoka bio i ostao stoka - Page 3 Empty Re: Zoka bio i ostao stoka

Post by sitting_bull 14/12/2015, 20:20

marcellus wrote:ja sam sam sebe stavio na prvo mjesto idućeg pregleda hrvatske poltičke gluposti. 

A zoki jest nesposoban - ali računaj da bi mediji u ovoj državi, plus pravosuđe, sredili da i charlie manson dobije 56 mandata da je kojim slučajem predsjednik SDP-a.

što bi ti mediji napravili da je kojim slučajem tomislav karamarko predsjednik sdp-a?

gukni, golube!

_________________
država je 2009. godine hajduku oprostila 270 milijuna kuna duga.
danas je hajduk u dugu većem od 100 milijuna kuna.
drugovi tovari, čestitam! tako se upravlja klubom.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11153
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Zoka bio i ostao stoka - Page 3 Empty Re: Zoka bio i ostao stoka

Post by marcellus 14/12/2015, 20:22

sitting_bull wrote:
marcellus wrote:ja sam sam sebe stavio na prvo mjesto idućeg pregleda hrvatske poltičke gluposti. 

A zoki jest nesposoban - ali računaj da bi mediji u ovoj državi, plus pravosuđe, sredili da i charlie manson dobije 56 mandata da je kojim slučajem predsjednik SDP-a.

što bi ti mediji napravili da je kojim slučajem tomislav karamarko predsjednik sdp-a?

gukni, golube!
pa vidi kako su o njemu pisali prije nego je ušao u hadeze, jebote za jutarnji je bio robin hud
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Zoka bio i ostao stoka - Page 3 Empty Re: Zoka bio i ostao stoka

Post by Regoč 14/12/2015, 20:22

sitting_bull wrote:
marcellus wrote:ja sam sam sebe stavio na prvo mjesto idućeg pregleda hrvatske poltičke gluposti. 

A zoki jest nesposoban - ali računaj da bi mediji u ovoj državi, plus pravosuđe, sredili da i charlie manson dobije 56 mandata da je kojim slučajem predsjednik SDP-a.

što bi ti mediji napravili da je kojim slučajem tomislav karamarko predsjednik sdp-a?

gukni, golube!
Odjednom ne bi bio mutav, a da ne zna brojiti do pet ne bi se ni saznalo.

_________________
Zoka bio i ostao stoka - Page 3 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Zoka bio i ostao stoka - Page 3 Empty Re: Zoka bio i ostao stoka

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum