ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Briljantni Maras na Otvorenom

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Briljantni Maras na Otvorenom - Page 3 Empty Re: Briljantni Maras na Otvorenom

Post by Guest 10/12/2015, 13:19

tre911 wrote:
Eva wrote:Rugala se sova sjenici da ima veliku glavu! Tak i ovi HDZ navalili na Vilčeka kao budala na novine. A u HDZ sve docenti. lol! Kad im vidiš tutleka na čelu stranke, sve ti je jasno. IQ sobne temperature.
Nu sdpovke opet, oćeš da nastavim gdje sam stao o milanoviću i njegovim biserima?
Ak te veseli, samo daj. Demokracija je, ne.

Guest
Guest


Back to top Go down

Briljantni Maras na Otvorenom - Page 3 Empty Re: Briljantni Maras na Otvorenom

Post by vili40 10/12/2015, 13:20

tre911 wrote:
vili40 wrote:
michaellcmacha wrote:eto neću sad opet ja valjda biti kriv kad ti ljudi spočitaju da si kao i još, pitaj boga koliko tulipana, raznim marasima dao mogućnost da vladaju i uništavaju sve čeg se dotaknu... ti pa baš ti, samo te već dugo sramota zbog tog pa se sad blesiraš....
i što bih ja sad?Treba ti pismeni dokaz da nisam za ove glasao?Uostalom,možda ga i ima po forumu ali zašto bih se uopće opravdavao.
I meni si davno rekao da nisi i vjerujem ti no tvoji upisi i potpora SDP prije izbora(samo ti je HNS bio kost u grlu) su zapamćeni i ljudi se ravnaju prema tome.
moje potpore za SDP nikada nije bilo,samo sam navijao za promjene.Sanader,Jaca,Jandroković...ako se sjećaš.Idem probati u arhivu pa naći moje upise jer vidim da ovako ne ide nikud.
vili40
vili40

Male
Posts : 10750
2015-08-02


Back to top Go down

Briljantni Maras na Otvorenom - Page 3 Empty Re: Briljantni Maras na Otvorenom

Post by Guest 10/12/2015, 13:21

Eva wrote:Glasačko stado HDZ tora nema se kome kaj rugat. Njihov tutlek na čelu stranke je dovoljan razlog da kuš budu dovijeka.
reče milanovićeva kokoš led te hebo :DDDDDDDDDDDDDD Jesi li ti svjesna da je desetak zakona US srušio tvom kokošinjcu a od one tulave opačićke cijeli zakon do zadnjeg slova a ti glasuješ za njih i još se rugaš onima koji su vas potukli 5 izbora za redom???
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Briljantni Maras na Otvorenom - Page 3 Empty Re: Briljantni Maras na Otvorenom

Post by Guest 10/12/2015, 13:22

tre911 wrote:
michaellcmacha wrote:koja ti je to forma da gledamo sebe pa da vidimo šta sa vama nije u redu.... dovoljno je da vas gledamo pa da vidimo da nešto nije s vama/tobom u redu...  a to što sa nama nije u redu, samo u posrednom odnosu ima veze sa vama.. nismo vam trebali dozvoliti da okvir koji smo stvorili vi razjebavate kako vam se s vremena na vrijeme dizalo... al ko ga jebe sad je tako kako je..
Pa Dražen Budiša je prvi uletio u kolpku davši poluge vlasti u ruke svog tamničara Račana a ostalo je samo nadogradnja i neki drugi leveli. Gdje su danas njegovi liberali? Na prošlim izborima ni jedan mandat a danas jedan i to kada se prikrpio HDZu.
Zato je HDZ napravil od HR ovo kaj je danas. Opljačkana i pohara pustara starog stanovništva i HDZ-ovog stada ovaca.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Briljantni Maras na Otvorenom - Page 3 Empty Re: Briljantni Maras na Otvorenom

Post by Guest 10/12/2015, 13:23

tre911 wrote:
Eva wrote:Glasačko stado HDZ tora nema se kome kaj rugat. Njihov tutlek na čelu stranke je dovoljan razlog da kuš budu dovijeka.
reče milanovićeva kokoš led te hebo :DDDDDDDDDDDDDD Jesi li ti svjesna da je desetak zakona US srušio tvom kokošinjcu a od one tulave opačićke cijeli zakon do zadnjeg slova a ti glasuješ za njih i još se rugaš onima koji su vas potukli 5 izbora za redom???
Ja nisam glasala za nikog.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Briljantni Maras na Otvorenom - Page 3 Empty Re: Briljantni Maras na Otvorenom

Post by vili40 10/12/2015, 13:23

Usput,nije mi jasno kako ste sada za Karamarka koji je Tuđmanu (i ne samo njemu) okrenuo leđa a sad se na njega poziva.Smiješno i jadno.
vili40
vili40

Male
Posts : 10750
2015-08-02


Back to top Go down

Briljantni Maras na Otvorenom - Page 3 Empty Re: Briljantni Maras na Otvorenom

Post by Guest 10/12/2015, 13:24

vili40 wrote:Usput,nije mi jasno kako ste sada za Karamarka koji je Tuđmanu (i ne samo njemu) okrenuo leđa a sad se na njega poziva.Smiješno i jadno.
I koji je čupao obrve Mesiću 👅
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Briljantni Maras na Otvorenom - Page 3 Empty Re: Briljantni Maras na Otvorenom

Post by Guest 10/12/2015, 13:24

Eva wrote:Kaj god poželiš drugome, tebi će se vratit dvostruko. Rekel je Isus Krist, a ti si valjda bar rođenjem katolik. Tak da kontroliraj misli. Šalji samo lijepe poruke u svemir jer će ti se vratiti dvostruko. Ili si sadomazo, pa se veseliš nabijanju na kolac?
Reče žena koja ima nekoliko djece i da je u redu da su djeca ustaša ubijana nakon završetka ww2. Rekoh ja tebi da nećeš smjeti oplakivati svoje a ti samno nastavi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Briljantni Maras na Otvorenom - Page 3 Empty Re: Briljantni Maras na Otvorenom

Post by udba 10/12/2015, 13:26

vili40 wrote:moje potpore za SDP nikada nije bilo,samo sam navijao za promjene.Sanader,Jaca,Jandroković...ako se sjećaš.Idem probati u arhivu pa naći moje upise jer vidim da ovako ne ide nikud.
Krivi ti je tajming, u to vrijeme je Sanader figuriro kao brana od obnove jugoslavije i nadirućeg komunizma, trebo si pričekat kad je pobjego ili još bolje kad ga uapsilo onda udrit po njemu.

_________________
Briljantni Maras na Otvorenom - Page 3 Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Briljantni Maras na Otvorenom - Page 3 Empty Re: Briljantni Maras na Otvorenom

Post by Guest 10/12/2015, 13:27

tre911 wrote:
Eva wrote:Kaj god poželiš drugome, tebi će se vratit dvostruko. Rekel je Isus Krist, a ti si valjda bar rođenjem katolik. Tak da kontroliraj misli. Šalji samo lijepe poruke u svemir jer će ti se vratiti dvostruko. Ili si sadomazo, pa se veseliš nabijanju na kolac?
Reče žena koja ima nekoliko djece i da je u redu da su djeca ustaša ubijana nakon završetka ww2. Rekoh ja tebi da nećeš smjeti oplakivati svoje a ti samno nastavi.
Hahha, to su djeca kao i ova sad kaj po Parizu postavljaju bombice. Djeci dosadno pa nek se zabave nekak. A evo i u valovima jezde Europm gomile bosonoge dječice, pa otvorimo granice, imajmo srca, budimo ljudi...a u kurac
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Briljantni Maras na Otvorenom - Page 3 Empty Re: Briljantni Maras na Otvorenom

Post by Guest 10/12/2015, 13:28

Eva wrote:
tre911 wrote:
Eva wrote:Rugala se sova sjenici da ima veliku glavu! Tak i ovi HDZ navalili na Vilčeka kao budala na novine. A u HDZ sve docenti. lol! Kad im vidiš tutleka na čelu stranke, sve ti je jasno. IQ sobne temperature.
Nu sdpovke opet, oćeš da nastavim gdje sam stao o milanoviću i njegovim biserima?
Ak te veseli, samo daj. Demokracija je, ne.
Ne nego tvoja glupost i ustrajnost u tome. Ako te neko izudara sa deset prema jedan na tvoju štetu onda barem budi pristojna pa se povuci da se dalje ne sramotiš.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Briljantni Maras na Otvorenom - Page 3 Empty Re: Briljantni Maras na Otvorenom

Post by Guest 10/12/2015, 13:29

tre911 wrote:
Eva wrote:
tre911 wrote:
Eva wrote:Rugala se sova sjenici da ima veliku glavu! Tak i ovi HDZ navalili na Vilčeka kao budala na novine. A u HDZ sve docenti. lol! Kad im vidiš tutleka na čelu stranke, sve ti je jasno. IQ sobne temperature.
Nu sdpovke opet, oćeš da nastavim gdje sam stao o milanoviću i njegovim biserima?
Ak te veseli, samo daj. Demokracija je, ne.
Ne nego tvoja glupost i ustrajnost u tome. Ako te neko izudara sa deset prema jedan na tvoju štetu onda barem budi pristojna pa se povuci da se dalje ne sramotiš.
Ma mojne. Vas 10 pojedem za užinu. Koga bi možete pobijedit, oronuli dedeki.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Briljantni Maras na Otvorenom - Page 3 Empty Re: Briljantni Maras na Otvorenom

Post by michaellcmacha 10/12/2015, 13:37

ma, laganini se napušite... vi ste ti koji ste jedva dočekali da diktator mekog srca odapne pa da razjebete sve što se dalo razjebati..... jer ionako nikad niste željeli ono što je on stvarao i stvorio... ova bezlikuša ili bezlik šta god bio, mi spočitava da katolici nemaju pravo svojim neprijateljima stajati na putu.... ma zajebite radnju, ako bude moći stat će vam se na rep, a ako ne bude nek se nađe tko god... meni paše.... i vi bi ko i ona banda preko drinska na silu da smo u đuture... pa nema toga što bi mene navelo da sa vama takvima kakvi ste idem zajedno tj. skupa... ja i tre se u mnogim stvarima slažemo ali u tom baš i ne... ne pada mi na pamet kod vas tražiti bilo kakvo opravdanje.... što se mene tiče ne bilo vas...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Briljantni Maras na Otvorenom - Page 3 Empty Re: Briljantni Maras na Otvorenom

Post by Guest 10/12/2015, 13:42

michaellcmacha wrote:ma, laganini se napušite... vi ste ti koji ste jedva dočekali da diktator mekog srca odapne pa da razjebete sve što se dalo razjebati..... jer ionako nikad niste željeli ono što je on stvarao i stvorio... ova bezlikuša ili bezlik šta god bio, mi spočitava da katolici nemaju pravo svojim neprijateljima stajati na putu.... ma zajebite radnju, ako bude moći stat će vam se na rep, a ako ne bude nek se nađe tko god... meni paše.... i vi bi ko i ona banda preko drinska na silu da smo u đuture... pa nema toga što bi mene navelo da sa vama takvima kakvi ste idem zajedno tj. skupa... ja i tre se u mnogim stvarima slažemo ali u tom baš i ne... ne pada mi na pamet kod vas tražiti bilo kakvo opravdanje.... što se mene tiče ne bilo vas...
Ali, tu sam i dugo ću poživit sam da tebe mrcvarim.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Briljantni Maras na Otvorenom - Page 3 Empty Re: Briljantni Maras na Otvorenom

Post by michaellcmacha 10/12/2015, 13:42

tre911 wrote:
Eva wrote:Kaj god poželiš drugome, tebi će se vratit dvostruko. Rekel je Isus Krist, a ti si valjda bar rođenjem katolik. Tak da kontroliraj misli. Šalji samo lijepe poruke u svemir jer će ti se vratiti dvostruko. Ili si sadomazo, pa se veseliš nabijanju na kolac?
Reče žena koja ima nekoliko djece i da je u redu da su djeca ustaša ubijana nakon završetka ww2. Rekoh ja tebi da nećeš smjeti oplakivati svoje a ti samno nastavi.
ona misli da se takve izjave olako zaboravljaju... ok, ima koga boli krc, ali ima i ko ne zaboravlja... a što to njoj stvara nelagodu jebe mi se...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Briljantni Maras na Otvorenom - Page 3 Empty Re: Briljantni Maras na Otvorenom

Post by michaellcmacha 10/12/2015, 13:43

Eva wrote:
michaellcmacha wrote:ma, laganini se napušite... vi ste ti koji ste jedva dočekali da diktator mekog srca odapne pa da razjebete sve što se dalo razjebati..... jer ionako nikad niste željeli ono što je on stvarao i stvorio... ova bezlikuša ili bezlik šta god bio, mi spočitava da katolici nemaju pravo svojim neprijateljima stajati na putu.... ma zajebite radnju, ako bude moći stat će vam se na rep, a ako ne bude nek se nađe tko god... meni paše.... i vi bi ko i ona banda preko drinska na silu da smo u đuture... pa nema toga što bi mene navelo da sa vama takvima kakvi ste idem zajedno tj. skupa... ja i tre se u mnogim stvarima slažemo ali u tom baš i ne... ne pada mi na pamet kod vas tražiti bilo kakvo opravdanje.... što se mene tiče ne bilo vas...
Ali, tu sam i dugo ću poživit sam da tebe mrcvarim.
a baš, zato si se i uzjebala, čim ti se "dobro" zaželjelo...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Briljantni Maras na Otvorenom - Page 3 Empty Re: Briljantni Maras na Otvorenom

Post by Guest 10/12/2015, 13:44

Eva wrote:
tre911 wrote:
michaellcmacha wrote:koja ti je to forma da gledamo sebe pa da vidimo šta sa vama nije u redu.... dovoljno je da vas gledamo pa da vidimo da nešto nije s vama/tobom u redu...  a to što sa nama nije u redu, samo u posrednom odnosu ima veze sa vama.. nismo vam trebali dozvoliti da okvir koji smo stvorili vi razjebavate kako vam se s vremena na vrijeme dizalo... al ko ga jebe sad je tako kako je..
Pa Dražen Budiša je prvi uletio u kolpku davši poluge vlasti u ruke svog tamničara Račana a ostalo je samo nadogradnja i neki drugi leveli. Gdje su danas njegovi liberali? Na prošlim izborima ni jedan mandat a danas jedan i to kada se prikrpio HDZu.
Zato je HDZ napravil od HR ovo kaj je danas. Opljačkana i pohara pustara starog stanovništva i HDZ-ovog stada ovaca.
Što zadnje 4 godine je SDP ili HDZ na vlasti pa je iselilo 100 k Hrvata službeno a neslužbeno barem još toliko???
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Briljantni Maras na Otvorenom - Page 3 Empty Re: Briljantni Maras na Otvorenom

Post by Guest 10/12/2015, 13:45

Eva wrote:
tre911 wrote:
Eva wrote:Glasačko stado HDZ tora nema se kome kaj rugat. Njihov tutlek na čelu stranke je dovoljan razlog da kuš budu dovijeka.
reče milanovićeva kokoš led te hebo :DDDDDDDDDDDDDD Jesi li ti svjesna da je desetak zakona US srušio tvom kokošinjcu a od one tulave opačićke cijeli zakon do zadnjeg slova a ti glasuješ za njih i još se rugaš onima koji su vas potukli 5 izbora za redom???
Ja nisam glasala za nikog.
Aha, kao ni ja što nisam zaokružio HDZ i Culija
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Briljantni Maras na Otvorenom - Page 3 Empty Re: Briljantni Maras na Otvorenom

Post by Guest 10/12/2015, 13:46

tre911 wrote:
Eva wrote:
tre911 wrote:
Eva wrote:Glasačko stado HDZ tora nema se kome kaj rugat. Njihov tutlek na čelu stranke je dovoljan razlog da kuš budu dovijeka.
reče milanovićeva kokoš led te hebo :DDDDDDDDDDDDDD Jesi li ti svjesna da je desetak zakona US srušio tvom kokošinjcu a od one tulave opačićke cijeli zakon do zadnjeg slova a ti glasuješ za njih i još se rugaš onima koji su vas potukli 5 izbora za redom???
Ja nisam glasala za nikog.
Aha, kao ni ja što nisam zaokružio HDZ i Culija
Nisam, kad smo taj vikend bili na selu i tam nemamo di glasat.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Briljantni Maras na Otvorenom - Page 3 Empty Re: Briljantni Maras na Otvorenom

Post by michaellcmacha 10/12/2015, 13:47

Eva wrote:
tre911 wrote:
Eva wrote:Kaj god poželiš drugome, tebi će se vratit dvostruko. Rekel je Isus Krist, a ti si valjda bar rođenjem katolik. Tak da kontroliraj misli. Šalji samo lijepe poruke u svemir jer će ti se vratiti dvostruko. Ili si sadomazo, pa se veseliš nabijanju na kolac?
Reče žena koja ima nekoliko djece i da je u redu da su djeca ustaša ubijana nakon završetka ww2. Rekoh ja tebi da nećeš smjeti oplakivati svoje a ti samno nastavi.
Hahha, to su djeca kao i ova sad kaj po Parizu postavljaju bombice. Djeci dosadno pa nek se zabave nekak. A evo i u valovima jezde Europm gomile bosonoge dječice, pa otvorimo granice, imajmo srca, budimo ljudi...a u kurac
i šta bi sad ti, da si mi budemo kao pod fol dobri.. a ti bi sutra moju djecu podavio/la... ma kak ne bi... ti to dozvolio... budi ti šta oš, ali budi pri svijesti da ne bu sve kak si/ste si zamislili...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Briljantni Maras na Otvorenom - Page 3 Empty Re: Briljantni Maras na Otvorenom

Post by Guest 10/12/2015, 13:48

vili40 wrote:Usput,nije mi jasno kako ste sada za Karamarka koji je Tuđmanu (i ne samo njemu) okrenuo leđa a sad se na njega poziva.Smiješno i jadno.
Pa i Tuđman je okrenio leđa drugu titu a netko tko progleda treba imati određenu dozu "poštede" iliti moratorija dok se ne vidi kako zaista diše.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Briljantni Maras na Otvorenom - Page 3 Empty Re: Briljantni Maras na Otvorenom

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum