ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Briljantni Maras na Otvorenom

Page 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Briljantni Maras na Otvorenom - Page 2 Empty Re: Briljantni Maras na Otvorenom

Post by vili40 10/12/2015, 11:46

Eva wrote:Rugala se sova sjenici da ima veliku glavu! Tak i ovi HDZ navalili na Vilčeka kao budala na novine. A u HDZ sve docenti. lol! Kad im vidiš tutleka na čelu stranke, sve ti je jasno. IQ sobne temperature.
sad im je Vilček kriv i Most i ovo i ono zato što se "vječiti pobjednik" pokakao.Ne bi malo pogledali sebe pa se zapitali jel možda i sa nama nešto nije u redu.A da,to se ne usude.

vili40

Posts : 10750
2015-08-02


Back to top Go down

Briljantni Maras na Otvorenom - Page 2 Empty Re: Briljantni Maras na Otvorenom

Post by michaellcmacha 10/12/2015, 12:11

koja ti je to forma da gledamo sebe pa da vidimo šta sa vama nije u redu.... dovoljno je da vas gledamo pa da vidimo da nešto nije s vama/tobom u redu...  a to što sa nama nije u redu, samo u posrednom odnosu ima veze sa vama.. nismo vam trebali dozvoliti da okvir koji smo stvorili vi razjebavate kako vam se s vremena na vrijeme dizalo... al ko ga jebe sad je tako kako je..

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Briljantni Maras na Otvorenom - Page 2 Empty Re: Briljantni Maras na Otvorenom

Post by Guest 10/12/2015, 12:13

Glasačko stado HDZ tora nema se kome kaj rugat. Njihov tutlek na čelu stranke je dovoljan razlog da kuš budu dovijeka.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Briljantni Maras na Otvorenom - Page 2 Empty Re: Briljantni Maras na Otvorenom

Post by michaellcmacha 10/12/2015, 12:25

nitko se ne ruga, samo je neozbiljno da vili sad neuralgično vrišti i pljuje po sdpovcima i hnsovcima a manje više svim forumašima je poznata činjenica da je upravo on bio jedan od onih koji su se uzdali u plan 21 u izvedbi navedenih štetočina....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Briljantni Maras na Otvorenom - Page 2 Empty Re: Briljantni Maras na Otvorenom

Post by Guest 10/12/2015, 12:28

Pa kaj onda. Čovjek je u međuvremenu evoluirao. Jedina konstanta na forumu, a i u HR, je retardiranost HDZ -ovih glasača. Njih jedino otkazivanje svih organa rješava agonije, to je njihova, a indirektno  i za HR,  evolucija.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Briljantni Maras na Otvorenom - Page 2 Empty Re: Briljantni Maras na Otvorenom

Post by michaellcmacha 10/12/2015, 12:32

pa nikaj... evoluirao je iz kretena u debila ko i ti....jebeš takvu evoluciju... bolje bi bilo da se kod vas biotajmer narikta na rok trajanja glavice kristalke... puno je manja šteta....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Briljantni Maras na Otvorenom - Page 2 Empty Re: Briljantni Maras na Otvorenom

Post by Guest 10/12/2015, 12:34

Reče HDZ-ov ovan.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Briljantni Maras na Otvorenom - Page 2 Empty Re: Briljantni Maras na Otvorenom

Post by v_vlado 10/12/2015, 12:39

Ćelava glava....
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Briljantni Maras na Otvorenom - Page 2 Empty Re: Briljantni Maras na Otvorenom

Post by vili40 10/12/2015, 12:41

michaellcmacha wrote:pa nikaj... evoluirao je iz kretena u debila ko i ti....jebeš takvu evoluciju... bolje bi bilo da se kod vas biotajmer narikta na rok trajanja glavice kristalke... puno je manja šteta....
a kad ćete vi napokon evoluirati iz primitivaca u nešto,bilo što?
vili40
vili40

Male
Posts : 10750
2015-08-02


Back to top Go down

Briljantni Maras na Otvorenom - Page 2 Empty Re: Briljantni Maras na Otvorenom

Post by udba 10/12/2015, 12:43

vili40 wrote:
michaellcmacha wrote:pa nikaj... evoluirao je iz kretena u debila ko i ti....jebeš takvu evoluciju... bolje bi bilo da se kod vas biotajmer narikta na rok trajanja glavice kristalke... puno je manja šteta....
a kad ćete vi napokon evoluirati iz primitivaca u nešto,bilo što?
Šta ne pređeš u HDZ? Ovako će da te lustrirušu ako si bio pre za komunizam.
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Briljantni Maras na Otvorenom - Page 2 Empty Re: Briljantni Maras na Otvorenom

Post by vili40 10/12/2015, 12:47

udba wrote:
vili40 wrote:
michaellcmacha wrote:pa nikaj... evoluirao je iz kretena u debila ko i ti....jebeš takvu evoluciju... bolje bi bilo da se kod vas biotajmer narikta na rok trajanja glavice kristalke... puno je manja šteta....
a kad ćete vi napokon evoluirati iz primitivaca u nešto,bilo što?
Šta ne pređeš u HDZ? Ovako će da te lustrirušu ako si bio pre za komunizam.
imaju prvo dosta posla oko sebe,sto godina to neće biti gotovo
vili40
vili40

Male
Posts : 10750
2015-08-02


Back to top Go down

Briljantni Maras na Otvorenom - Page 2 Empty Re: Briljantni Maras na Otvorenom

Post by michaellcmacha 10/12/2015, 12:57

vili40 wrote:
michaellcmacha wrote:pa nikaj... evoluirao je iz kretena u debila ko i ti....jebeš takvu evoluciju... bolje bi bilo da se kod vas biotajmer narikta na rok trajanja glavice kristalke... puno je manja šteta....
a kad ćete vi napokon evoluirati iz primitivaca u nešto,bilo što?
pa kako bi ti da se s vama ophodi... ne valjda civilizirano... za tu razinu uzusa bilo bi neophodno da se i vi pomaknete s razine prevrtljivih ološara... međutim to je iluzorno očekivati....tak da ide kak ide....što se mene tiče ja vam želim svako zlo koje vas more snaći i mam i usput, jel bolje niste zaslužili....za prvu ruku da vas kamarilla propisno opljačka i dovrši posao dekonstitucije, a onda da vas preplavi horda "umjerenih" i temeljito preodgoji uz prihvatljiv stupanj bestijalnog nasilja... jel to ok...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Briljantni Maras na Otvorenom - Page 2 Empty Re: Briljantni Maras na Otvorenom

Post by michaellcmacha 10/12/2015, 12:57

ako i nije ok, al je bar pošteno...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Briljantni Maras na Otvorenom - Page 2 Empty Re: Briljantni Maras na Otvorenom

Post by Guest 10/12/2015, 13:02

Kaj god poželiš drugome, tebi će se vratit dvostruko. Rekel je Isus Krist, a ti si valjda bar rođenjem katolik. Tak da kontroliraj misli. Šalji samo lijepe poruke u svemir jer će ti se vratiti dvostruko. Ili si sadomazo, pa se veseliš nabijanju na kolac?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Briljantni Maras na Otvorenom - Page 2 Empty Re: Briljantni Maras na Otvorenom

Post by vili40 10/12/2015, 13:09

michaellcmacha wrote:
vili40 wrote:
michaellcmacha wrote:pa nikaj... evoluirao je iz kretena u debila ko i ti....jebeš takvu evoluciju... bolje bi bilo da se kod vas biotajmer narikta na rok trajanja glavice kristalke... puno je manja šteta....
a kad ćete vi napokon evoluirati iz primitivaca u nešto,bilo što?
pa kako bi ti da se s vama ophodi... ne valjda civilizirano... za tu razinu uzusa bilo bi neophodno da se i vi pomaknete s razine prevrtljivih ološara... međutim to je iluzorno očekivati....tak da ide kak ide....što se mene tiče ja vam želim svako zlo koje vas more snaći i mam i usput, jel bolje niste zaslužili....za prvu ruku da vas kamarilla propisno opljačka i dovrši posao dekonstitucije, a onda da vas preplavi horda "umjerenih" i temeljito preodgoji uz prihvatljiv stupanj bestijalnog nasilja... jel to ok...
gledaj,nije meni bitno kako se ti ophodiš prema meni,ti time više govoriš o sebi.Sve ovo što lijepiš po drugima su tvoje odlike,pročitaj to što si napisao.Znam da je gužva kod psihijatra Bože,ali probaj se i ti javiti,neće ti on ništa lošega napraviti.
vili40
vili40

Male
Posts : 10750
2015-08-02


Back to top Go down

Briljantni Maras na Otvorenom - Page 2 Empty Re: Briljantni Maras na Otvorenom

Post by Guest 10/12/2015, 13:12

vili40 wrote:
michaellcmacha wrote:eto neću sad opet ja valjda biti kriv kad ti ljudi spočitaju da si kao i još, pitaj boga koliko tulipana, raznim marasima dao mogućnost da vladaju i uništavaju sve čeg se dotaknu... ti pa baš ti, samo te već dugo sramota zbog tog pa se sad blesiraš....
i što bih ja sad?Treba ti pismeni dokaz da nisam za ove glasao?Uostalom,možda ga i ima po forumu ali zašto bih se uopće opravdavao.
I meni si davno rekao da nisi i vjerujem ti no tvoji upisi i potpora SDP prije izbora(samo ti je HNS bio kost u grlu) su zapamćeni i ljudi se ravnaju prema tome.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Briljantni Maras na Otvorenom - Page 2 Empty Re: Briljantni Maras na Otvorenom

Post by Guest 10/12/2015, 13:13

Ne mora on iti Boži, ja sam njemu doktorica. Već sam mu 100 kazala da ne puši steviju, ali neće slušat. Ovo je posljedica fumanja u jutarnjim satima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Briljantni Maras na Otvorenom - Page 2 Empty Re: Briljantni Maras na Otvorenom

Post by Guest 10/12/2015, 13:15

Eva wrote:Rugala se sova sjenici da ima veliku glavu! Tak i ovi HDZ navalili na Vilčeka kao budala na novine. A u HDZ sve docenti. lol! Kad im vidiš tutleka na čelu stranke, sve ti je jasno. IQ sobne temperature.
Nu sdpovke opet, oćeš da nastavim gdje sam stao o milanoviću i njegovim biserima?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Briljantni Maras na Otvorenom - Page 2 Empty Re: Briljantni Maras na Otvorenom

Post by michaellcmacha 10/12/2015, 13:16

budi ti bez brige, soj kojem ja pripadam si ruke ne da vezati žicom, sa tima kojih se vi/ti užasavaš/te ja sam imao prilike dijeliti bojno polje i znam vrlo dobro što je za činiti kad zagusti....a vi bolje ne zaslužujete.... pogotovo likani poput tebe/vas... a ne znam što vam smeta iskrenost... pa i vi ste uglavnom iskreni....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Briljantni Maras na Otvorenom - Page 2 Empty Re: Briljantni Maras na Otvorenom

Post by Guest 10/12/2015, 13:18

michaellcmacha wrote:koja ti je to forma da gledamo sebe pa da vidimo šta sa vama nije u redu.... dovoljno je da vas gledamo pa da vidimo da nešto nije s vama/tobom u redu...  a to što sa nama nije u redu, samo u posrednom odnosu ima veze sa vama.. nismo vam trebali dozvoliti da okvir koji smo stvorili vi razjebavate kako vam se s vremena na vrijeme dizalo... al ko ga jebe sad je tako kako je..
Pa Dražen Budiša je prvi uletio u kolpku davši poluge vlasti u ruke svog tamničara Račana a ostalo je samo nadogradnja i neki drugi leveli. Gdje su danas njegovi liberali? Na prošlim izborima ni jedan mandat a danas jedan i to kada se prikrpio HDZu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Briljantni Maras na Otvorenom - Page 2 Empty Re: Briljantni Maras na Otvorenom

Post by Guest 10/12/2015, 13:19

tre911 wrote:
Eva wrote:Rugala se sova sjenici da ima veliku glavu! Tak i ovi HDZ navalili na Vilčeka kao budala na novine. A u HDZ sve docenti. lol! Kad im vidiš tutleka na čelu stranke, sve ti je jasno. IQ sobne temperature.
Nu sdpovke opet, oćeš da nastavim gdje sam stao o milanoviću i njegovim biserima?
Ak te veseli, samo daj. Demokracija je, ne.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Briljantni Maras na Otvorenom - Page 2 Empty Re: Briljantni Maras na Otvorenom

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum