ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Briljantni Maras na Otvorenom

Page 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Briljantni Maras na Otvorenom Empty Briljantni Maras na Otvorenom

Post by vili40 10/12/2015, 08:05

[size=34]Maras ima informacije: 'Novi premijer je Zoran Milanović!'[/size]

Gordan Maras je u emisiji Otvoreno na HTV-u poprilično uvjereno rekao da ima informacije prema kojima će se Hrvatski sabor konstituirati već idući tjedan...

Briljantni Maras na Otvorenom Maras-ima-informacije-novi-premijer-je-zoran-milanovic-504x335-20151249-20151209232014-6567b3029b35e47b7066037d64c6357f
Očekujem da će se Hrvatski sabor konstituirati idući tjedan, te da će se uskoro oformiti nova vlada koja će krenuti u izradu proračuna za 2016. godinu. Ali, budući da su se ovih dana u medijima pojavljivale svakakve informacije, želim reći da šta god da se dogodi, hrvatska vlada će funkcionirati i ispunjavati svoje obveze. Privremeno financiranje je do trećeg mjeseca, a ako se kojim slučajem dogodi neki scenarij, koji nitko ne želi, a to je da se prolongira formiranje vlade, da to potraje nekoliko mjeeci, onda Sabor ima mogućnosti i elemenata kroz izmjene Zakona o proračunu prolongirati privremeno financiranje i osigurati isplatu plaća, mirovina i hladnog pogona. Sve obveze će se izvršavati - rekao je ministar poduzetništva i obrta Gordan Maras (SDP) u Otvorenom na HTV-u.
Ekskluzivno je najavio da bi deficit po novim procjenama trebao pasti ispod deset milijardi kuna ove godine.
Na konstataciju voditelja da Sabor nije konstituiran, Maras je samo ponovio da on očekuje da će se to dogoditi već idući tjedan. 
- Po mojim informacijama, očekujem da će se idući tjedan konstituirati Sabor. Koalicija Hrvatska raste će imenovati mandatara, a to će biti aktualni premijer Zoran Milanović koji će ujedno biti i novi premijer. Ja sam u to uvjeren - rekao je Maras ne želeći otkriti više. Rekao je da ima puno informacija, ali njihovu objavu u javnosti prepustit će onima koji su za to zaduženi. 
U Otvorenom se, inače, vodila rasprava o tome kako funkcioniraju državne financije bez Vlade, te može li se dovesti u pitanje isplata plaća i mirovina, i što će biti s proračunom.

Linić: Rok do kraja godine za sastavljanje vlade je u redu

- Prije svega moramo gledati da javna potrošnja ovisi o gospodarskom rastu i investicijama. Ne smijemo gledati da je državni proračun samo potrošnja - rekao je Slavko Linić, bivši ministar financija i dodao da je rok do kraja godine za sastavljanje vlade u redu. No zbog lošeg gospodarskog stanja, Linić smatra da ipak ne treba čekati predugo. 
- Ne zaboravimo, od 1.1.2016. na snagu stupa Zakon o stečaju potrošača - dodao je Linić i rekao kako je optimist – predviđa da ćemo do kraja godine dobiti novu Vladu i Sabor koju će stvoriti Most s jednom od opcija te smatra da je Karamarko spremniji popustiti njihovim zahtjevima.

Cota: Nema optimizma što se tiče javnog duga

- Što se tiče javnog duga, za Hrvatsku optimizma nema - oštro je rekao Boris Cota s Ekonosmkog fakulteta u Zagrebu i podsjetio kako Hrvatska plaća kamate na dug 4,3%. 
- Rast gospodarstva mora biti minimalno na toj razini. Javni dug raste zbog primarnog deficita i zbog te razlike u postotnom iznosu kamate i gospodarskog rasta - napomenuo je Cota i nazvao to efektom grude snijega koja se kotrlja i postaje sve veća. 

Sindikalisti traže svoj novac: To nije rast plaća, to su nam uzeli

Boris Pleša, predsjednik Sindikata državnih i lokalnih službenika i namještenika, komentirao je sporazum o povećanju plaća javnom sektoru koji bi iznosio u ukupnom iznosu milijardu i osamsto milijuna kuna. 
- Čekali smo šest godina da BDP raste i da se stvore uvjeti iz tog sporazuma kojima bi se praktički vraćao novac koji je tada bio smanjen - rekao je Pleša napomenuvši da se zapravo teško može govoriti o rastu plaća. 
- Nas 2009. nitko nije pitao o broju decimala. Mi nismo rado potpisali taj sporazum - istaknuo je Pleša.


Briljantni Maras na Otvorenom Maras-ima-informacije-novi-premijer-je-zoran--milanovi-504x335-20151249-20151209231956-24ecad4e41e01e0e69bfd0ecdaceb7b0


Santini: HDZ i SDP morat će imati posve drugačiji pristup



 - Stanje u Hrvatskoj je ozbiljno. Ali su resursi dovoljno veliki. Znanja ima, ali nam treba i političke senzibilnosti za iskorak - rekao je makroekonomist Guste Santini. 
- Mi imamo sve kratkoročnije kreditne linije i država to mora sve otplatiti - upozorio je na dolazak 30 milijardi koje stižu na naplatu. Smatra kako su ovi izbori pokazali da nema stabilnog biračkog tijela i da će HDZ i SDP morati imati posve drugačiji pristup. Za Most je komentirao da je promijenio stanje na političkoj sceni, no smatra da time ne može dobiti ni pozitivnu ni negativnu ocjenu. 
http://www.24sata.hr/politika/maras-ima-informacije-novi-premijer-je-zoran-milanovic-451165
vili40
vili40

Male
Posts : 10706
2015-08-02


Back to top Go down

Briljantni Maras na Otvorenom Empty Re: Briljantni Maras na Otvorenom

Post by vili40 10/12/2015, 08:22

Da Hrvatska pokrije samo kamate BDP bi morao biti najmanje 4,3%-Maras:žljppšćghgavau
U posljednje dvije godine otišlo van toliko i toliko ljudi-Maras:makakvi,to su neke vaše brojke žljmplksšlk
Da se pokrije sva ta državna i javna potrošnja trebalo bi se zaposliti na desetke tisuća ljudi u privatnom sektoru-Maras-prvi glas žljmplkzršndg
Potrebne su hitne reforme i promjene-Maras žljkndmopmd
vili40
vili40

Male
Posts : 10706
2015-08-02


Back to top Go down

Briljantni Maras na Otvorenom Empty Re: Briljantni Maras na Otvorenom

Post by Tony Soprano 10/12/2015, 08:26

he he
čestitam glasčima sdp na ovome debilu
Tony Soprano
Tony Soprano

Male
Posts : 1370
2015-08-15


Back to top Go down

Briljantni Maras na Otvorenom Empty Re: Briljantni Maras na Otvorenom

Post by n_razbojnik 10/12/2015, 08:37

Tony Soprano wrote:he he
čestitam glasčima sdp na ovome debilu
vilček naš, sada se posipa pepelom :)
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Briljantni Maras na Otvorenom Empty Re: Briljantni Maras na Otvorenom

Post by vili40 10/12/2015, 09:06

nevjestin_razbojnik wrote:
Tony Soprano wrote:he he
čestitam glasčima sdp na ovome debilu
vilček naš, sada se posipa pepelom :)
ja?Ja ne jer nisam dao svoj glas toj debilani ni prije ni sada.Nego čovjek ne zna što bi na to,dal bi se smijao ili plakao,da Hrvatska raste...hahaha...nekima ego,glupost i kukavičluk a ostalima sijede vlasi.
vili40
vili40

Male
Posts : 10706
2015-08-02


Back to top Go down

Briljantni Maras na Otvorenom Empty Re: Briljantni Maras na Otvorenom

Post by michaellcmacha 10/12/2015, 09:19

eto neću sad opet ja valjda biti kriv kad ti ljudi spočitaju da si kao i još, pitaj boga koliko tulipana, raznim marasima dao mogućnost da vladaju i uništavaju sve čeg se dotaknu... ti pa baš ti, samo te već dugo sramota zbog tog pa se sad blesiraš....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Briljantni Maras na Otvorenom Empty Re: Briljantni Maras na Otvorenom

Post by vuksadinare 10/12/2015, 09:28

Covjek koji je prepisivao u skoli..i koji ce ostat upamcen da je krsticevic goli quratz prema njemu jer se nije pozvao na priziv savjesti ko maras
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

Briljantni Maras na Otvorenom Empty Re: Briljantni Maras na Otvorenom

Post by n_razbojnik 10/12/2015, 09:37

vili40 wrote:
nevjestin_razbojnik wrote:
Tony Soprano wrote:he he
čestitam glasčima sdp na ovome debilu
vilček naš, sada se posipa pepelom :)
ja?Ja ne jer nisam dao svoj glas toj debilani ni prije ni sada.Nego čovjek ne zna što bi na to,dal bi se smijao ili plakao,da Hrvatska raste...hahaha...nekima ego,glupost i kukavičluk a ostalima sijede vlasi.
kako, ne pao si na ispitu Plana21 :) svima se dogodi jbga
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Briljantni Maras na Otvorenom Empty Re: Briljantni Maras na Otvorenom

Post by vili40 10/12/2015, 09:56

michaellcmacha wrote:eto neću sad opet ja valjda biti kriv kad ti ljudi spočitaju da si kao i još, pitaj boga koliko tulipana, raznim marasima dao mogućnost da vladaju i uništavaju sve čeg se dotaknu... ti pa baš ti, samo te već dugo sramota zbog tog pa se sad blesiraš....
i što bih ja sad?Treba ti pismeni dokaz da nisam za ove glasao?Uostalom,možda ga i ima po forumu ali zašto bih se uopće opravdavao.
vili40
vili40

Male
Posts : 10706
2015-08-02


Back to top Go down

Briljantni Maras na Otvorenom Empty Re: Briljantni Maras na Otvorenom

Post by Tony Soprano 10/12/2015, 10:02

vili40 wrote:
michaellcmacha wrote:eto neću sad opet ja valjda biti kriv kad ti ljudi spočitaju da si kao i još, pitaj boga koliko tulipana, raznim marasima dao mogućnost da vladaju i uništavaju sve čeg se dotaknu... ti pa baš ti, samo te već dugo sramota zbog tog pa se sad blesiraš....
i što bih ja sad?Treba ti pismeni dokaz da nisam za ove glasao?Uostalom,možda ga i ima po forumu ali zašto bih se uopće opravdavao.
čaćić je tvoj favorit :no1
Tony Soprano
Tony Soprano

Male
Posts : 1370
2015-08-15


Back to top Go down

Briljantni Maras na Otvorenom Empty Re: Briljantni Maras na Otvorenom

Post by michaellcmacha 10/12/2015, 10:04

na forumu ima jedino dokaz da si drukao da ta ekupa, po kojoj sad pljuješ, dođe na vlast... naravno da se sad praviš mutav ali upravo smo se ti i ja porječkali oko plana 21 za kojeg si drukao a ja sam ti tada lijepo objasnio da ga ti proleteri uopće nemaju namjeru provesti... naravno to, kad je postalo već nakon samo par dana vladanja jasno vama teletabisima nije bila nikakva prevara nego pragmatično odstupanje, a počeli ste kmečati tek kad vas je horda institucionalnih kriminalaca krenula uzimati i to od prve na veliko... na sitno su preskočili kad su vidjeli o kakvim se idiotima radi....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Briljantni Maras na Otvorenom Empty Re: Briljantni Maras na Otvorenom

Post by michaellcmacha 10/12/2015, 10:07

pa i to se dalo iščitat iz njegovih upisa.. da je bio hns-ovac... kojeg su na neku jeftinu foru izigrali, vjerojatno po pitanju dodjele nekog lokala u gradskom vlasništvu da otvori fast food.... jer mu je birtija slabo poslovala kad su ga čačićevi odjebali....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Briljantni Maras na Otvorenom Empty Re: Briljantni Maras na Otvorenom

Post by vili40 10/12/2015, 10:13

hahahahhahahahahaaaaa...ja bum poludel
vili40
vili40

Male
Posts : 10706
2015-08-02


Back to top Go down

Briljantni Maras na Otvorenom Empty Re: Briljantni Maras na Otvorenom

Post by michaellcmacha 10/12/2015, 10:15

pa to je za očekivat... s obzirom da te počelo primat ko i onog kozmopolitu s pritajenim ujačkim porivima...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Briljantni Maras na Otvorenom Empty Re: Briljantni Maras na Otvorenom

Post by Guest 10/12/2015, 10:41

Rugala se sova sjenici da ima veliku glavu! Tak i ovi HDZ navalili na Vilčeka kao budala na novine. A u HDZ sve docenti. lol! Kad im vidiš tutleka na čelu stranke, sve ti je jasno. IQ sobne temperature.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Briljantni Maras na Otvorenom Empty Re: Briljantni Maras na Otvorenom

Post by michaellcmacha 10/12/2015, 10:45

ti bar nisi glup-a.. ti znaš da nisi za mudraca.. sjediš domov i usrdno čekaš svoju porciju....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Briljantni Maras na Otvorenom Empty Re: Briljantni Maras na Otvorenom

Post by Guest 10/12/2015, 10:49

Nisi mi kazal kaj znači mrca?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Briljantni Maras na Otvorenom Empty Re: Briljantni Maras na Otvorenom

Post by michaellcmacha 10/12/2015, 10:55

pitaj crvenkastog on zna...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Briljantni Maras na Otvorenom Empty Re: Briljantni Maras na Otvorenom

Post by Guest 10/12/2015, 10:59

michaellcmacha wrote:pitaj crvenkastog on zna...
A ti ne znaš, no voliš koristit strane riječi :clown e budale
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Briljantni Maras na Otvorenom Empty Re: Briljantni Maras na Otvorenom

Post by vili40 10/12/2015, 11:46

Eva wrote:Rugala se sova sjenici da ima veliku glavu! Tak i ovi HDZ navalili na Vilčeka kao budala na novine. A u HDZ sve docenti. lol! Kad im vidiš tutleka na čelu stranke, sve ti je jasno. IQ sobne temperature.
sad im je Vilček kriv i Most i ovo i ono zato što se "vječiti pobjednik" pokakao.Ne bi malo pogledali sebe pa se zapitali jel možda i sa nama nešto nije u redu.A da,to se ne usude.
vili40
vili40

Male
Posts : 10706
2015-08-02


Back to top Go down

Briljantni Maras na Otvorenom Empty Re: Briljantni Maras na Otvorenom

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum