ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

YouTube

Page 26 of 50 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 38 ... 50  Next

Go down

YouTube - Page 26 Empty Re: YouTube

Post by Guest 11/4/2021, 09:48

ebenica wrote:
violator wrote:
ebenica wrote:
violator wrote:

Ne znam zasto se cesto vjestice prikazuju negativkama, ali kad bismo samo pogledali kako se vile ponasaju prema, recimo, keltskoj pa i slavenskoj mitologiji, dobro bismo razmislili s kime smo se, zapravo, susretali... To nije ni slatko, ni maleno, ni krilato... :D Otimacice, zaludjenice, osvetnice pa i krvnice.. Brrr.


pa to se zna :D mali slatki i krilati su samo anđeli, mali bucmasti dječačići u pelenama :P
gerald od rivie bi se složio s ostatkom, sve su to krvožedna bića, i uvijek su ženskog roda od baba roge do ženke komarca :P (kako se kaže ženka komarca? :nezna:)

Komarica?
---

Da si zena, kako bi odgovorio na takve objede?

:)

----

Npr.

"I've come to realize that the Witch is arguably the only female archetype that has power on its own terms. She is not defined by anyone else. Wife, sister, mother, virgin, whore - these archetypes draw meaning based on relationships with others. The Witch, however, is a woman who stands entirely on her own. She is more often than not an outsider, and her gift is transformation. She is a change agent, and her work is sparked by speech: an incantation, a naming, a blessing, a curse."
pa ne bih odgovarao, eventualno bih zahvalio da me netko tako opiše. što da se odgovori na strahopoštovanje, svjesno ili nesvejesno :)
spomenuo sam geralda od rivie a on se zaljubio u vješticu, šta ne? ostatak svijeta bi ih zapalio a on nosi plamen u srcu, tanka je granica između mržnje i ljubavi, hoćemo li mrziti osobine (samim time i osobe) kojima zavidimo ili poput geralda vidjeti u tome nešto posebno i lijepo.

:) Nekako nadahnuto pises. Lijepo.

Spominjes Witchera. Jesi li ljubitelj igre, knjiga iliserije... Imam audio knjige pa, ako zelis, mogu ti ih ovdje postaviti.

Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 26 Empty Re: YouTube

Post by Guest 11/4/2021, 12:22

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 26 Empty Re: YouTube

Post by Guest 11/4/2021, 20:56

violator wrote:

Spominjes Witchera. Jesi li ljubitelj igre, knjiga iliserije... Imam audio knjige pa, ako zelis, mogu ti ih ovdje postaviti.
čitao sam samo jednu (mislim da ih ima više), ali davno je to bilo kad sam bio malo više kulturan.
ali nisam fan witchera kao witchera, ja sam samo souls fan ali to je isto dio fantasy worlda kao i witcher. možda zato kai nisam čitao više knjiga mi je serija bila ok, nisam imao primjedbi kao netko tko je pročitao cijeli serijal. Carnival row mi je isto bila odlična iz tog fantasy svijeta, pogfledaj ako voliš takve serije.

možeš ako ti nije problem, možda mi se svidi :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 26 Empty Re: YouTube

Post by Guest 11/4/2021, 20:58

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 26 Empty Re: YouTube

Post by Guest 11/4/2021, 23:17

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 26 Empty Re: YouTube

Post by Guest 11/4/2021, 23:22

Ra wrote:

Najdraža scena iz Pride&Prejudice...<3
Mogu je gledati 1000 puta, nikad mi neće dosaditi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 26 Empty Re: YouTube

Post by Guest 11/4/2021, 23:24

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 26 Empty Re: YouTube

Post by T. 12/4/2021, 20:00


_________________
YouTube - Page 26 Unname11
T.
T.

Posts : 17143
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

YouTube - Page 26 Empty Re: YouTube

Post by Guest 16/4/2021, 19:51

Venus wrote:

Najdraža scena iz Pride&Prejudice...<3
Mogu je gledati 1000 puta, nikad mi neće dosaditi.
kak' mo'š imat najdražu scenu iz najglupljeg filma ikad? :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 26 Empty Re: YouTube

Post by Guest 16/4/2021, 19:52

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 26 Empty Re: YouTube

Post by Guest 17/4/2021, 07:24

ebenica wrote:
Venus wrote:

Najdraža scena iz Pride&Prejudice...<3
Mogu je gledati 1000 puta, nikad mi neće dosaditi.
kak' mo'š imat najdražu scenu iz najglupljeg filma ikad? :P

Zaš ne?  :D
Zabavno mi je gledati taj njegov dramatični dolazak njoj, onako dječački raščupan, vulnerabilan..nada se.. 
U umjetničkom smislu glumci su dali sve od sebe da taj dio baš dobro i profinjeno izgleda.

Srcu mi je draga Jane Austen. Ono malo doživljaja što je imala s osobom koju je voljela, s kojom nije mogla biti zbog raznih obzira, je vrlo kreativno pretočila u solidna djela. I umrla u ranim 40-ima.

Npr. film Becoming Jane prikazuje potpuno pogrešan koncept ljubavi, patetično "odustajanje" i nepotrebno žrtvovanje.
Općenito u životu, osoba ne može bit zadovoljna ako pobjegne, nego ako se suoči.



"What value would there be in life if we are not together"..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 26 Empty Re: YouTube

Post by Guest 17/4/2021, 15:43

Venus wrote:
Zabavno mi je gledati taj njegov dramatični dolazak njoj, onako dječački raščupan, vulnerabilan..nada se.. 
U umjetničkom smislu glumci su dali sve od sebe da taj dio baš dobro i profinjeno izgleda.

[/i]
žene vole psiće, da. a u isto vrijeme bi da ih se vuče za kosu i gura glava u jastuk.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 26 Empty Re: YouTube

Post by Guest 17/4/2021, 15:46

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 26 Empty Re: YouTube

Post by Guest 17/4/2021, 16:21

ebenica wrote:
Venus wrote:
Zabavno mi je gledati taj njegov dramatični dolazak njoj, onako dječački raščupan, vulnerabilan..nada se.. 
U umjetničkom smislu glumci su dali sve od sebe da taj dio baš dobro i profinjeno izgleda.

[/i]
žene vole psiće, da. a u isto vrijeme bi da ih se vuče za kosu i gura glava u jastuk.

Generaliziraš. Ajmo onda raščijat. 
To što si napisao vole nezrele žene čiji su se očevi tako ponašali prema njihovim materama, pa za bolje valjda i ne znaju. Takva će pijanici koja je vuče za kosu i sutra smjerno šutke poslužiti ručak praveći se da je jučer nije emocionalno i fizički zatukao, tj. htio ubit život u njoj. Ako ostane u tome, već je umrla i čeka pokop fizičkog tijela. Ako izađe i emocionalno sazri, ima šanse, možda (možda, ako zna kako, ako ne onda je ko satelit izgubljen u velikom svemiru).

Romantika i filmska limunada je na neki lijepi pozitivni način radost i ljubav prema životu, a ne znak mahanja repićem. 
Tako da se ovdje ne bih složila s tobom. No ti si to ionako napisao namjerno jer ti je slaganje sugovornika s tobom jako dosadno..  bom
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 26 Empty Re: YouTube

Post by Guest 17/4/2021, 16:23

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 26 Empty Re: YouTube

Post by Guest 17/4/2021, 20:44

Venus wrote:
ebenica wrote:
Venus wrote:
Zabavno mi je gledati taj njegov dramatični dolazak njoj, onako dječački raščupan, vulnerabilan..nada se.. 
U umjetničkom smislu glumci su dali sve od sebe da taj dio baš dobro i profinjeno izgleda.

[/i]
žene vole psiće, da. a u isto vrijeme bi da ih se vuče za kosu i gura glava u jastuk.

Generaliziraš. Ajmo onda raščijat. 
To što si napisao vole nezrele žene čiji su se očevi tako ponašali prema njihovim materama, pa za bolje valjda i ne znaju. Takva će pijanici koja je vuče za kosu i sutra smjerno šutke poslužiti ručak praveći se da je jučer nije emocionalno i fizički zatukao, tj. htio ubit život u njoj. Ako ostane u tome, već je umrla i čeka pokop fizičkog tijela. Ako izađe i emocionalno sazri, ima šanse, možda (možda, ako zna kako, ako ne onda je ko satelit izgubljen u velikom svemiru).

odnosilo se na malo grublji seks a ne na fizičko zlostavljanje :D u skladu s tezom da muškarci vole svetice a u krevetu kurve pa smo na neki način slični, ja bih to nazvao izjednačavanjem spolova :P


Venus wrote:
Tako da se ovdje ne bih složila s tobom. No ti si to ionako napisao namjerno jer ti je slaganje sugovornika s tobom jako dosadno..  bom
to je...istina. :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 26 Empty Re: YouTube

Post by Guest 17/4/2021, 20:45

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 26 Empty Re: YouTube

Post by Guest 17/4/2021, 20:53

ponekad se tuširam vrućom vodom i tad mi se puši qrac. jel se i vama nešto tako puši....od vruće vode.

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 26 Empty Re: YouTube

Post by Guest 18/4/2021, 08:22

ebenica wrote:
Venus wrote:
ebenica wrote:
Venus wrote:
Zabavno mi je gledati taj njegov dramatični dolazak njoj, onako dječački raščupan, vulnerabilan..nada se.. 
U umjetničkom smislu glumci su dali sve od sebe da taj dio baš dobro i profinjeno izgleda.

[/i]
žene vole psiće, da. a u isto vrijeme bi da ih se vuče za kosu i gura glava u jastuk.

Generaliziraš. Ajmo onda raščijat. 
To što si napisao vole nezrele žene čiji su se očevi tako ponašali prema njihovim materama, pa za bolje valjda i ne znaju. Takva će pijanici koja je vuče za kosu i sutra smjerno šutke poslužiti ručak praveći se da je jučer nije emocionalno i fizički zatukao, tj. htio ubit život u njoj. Ako ostane u tome, već je umrla i čeka pokop fizičkog tijela. Ako izađe i emocionalno sazri, ima šanse, možda (možda, ako zna kako, ako ne onda je ko satelit izgubljen u velikom svemiru).

odnosilo se na malo grublji seks a ne na fizičko zlostavljanje :D u skladu s tezom da muškarci vole svetice a u krevetu kurve pa smo na neki način slični, ja bih to nazvao izjednačavanjem spolova :P


Venus wrote:
Tako da se ovdje ne bih složila s tobom. No ti si to ionako napisao namjerno jer ti je slaganje sugovornika s tobom jako dosadno..  bom
to je...istina. :D

hhahahah...a što je malo grublji sex nego ponižavanje "kurve" i pokazivanje nadmoći velikog yebacha i pokazivanje neljubavi...kad voliš nekog do panja, to ne radiš da si u ne znam kakvoj ekstazi i gubitku kontrole (&neš me ovdje uvjerit u suprotno!). 

Nešto poput izjednačenosti spolova ne postoji. Ako misliš da postoji, mikrofon je tvoj..izvoli! :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 26 Empty Re: YouTube

Post by Guest 18/4/2021, 10:40

Venus wrote:

hhahahah...a što je malo grublji sex nego ponižavanje "kurve" i pokazivanje nadmoći velikog yebacha i pokazivanje neljubavi...kad voliš nekog do panja, to ne radiš da si u ne znam kakvoj ekstazi i gubitku kontrole (&neš me ovdje uvjerit u suprotno!). 

ne sudi svijet na svoju sliku. ja se ne usudim pričat sa ženami jer me to plaši ali ono što sam čuo prisluškivajući se kosi s tvojim pojmom iskazivanja ljubavi, navodno se neke stvari ne broje kad je riječ o seksu.

Venus wrote:Nešto poput izjednačenosti spolova ne postoji. Ako misliš da postoji, mikrofon je tvoj..izvoli! :P
pa naravno da postoji, ja te gledam kao jednaku ako ne i bolju od sebe, što me briga kakav je ostatak svijeta. samim time izjednačenost postoji, da li je svuda prisutna i spada pod normalno to je već druga priča.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 26 Empty Re: YouTube

Post by Ra 21/4/2021, 19:10

Venus wrote:
ebenica wrote:
Venus wrote:

Najdraža scena iz Pride&Prejudice...<3
Mogu je gledati 1000 puta, nikad mi neće dosaditi.
kak' mo'š imat najdražu scenu iz najglupljeg filma ikad? :P

Zaš ne?  :D
Zabavno mi je gledati taj njegov dramatični dolazak njoj, onako dječački raščupan, vulnerabilan..nada se.. 
U umjetničkom smislu glumci su dali sve od sebe da taj dio baš dobro i profinjeno izgleda.

Srcu mi je draga Jane Austen. Ono malo doživljaja što je imala s osobom koju je voljela, s kojom nije mogla biti zbog raznih obzira, je vrlo kreativno pretočila u solidna djela. I umrla u ranim 40-ima.

Npr. film Becoming Jane prikazuje potpuno pogrešan koncept ljubavi, patetično "odustajanje" i nepotrebno žrtvovanje.
Općenito u životu, osoba ne može bit zadovoljna ako pobjegne, nego ako se suoči.



"What value would there be in life if we are not together"..
Vjerojatno jesu, ali mi ona nekako nije za ovu ulogu. Ne znam što točno, ali kod nje mi nešto smeta
Ja volim slušati Laru Fabian, a scena  iz klipića je bila... onako usput...:)



Njen glas mogu slušati čak i kad ne razumijem tekst pjesme. :)
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

YouTube - Page 26 Empty Re: YouTube

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 26 of 50 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 38 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum