ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

YouTube

Page 25 of 50 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 37 ... 50  Next

Go down

YouTube - Page 25 Empty Re: YouTube

Post by Guest 6/4/2021, 15:28

violator wrote:

Ne znam zasto se cesto vjestice prikazuju negativkama, ali kad bismo samo pogledali kako se vile ponasaju prema, recimo, keltskoj pa i slavenskoj mitologiji, dobro bismo razmislili s kime smo se, zapravo, susretali... To nije ni slatko, ni maleno, ni krilato... :D Otimacice, zaludjenice, osvetnice pa i krvnice.. Brrr.


pa to se zna :D mali slatki i krilati su samo anđeli, mali bucmasti dječačići u pelenama :P
gerald od rivie bi se složio s ostatkom, sve su to krvožedna bića, i uvijek su ženskog roda od baba roge do ženke komarca :P (kako se kaže ženka komarca? :nezna:)


Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 25 Empty Re: YouTube

Post by Guest 6/4/2021, 15:31

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 25 Empty Re: YouTube

Post by Guest 6/4/2021, 15:35

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 25 Empty Re: YouTube

Post by Ra 6/4/2021, 18:42

Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

YouTube - Page 25 Empty Re: YouTube

Post by Guest 7/4/2021, 09:57

ebenica wrote:
violator wrote:

Ne znam zasto se cesto vjestice prikazuju negativkama, ali kad bismo samo pogledali kako se vile ponasaju prema, recimo, keltskoj pa i slavenskoj mitologiji, dobro bismo razmislili s kime smo se, zapravo, susretali... To nije ni slatko, ni maleno, ni krilato... :D Otimacice, zaludjenice, osvetnice pa i krvnice.. Brrr.


pa to se zna :D mali slatki i krilati su samo anđeli, mali bucmasti dječačići u pelenama :P
gerald od rivie bi se složio s ostatkom, sve su to krvožedna bića, i uvijek su ženskog roda od baba roge do ženke komarca :P (kako se kaže ženka komarca? :nezna:)

Komarica?
---

Da si zena, kako bi odgovorio na takve objede?

:)

----

Npr.

"I've come to realize that the Witch is arguably the only female archetype that has power on its own terms. She is not defined by anyone else. Wife, sister, mother, virgin, whore - these archetypes draw meaning based on relationships with others. The Witch, however, is a woman who stands entirely on her own. She is more often than not an outsider, and her gift is transformation. She is a change agent, and her work is sparked by speech: an incantation, a naming, a blessing, a curse."
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 25 Empty Re: YouTube

Post by Guest 7/4/2021, 10:03

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 25 Empty Re: YouTube

Post by Guest 7/4/2021, 20:00

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 25 Empty Re: YouTube

Post by EstebanEnrique 8/4/2021, 20:49


_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

YouTube - Page 25 Empty Re: YouTube

Post by Ra 8/4/2021, 21:01

Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

YouTube - Page 25 Empty Re: YouTube

Post by Guest 8/4/2021, 22:09

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 25 Empty Re: YouTube

Post by Ra 8/4/2021, 22:13

Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

YouTube - Page 25 Empty Re: YouTube

Post by Guest 8/4/2021, 22:33

Ra wrote:

E baš sam nekidan bila na ovom klipu, pogle komentar žene koja ima najviše lajkova, pri vrhu.
Čudo kako muzika može utjecati na ljude <3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 25 Empty Re: YouTube

Post by Ra 8/4/2021, 22:58

Venus wrote:

E baš sam nekidan bila na ovom klipu, pogle komentar žene koja ima najviše lajkova, pri vrhu.
Čudo kako muzika može utjecati na ljude <3
Nikad ne čitam komentare ispod klipova. 
Trebala bih...ovaj komentar je najbolji dokaz tome :)


Kako nekad treba puno toga da nas gurne na dno i tako malo da nas povuče gore.
I kako nekad nekom pomognemo sitnicom, pjesmom, osmjehom, lijepom gestom... nesvjesno. 
Nekad je malo tako puno, a puno premalo. 

Evo nešto za laku noć za što ne treba komentar 



Odoh... ;)
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

YouTube - Page 25 Empty Re: YouTube

Post by Guest 9/4/2021, 06:49

Ra wrote:
Venus wrote:

E baš sam nekidan bila na ovom klipu, pogle komentar žene koja ima najviše lajkova, pri vrhu.
Čudo kako muzika može utjecati na ljude <3
Nikad ne čitam komentare ispod klipova. 
Trebala bih...ovaj komentar je najbolji dokaz tome :)


Kako nekad treba puno toga da nas gurne na dno i tako malo da nas povuče gore.
I kako nekad nekom pomognemo sitnicom, pjesmom, osmjehom, lijepom gestom... nesvjesno. 
Nekad je malo tako puno, a puno premalo. 

Evo nešto za laku noć za što ne treba komentar 



Odoh... ;)


Da, ponekad kad je teško, neke "male", "banalne" stvari budu jedina slamka za koju se držimo..


Spring Waltz je divan <3


Meni ovo djeluje na srčanu..& slušajući zahvaljujem na svemu i svima.

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 25 Empty Re: YouTube

Post by Guest 9/4/2021, 19:19

violator wrote:
ebenica wrote:
violator wrote:

Ne znam zasto se cesto vjestice prikazuju negativkama, ali kad bismo samo pogledali kako se vile ponasaju prema, recimo, keltskoj pa i slavenskoj mitologiji, dobro bismo razmislili s kime smo se, zapravo, susretali... To nije ni slatko, ni maleno, ni krilato... :D Otimacice, zaludjenice, osvetnice pa i krvnice.. Brrr.


pa to se zna :D mali slatki i krilati su samo anđeli, mali bucmasti dječačići u pelenama :P
gerald od rivie bi se složio s ostatkom, sve su to krvožedna bića, i uvijek su ženskog roda od baba roge do ženke komarca :P (kako se kaže ženka komarca? :nezna:)

Komarica?
---

Da si zena, kako bi odgovorio na takve objede?

:)

----

Npr.

"I've come to realize that the Witch is arguably the only female archetype that has power on its own terms. She is not defined by anyone else. Wife, sister, mother, virgin, whore - these archetypes draw meaning based on relationships with others. The Witch, however, is a woman who stands entirely on her own. She is more often than not an outsider, and her gift is transformation. She is a change agent, and her work is sparked by speech: an incantation, a naming, a blessing, a curse."
pa ne bih odgovarao, eventualno bih zahvalio da me netko tako opiše. što da se odgovori na strahopoštovanje, svjesno ili nesvejesno :)
spomenuo sam geralda od rivie a on se zaljubio u vješticu, šta ne? ostatak svijeta bi ih zapalio a on nosi plamen u srcu, tanka je granica između mržnje i ljubavi, hoćemo li mrziti osobine (samim time i osobe) kojima zavidimo ili poput geralda vidjeti u tome nešto posebno i lijepo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 25 Empty Re: YouTube

Post by Guest 9/4/2021, 19:20

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 25 Empty Re: YouTube

Post by Guest 9/4/2021, 19:21

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 25 Empty Re: YouTube

Post by EstebanEnrique 9/4/2021, 21:05

drage su mi sve tri ...i Tarja, i Anette, i Floo :)



_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

YouTube - Page 25 Empty Re: YouTube

Post by Ra 10/4/2021, 23:12

Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

YouTube - Page 25 Empty Re: YouTube

Post by Ra 11/4/2021, 00:32

Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

YouTube - Page 25 Empty Re: YouTube

Post by Guest 11/4/2021, 09:48

ebenica wrote:
violator wrote:
ebenica wrote:
violator wrote:

Ne znam zasto se cesto vjestice prikazuju negativkama, ali kad bismo samo pogledali kako se vile ponasaju prema, recimo, keltskoj pa i slavenskoj mitologiji, dobro bismo razmislili s kime smo se, zapravo, susretali... To nije ni slatko, ni maleno, ni krilato... :D Otimacice, zaludjenice, osvetnice pa i krvnice.. Brrr.


pa to se zna :D mali slatki i krilati su samo anđeli, mali bucmasti dječačići u pelenama :P
gerald od rivie bi se složio s ostatkom, sve su to krvožedna bića, i uvijek su ženskog roda od baba roge do ženke komarca :P (kako se kaže ženka komarca? :nezna:)

Komarica?
---

Da si zena, kako bi odgovorio na takve objede?

:)

----

Npr.

"I've come to realize that the Witch is arguably the only female archetype that has power on its own terms. She is not defined by anyone else. Wife, sister, mother, virgin, whore - these archetypes draw meaning based on relationships with others. The Witch, however, is a woman who stands entirely on her own. She is more often than not an outsider, and her gift is transformation. She is a change agent, and her work is sparked by speech: an incantation, a naming, a blessing, a curse."
pa ne bih odgovarao, eventualno bih zahvalio da me netko tako opiše. što da se odgovori na strahopoštovanje, svjesno ili nesvejesno :)
spomenuo sam geralda od rivie a on se zaljubio u vješticu, šta ne? ostatak svijeta bi ih zapalio a on nosi plamen u srcu, tanka je granica između mržnje i ljubavi, hoćemo li mrziti osobine (samim time i osobe) kojima zavidimo ili poput geralda vidjeti u tome nešto posebno i lijepo.

:) Nekako nadahnuto pises. Lijepo.

Spominjes Witchera. Jesi li ljubitelj igre, knjiga iliserije... Imam audio knjige pa, ako zelis, mogu ti ih ovdje postaviti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 25 Empty Re: YouTube

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 25 of 50 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 37 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum