ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

YouTube

Page 1 of 21 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next

Go down

YouTube Empty YouTube

Post by Guest 23/10/2021, 21:41

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube Empty Re: YouTube

Post by Guest 23/10/2021, 21:50

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube Empty Re: YouTube

Post by Guest 23/10/2021, 21:55

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube Empty Re: YouTube

Post by Guest 23/10/2021, 22:02

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube Empty Re: YouTube

Post by Guest 24/10/2021, 09:11

violator wrote:
Venus wrote:


Ovo jako dobro izgleda, a bome i tvoja profilna <3

Nakon višemjesečnih žestokih unutarnjih previranja, mogu reći da sam popucala svoje šavove i ograničenja, donijela neke odluke i sada sam dobro. 



Hvala. :) Ako pozelis i sama nesto slicno isprobati, javi se jer gif-ovi se s tumbrl-a ne "love". Morala sam mozgati poput Balthazara. :)

Drago mi je da su tvoji unutarnji sukobi razrijeseni. Moji divljaju. Gledam vatru koja guta svijet koji smo poznavali. Zrvanj tehnokrata lijepih lica i trulih dusa sve nas vise pritisce, a ljudi jos uvijek razmisljaju kroz dihotomije svijeta na zalasku.   ;)


Rado bih isprobala, predloži profilnu ako ti se bude dalo..O:)

Što se tiče mojih unutarnjih "ratova" naprosto sam ih prekinula jer mene predugo ostajanje u mojim previranjima čini emocionalno "svakakvom", a to mi baš i nije nešto korisno niti praktično u svakodnevnom životu. A glede svijeta koji smo poznavali i da se nepovratno mijenja - mijena je jedina konstanta. Nešto što je neodrživo mora doći do svog pika, da bi se potom raspalo i oslobodilo "prostor" za nešto novo, i bolje. Tako je na razini jedinke, ali i svega ostalog. Unstoppable je i meni draga pjesma, i primjećujem da je vole oni koji imaju unutarnju determiniranost da ostanu "ratnici svjetlosti", unatoč okolnostima koje često nisu nimalo ugodne, ni lake, ponekad poput mračnog labirinta iz kojeg odlučiš iskočiti jer skužiš da možeš. 

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube Empty Re: YouTube

Post by Guest 24/10/2021, 20:22

Venus wrote:
violator wrote:
Venus wrote:


Ovo jako dobro izgleda, a bome i tvoja profilna <3

Nakon višemjesečnih žestokih unutarnjih previranja, mogu reći da sam popucala svoje šavove i ograničenja, donijela neke odluke i sada sam dobro. 



Hvala. :) Ako pozelis i sama nesto slicno isprobati, javi se jer gif-ovi se s tumbrl-a ne "love". Morala sam mozgati poput Balthazara. :)

Drago mi je da su tvoji unutarnji sukobi razrijeseni. Moji divljaju. Gledam vatru koja guta svijet koji smo poznavali. Zrvanj tehnokrata lijepih lica i trulih dusa sve nas vise pritisce, a ljudi jos uvijek razmisljaju kroz dihotomije svijeta na zalasku.   ;)


Rado bih isprobala, predloži profilnu ako ti se bude dalo..O:)

Što se tiče mojih unutarnjih "ratova" naprosto sam ih prekinula jer mene predugo ostajanje u mojim previranjima čini emocionalno "svakakvom", a to mi baš i nije nešto korisno niti praktično u svakodnevnom životu. A glede svijeta koji smo poznavali i da se nepovratno mijenja - mijena je jedina konstanta. Nešto što je neodrživo mora doći do svog pika, da bi se potom raspalo i oslobodilo "prostor" za nešto novo, i bolje. Tako je na razini jedinke, ali i svega ostalog. Unstoppable je i meni draga pjesma, i primjećujem da je vole oni koji imaju unutarnju determiniranost da ostanu "ratnici svjetlosti", unatoč okolnostima koje često nisu nimalo ugodne, ni lake, ponekad poput mračnog labirinta iz kojeg odlučiš iskočiti jer skužiš da možeš. 



Aaa, ti jako dobro znas kakvom te vidim. :) Nego, mislila sam, ako si pozelis postaviti neki gif kojeg si pronadjes, a bude problema s njegovim pretvaranjem u profilnu, samo reci..

_____


Tvoj me je opis podsjetio na H. D. Thoreau-a:

Amid a world of noisy, shallow actors it is noble to stand aside and say, 'I will simply be'.

:)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube Empty Re: YouTube

Post by Guest 24/10/2021, 20:29



Sometimes I think I would eat you if I could. There is a witch in a story who ate a girl she loved, and always afterwards when she spoke, flowers fell out of her open mouth. I would swallow you up, and you would be lobelia on my tongue for the rest of my life. This is what they say: it is not uncommon for us to want to eat what we love.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube Empty Re: YouTube

Post by Guest 27/10/2021, 19:41

THE SISTERS OF MERCY - BLACK PLANET

Opening track from debut album 'FIRST AND LAST AND ALWAYS', BLACK PLANET also appeared on a US promo 12" and received its own promo video.

Featuring an appearance of the Monkeemobile, Wayne Hussey and Craig Adams are seen asleep in the car for most of the video. There's no sign of Gary Marx at all, since he had left the band shortly before the shooting of the video.

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube Empty Re: YouTube

Post by Guest 27/10/2021, 20:00

SQUEEZE - IS THAT LOVE

This week in 1982 saw the release of the SQUEEZE compilation SINGLES – 45'S AND UNDER, (October 1982).

Consisting of all the group’s singles from 1978 to 1982 in chronological order, the album included the new 45 ‘Annie Get Your Gun’ released ahead of the LP. A notable omission was Squeeze’s second single, ‘Bang Bang’.

The album also included the US single release of ‘Goodbye Girl’, which had slightly different lyrics from both the album and UK single versions. The US version of the album substituted ‘If I Didn't Love You’ for ‘Labelled with Love’".

The compilation served as a great ‘best-of’ and showcased the perfect marriage of Chris Difford’s compelling and colourful observations of everyday tensions laid bare across the clever pop scaffoldings of Glenn Tilbrook.

This celebrated coupling resulted in the three-minute short story crystallizations of chunky, melodic, trebly, nasal, pop gems like 'Cool For Cats', 'Up the Junction', 'Take Me I'm Yours', 'Slap And Tickle' and 'Pulling Mussels (From the Shell)'.

All prime examples of how Chris Difford was able to work his words into a world-view via tales of the English working classes, from stories about loneliness, adultery, broken marriages and fake male bravado.

The video here is IS THAT LOVE, living in and walking out as part of a familiar routine.

“This was written around the time I got married,” said Chris Difford.

“I remember being in the bathroom and seeing Cindy's wedding ring next to the soap, which inspired me to write the lyric. I don't think it was particularly about our marriage, but it started off a sequence of ideas in my head."

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube Empty Re: YouTube

Post by Guest 27/10/2021, 21:26

Vi, pikam na mobu pa mi je teze quotat. Svidja mi se citat. 
Primjecujem da sam postala malo vise cinicna, mozda mi fali sna, pa cu se pokupit ranije na odmor.

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube Empty Re: YouTube

Post by Guest 28/10/2021, 12:29

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube Empty Re: YouTube

Post by Guest 28/10/2021, 12:34

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube Empty Re: YouTube

Post by dax 28/10/2021, 21:19

avatar
dax

Other / Decline to state
Posts : 183
2016-05-19


Back to top Go down

YouTube Empty Re: YouTube

Post by Guest 29/10/2021, 03:18

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube Empty Re: YouTube

Post by Guest 29/10/2021, 03:29

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube Empty Re: YouTube

Post by Guest 29/10/2021, 03:47

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube Empty Re: YouTube

Post by mativka 29/10/2021, 22:32


_________________
On & On
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

YouTube Empty Re: YouTube

Post by darth_vader 30/10/2021, 01:43

darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

YouTube Empty Re: YouTube

Post by darth_vader 30/10/2021, 01:56

violator wrote:
jasambrend wrote:

Postoji li neka prica iza ovih nijemih lica/maski? Pojavljuju se u svim Breeovim spotovima koje si dosad postavio...

Mislim da brije na svojevrstan plašt anonimnosti u komunikaciji s publikom... Da mu kreativnost tako bolje dolazi do izražaja jer mu daje svojevrsan odmak od stvarnosti i utonuće u vlastiti alter ego...ovo je više neka moja formulacija, nisam se baš pretjerano zamarao time iako intigrira i djeluje pomalo čak i mistično to sve. Primaran mi je fokus kvaliteta glazbe, a njega kao i Princess Chelsea baš jako cijenim... Ona je recimo svoj izračaj opisala kao pomalo creepy dream pop i mislim da je savršeno time definirala svoj opus... Slično bi se moglo reći i za Jonathana. Oboje uz nevjerojatnu melodičnost vlastitih pjesama opet znaju napraviti ironičan odmak od sladunjavosti...taman sve po mjeri.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

YouTube Empty Re: YouTube

Post by darth_vader 30/10/2021, 12:25

darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

YouTube Empty Re: YouTube

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 21 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum