ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Euro Playoff

Page 4 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Euro Playoff - Page 4 Empty Re: Euro Playoff

Post by Guest 12/11/2020, 23:46

kic wrote:
a bokte Srbi moji :/

A sto ce drugo krajisnik reci :roll

Guest
Guest


Back to top Go down

Euro Playoff - Page 4 Empty Re: Euro Playoff

Post by Guest 12/11/2020, 23:49

Gledam bracaline komentare, zena mu makedonka, navija za fyrom makedoniju u nogometu, apatican prema srbijanskoj reprezentaciji

Pa roditelji ce te se odreci,
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Euro Playoff - Page 4 Empty Re: Euro Playoff

Post by RayMabus 12/11/2020, 23:50

Da je Srbija pokazala neku igru još bi se nešto i moglo reči a ovako ništa. Nemaš ništa tu za komentirat. Šuplje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175975
2014-04-11


Back to top Go down

Euro Playoff - Page 4 Empty Re: Euro Playoff

Post by Guest 12/11/2020, 23:55

koji je rezultat
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Euro Playoff - Page 4 Empty Re: Euro Playoff

Post by End 12/11/2020, 23:56

Euro Playoff - Page 4 Arena8
šeki jesi kod kuće daj izađi
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

Euro Playoff - Page 4 Empty Re: Euro Playoff

Post by Tominjo 12/11/2020, 23:56

U regularnom dijelu Srbi nisu igrali ništa, zalaganje nula, ko da im se ne ide na prvenstvo. U produžecima su bili bolji, ali kad se sve sabere, jadno je to.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Euro Playoff - Page 4 Empty Re: Euro Playoff

Post by Tominjo 12/11/2020, 23:59

https://www.kurir.rs/sport/fudbal/3566643/orlovi-osteceni-u-kljucnom-trenutku-mitrovicev-penal-trebao-da-bude-ponovljen-video



Kurir...hahaha...

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Euro Playoff - Page 4 Empty Re: Euro Playoff

Post by RayMabus 13/11/2020, 00:15

Euro Playoff - Page 4 02bee731-63b1-4356-915e-55cb3b33e5f2
RayMabus
RayMabus

Posts : 175975
2014-04-11


Back to top Go down

Euro Playoff - Page 4 Empty Re: Euro Playoff

Post by Guest 13/11/2020, 06:37

Kad Srbija igra odlučujuću za Euro?
:8)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Euro Playoff - Page 4 Empty Re: Euro Playoff

Post by Guest 13/11/2020, 07:12

Umjesto da bude balkanski festival mrznje , biti će otoćki

Win-win za grupnu zanimljivost i potencijalne nerede
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Euro Playoff - Page 4 Empty Re: Euro Playoff

Post by Guest 13/11/2020, 08:07

Roland Deschain wrote:U regularnom dijelu Srbi nisu igrali ništa, zalaganje nula, ko da im se ne ide na prvenstvo. U produžecima su bili bolji, ali kad se sve sabere, jadno je to.

Očajna taktika bila. Kad je prešao na 4-4-2, proigrali smo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Euro Playoff - Page 4 Empty Re: Euro Playoff

Post by Tominjo 13/11/2020, 09:08

Praktički igramo u grupi dvije utakmice u gostima na EP. Mi i Česi. Mislim da je to presedan u povijesti EP.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Euro Playoff - Page 4 Empty Re: Euro Playoff

Post by kic 13/11/2020, 09:10


https://www.index.hr/sport/clanak/hrvatska-je-pobijedila-u-najjacoj-skupini-kvalifikacija-za-euro-u-povijesti/2229974.aspx

svi osim Azerbajdžana prošli na Euro kek
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Euro Playoff - Page 4 Empty Re: Euro Playoff

Post by Tominjo 13/11/2020, 09:23

Euro Playoff - Page 4 Img-2040

Ipak i Srbi na Euro

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Euro Playoff - Page 4 Empty Re: Euro Playoff

Post by Guest 13/11/2020, 09:26

Beef Supreme wrote:Gledam bracaline komentare, zena mu makedonka, navija za fyrom makedoniju u nogometu, apatican prema srbijanskoj reprezentaciji

Pa roditelji ce te se odreci,

Postoji debeli razlog zašto sam apatičan prema srpskoj reprezentaciji-negovanje najkriminalnije lige, interesni savez podešen po željama jednog kluba, polupismeni predsednik saveza i mi od njih očekujemo plasman na veliko takmičenje, a kamo li kompetitivno igranje na nekom od njih... lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Euro Playoff - Page 4 Empty Re: Euro Playoff

Post by Guest 13/11/2020, 10:20

Brat Brale wrote:

Postoji debeli razlog zašto sam apatičan prema srpskoj reprezentaciji-negovanje najkriminalnije lige, interesni savez podešen po željama jednog kluba, polupismeni predsednik saveza i mi od njih očekujemo plasman na veliko takmičenje, a kamo li kompetitivno igranje na nekom od njih... lol!
Zanimljiva su ova tri razloga koja si neveo kao razlog zašto si apatičan prema reprezentaciji.

Uglavnom, sjeti se se ovih riječi kad se sljedeći put budeš rugao navijačima s juga Hrvatske (pa i ne samo juga) jer su tu totalno isti razlozi, jedino bi mogli raspravljati o tome koja je liga kriminalnija...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Euro Playoff - Page 4 Empty Re: Euro Playoff

Post by Guest 13/11/2020, 11:10

Andreas Goldberger wrote:
Brat Brale wrote:

Postoji debeli razlog zašto sam apatičan prema srpskoj reprezentaciji-negovanje najkriminalnije lige, interesni savez podešen po željama jednog kluba, polupismeni predsednik saveza i mi od njih očekujemo plasman na veliko takmičenje, a kamo li kompetitivno igranje na nekom od njih... lol!
Zanimljiva su ova tri razloga koja si neveo kao razlog zašto si apatičan prema reprezentaciji.

Uglavnom, sjeti se se ovih riječi kad se sljedeći put budeš rugao navijačima s juga Hrvatske (pa i ne samo juga) jer su tu totalno isti razlozi, jedino bi mogli raspravljati o tome koja je liga kriminalnija...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Euro Playoff - Page 4 Empty Re: Euro Playoff

Post by Guest 13/11/2020, 11:10

Roland Deschain wrote:Euro Playoff - Page 4 Img-2040

Ipak i Srbi na Euro
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Euro Playoff - Page 4 Empty Re: Euro Playoff

Post by Zeko 13/11/2020, 11:40

Javila se dva dalmatinska forumska idiota i pokazala ono što smo svi znali ... Oni i srbi su isti kurac ...

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Euro Playoff - Page 4 Empty Re: Euro Playoff

Post by Zeko 13/11/2020, 11:41

Roland Deschain wrote:Praktički igramo u grupi dvije utakmice u gostima na EP. Mi i Česi. Mislim da je to presedan u povijesti EP.
A englezi igraju sve 3 u Londonu ...

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Euro Playoff - Page 4 Empty Re: Euro Playoff

Post by Guest 13/11/2020, 11:53

Andreas Goldberger wrote:
Brat Brale wrote:

Postoji debeli razlog zašto sam apatičan prema srpskoj reprezentaciji-negovanje najkriminalnije lige, interesni savez podešen po željama jednog kluba, polupismeni predsednik saveza i mi od njih očekujemo plasman na veliko takmičenje, a kamo li kompetitivno igranje na nekom od njih... lol!
Zanimljiva su ova tri razloga koja si neveo kao razlog zašto si apatičan prema reprezentaciji.

Uglavnom, sjeti se se ovih riječi kad se sljedeći put budeš rugao navijačima s juga Hrvatske (pa i ne samo juga) jer su tu totalno isti razlozi, jedino bi mogli raspravljati o tome koja je liga kriminalnija...


Uz bitnu razliku da hrvatska liga i klubski fudbal uživaju neuporedivo veću reputaciju i ugled od srpske lige, reprezentcija je aktuelni svetaki vicešampion i redovni učesnik velikih takmičenja. Navijači sa juga hrvatske više liče onima koji su sada zajahali fss jer su preduzimali slične akcije. Npr. crtanje svastike na terenu je slično divljanju delija i genovi i pokušaju ubistva golmana reprezentacije nakon prekida te utakmice. Pravljenje svastike telima je slično prekidu iste ekipe utakmice srbija-albanija u beogradu. Oba ispada su koštala reprezentaciju Srbije odlazaka na evropska prvenstva. Ti kompleksaši su napokon i preuzeli savez i uništili ono malo što valja, jer je za vreme toleta karadžića Srbija bila evropski i svetski prvak u juniorskim kategorijama, a sada ne mogu da se plasiraju ni na ta prvenstva. Sledstveno tome, eventualna promena vlasti u HNS-u koja bi odgovarala interesima kluba koji ispada od amatera sa malte, vrlo verovatno bi rezultovala potpunim urušavanjem hrvatskog fudbala kako klupskog, tako i reprezentativnog...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Euro Playoff - Page 4 Empty Re: Euro Playoff

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum