ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Euro Playoff

Page 6 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Euro Playoff - Page 6 Empty Re: Euro Playoff

Post by FRANK 13/11/2020, 14:07

Zeko wrote:Javila se dva dalmatinska forumska idiota i pokazala ono što smo svi znali ... Oni i srbi su isti kurac ...
U 20 dana su umrla dva dinamovca i dva dalmatinca.
Malo kulture pokazi.

Ipak su dalmosi najbolji sportasi zagrebackih klubova
Ramljak
Zambata
Jerkovic
Rora
Modric

Cavar
Balic

Petrovic

Bukic

Da nije dalmosa zagrebacki klubovi bi bili kurac

FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Euro Playoff - Page 6 Empty Re: Euro Playoff

Post by Tominjo 13/11/2020, 14:11

RayMabus wrote:Hajduk živi vječno.

Tko je potira toga Mamića nazad u Hercegovinu nego Torcida i odma nakon njega i kad su se makli njegovi reprezentacija proigrala.
Ajde ne pričaj gluposti. Torcida ga je potjerala? Ovo konkurira za Top 3 najgluplja posta ove godine.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Euro Playoff - Page 6 Empty Re: Euro Playoff

Post by RayMabus 13/11/2020, 14:13

Roland Deschain wrote:
RayMabus wrote:Hajduk živi vječno.

Tko je potira toga Mamića nazad u Hercegovinu nego Torcida i odma nakon njega i kad su se makli njegovi reprezentacija proigrala.
Ajde ne pričaj gluposti. Torcida ga je potjerala? Ovo konkurira za Top 3 najgluplja posta ove godine.
Jok ti si ga potira.


https://www.google.com/amp/s/net.hr/danas/crna-kronika/vrhovni-sud-potvrdio-bivsi-sef-sudacke-komisije-hnl-a-zbog-namjestanja-utakmica-mora-u-zatvor-na-cetiri-godine/amp/
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Euro Playoff - Page 6 Empty Re: Euro Playoff

Post by Tominjo 13/11/2020, 14:16

RayMabus wrote:
Roland Deschain wrote:
RayMabus wrote:Hajduk živi vječno.

Tko je potira toga Mamića nazad u Hercegovinu nego Torcida i odma nakon njega i kad su se makli njegovi reprezentacija proigrala.
Ajde ne pričaj gluposti. Torcida ga je potjerala? Ovo konkurira za Top 3 najgluplja posta ove godine.
Jok ti si ga potira.


https://www.google.com/amp/s/net.hr/danas/crna-kronika/vrhovni-sud-potvrdio-bivsi-sef-sudacke-komisije-hnl-a-zbog-namjestanja-utakmica-mora-u-zatvor-na-cetiri-godine/amp/
Jesi glup ili se praviš glup? Napisao si da je Torcida potjerala Mamića u Hercegovinu? A i sa Širićem Torcida nema veze. Ostali mu dužni pare za suđenje pa ga onda cinkarili.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Euro Playoff - Page 6 Empty Re: Euro Playoff

Post by RayMabus 13/11/2020, 14:30

Roland Deschain wrote:
RayMabus wrote:
Roland Deschain wrote:
RayMabus wrote:Hajduk živi vječno.

Tko je potira toga Mamića nazad u Hercegovinu nego Torcida i odma nakon njega i kad su se makli njegovi reprezentacija proigrala.
Ajde ne pričaj gluposti. Torcida ga je potjerala? Ovo konkurira za Top 3 najgluplja posta ove godine.
Jok ti si ga potira.


https://www.google.com/amp/s/net.hr/danas/crna-kronika/vrhovni-sud-potvrdio-bivsi-sef-sudacke-komisije-hnl-a-zbog-namjestanja-utakmica-mora-u-zatvor-na-cetiri-godine/amp/
Jesi glup ili se praviš glup? Napisao si da je Torcida potjerala Mamića u Hercegovinu? A i sa Širićem Torcida nema veze. Ostali mu dužni pare za suđenje pa ga onda cinkarili.
Šef Hajduka Hrvoje Maleš. 

Živi do mene , išli ka dica skupa u razred , jedan put san ga punta šakon u glavu usri nastave jer mi diga živce , odma je umuka.


Lipo san ti reka ko ga je maka. Piše ti crno na bilo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Euro Playoff - Page 6 Empty Re: Euro Playoff

Post by RayMabus 13/11/2020, 14:46

Ne da mi se komentirat korupciju i bezvlašće u srpskom nogometu jer mi nemamo s njima ništa pa mi puca kurac al zato sad komentirat Crvenu Zvezdu u košarci dakle isti klub ko i nogomet jel samo je sport košarka.

Nebojša Čović , sin mu se zove Filip a ćaća od žene mu je posta predsjednik Aba lige. Dakle ovo je priča s imenima jel , nije apastraktna. 

Onda odkad je doša Vučic na vlast odjednom Partizan nikako prvak Srbije a godinama zaredom bija , nego Crvena Zvezda. 

Tako i u Aba ligi. Zvezda prva non stop. Jednom Budućnost iz Crne Gore bila pa ih napali ovi iz Zvezde i odma došlo pismo od lika iz Katalonije koji drži Euroligu kako od sada pa nadalje neće ić onaj koji je prvi u regionalnoj ligi nego koga on oće ide u Euroligu. Sve ok Euroliga je njegova privatna elitna liga.

E to ti je u prevodu taj Katalonac i Čović to je mafija , jedan drugome puše kurac. Znači to je ono očito , da je mrak crni i da gledaš s druge strane vasione to će učit.

I sad Split doša igrat ove godine nakon osan godina. E vidiš sad je to već i moj problema znaš.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Euro Playoff - Page 6 Empty Re: Euro Playoff

Post by Guest 13/11/2020, 14:55

End wrote:ajde da je i štracala nekog osim mene našamarao
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Euro Playoff - Page 6 Empty Re: Euro Playoff

Post by Guest 13/11/2020, 14:59

RayMabus wrote:Taj Mamić kad je preuzeja reprezentaciju preko svojih najlošije smo igrali a reprezentacija mu je služila za prodaju igrača pa je doša j sukob s Torcidom i onda se iskopalo svašta i uvatija crtu i pobiga doma.

Odma nakon toga miče se izbornik kojeg je on postavija i reprezentacija proradila.

Tako da sine iz susjedne države koja se već 20 godina nije kvalificirala na Euro pišeš gluposti.

Vi imate Mamića miljon i zato van ništa ne funkcionira jer vam sport i državne lige te reprezentacija služi samo kako bi razno razni Mamići okrićali pare i bogatili se.

I još jednu stvar da kažen : Hajduk živi vječno.

Gledaj ovu budaletinu... :facepalm
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Euro Playoff - Page 6 Empty Re: Euro Playoff

Post by RayMabus 13/11/2020, 15:05

Euro Playoff - Page 6 Images?q=tbn%3AANd9GcRXJL_6RPRL68HRGoyjcSggKRig3impOrWFvg&usqp=CAU


https://www.klix.ba/sport/nogomet/razocarani-Suljo-najavljuje-velika-ulaganja-u-sport-nakon-ispadanja-srbije-od-skotske/201113092


Basketball lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! B-)
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Euro Playoff - Page 6 Empty Re: Euro Playoff

Post by RayMabus 13/11/2020, 15:22

pita uciteljica pericu :
cime se bavi tvoj tata.
moj tata je peder.
igra go u baru pred pederima,
ako mu dobro plate pruzi im
sex u nekom jeftinom hostelu.
uciteljica vrisnu: dolazi ovamo !
da li je to istina ?
nije, moj tata igra fudbal za reprezentaciju, ali me sramota
da priznam
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Euro Playoff - Page 6 Empty Re: Euro Playoff

Post by Tominjo 13/11/2020, 19:12

Brat Brale wrote:
RayMabus wrote:Taj Mamić kad je preuzeja reprezentaciju preko svojih najlošije smo igrali a reprezentacija mu je služila za prodaju igrača pa je doša j sukob s Torcidom i onda se iskopalo svašta i uvatija crtu i pobiga doma.

Odma nakon toga miče se izbornik kojeg je on postavija i reprezentacija proradila.

Tako da sine iz susjedne države koja se već 20 godina nije kvalificirala na Euro pišeš gluposti.

Vi imate Mamića miljon i zato van ništa ne funkcionira jer vam sport i državne lige te reprezentacija služi samo kako bi razno razni Mamići okrićali pare i bogatili se.

I još jednu stvar da kažen : Hajduk živi vječno.

Gledaj ovu budaletinu... :facepalm

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Euro Playoff - Page 6 Empty Re: Euro Playoff

Post by Guest 13/11/2020, 22:15

Kako ze-ge birtijaš okreće mlin i laže da je Hajduk ostao dužan pare Širiću kad je očito da je Širić navlačio Maleša ne bi li izvukao lovu.

Jedina je činjenica i istina u toj priči da je dopredsjednik HNS-a, suradnik i prijatelj Zdravka Mamića (Širić) u USKOK-oj akciji uhićen s mitom, a da je predsjednik Hajduka Maleš odbio dati novac, obratio se institucijama i razotkrio kriminalca koji je pravomoćno osuđen, ali još nije u zatvoru jer se to sve događa u banana državi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Euro Playoff - Page 6 Empty Re: Euro Playoff

Post by Guest 13/11/2020, 22:27

Brat Brale wrote:
Andreas Goldberger wrote:
Za reprezentaciju stoji, ali po čemu klupski nogomet u hrvatskoj uživa neusporedivo veću reputaciju od srpskog?  :roll


Jel me ti zajebavaš? Pogledaj koeficijent jednog i drugog prvenstva, takođe pogledaj činjenicu da HNL ima 2 predstavnika u kvalifikacijama za LŠ, dok je Srbija oduvek imala jednog. Pogledaj takođe obeštećenja za koja igrači iz HNL-a idu preko (čak i kada izuzmeš dinamo iz toga), novac za koji igrači igraju u Hrvatskoj i novac za koji igraju u Srbiji. Uzimajući u obzir sve te činjenice, moja tvrdnja itekako ima osnova. 
Pošto si udrija crtu na moje pitanje kakav je koeficijent prve lige u Srbiji u usporedbi s Hrvatskom, evo ja ću staviti:

https://www.uefa.com/memberassociations/uefarankings/country/#/yr/2021

Sezona 20/21:
Srbija na 16-oj poziciji
Hrvatska na 20 poziciji.

Par sezona prije Hrvatska je bila nešto bolja, ali ne pretjerano, a očito da smo sad u padu i prestigli ste nas. No i gledajući prijašnje godine pričati o nekakvoj neusporedivo većoj reputaciji je smiješno. A  za ovaj pad i nazadovanje svakako ima krivice i odgovornosti u HNS-u koji vodi brigu, točnije ne vodi i HNL-u. Pogledaj samo koliko su klubovi imali od sponzora i posebno TV prava zadnjih nekoliko pa i više godina, pa probaj usporediti s sličnim ligama. Iznosi su sramotni...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Euro Playoff - Page 6 Empty Re: Euro Playoff

Post by Guest 13/11/2020, 23:22

Torcida prema cmarguzu je otjerala mamica davnih dana
Torcuda danas i dalje hns smatra mamicevim
Torcida 2060. pred grobom saurona i dalje tvrdi da je hns njegov
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Euro Playoff - Page 6 Empty Re: Euro Playoff

Post by Guest 14/11/2020, 00:21

Andreas Goldberger wrote:
Brat Brale wrote:
Andreas Goldberger wrote:
Za reprezentaciju stoji, ali po čemu klupski nogomet u hrvatskoj uživa neusporedivo veću reputaciju od srpskog?  :roll


Jel me ti zajebavaš? Pogledaj koeficijent jednog i drugog prvenstva, takođe pogledaj činjenicu da HNL ima 2 predstavnika u kvalifikacijama za LŠ, dok je Srbija oduvek imala jednog. Pogledaj takođe obeštećenja za koja igrači iz HNL-a idu preko (čak i kada izuzmeš dinamo iz toga), novac za koji igrači igraju u Hrvatskoj i novac za koji igraju u Srbiji. Uzimajući u obzir sve te činjenice, moja tvrdnja itekako ima osnova. 
Pošto si udrija crtu na moje pitanje kakav je koeficijent prve lige u Srbiji u usporedbi s Hrvatskom, evo ja ću staviti:

https://www.uefa.com/memberassociations/uefarankings/country/#/yr/2021

Sezona 20/21:
Srbija na 16-oj poziciji
Hrvatska na 20 poziciji.

Par sezona prije Hrvatska je bila nešto bolja, ali ne pretjerano, a očito da smo sad u padu i prestigli ste nas. No i gledajući prijašnje godine pričati o nekakvoj neusporedivo većoj reputaciji je smiješno. A  za ovaj pad i nazadovanje svakako ima krivice i odgovornosti u HNS-u koji vodi brigu, točnije ne vodi i HNL-u. Pogledaj samo koliko su klubovi imali od sponzora i posebno TV prava zadnjih nekoliko pa i više godina, pa probaj usporediti s sličnim ligama. Iznosi su sramotni...


Samo na osnovu prošle sezone gde jedna pobeda cigana vredi više od proleća dinama u evropi, a partizan je ostvario 2 pobede, 2 nerešena i 2 poraza od Uniteda. Hrvatska liga je svakako jača od srpske, ako se izuzmu partizan i cigani, svi ostali srpski klubovi bi se borili za opstanak u HNL.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Euro Playoff - Page 6 Empty Re: Euro Playoff

Post by Guest 14/11/2020, 00:30

Brat Brale wrote:
Andreas Goldberger wrote:
Brat Brale wrote:
Andreas Goldberger wrote:
Za reprezentaciju stoji, ali po čemu klupski nogomet u hrvatskoj uživa neusporedivo veću reputaciju od srpskog?  :roll


Jel me ti zajebavaš? Pogledaj koeficijent jednog i drugog prvenstva, takođe pogledaj činjenicu da HNL ima 2 predstavnika u kvalifikacijama za LŠ, dok je Srbija oduvek imala jednog. Pogledaj takođe obeštećenja za koja igrači iz HNL-a idu preko (čak i kada izuzmeš dinamo iz toga), novac za koji igrači igraju u Hrvatskoj i novac za koji igraju u Srbiji. Uzimajući u obzir sve te činjenice, moja tvrdnja itekako ima osnova. 
Pošto si udrija crtu na moje pitanje kakav je koeficijent prve lige u Srbiji u usporedbi s Hrvatskom, evo ja ću staviti:

https://www.uefa.com/memberassociations/uefarankings/country/#/yr/2021

Sezona 20/21:
Srbija na 16-oj poziciji
Hrvatska na 20 poziciji.

Par sezona prije Hrvatska je bila nešto bolja, ali ne pretjerano, a očito da smo sad u padu i prestigli ste nas. No i gledajući prijašnje godine pričati o nekakvoj neusporedivo većoj reputaciji je smiješno. A  za ovaj pad i nazadovanje svakako ima krivice i odgovornosti u HNS-u koji vodi brigu, točnije ne vodi i HNL-u. Pogledaj samo koliko su klubovi imali od sponzora i posebno TV prava zadnjih nekoliko pa i više godina, pa probaj usporediti s sličnim ligama. Iznosi su sramotni...


Samo na osnovu prošle sezone
gde jedna pobeda cigana vredi više od proleća dinama u evropi, a partizan je ostvario 2 pobede, 2 nerešena i 2 poraza od Uniteda. Hrvatska liga je svakako jača od srpske, ako se izuzmu partizan i cigani, svi ostali srpski klubovi bi se borili za opstanak u HNL.
Nastavljaš s glupostima.

Koeficijent se ne definira i ne računa samo na osnovu prošle sezone.
O tome bili se ostali borili za opstanak u HNL-u o tome je teško pričati. Koeficijent lige je najbolji pokazatelj, a da idemo malo kopati po plaćama siguran sam da u najmanju ruku nije velika razlika. 
Eto,kako se kreću plaće u Zvezdi (koja izvjesno ima veći budžet) i Partizanu zadnjih godina?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Euro Playoff - Page 6 Empty Re: Euro Playoff

Post by Guest 14/11/2020, 00:38

Beef Supreme wrote:Torcida prema cmarguzu je otjerala mamica davnih dana
Torcuda danas i dalje hns smatra mamicevim
Torcida 2060. pred grobom saurona i dalje tvrdi da je hns njegov
HNS nije Mamićev nego HDZ-ov. A Mamić je isto HDZ-ov i bio im je dobar dok su imali koristi od njega (kriminalac će lako s kriminalcem). Redovit donator HDZ-a i njihovih predsjedničkih kandidata. Imao je i on ponešto zauzvrat, ima i još uvik makar ne više direktno.

Na prošlim predsjedničkim izborima najveći donator tadašnjoj predsjednici s max. mogućom donacijom od 200 tisuća kuna- Karlovačka tiskara. Za ne faliti generalni sponzor GNK Dinamo. Pa ti zbroji dva i dva...  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Euro Playoff - Page 6 Empty Re: Euro Playoff

Post by Guest 14/11/2020, 08:02

fridrih_niche wrote:Meni je Alka bombon...
<3

Ovaj niche sve kao fin
A samo se na kurabe lozi
Alka radodajka
No brains all boobs Simona
Ona sa zracnim jastucima sto ju je oplodio njegov arch nemesis Rosso ...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Euro Playoff - Page 6 Empty Re: Euro Playoff

Post by Guest 14/11/2020, 08:32

Beef Supreme wrote:
fridrih_niche wrote:Meni je Alka bombon...
<3

Ovaj niche sve kao fin
A samo se na kurabe lozi
Alka radodajka
No brains all boobs Simona
Ona sa zracnim jastucima sto ju je oplodio njegov arch nemesis Rosso ...
Nives C. u <3

Al ideali su mi Monica i Audrey...
Vidiš da san fin...
:8)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Euro Playoff - Page 6 Empty Re: Euro Playoff

Post by Guest 14/11/2020, 10:05

Aha  neprijatelj nikada ne spava, ako ga ne vidimo ,stvoriti cemo ga

Dakle krivo sam usmjerio destrukciju/konstrukciju

A nista ,Rilov postaje premijer 2028. kao predstavnik SNH ,prve religiozne stranke koja pobjeđuje na parlamentarnim izborima ,jebes demokrscane

No ni to nije bilo dovoljno jer ni hdz nije dosao sam vec ga je postavila Crkva, nemesis je zapravo BogOtac

2102. el gordo je uskrsnuo i postaje novi spasitelj ,boga salje u tartaros na odsluzivanje dozivotne , a el gordo postaje omnipotentno bice no kao takav ima prirodnog neprijatelja koji "zivi vječno" , ironicno neprijatelj je isti onaj koji ga je stvorio

U tom logicnom paradoksu ,teza i antiteza su iste te hajduk i naš hajduk uzrokuju apokalipsu ,kraj svega i pocetak novog ciklusa

Pojavljuju se prvo amebe, zapravo srbi , barem tako vuk kaze , no onda se namece pitanje zasto srbi koji postoje 2 eona nisu evoluirali dalje i vise, no to je jedno drugo filozofsko pitanje,odnosno pitanje (trans)rodne ideologije i nije tema ovog pdfa

Iako sad se pitam ...jesu li srbi zapravo apsolutni hermafroditi ?

Toliko pitanja , a tako malo vremena za zivota
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Euro Playoff - Page 6 Empty Re: Euro Playoff

Post by Guest 14/11/2020, 10:05

Dobra kava, budite dobri i pozdravljeni
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Euro Playoff - Page 6 Empty Re: Euro Playoff

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum