ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kvale za euro

Page 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Kvale za euro  Empty Kvale za euro

Post by Lt.Topper Harley Mon 27 Mar - 10:08

Rezime bitnijih događaja

Francuska sa kapetanom mbappeom nasamarala smijesnu nizozemsku 

Propala italija izgubila u napulju od odvratnih engleza 

CrV u skupini "srece" trpa poluamatere i lijeci fragilni ego

Livaja upitan za nastavak karijere nakon  poljudske tragedije
Lt.Topper Harley
Lt.Topper Harley

Posts : 767
2022-10-28


Back to top Go down

Kvale za euro  Empty Re: Kvale za euro

Post by sitting_bull Mon 27 Mar - 13:47

dalić poslije qatara isto kao i nakon rusije: rasprodaja ugleda protiv barem dvije klase slabijeg walesa.

opet igramo bez desnog krila i bez prave špice sa dvije lažne devetke - u šest godina dalić nije uspio naći zamjenu za mandžukića.

kramarić potvrđuje kako mijenja samo dlaku, ali ne i ćud: sebičan bio, sebičan ostao. zato i igra u klubu koji se bori da ne ispadne iz lige.

livaja fizički potpuno out.

juranović jako dobar, ali zakazao kod gola - ostavio igrača koji je zabio.

najbolji perišić, solidni gvardiol i šutalo, sosa suzdržan, brozović baš i nije u nekoj formi.

zamjena kovačića najgori dalićev potez koji je ubio ritam i dao šansu da se na ho-ruk nešto napravi i pred našim golom - na žalost uspješno.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Kvale za euro  Empty Re: Kvale za euro

Post by Lt.Topper Harley Mon 27 Mar - 14:49

Ne moze tatticar probaviti odbjeglog Kramarića haha

A ni spomenuti da je livakovic opet zaspao uz juranovića
Lt.Topper Harley
Lt.Topper Harley

Posts : 767
2022-10-28


Back to top Go down

Kvale za euro  Empty Re: Kvale za euro

Post by FRANK Mon 27 Mar - 16:26

Zato crv7 puni super mocne lichere i luxere

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Kvale za euro  Empty Re: Kvale za euro

Post by FRANK Mon 27 Mar - 16:28

Lt.Topper Harley wrote:Ne moze tatticar probaviti odbjeglog Kramarića haha

A ni spomenuti da je livakovic opet zaspao uz juranovića
A jos mu i do jucer amigosi  glasali protiv Gospodara

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Kvale za euro  Empty Re: Kvale za euro

Post by FRANK Mon 27 Mar - 16:29

Jel igra Modric.   Di je Endara.
Ende ako nepusis mamicev kurac objasni nam Bankomatovu igru.
Puno je lakse uz Kroosa

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Kvale za euro  Empty Re: Kvale za euro

Post by FRANK Mon 27 Mar - 16:30

Nichea triba ubit

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Kvale za euro  Empty Re: Kvale za euro

Post by End Mon 27 Mar - 16:52

smijurija, al to je efekt poljuda, očajna publika i očajan nogomet
osjeća se da dolje reprezentacija nije dobrodošla i da je sekta po tom pitanju odradila odličan posao sa svojom krilaticom "dabogda sve izgubili"
bankomat naravno najgori, samo je onaj sektaški levat u napadu bio gori i njegova ozljeda velika je dobit za utakmicu protiv turske
ko to ne vidi nek se ubije
prvi niche
End
End

Posts : 21156
2015-08-25


Back to top Go down

Kvale za euro  Empty Re: Kvale za euro

Post by End Mon 27 Mar - 16:56

FRANK wrote:Zato crv7 puni super mocne lichere i luxere
najjači je
odjednom je i arapska liga 5., 6. ili 7. najjača liga na svijetu
ako tako kaže pederska nakaza mora da je istina
End
End

Posts : 21156
2015-08-25


Back to top Go down

Kvale za euro  Empty Re: Kvale za euro

Post by Zeko Mon 27 Mar - 18:51

FRANK wrote:Jel igra Modric.   Di je Endara.
Ende ako nepusis mamicev kurac objasni nam Bankomatovu igru.
Puno je lakse uz Kroosa
Igra Luka, igra, ali bila je dovoljna 1 minuta da ne igra i da primimo gol ... Kaj bude tek kad 90 minuta ne bude igrao? Budemo primili 90 golova? Al' evo, ja već 5 godina razmišljam kak bude to završilo kad Dalića bar malo sreča napusti i izgleda da budemo to ubrzo saznali, možda već u utorak ... Jer, akop na turci našamaraju, što nije nemoguće, Euro 2024. postaje jako daleko ... Veli Dalić da za prolaz treba 17-18 bodova od 24 moguća, što znači da smijemo izgubiti max. 6-7 bodova ... Možebitnim porazom u Turskoj mi smo na 5 izgubljenih bodova, što opet znači da do kraja kvalifikacija imamo pravo na 1 remi, a ostalo moramo dobiti i sa time bi bili na donjoj granici od 17 bodova ... Sa ekipom u kojoj mu centralnog napadača igra neki lik koji igra samo tol'ko da igra, a zamijeni ga rezervni igrač Benfice, ne izgleda mi realno da mi možemo dobiti 5 utakmica do kraja ... A kaj je Dalić htio dobiti kad je zamijenio našeg, do tada, najboljeg igrača Kovačića, to valjda samo on zna ...

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Kvale za euro  Empty Re: Kvale za euro

Post by Zeko Mon 27 Mar - 18:57

Lt.Topper Harley wrote:Ne moze tatticar probaviti odbjeglog Kramarića haha

A ni spomenuti da je livakovic opet zaspao uz juranovića
Koji si ti redikul, to nije za povjerovati ... Livaković zaspao kod prebačene lopte na drugu stativu? Odi gledaj šah, ovo nije za tebe ... Isključivi krivac za gol je Juranović koji je od svog čovjeka bio udaljen 5 metara, isto kao i kod onog zicera kojeg su imali isto sa lijeve strane, a to brani desni bek ako ti nije jasno ...

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Kvale za euro  Empty Re: Kvale za euro

Post by darth_vader Mon 27 Mar - 19:51

A trebali bi i prestati suditi suci iz tih nekih egzotičnih zemalja poput Portugala...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Kvale za euro  Empty Re: Kvale za euro

Post by Lt.Topper Harley Mon 27 Mar - 22:50

FRANK wrote:Nichea triba ubit
Livaja must die
Lt.Topper Harley
Lt.Topper Harley

Posts : 767
2022-10-28


Back to top Go down

Kvale za euro  Empty Re: Kvale za euro

Post by Lt.Topper Harley Mon 27 Mar - 22:53

Dobra je vijest da nema petkovica i livaje....losa da su tu ivanusec,livakovic ,vlasic i pasalic
Lt.Topper Harley
Lt.Topper Harley

Posts : 767
2022-10-28


Back to top Go down

Kvale za euro  Empty Re: Kvale za euro

Post by Guest Mon 27 Mar - 23:48

End wrote:smijurija, al to je efekt poljuda, očajna publika i očajan nogomet
osjeća se da dolje reprezentacija nije dobrodošla i da je sekta po tom pitanju odradila odličan posao sa svojom krilaticom "dabogda sve izgubili"
bankomat naravno najgori, samo je onaj sektaški levat u napadu bio gori i njegova ozljeda velika je dobit za utakmicu protiv turske
ko to ne vidi nek se ubije
prvi niche
Kad sam vidio da ulazi "barsunasti dodir" i da prilikom ulaska namjesta frizuru, bilo mi je kristalno jasno da cemo primiti gol...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvale za euro  Empty Re: Kvale za euro

Post by FRANK Tue 28 Mar - 1:05

Jako mi je drago kao i uvijek prisustvovati ovakvim kulturnim i ozbiljnim razmjenama misljenja na ovom forumu.
Zaista se covjek prosvijetli.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Kvale za euro  Empty Re: Kvale za euro

Post by FRANK Tue 28 Mar - 1:06

End wrote:
FRANK wrote:Zato crv7 puni super mocne lichere i luxere
najjači je
odjednom je i arapska liga 5., 6. ili 7. najjača liga na svijetu
ako tako kaže pederska nakaza mora da je istina
Cujem da Mama i Seka organiziraju party.
Jer golovi mocnim Luxerima su daleko vrijedniji od npr. Titule prvaka svijeta.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Kvale za euro  Empty Re: Kvale za euro

Post by FRANK Tue 28 Mar - 1:07

Uz torcidu jos je jedan slavni forumas navijao za Agentinu protiv Hrvatske

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Kvale za euro  Empty Re: Kvale za euro

Post by FRANK Tue 28 Mar - 1:07

Cim dodje OPERLE strijeljanje

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Kvale za euro  Empty Re: Kvale za euro

Post by FRANK Tue 28 Mar - 1:10

Zeko wrote:
Lt.Topper Harley wrote:Ne moze tatticar probaviti odbjeglog Kramarića haha

A ni spomenuti da je livakovic opet zaspao uz juranovića
Koji si ti redikul, to nije za povjerovati ... Livaković zaspao kod prebačene lopte na drugu stativu? Odi gledaj šah, ovo nije za tebe ... Isključivi krivac za gol je Juranović koji je od svog čovjeka bio udaljen 5 metara, isto kao i kod onog zicera kojeg su imali isto sa lijeve strane, a to brani desni bek ako ti nije jasno ...
Najkrivlji je Krama jer je sebican.
A to sto nam teska promaja brani je prica za sebe.
A ponadala se braca u medjugorju da ce ga uzeti Bayern.
A onaj Telac u Bayernu neda preda sebe slavnome Joao Cancelu.
Nezna bayern nista i bolje da nezna jer bi sa propalitetom na golu sada bili u rangu najsugavije svapske momcadi 
Eintrachta iz Frankfurta

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Kvale za euro  Empty Re: Kvale za euro

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum