ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Page 4 of 13 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Next

Go down

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin - Page 4 Empty Re: Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Post by Noor 31/7/2020, 22:45

michaellcmacha wrote:
Noor wrote:
michaellcmacha wrote:
dzango wrote:Koji će kurac Srbi tamo?
koji će kurac uopće u hrvatskoj.. to je preciznije pitanje....
prvo i osnovno pitanje, da

Razgovaraju na sajmu poljoprivrede Amerikanac i Srbin: "Znas da su nasi traktori John Deer najjaci na Svijetu" ? - pita Amer
" Znam, a da li ti znas da su nasi IMT najbrzi na Svijetu"? - pita Srbin "
Kako ne bih znao, gledao sam '95. uzivo prijenos utrke Knin-Beograd"!


pa eto, još jedna trka ne bi bila na odmet, pa nek tamo blebeću o pravima i neka svake godine na dan 5.8. žaluju do mile volje
ovo sad sa ovim borisom je finale političke gluposti u hrvata... i to će nas zasigurno na kraće pruge koštati ali vjerujem da će se to u narednom razdoblju morati pragmatično sagledati i u razgovoru mjerodavnih ispraviti... ovo jednostavno nije dobro koliko god Kenwood Kenon to pokušavao radi ostanka na vlasti opravdati...
meni se nekako čini da su im sada Milanović i Kenwood Kenon uvalili vruć krumpir...što bi mogao biti inicijalni korak za ovaj proces o kojem govoriš
jednostavno ih natjerati da pokažu nelojalnost državi u čijoj su vlasti i za početak to je više nego odlično...

Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin - Page 4 Empty Re: Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Post by michaellcmacha 31/7/2020, 22:51

Noor wrote:
michaellcmacha wrote:
Noor wrote:
michaellcmacha wrote:
dzango wrote:Koji će kurac Srbi tamo?
koji će kurac uopće u hrvatskoj.. to je preciznije pitanje....
prvo i osnovno pitanje, da

Razgovaraju na sajmu poljoprivrede Amerikanac i Srbin: "Znas da su nasi traktori John Deer najjaci na Svijetu" ? - pita Amer
" Znam, a da li ti znas da su nasi IMT najbrzi na Svijetu"? - pita Srbin "
Kako ne bih znao, gledao sam '95. uzivo prijenos utrke Knin-Beograd"!


pa eto, još jedna trka ne bi bila na odmet, pa nek tamo blebeću o pravima i neka svake godine na dan 5.8. žaluju do mile volje
ovo sad sa ovim borisom je finale političke gluposti u hrvata... i to će nas zasigurno na kraće pruge koštati ali vjerujem da će se to u narednom razdoblju morati pragmatično sagledati i u razgovoru mjerodavnih ispraviti... ovo jednostavno nije dobro koliko god Kenwood Kenon to pokušavao radi ostanka na vlasti opravdati...
meni se nekako čini da su im sada Milanović i Kenwood Kenon  uvalili vruć krumpir...što bi mogao biti inicijalni korak za ovaj proces o kojem govoriš
jednostavno ih natjerati da pokažu nelojalnost državi u čijoj su vlasti i za početak to je više nego odlično...
ne bih se u to kladio, mada ne krijem da bih volio da je to tako... ali bojim se da to nije bila nit vodilja aktualnog predsjednika Vlade... čekam malog Ivana da navrati pa da se malo spomenemo po tim pitanjima da vidim baš iz prve ruke što je na stvari...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin - Page 4 Empty Re: Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Post by Guest 31/7/2020, 22:53

epikur37 wrote:Drag mi je Dodo ali istina mi je draža :)


Njegova domena je BiH i tu imamo prostor suradnje, pa i savez.


Oko ovog se ne slažemo i sve 5.




Istina je da ekumeničari pišaju po grobovima pripadnika HVO-a.

Velim samo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin - Page 4 Empty Re: Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Post by epikur37 31/7/2020, 22:59

Sovak wrote:
epikur37 wrote:Drag mi je Dodo ali istina mi je draža :)


Njegova domena je BiH i tu imamo prostor suradnje, pa i savez.


Oko ovog se ne slažemo i sve 5.




Istina je da ekumeničari pišaju po grobovima pripadnika HVO-a.

Velim samo.


A mislim, nađeš nekog retardiradog četnika i to je to.

S druge strane imaš Grigorija koji je stavrno ok čovjek, pa i Dodika koji nam je često držao stranu i podvlači hrvatsko pitanje u biH više nego i sam Zagreb.

veliš samo, bezveze.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin - Page 4 Empty Re: Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Post by Hektorović 31/7/2020, 23:12

epikur37 wrote:
Sovak wrote:
epikur37 wrote:Drag mi je Dodo ali istina mi je draža :)


Njegova domena je BiH i tu imamo prostor suradnje, pa i savez.


Oko ovog se ne slažemo i sve 5.




Istina je da ekumeničari pišaju po grobovima pripadnika HVO-a.

Velim samo.


A mislim, nađeš nekog retardiradog četnika i to je to.

S druge strane imaš Grigorija koji je stavrno ok čovjek, pa i Dodika koji nam je često držao stranu i podvlači hrvatsko pitanje u biH više nego i sam Zagreb.

veliš samo, bezveze.

To je to
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin - Page 4 Empty Re: Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Post by michaellcmacha 31/7/2020, 23:13

pa velim i ja, vas popisati i sve ali sve vam oduzeti i s tim parama pomoći dodu i republiku srpsku s obzirom da promiču i bre se za hrvatske interese... a pošteno vas naklepati...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin - Page 4 Empty Re: Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Post by dzango 31/7/2020, 23:37

Noor wrote:
dzango wrote:
Noor wrote:
dzango wrote:Koji će kurac Srbi tamo?
isto ko i u vladi..koji će tamo?
Zbog izbornih zakona i prava manjina zagarantovanih  Ustavom i zakonima.
kakva yebena prava manjina? pa što to mi smijemo, a vi ne u ovoj zemlji? imate ne sva prava, nego i veća, jer je netko bio malo blesav i to dozvolio

inače, nemate što raditi u vladi države čije nacionalne blagdane ne priznajete
Jebiga, prava manjina su praksa u svim evropskim državama.
Normalno da ne priznaju za praznik pogrom i ubistva na kućnom pragu vlastitog naroda.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin - Page 4 Empty Re: Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Post by dzango 31/7/2020, 23:38

michaellcmacha wrote:
dzango wrote:Koji će kurac Srbi tamo?
koji će kurac uopće u hrvatskoj.. to je preciznije pitanje....
Tu su se rodili. Jebiga, nisu birali.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin - Page 4 Empty Re: Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Post by Hektorović 31/7/2020, 23:41

michaellcmacha wrote:pa velim i ja, vas popisati i sve ali sve vam oduzeti i s tim parama pomoći dodu i republiku srpsku s obzirom da promiču i bre se za hrvatske interese... a pošteno vas naklepati...

Jok, naša lova za Herceg Bosnu

Dodo ima Srbiju i Rusiju.

Bakir Arape i Turke.

I mirna Bosna
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin - Page 4 Empty Re: Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Post by michaellcmacha 1/8/2020, 00:15

Hektorović wrote:
michaellcmacha wrote:pa velim i ja, vas popisati i sve ali sve vam oduzeti i s tim parama pomoći dodu i republiku srpsku s obzirom da promiču i bre se za hrvatske interese... a pošteno vas naklepati...

Jok, naša lova za Herceg Bosnu

Dodo ima Srbiju i Rusiju.

Bakir Arape i Turke.

I mirna Bosna
a dobro sad ja se zajebavam ali inače podozriv sam onih koji brane i bore se za interese bilo koga na daljinu... tak da vas ni ne doživljavam kao neke borce... epikura pogotovo ne doživljavam kao ikoga... s obzirom da su mu politički favoriti u samo par godina bili milanović, beljak i sad konačno plenki, a sklon je krađi vode i općenito muljanju i pakljanju, vrlo vjerojatno se "snašao" po dobrim starim socijalističkim navadama, uglavnom bljak i zbljuv... kakvi kurčevi interesi za hrvate u bih u njega.... to je smiješno i tragično u kratkoj crti...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin - Page 4 Empty Re: Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Post by michaellcmacha 1/8/2020, 00:16

kak nebi se vas dvojica pružili za HB... :))

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin - Page 4 Empty Re: Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Post by epikur37 1/8/2020, 00:24

michaellcmacha wrote:
Hektorović wrote:
michaellcmacha wrote:pa velim i ja, vas popisati i sve ali sve vam oduzeti i s tim parama pomoći dodu i republiku srpsku s obzirom da promiču i bre se za hrvatske interese... a pošteno vas naklepati...

Jok, naša lova za Herceg Bosnu

Dodo ima Srbiju i Rusiju.
Bakir Arape i Turke.

I mirna Bosna
a dobro sad ja se zajebavam ali inače podozriv sam onih koji brane i bore se za interese bilo koga na daljinu... tak da vas ni ne doživljavam kao neke borce... epikura pogotovo ne doživljavam kao ikoga... s obzirom da su mu politički favoriti u samo par godina bili milanović, beljak i sad konačno plenki, a sklon je krađi vode i općenito muljanju i pakljanju, vrlo vjerojatno se "snašao" po dobrim starim socijalističkim navadama, uglavnom bljak i zbljuv... kakvi kurčevi interesi za hrvate u bih u njega.... to je smiješno i tragično u kratkoj crti...

Ja tebe doživljavam, pa ti i ne zamjerim doista maliciozne pa i prijeteće upise.

Povrh svega toga i dok ovo pišem dobronamjerno se smješkam...vjerovao ili ne :)

ako možeš pomozi, kad mi je lubenica zrela?


Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin - Page 4 116337324_576105526391680_6130928757236306879_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_sid=b96e70&_nc_eui2=AeH8uF_2k3jYv5Zkm5QOG_JPalk7YQ6_RyNqWTthDr9HI9vjtkUm7RQMENDt25qZIjs&_nc_ohc=n-3_deqJ6i4AX9jgHUB&_nc_ht=scontent-amt2-1

evo sam ubrao ali zabadava

epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin - Page 4 Empty Re: Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Post by michaellcmacha 1/8/2020, 01:16

epikur37 wrote:
michaellcmacha wrote:
Hektorović wrote:
michaellcmacha wrote:pa velim i ja, vas popisati i sve ali sve vam oduzeti i s tim parama pomoći dodu i republiku srpsku s obzirom da promiču i bre se za hrvatske interese... a pošteno vas naklepati...

Jok, naša lova za Herceg Bosnu

Dodo ima Srbiju i Rusiju.
Bakir Arape i Turke.

I mirna Bosna
a dobro sad ja se zajebavam ali inače podozriv sam onih koji brane i bore se za interese bilo koga na daljinu... tak da vas ni ne doživljavam kao neke borce... epikura pogotovo ne doživljavam kao ikoga... s obzirom da su mu politički favoriti u samo par godina bili milanović, beljak i sad konačno plenki, a sklon je krađi vode i općenito muljanju i pakljanju, vrlo vjerojatno se "snašao" po dobrim starim socijalističkim navadama, uglavnom bljak i zbljuv... kakvi kurčevi interesi za hrvate u bih u njega.... to je smiješno i tragično u kratkoj crti...

Ja tebe doživljavam, pa ti i ne zamjerim doista maliciozne pa i prijeteće upise.

Povrh svega toga i dok ovo pišem dobronamjerno se smješkam...vjerovao ili ne :)

ako možeš pomozi, kad mi je lubenica zrela?


Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin - Page 4 116337324_576105526391680_6130928757236306879_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_sid=b96e70&_nc_eui2=AeH8uF_2k3jYv5Zkm5QOG_JPalk7YQ6_RyNqWTthDr9HI9vjtkUm7RQMENDt25qZIjs&_nc_ohc=n-3_deqJ6i4AX9jgHUB&_nc_ht=scontent-amt2-1

evo sam ubrao ali zabadava

kad se osuši peteljka onda bi trebala biti zrela, ali bolje je ostavit ju još 3-4 dana nakon što vidiš suhu peteljku... upisi nisu niti prijeteći niti maliciozni... maliciozna je tvoja nazočnost u svojstvu metilja na tlu hrvatske... za razliku od tebe meni nikad u životu nije palo na pamet da idem krasti gradsku vodu, ili ju trošiti a naplatiti "rođacima" koji ti dođu "onako"... ljudi poput tebe su toliko samoživi i samouvjereni da će blagodat koje su se dokopali trajati vječno, to ti je moj epi Teslićev sindrom, ne nužno isti po postupcima, ali istovjetan po učincima, i to ti moj epi ne traje vječno... dođe na naplatu kad tad... isto kao i ovo što hdz radi, ali ne samohdz i ostali politički dionici današnjice, ako im je ovo vrhunac, onda slijedi silazna putanja ravno do nestanka s političke scene... tako je bilo i sa teslićem, sa srbima u hrvatskoj koji su također bili metilji i krali vodu, jer su mogli, tako će biti i s metiljima tvog tipa... i znanja i ravnanja radi... ja s tim neću ništa imati, ali ti hoćeš... ;)
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin - Page 4 Empty Re: Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Post by epikur37 1/8/2020, 01:22

Ali tko je rekao da ja kradem vodu :D

Sve račune plaćam..jebeno..pa i poreze, doduše, tu odgađam i uzmičem ali me stjeraju an kraju.

Nego koja peteljka, moja inžinjerka rekla kao ona vitica između peteljke i ploda i ona se bila osušila i vidi kurca zelena.


Odlučio sam sve lubenice sada ostaviti do velike gospe...

pa ću vidjeti

epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin - Page 4 Empty Re: Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Post by epikur37 1/8/2020, 01:24

Znači kad sulubenice u pitanju ako maš neki savjet a za politiku si prilično neupotrebljiv :D :p
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin - Page 4 Empty Re: Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Post by Guest 1/8/2020, 01:25

Pa što je Dodik trebao?

Pljeskati?

Stav hrvatskih Srba jest da oni svoj politički prostor sad ipak, uza sve ograde, vide u Zagrebu, a ne više Beogradu.

To ruši koncepciju Memoranduma II, pa su i Beograd i Banja Luka zapravo ljući nego što to pokazuju. Neprekidno su tvrdili da su Srbi građani drugog reda u Hrvatskoj, i da Hrvatska nije nikada ni trebala ući u EU.

Demantirali smo ih na najbolji mogući način, zabili klin među njih i malo ohladili ekstremiste, trgovce mržnjom, na svim stranama.

Ajde, pa se barem netko hladi na ovim vrućinama.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin - Page 4 Empty Re: Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Post by epikur37 1/8/2020, 01:30

mobiu$ wrote:Pa što je Dodik trebao?

Pljeskati?

Stav hrvatskih Srba jest da oni svoj politički prostor sad ipak, uza sve ograde, vide u Zagrebu, a ne više Beogradu.

To ruši koncepciju Memoranduma II, pa su i Beograd i Banja Luka zapravo ljući nego što to pokazuju. Neprekidno su tvrdili da su Srbi građani drugog reda u Hrvatskoj, i da Hrvatska nije nikada ni trebala ući u EU.

Demantirali smo ih na najbolji mogući način, zabili klin među njih i malo ohladili ekstremiste, trgovce mržnjom, na svim stranama.

Ajde, pa se barem netko hladi na ovim vrućinama.

Nije, nego je srpska partija u hrvatskoj odigrana.

Kao što će biti i hrvatska partija u BiH.

Činjenice na terenu definiraju politiku.

Koliko god narodi na ovim područjima bili izloženi trvenju, na kraju sve sjedne u razum....nismo mi svi skupa ni toliki divljaci ni toliki primitivci.

Na kraju se nađe modus vivendi, nit smo mi ustaše nit su oni četnici, ljudi obični sa svojim traumama i živimo s kako jeste.



epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin - Page 4 Empty Re: Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Post by Hektorović 1/8/2020, 01:40

epikur37 wrote:
mobiu$ wrote:Pa što je Dodik trebao?

Pljeskati?

Stav hrvatskih Srba jest da oni svoj politički prostor sad ipak, uza sve ograde, vide u Zagrebu, a ne više Beogradu.

To ruši koncepciju Memoranduma II, pa su i Beograd i Banja Luka zapravo ljući nego što to pokazuju. Neprekidno su tvrdili da su Srbi građani drugog reda u Hrvatskoj, i da Hrvatska nije nikada ni trebala ući u EU.

Demantirali smo ih na najbolji mogući način, zabili klin među njih i malo ohladili ekstremiste, trgovce mržnjom, na svim stranama.

Ajde, pa se barem netko hladi na ovim vrućinama.

Nije, nego je srpska partija u hrvatskoj odigrana.

Kao što će biti i hrvatska partija u BiH.

Činjenice na terenu definiraju politiku.

Koliko god narodi na ovim područjima bili izloženi trvenju, na kraju sve sjedne u razum....nismo mi svi skupa ni toliki divljaci ni toliki primitivci.

Na kraju se nađe modus vivendi, nit smo mi ustaše nit su oni četnici, ljudi obični sa svojim traumama i živimo s kako jeste.

Upravo to.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin - Page 4 Empty Re: Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Post by Hektorović 1/8/2020, 01:42

michaellcmacha wrote:kak nebi se vas dvojica pružili za HB... :))

HB je idejni konstrukt o kojem smo do sad napisali čitav beskraj.

U tom svojstvu Epi je neka vrsta veleposlanika HB.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin - Page 4 Empty Re: Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Post by michaellcmacha 1/8/2020, 01:50

mobiu$ wrote:Pa što je Dodik trebao?

Pljeskati?

Stav hrvatskih Srba jest da oni svoj politički prostor sad ipak, uza sve ograde, vide u Zagrebu, a ne više Beogradu.

To ruši koncepciju Memoranduma II, pa su i Beograd i Banja Luka zapravo ljući nego što to pokazuju. Neprekidno su tvrdili da su Srbi građani drugog reda u Hrvatskoj, i da Hrvatska nije nikada ni trebala ući u EU.

Demantirali smo ih na najbolji mogući način, zabili klin među njih i malo ohladili ekstremiste, trgovce mržnjom, na svim stranama.

Ajde, pa se barem netko hladi na ovim vrućinama.
to uopće nije točno, iako mi nije nešto pretjerano mio ivo josipović, on je ipak do koske ogolio druga milorada... prvo oni uopće nisu predstavnici srba u hrvatskoj nego predstavljaju jednu trinaestinu srba u hrvatskoj koji su tu isključivo radi interesa a koji im je hrvatska objeručke dala preko svake mjere u jednom tragičnom trenutku za hrvatsku koji nas je sve skupa doveo u situaciju da skupina ljudi koji ne vole hrvatsku, koji čak bi sve dali da hrvatske nije, ne veća od 25 000 ima ni manje ni više potpredsjednika Vlade RH zato jer se hrvati, naglašavam hrvati nisu mogli dogovoriti... memorandum sanu II ostaje do daljnega, milorad će polako prepustiti uzde mladim ujdijevcima kojima je hrvatska nemila kao država ali draga kao jedra sisa muzara

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin - Page 4 Empty Re: Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Post by michaellcmacha 1/8/2020, 01:57

usput da primjetim ti lhotka nisi glup čovjek i s tvoje strane je licemjerno izjaviti da u hrvatskoj ima oko 300 000 ekstremista sa djecom i pol milijuna, jer kad bi tomu bilo tako i oni uistinu bili ekstremisti onda bi oni bili i na vlasti... jer uistinu ne znam što bi spriječilo toliki broj ekstremista da preuzmu vlast pod svaku cijenu... hdz ih sigurno ne bi spriječio

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin - Page 4 Empty Re: Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 13 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum