ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Page 3 of 13 Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next

Go down

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin - Page 3 Empty Re: Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Post by RayMabus Fri 31 Jul - 19:15

Zid , žica , jarak , krokodili do 1.10 a posli kakva im bude emidemiološka situacija.

Stalo mi je do Dode ko i njemu do mene ( Selmo ).

RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin - Page 3 Empty Re: Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Post by michaellcmacha Fri 31 Jul - 19:21

Hektorović wrote:
michaellcmacha wrote:koga briga mi imamo svog novog srbina Borisa... Dodo je imao šansu u prokockao ju je... a ovo u vezi nekakvog dila između sds i sda protiv hrvata je manje bitna stavka, s obzirom da je hrvatima u BiH u svakom slučaju isto... jedino bi imbilo bolje da se kojim slučajem uspjelo u okviru daytona konstituirati treći entitet... s obzirom da nije... hrvati u 
BiH imaju vrlo malo manevarskog prostora... s obzirom na moguće razvoje situacije u budućnosti, za hrvate iz srednje bosne koji žive u enklavama i koji su politički derogirani, najbolje bi bilo da svi dosele ili u hrvatsku ili u hercegovinu. što se tiče Dode vas dvojica ne znate, a trebali bi znati, da dotični ima poprilično imovine u okolici Dugog Sela, koja je formalno na ime drugih osoba ali stvarno se radi o miloradovoj imovini i on bi što se njega tiče mogao sutra doći u hrvatsku živjeti, em ima gdje em ima s čim...

S Dodom imamo puno više manevarskog prostora, dok SDS/PDP idu po onome, što je za hrvate loše to za srbe dobro. Dakle radije bi 50% pod totalnom bošnjačkom kontrolom, nego da postoji neki hrvatski faktor.

Dodo pak sam uglavnom nema ideologiju osim love i vlasti.
pa upravo tvoji argumenti daju za pravo da je bolja opcija sdspdp
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin - Page 3 Empty Re: Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Post by michaellcmacha Fri 31 Jul - 19:28

Hektorović wrote:
michaellcmacha wrote:
Hektorović wrote:

Lokalna razina poprilično znači zbog podjele love, općine u BiH drže puno više love nego u HR.

Dodiku trebaju 2/3 u parlamentu RS, bez toga je samo promatrač u predsjedništvu. Upravo je sa te 2/3 i blokirao onu tužbu Komšića i Džaferovića oko pelješkoga.
a znači tu je promicao i borio se za velikohrvatske ciljeve i teritorijalne pretenzije... jebiga onda... uopće nije dosljedan i nema pravo ništa spočitavati hrvatskom srbinu borisu...

Pa naravno da nema, al kažem Adem Vuchiqi ga sad ima na daljinsko upravljanje.
pa ako promiče hrvatske interese nek se obrati nama, možemo mu mi financijski pomoći, puno više nego aco, možemo mu priznati i stavku za dernek na gradini...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin - Page 3 Empty Re: Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Post by RayMabus Fri 31 Jul - 19:32

Zid , žica , jarak , krokodili do 1.10 a posli kakva im bude emidemiološka situacija.

Stalo mi je do Dode ko i njemu do mene ( Selmo ).

Nema suradnje s Miloradom Dodikom

SDS će ojačat a to neodgovara Čoviću
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin - Page 3 Empty Re: Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Post by epikur37 Fri 31 Jul - 19:36

Drag mi je Dodo ali istina mi je draža :)


Njegova domena je BiH i tu imamo prostor suradnje, pa i savez.


Oko ovog se ne slažemo i sve 5.



epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin - Page 3 Empty Re: Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Post by michaellcmacha Fri 31 Jul - 19:40

evo npr napravimo evidencijski list svih u hrvatskoj koji podržavaju dodu i republiku srpsku, i oduzmemo im svu imovinu i s novcem od te imovine pomognemo da se republika srpska približi hrvatskoj...ako se pobune onda im ilegalno oružje nabijemo u guzicu i poteramo u tuzlu...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin - Page 3 Empty Re: Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Post by epikur37 Fri 31 Jul - 19:42

michaellcmacha wrote:evo npr napravimo evidencijski list svih u hrvatskoj koji podržavaju dodu i republiku srpsku, i oduzmemo im svu imovinu i s novcem od te imovine pomognemo da se republika srpska približi hrvatskoj...ako se pobune onda im ilegalno oružje nabijemo u guzicu i poteramo u tuzlu...

lijep pozdrav i tebi...sparina udarila.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin - Page 3 Empty Re: Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Post by RayMabus Fri 31 Jul - 19:51

Kad SDS dobije izbore u Trebinju onda ćemo ukinit granični prijelaz tamo jer je na vlasti politička opcija koja je izvršila agresiju na Dubrovnik dakle iz jedne države na drugu a nije se ispričala.

Fino će se ukinit taj granični prijelaz pa nek oni tamo i dalje podržavaju političke opcije koje su za napad na Hrvatsku.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin - Page 3 Empty Re: Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Post by Hektorović Fri 31 Jul - 20:01

RayMabus wrote:Kad SDS dobije izbore u Trebinju onda ćemo ukinit granični prijelaz tamo jer je na vlasti politička opcija koja je izvršila agresiju na Dubrovnik dakle iz jedne države na drugu a nije se ispričala.

Fino će se ukinit taj granični prijelaz pa nek oni tamo i dalje podržavaju političke opcije koje su za napad na Hrvatsku.

Vukanović je žestoki četnik uz to što je budala samo takva. Još je Grogorija napadao što je išao na misu za pobijene 1945. A granični im je de facto ukinut zato je tamo takva frka.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin - Page 3 Empty Re: Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Post by RayMabus Fri 31 Jul - 20:05

Kad dođe taj SDS tamo onda neće ostat samo na prijetnjama

https://direktno.hr/domovina/mato-frankovic-ocekujem-ispriku-trebinja-za-sva-zlodjela-koja-su-napravili-dubrovniku-162038/

Ne radi granični prijelaz.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin - Page 3 Empty Re: Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Post by dzango Fri 31 Jul - 20:11

Koji će kurac Srbi tamo?

_________________
Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin - Page 3 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin - Page 3 Empty Re: Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Post by Noor Fri 31 Jul - 20:15

dzango wrote:Koji će kurac Srbi tamo?
isto ko i u vladi..koji će tamo?

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin - Page 3 Empty Re: Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Post by dzango Fri 31 Jul - 20:22

Noor wrote:
dzango wrote:Koji će kurac Srbi tamo?
isto ko i u vladi..koji će tamo?
Zbog izbornih zakona i prava manjina zagarantovanih Ustavom i zakonima.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin - Page 3 Empty Re: Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Post by Noor Fri 31 Jul - 20:28

dzango wrote:
Noor wrote:
dzango wrote:Koji će kurac Srbi tamo?
isto ko i u vladi..koji će tamo?
Zbog izbornih zakona i prava manjina zagarantovanih  Ustavom i zakonima.
kakva yebena prava manjina? pa što to mi smijemo, a vi ne u ovoj zemlji? imate ne sva prava, nego i veća, jer je netko bio malo blesav i to dozvolio

inače, nemate što raditi u vladi države čije nacionalne blagdane ne priznajete

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin - Page 3 Empty Re: Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Post by michaellcmacha Fri 31 Jul - 20:29

dzango wrote:Koji će kurac Srbi tamo?
koji će kurac uopće u hrvatskoj.. to je preciznije pitanje....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin - Page 3 Empty Re: Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Post by RayMabus Fri 31 Jul - 20:30

I ovaj Dodikov je četnik

https://dubrovackidnevnik.net.hr/vijesti/svijet/cetnik-koji-je-neki-dan-pjevao-cetnicke-pjesme-upravo-izabran-za-gradonacelnika-trebinja

Trebinje je četničko uporište. Da se mene pita ja bi im trajno ukinija taj granični prijelaz pa nek idu okolo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin - Page 3 Empty Re: Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Post by Hektorović Fri 31 Jul - 20:31

RayMabus wrote:I ovaj Dodikov je četnik

https://dubrovackidnevnik.net.hr/vijesti/svijet/cetnik-koji-je-neki-dan-pjevao-cetnicke-pjesme-upravo-izabran-za-gradonacelnika-trebinja

Trebinje je četničko uporište. Da se mene pita ja bi im trajno ukinija taj granični prijelaz pa nek idu okolo.

Pa Hercegovci su najžešći i Srbi i Hrvati i Bošnjaci.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin - Page 3 Empty Re: Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Post by Noor Fri 31 Jul - 20:33

michaellcmacha wrote:
dzango wrote:Koji će kurac Srbi tamo?
koji će kurac uopće u hrvatskoj.. to je preciznije pitanje....
prvo i osnovno pitanje, da

Razgovaraju na sajmu poljoprivrede Amerikanac i Srbin: "Znas da su nasi traktori John Deer najjaci na Svijetu" ? - pita Amer
" Znam, a da li ti znas da su nasi IMT najbrzi na Svijetu"? - pita Srbin "
Kako ne bih znao, gledao sam '95. uzivo prijenos utrke Knin-Beograd"!


pa eto, još jedna trka ne bi bila na odmet, pa nek tamo blebeću o pravima i neka svake godine na dan 5.8. žaluju do mile volje

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin - Page 3 Empty Re: Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Post by michaellcmacha Fri 31 Jul - 20:34

dzango wrote:
Noor wrote:
dzango wrote:Koji će kurac Srbi tamo?
isto ko i u vladi..koji će tamo?
Zbog izbornih zakona i prava manjina zagarantovanih  Ustavom i zakonima.
to će se kad za to dođe vrijeme promijeniti...moja procjena u idućih 10 godina ovaj izborni zakon i ustavni zakon o pravima nacionalnih manjina će se mijenjati... prvo jer je štetan a drugo jer srba za 10 godina neče biti ni 50 000 u hrvatskoj pa neće postojati ni razlog da imaju 3 zastupnika, pogotovo ne da budu iz stranke koja je sljednica sds-a

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Noor likes this post

Back to top Go down

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin - Page 3 Empty Re: Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Post by michaellcmacha Fri 31 Jul - 20:38

Noor wrote:
michaellcmacha wrote:
dzango wrote:Koji će kurac Srbi tamo?
koji će kurac uopće u hrvatskoj.. to je preciznije pitanje....
prvo i osnovno pitanje, da

Razgovaraju na sajmu poljoprivrede Amerikanac i Srbin: "Znas da su nasi traktori John Deer najjaci na Svijetu" ? - pita Amer
" Znam, a da li ti znas da su nasi IMT najbrzi na Svijetu"? - pita Srbin "
Kako ne bih znao, gledao sam '95. uzivo prijenos utrke Knin-Beograd"!


pa eto, još jedna trka ne bi bila na odmet, pa nek tamo blebeću o pravima i neka svake godine na dan 5.8. žaluju do mile volje
ovo sad sa ovim borisom je finale političke gluposti u hrvata... i to će nas zasigurno na kraće pruge koštati ali vjerujem da će se to u narednom razdoblju morati pragmatično sagledati i u razgovoru mjerodavnih ispraviti... ovo jednostavno nije dobro koliko god Kenwood Kenon to pokušavao radi ostanka na vlasti opravdati...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin - Page 3 Empty Re: Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Post by Noor Fri 31 Jul - 20:45

michaellcmacha wrote:
Noor wrote:
michaellcmacha wrote:
dzango wrote:Koji će kurac Srbi tamo?
koji će kurac uopće u hrvatskoj.. to je preciznije pitanje....
prvo i osnovno pitanje, da

Razgovaraju na sajmu poljoprivrede Amerikanac i Srbin: "Znas da su nasi traktori John Deer najjaci na Svijetu" ? - pita Amer
" Znam, a da li ti znas da su nasi IMT najbrzi na Svijetu"? - pita Srbin "
Kako ne bih znao, gledao sam '95. uzivo prijenos utrke Knin-Beograd"!


pa eto, još jedna trka ne bi bila na odmet, pa nek tamo blebeću o pravima i neka svake godine na dan 5.8. žaluju do mile volje
ovo sad sa ovim borisom je finale političke gluposti u hrvata... i to će nas zasigurno na kraće pruge koštati ali vjerujem da će se to u narednom razdoblju morati pragmatično sagledati i u razgovoru mjerodavnih ispraviti... ovo jednostavno nije dobro koliko god Kenwood Kenon to pokušavao radi ostanka na vlasti opravdati...
meni se nekako čini da su im sada Milanović i Kenwood Kenon uvalili vruć krumpir...što bi mogao biti inicijalni korak za ovaj proces o kojem govoriš
jednostavno ih natjerati da pokažu nelojalnost državi u čijoj su vlasti i za početak to je više nego odlično...

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin - Page 3 Empty Re: Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 13 Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum