ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Knezović objavio video priopćenje o Hasančetu

Page 9 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Go down

Knezović objavio video priopćenje o Hasančetu - Page 9 Empty Re: Knezović objavio video priopćenje o Hasančetu

Post by Ringo10 3/7/2020, 19:09

Dok god je u Kifli Haso velika faca, Kifla će biti u kurcu.

HAso im tamo prosipa pravaško-ustaška sranja a budale padaju u trans, misle da Haso stvarno ozbiljno misli. 

A Haso ih zajebava jer je tu po zadatku koju mu je povjerila centrala SDA u Sarajevu

Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Knezović objavio video priopćenje o Hasančetu - Page 9 Empty Re: Knezović objavio video priopćenje o Hasančetu

Post by epikur37 3/7/2020, 22:13

HRS: Umjesto priče o “jugozomboidima” recite što vam je program za BiH

https://poskok.info/hrs-umjesto-price-o-jugozomboidima-recite-sto-vam-je-program-za-bih/?fbclid=IwAR1hhAvPoxQq07YuCzPzaVL6XRdhEDdqiul7GkCCrsdLvutt8P6Mx1ocXnw
.....................

Dobro ga opralo...hebli ga jugozomboidi i udba.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Knezović objavio video priopćenje o Hasančetu - Page 9 Empty Re: Knezović objavio video priopćenje o Hasančetu

Post by vuksadinare 3/7/2020, 22:43

ja mislim da nema naroda bar na ovim prostorima koji se toliko dijele i svadjaju kao hrvati...cak toliko da i rasizam prevladava...nije dobro...evo nekidan su protjerali hrvata iz bosne taksista koji inace zivi u osijeku skoro ga ubivsi jebaju ci mu majku ustasku..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99168
2015-09-08


Back to top Go down

Knezović objavio video priopćenje o Hasančetu - Page 9 Empty Re: Knezović objavio video priopćenje o Hasančetu

Post by vuksadinare 3/7/2020, 22:45

vuksadinare wrote:ja mislim da nema naroda bar na ovim prostorima koji se toliko dijele i svadjaju kao hrvati...cak toliko da i rasizam prevladava...nije dobro...evo nekidan su protjerali hrvata iz bosne taksista koji inace zivi u osijeku skoro ga ubivsi jebaju ci mu majku ustasku..
kad je dosao privremeno radit u pulu kao taksist..kolege iz pule su mu rekli da ode odakle je i dosao usput jebaju ci mu majku ustasku i bosansku
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99168
2015-09-08


Back to top Go down

Knezović objavio video priopćenje o Hasančetu - Page 9 Empty Re: Knezović objavio video priopćenje o Hasančetu

Post by vuksadinare 3/7/2020, 22:48

ne znam vise sto treba da hrvati iz bh-a naprave da drugi budu sretni...da se ubiju...evo ja bi im osobno dao treci...drzavu...samo da spasu zivu glavu..obicaje..i da nadju konacno svoj miran kutak ...i od balija i od ovih iz zagreba,pule,amera,brita...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99168
2015-09-08


Back to top Go down

Knezović objavio video priopćenje o Hasančetu - Page 9 Empty Re: Knezović objavio video priopćenje o Hasančetu

Post by epikur37 3/7/2020, 22:52

vuksadinare wrote:ne znam vise sto treba da hrvati iz bh-a naprave da drugi budu sretni...da se ubiju...evo ja bi im osobno dao treci...drzavu...samo da spasu zivu glavu..obicaje..i da nadju konacno svoj miran kutak ...i od balija i od ovih iz zagreba,pule,amera,brita...

pomalo, pa trajat će ovo još....u stvari tek počinje ;)

epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Knezović objavio video priopćenje o Hasančetu - Page 9 Empty Re: Knezović objavio video priopćenje o Hasančetu

Post by Hektorović 4/7/2020, 05:25

epikur37 wrote:HRS: Umjesto priče o “jugozomboidima” recite što vam je program za BiH

https://poskok.info/hrs-umjesto-price-o-jugozomboidima-recite-sto-vam-je-program-za-bih/?fbclid=IwAR1hhAvPoxQq07YuCzPzaVL6XRdhEDdqiul7GkCCrsdLvutt8P6Mx1ocXnw
.....................

Dobro ga opralo...hebli ga jugozomboidi i udba.

Lustracija !
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Knezović objavio video priopćenje o Hasančetu - Page 9 Empty Re: Knezović objavio video priopćenje o Hasančetu

Post by Ringo10 4/7/2020, 05:53

epikur37 wrote:HRS: Umjesto priče o “jugozomboidima” recite što vam je program za BiH

https://poskok.info/hrs-umjesto-price-o-jugozomboidima-recite-sto-vam-je-program-za-bih/?fbclid=IwAR1hhAvPoxQq07YuCzPzaVL6XRdhEDdqiul7GkCCrsdLvutt8P6Mx1ocXnw
.....................

Dobro ga opralo...hebli ga jugozomboidi i udba.
Ama ne može to 

Oni će da kenjaju o UDBi i Jugoslaviji slijedećih 500 godina ...

Nema više Jugovine i nema više UDBE ... ništa zato, mi ćemo i dalje srati o tome ko da postoje 

Izmislit ćemo ih ako treba, od blata i govana ćemo ih pravit ako treba ... jer ne možemo živjeti bez Jugovine i UDBe

Oni drugo ništa i ne znaju

Isto ko i Crkva u Hrvatskoj koja ne prestaje da vodi rat protiv nepostojećeg komunizma dok im liberalizam razvaljuje sve kršćanske tradicije

Nevjerojatni su
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Knezović objavio video priopćenje o Hasančetu - Page 9 Empty Re: Knezović objavio video priopćenje o Hasančetu

Post by abraham 4/7/2020, 06:17

Hrvati u BiH su gotova prica. U Bosni je to vec zavrseno a Hercegovina se drzi samo cinjenici da je fizicki naslonjena na DNRH ali i njihovi dani su odbrojani. Proces je usporen jer je muslimsnki svijet teska sirotinja i imaju nesposobno rukovodstvo. Sve ce se ubrzati u drugom valu islamizacije . Zalosno, ustvari DNRH ostaje bez jedine monete za potkusurivianje sa Srbima i muslimanima. Steta jer taj dio daje hrvatskim politicarima neku ritualno-regionalnu vaznost. Hvala Tudjmanu, Mesicu, Josipovicu, Milanovicu, Plenkovicu........Ne nabrajam sitnije igrace....Bilo kako bilo kila mozga...

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14091
2014-04-14


Back to top Go down

Knezović objavio video priopćenje o Hasančetu - Page 9 Empty Re: Knezović objavio video priopćenje o Hasančetu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum