ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Knezović objavio video priopćenje o Hasančetu

Page 1 of 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Knezović objavio video priopćenje o Hasančetu Empty Knezović objavio video priopćenje o Hasančetu

Post by epikur37 2/7/2020, 22:59



Drage prijateljice i prijatelji, neke odluke nije jednostavno donijeti, a jedna od takvih odluka je i ona hoću li ili neću snimiti ovaj video. Neke stvari nisu za tipkanje, a javnost ih zaslužuje znati kako bi mogla odlučivati o svojoj podršci gospodinu Hasanbegoviću koji se u javnosti skriva iza integralne patriotske fasade, dok zapravo minorizira zločine nad Hrvatima u Središnjoj Bosni, vrijeđa Prvog predsjednika Tuđmana, a katoličanstvo naziva protuhrvatskom ideologijom. Više smo se puta uvjerili u snažan otpor gospodina Hasanbegovića uspostavi trećeg entiteta u BiH, no to čak nije najveći prigovor koji mu možemo predbaciti.

Ističem da sam se javno suprotstavljao tendencioznim napadima na gospodina Hasanbegovića dok je bio u prigodi obustavljati netransparentno trošenje našeg novca u području kulture, što bih ponovno učinio u istovjetnoj prigodi. No isto tako ne mogu ga šutnjom braniti kad znam da izvan javnosti zastupa potpuno druga stajališta od onih po kojima je postao prepoznatljiv i po kojima obmanjuje birače.

Siguran sam kako će mi snimanje ovog videa donijeti probleme........

https://www.facebook.com/knezovic.marijan/videos/1476495295883805/
------------------

Lipo Marijane, e a kad sam ja to pisao...no dobro, malo po malo...
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Knezović objavio video priopćenje o Hasančetu Empty Re: Knezović objavio video priopćenje o Hasančetu

Post by kic 2/7/2020, 23:00


pogledao sam, bravo momak beer
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Knezović objavio video priopćenje o Hasančetu Empty Re: Knezović objavio video priopćenje o Hasančetu

Post by epikur37 2/7/2020, 23:01

kic wrote:
pogledao sam, bravo momak beer

Dobar je Marijan, častan dečko..

E a znaš li kic koliko dugo ja isto trubim tu, ima više od gopdinu dana, možda i dvije.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Knezović objavio video priopćenje o Hasančetu Empty Re: Knezović objavio video priopćenje o Hasančetu

Post by kic 2/7/2020, 23:06

epikur37 wrote:
kic wrote:
pogledao sam, bravo momak beer

Dobar je Marijan, častan dečko..

E a znaš li kic koliko dugo ja isto trubim tu, ima više od gopdinu dana, možda i dvije.

pa, Zlatko je mnoge na početku obmanuo, pa i Marijan to prizna, ali to nije hrvatski put kojim on ide..

sva politika maže ljudima oči, i korak je naprijed prozvati ljude za ono što jesu, i najteže je to napraviti na vlastitoj "sceni".. pa sigurno da ovo nije lak korak Marijanu ali je potreban, treba istinu više voljeti i odgovor se nametne već...
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Knezović objavio video priopćenje o Hasančetu Empty Re: Knezović objavio video priopćenje o Hasančetu

Post by epikur37 2/7/2020, 23:06

Ovo je trebao napraviti Nino ali očito nema muda kao Marijan....gubi kredibilitet.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Knezović objavio video priopćenje o Hasančetu Empty Re: Knezović objavio video priopćenje o Hasančetu

Post by epikur37 2/7/2020, 23:07

kic wrote:
epikur37 wrote:
kic wrote:
pogledao sam, bravo momak beer

Dobar je Marijan, častan dečko..

E a znaš li kic koliko dugo ja isto trubim tu, ima više od gopdinu dana, možda i dvije.

pa, Zlatko je mnoge na početku obmanuo, pa i Marijan to prizna, ali to nije hrvatski put kojim on ide..

sva politika maže ljudima oči, i korak je naprijed prozvati ljude za ono što jesu, i najteže je to napraviti na vlastitoj "sceni".. pa sigurno da ovo nije lak korak Marijanu ali je potreban, treba istinu više voljeti i odgovor se nametne već...

ne sumnjam ni 1% da je sve što je rekao istina
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Knezović objavio video priopćenje o Hasančetu Empty Re: Knezović objavio video priopćenje o Hasančetu

Post by kic 2/7/2020, 23:17

epikur37 wrote:
kic wrote:
epikur37 wrote:
kic wrote:
pogledao sam, bravo momak beer

Dobar je Marijan, častan dečko..

E a znaš li kic koliko dugo ja isto trubim tu, ima više od gopdinu dana, možda i dvije.

pa, Zlatko je mnoge na početku obmanuo, pa i Marijan to prizna, ali to nije hrvatski put kojim on ide..

sva politika maže ljudima oči, i korak je naprijed prozvati ljude za ono što jesu, i najteže je to napraviti na vlastitoj "sceni".. pa sigurno da ovo nije lak korak Marijanu ali je potreban, treba istinu više voljeti i odgovor se nametne već...

ne sumnjam ni 1% da je sve što je rekao istina

politika je jedna velika prodaja priče..

evo i Kolinda je donedavno lizala oltare, a čim se pokrenulo temeljno pitanje o pobačaju, odmah je skočila pokazati srednji prst svima koji su mislili da je normalna

kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Knezović objavio video priopćenje o Hasančetu Empty Re: Knezović objavio video priopćenje o Hasančetu

Post by melkior 2/7/2020, 23:22

Domovinski pokret je velika prijevara, to se vidi po tome što pikiraju na ministarstvo kulture, MUP i poljoprivredu. Prvo im treba za bavljenje ideologijom, drugo da malo glumataju represiju, a treće da kradu poticaje. Šuplji su kao švicarski sir, ne razumijem koja budala može glasati za njih. Kic, sjebo si mi dan kao da i bez tebe nije bio dovoljno sjeban  pale
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Knezović objavio video priopćenje o Hasančetu Empty Re: Knezović objavio video priopćenje o Hasančetu

Post by kic 2/7/2020, 23:22


I went full metilda, sorry
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Knezović objavio video priopćenje o Hasančetu Empty Re: Knezović objavio video priopćenje o Hasančetu

Post by melkior 2/7/2020, 23:25

kic wrote:
I went full metilda, sorry
A majke ti mile, nemam ti ja želudac za osnovnoškolski program Vjeronauka...neću moć spavat.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Knezović objavio video priopćenje o Hasančetu Empty Re: Knezović objavio video priopćenje o Hasančetu

Post by n_razbojnik 3/7/2020, 01:38

epikur37 wrote:Ovo je trebao napraviti Nino ali očito nema muda kao Marijan....gubi kredibilitet.
Nino je izd'o TReći, izd'o Hrvate u Federaciji...Nino građanski!

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

darth_vader likes this post

Back to top Go down

Knezović objavio video priopćenje o Hasančetu Empty Re: Knezović objavio video priopćenje o Hasančetu

Post by darth_vader 3/7/2020, 01:46

n_razbojnik wrote:
epikur37 wrote:Ovo je trebao napraviti Nino ali očito nema muda kao Marijan....gubi kredibilitet.
Nino je izd'o TReći, izd'o Hrvate u Federaciji...Nino građanski!


:cry
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Knezović objavio video priopćenje o Hasančetu Empty Re: Knezović objavio video priopćenje o Hasančetu

Post by abraham 3/7/2020, 06:42

Da ne citam , Dodo je car.....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14091
2014-04-14


Back to top Go down

Knezović objavio video priopćenje o Hasančetu Empty Re: Knezović objavio video priopćenje o Hasančetu

Post by epikur37 3/7/2020, 07:11

abraham wrote:Da ne citam , Dodo je car.....

ne moras citati ima video....

nema veze s dodom ali da je car, jeste
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Knezović objavio video priopćenje o Hasančetu Empty Re: Knezović objavio video priopćenje o Hasančetu

Post by vuksadinare 3/7/2020, 07:14

to onaj koji se uhljebio u drzavnom institutu..dobio neko voditeljsko mjesto a jos nije dobrano ni puru kusao...?...je..prodavaj mi pricu imas mjesto..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99168
2015-09-08


Back to top Go down

Knezović objavio video priopćenje o Hasančetu Empty Re: Knezović objavio video priopćenje o Hasančetu

Post by epikur37 3/7/2020, 07:22

I sad takvog covjeka pravasija stavlja na poziciju ministra kulture ..... :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Knezović objavio video priopćenje o Hasančetu Empty Re: Knezović objavio video priopćenje o Hasančetu

Post by AssadNaPodmornici 3/7/2020, 07:24

Tko je ovaj Knezovic

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21011
2018-06-14


Back to top Go down

Knezović objavio video priopćenje o Hasančetu Empty Re: Knezović objavio video priopćenje o Hasančetu

Post by vuksadinare 3/7/2020, 07:27

AssadNaPodmornici wrote:Tko je ovaj Knezovic
uhljeb u drzavnom institutu aterirao direktno iz širokog...i nastavio se boriti za prava hrvata iz - zagreba...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99168
2015-09-08


Back to top Go down

Knezović objavio video priopćenje o Hasančetu Empty Re: Knezović objavio video priopćenje o Hasančetu

Post by vili40 3/7/2020, 07:44

vuksadinare wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Tko je ovaj Knezovic
uhljeb u drzavnom institutu aterirao direktno iz širokog...i nastavio se boriti za prava hrvata iz - zagreba...
vuče,ne daj da te takve stvari skrenu s puta
vili40
vili40

Male
Posts : 10757
2015-08-02


Back to top Go down

Knezović objavio video priopćenje o Hasančetu Empty Re: Knezović objavio video priopćenje o Hasančetu

Post by vuksadinare 3/7/2020, 07:49

vili40 wrote:
vuksadinare wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Tko je ovaj Knezovic
uhljeb u drzavnom institutu aterirao direktno iz širokog...i nastavio se boriti za prava hrvata iz - zagreba...
vuče,ne daj da te takve stvari skrenu s puta
 ne...neg me smetaju 'borci' iz pristojne udaljenosti..a pogotovo ako nakon te 'borbe' si cope neko pristojno radno mjesto...mali je skuzio da je jedino profitabilno-prodati pricu..narocito pred izbore...i odmah plus u beneficijama...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99168
2015-09-08


Back to top Go down

Knezović objavio video priopćenje o Hasančetu Empty Re: Knezović objavio video priopćenje o Hasančetu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum