ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 48 of 50 Previous  1 ... 25 ... 47, 48, 49, 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique Sat 7 Jun - 16:05

modric pa tebe sve sastavile sve brige  :O ...nis nebrini imam nesto da te oraspolozim...

EstebanEnrique

Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique Sat 7 Jun - 16:06

Uskoro stiže "čokolada" s nula kalorija i bez grama šećera

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Chocokalorije_7062014_choco
Foto: Chocolate Cravings

AKO VOLITE čokoladu, a samokontrola i reguliranje porcija nije vaša jača strana, onda je uskoro stiže rješenje za vaše probleme.

Uskoro bi se u prodaji trebala pojaviti "čokolada" bez kalorija i šećera.

"Chocolate Cravings" naziv je proizvoda koji će imati okus ukusne mliječne čokolade, ali uopće neće sadržavati šećer i kalorije.

"Svako pakiranje ima 24 trake. Stavite jednu u usta i za eksploziju okusa pustite da se otopi. Ovo nije nova tehnologija, ovakve jestive trake postoje dugo vremena, a mi ćemo im izmijeniti svrhu i koristiti okuse za kojima žudimo. Tu počinje zabava", rekao je Ian Goldfarb, čovjek iza ove ideje.

Pokrenuo je kampanju na Kickstarteru kako bi skupio novac za lansiranje svog projekta.

Jestive trake s okusom čokolade prevarit će tijelo koje će pomisliti da je dobilo ono što traži, a vi ćete bez straha od nakupljanja kilograma uživati u omiljenom okusu.

Proizvođači tvrde da će ovo najviše pomoći onima koji drže dijetu jer će tako moći zadovoljiti svoju želju za slatkim, ali neće utjecati na dijetu.
http://www.index.hr/black/clanak/uskoro-stize-cokolada-s-nula-kalorija-i-bez-grama-secera/751977.aspx

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique Sat 7 Jun - 16:07

cheers

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Sun 8 Jun - 10:14

imam toliko posla s kucom-stalom, a glavurda me razvaljuje ko nikadddd... vruuuce mi je, trbuh me boli i zelim prespavat ljeto i probudit se kad lisce bude zuto! :D da!

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 8 Jun - 19:02

modra wrote:imam i ja problema:

1) frendica želi na more, nas dvije, kod sestre od njenog dečka.. a ja ne mogu jer sam debela
2) frendica i njena sestra žele idući tj. u šoping..  a ja ne mogu jer sam debela
3) frendica želi van.. a ja ne mogu jer sam debela
malo se šalim,  khm  👅
Za ovo prvo se ne salis. A nije istina da si debela. odi na more, uzivaj. Biti ce ti zao. :))

Odg ti na pp veceras, imam esej kao uvijek, a nisam stigla :*
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 8 Jun - 19:03

NI JA NE VOLIM LJETO I JEDVA CEKAM DA PRODE. CAK SE FAKSU VESELIM VISE NEGO LJETU, ONA MOS' MISLIT :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 8 Jun - 19:04

ONDA*
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 8 Jun - 19:06

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 8 Jun - 23:03

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 8 Jun - 23:41

Vi niste normalne...ja bih živjela na moru....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Mon 9 Jun - 9:01

Hola!  :D 
Dobar vikend sam imala, iako se nisam još kupala. Želim da mi prvo kupanje bude na Hvaru ovaj vikend.
Divno je toplo, pijem kavu i raduckam...

medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Mon 9 Jun - 9:04

znači smrdljivica si?  :W  :D 

vruuuuuuuuuuće  jeeeeeeeeee

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Mon 9 Jun - 9:20

Ništa od higijene do Hvara  :^0 

"let the waves hit your feet & the sand be your seat" lalalallaa
znam da sam vam iritantna ljeti, ali ja stvarno volim sve popratne sadržaje koje nosi ovo doba godine
osim komaraca i bivanja vani u podne u gradu
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Mon 9 Jun - 10:07

a šta ćeš.. ma još samo 5-6 dana! :D

da je meni malo te ljetne euforije, ah  :roll 
ljeto mi je jedino dobro kad ne moram iz kuće, i ljetne večeri.. jer tad iskoristim svoju prekrasnu terasu i onu 'ljuljačku'  :x

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Mister_D Mon 9 Jun - 11:41


_________________
A storm cloud stalks me making what should be a sunny day
Shed tears of lonesome despair in the form of rain
I've devoted my life to rid you of your pain

Mister_D
Mister_D

Male
Posts : 46
2014-05-17

Age : 29
Lokacija: : New World

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Mister_D Mon 9 Jun - 11:52


_________________
A storm cloud stalks me making what should be a sunny day
Shed tears of lonesome despair in the form of rain
I've devoted my life to rid you of your pain

Mister_D
Mister_D

Male
Posts : 46
2014-05-17

Age : 29
Lokacija: : New World

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Mon 9 Jun - 12:35

kako je mene glava ubijala jučer, otkad sam otvorila oči. nikad u životu nije tako, ali nikad.. ni od mamurluka..
desna strana  kod čela, pa malo dolje, kod uha.. na svaki pokret, i nepokret :D najgore kad se dižem  i kad sam na nogama, pulsira toliko da mislim da će eksplodirat, moram  radit grimase koliko udara :o)
onda se smirivalo, al i dalje trzalo..  čak sam imala osjećaj da me grlo i zub i uho bole na kraju, onak peckalo.. i danas ju osjetim na istom mjestu s vremena na vrijeme
nešto strašno, eto, prvi put u životu iskusila pravu glavobolju!

čak mi i lagano muka bilo  :| 


žalim ljude koji imaju česte glavobolje....

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Mon 9 Jun - 12:38

sve si mislim da nije s mengom povezano.. a jbt, oko  nje sto problema  Suspect

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Mon 9 Jun - 12:40

Ja je imam jednom mjesečno, stvarno očajan osjećaj. Preporuka: kad vidiš da počinje, nemoj čekat da prođe sama od sebe. Meni bar nikad ne prođe, samo se pojača do momenta kad moram leć u krevet i ne dignut se idućih 10 sati. 2 lekadola i amen.
Bila po potvrdu, sad si idem uredit životopis  :^0
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Mon 9 Jun - 13:07

pa.. stvarno ne razumijem šta sam čekala i zašto nisam strusila tabletu  scratch 
sad ju osjećam i na lijevoj strani, uz desnu ponekad.. baš neka tupa bol

nešto se gadno zbiva u mojoj glavi..... ljeto je to :D

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 9 Jun - 13:39

Jako je lijep zivot na moru, medutim vrucine od 36 stupnjeva mi se gade. Ja bih zivjela tamo gdje je uvijek proljece. Tako lijepo godisnje doba, a uopce ga ne osjetim. Zadnjih godina samo zimu i ljeto osjetim.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 48 of 50 Previous  1 ... 25 ... 47, 48, 49, 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum