ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 47 of 50 Previous  1 ... 25 ... 46, 47, 48, 49, 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Thu 5 Jun - 11:18

idući tjedan -> VRELO  :x 

aj bar ću riješit kosu sutra, a onda idući tj ne izlazim iz kuće i s posla, osim kad moram. hvala! :)))))

modra

Posts : 7660
2014-04-17


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique Thu 5 Jun - 12:11

prije dva tjedna uzeo sam jednu majicu kratkih rukava ...najblizu sto sam zamislio ...zatim sam odnio krojacici da mi poskida suvisne stvari sa nje ...zatim sam danas ponovo odnijeo na mjesto dje stampaju
natpise i slike po majcama i tacno po zelji nesto ce mi oslikati ...tako da ce majca biti jedinstvena unikatna i niko drugi nema takvu  Basketball  ...danas uzeo i pantalone koje isticu moju sportsku figuru ...naocale sam nabavio prije neki dan po prihvatljivoj cjeni ...et sutra jos neke papuce jer je postalo prevruce za patika ...i mislim da sam kompletan ...ono ako bi nekad pomislio pozelio ...izaci vani ...za
svaki slucaj da ima  :)

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Thu 5 Jun - 12:18

Dečko mi je poklonio access point, pa sad imam internet po stanu. Sad mogu npr kuhat ručak i radit. win win situacija, jer 2 dosadne stvari daju jednu ne tako dosadnu :D 
Jedva čekam kupanje i vikend, jer mi prijateljice dolaze...
ok, možda se ovaj vikend još neću kupat, al idući tjedan sigurno ako zovu 30
i divno je što neću morat učit, toga pomalo postajem svjesna
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Thu 5 Jun - 12:19

Iduću srijedu zovu 36 stupnjeva  :^0
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique Thu 5 Jun - 12:30

sunny

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Thu 5 Jun - 12:57

medication wrote:
i divno je što neću morat učit, toga pomalo postajem svjesna

nedostajat će nam to :))


36??? daj me nemoj :D
 :cry

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Thu 5 Jun - 13:27

danas opet cijeli dan na poslu  :S:

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Thu 5 Jun - 13:53

Znam da hoće  :^0 

vidjela na bbc weather, ako lažu oni, lažem i ja
ako bude u kombiaciji s vlagom, to će biti divno
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Thu 5 Jun - 17:25

da, bit će prekrašno :o) mmm!

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Fri 6 Jun - 10:08

mrvicu sam si nervoznjikava i nestrpljiva, trebao bi pms udarat... totalno sam zaboravila na to!

baš se živciram na sitnice, i sve  bi odmah, a ne mogu, i onda ni ne bi bolje, i onda me to naživcira :D
ona gumica za kosu na podu isto od jučer.. svaki put sam joj nabrajala kad bi prošla pokraj nje, kak je dospjela tamo (kao, nisam ja krivac :D), i zašto se sama ne pokupi na stol??????? u, majku joj :D ona me uvjerljivo najviše naživcirala..
a tek kako je izgledao moj pokret kad sam se konačno odvažila pokupit ju :)))

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Fri 6 Jun - 10:18

danas mi je voćni dan   :D  doduše smijem orašasto i povrće... ok je to!

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Fri 6 Jun - 12:36

Sređujem balkon jutros. Očistila sam i vrtnu stolicu, i onaj bljak dio za metle i ormar i rolete. Ovaj vikend ću se sunčat i čitat knjigu na balkonu...
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Sat 7 Jun - 9:26

trbuh me ubijaaaaaaa
bolje i to nego onakva jučerašnja agresivnost! :))

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Sat 7 Jun - 11:25

uzbuđena sam; kad dođem kuć bacam se na čitanje hrpe praastarih ljubavnih pisama koje je pisala stricu njegova bivša žena  :^0 
moji jutros donosili stvari iz dedine kuće za njegov stančić kod nas, pa mater naskrivečki uzela ta pisma, i sad me zove da mi saopći kako je donijela tajnu, i da mogu popodne čitat, ak neću, ona će ih spalit  :^0 
 :W 
inače, oni su  bili prekrasan par, al ono svima omiljeni, navodno :)) davno davno, dok sam bila beba još, i prije toga..
ta ženska mi je prezgodna, bila i ostala.. vidjela sam ju par puta u gradu


šteta je to..

mogla bi se vratit na onu svoju ljubavnu temu od neki dan...  :roll

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 7 Jun - 11:44

Samo ne spominjete te vrucine :(

Med sto sada planiras? Moraš staž odradit ili?

Ja sam tako ponosna na sebe :))))

Sada trebam pjesacit do dragoga. Onda se vraćati po njegova auto koji je kod mene parkiran. A vani vrelo...stalno odugovlacim, ali sad ću krenut
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 7 Jun - 11:44

iPad i ti Ispravci rijeci popizdit cu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 7 Jun - 11:51

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 7 Jun - 12:04

A i zadnjih dana ja i dragi uopće nemamo vremena za sebe. Nikada nismo ni puno imali, ali eto... Fali ,i to. Jbg nakon te državne mature nadala sam se da cemo malo ići van Pule... I pokušali smo pa smo se odmah vratili jer mu pas ne smije na suncu bit ni hodati dugo, a bilo je vrelo... Tako da smo zadnjih dana u posjetima njegovoj mami u bolnici, čuvanju i izvođenju psa u šetnju i tako... Mojim ginekolozima....drzavnoj maturi... Fali mi mira odmora, uzivanja....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Sat 7 Jun - 12:17

imam i ja problema:

1) frendica želi na more, nas dvije, kod sestre od njenog dečka.. a ja ne mogu jer sam debela
2) frendica i njena sestra žele idući tj. u šoping..  a ja ne mogu jer sam debela
3) frendica želi van.. a ja ne mogu jer sam debela


ja mogu čitat ljubavna pisma  :coffee 


malo se šalim,  khm  👅

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique Sat 7 Jun - 13:27

modra wrote:uzbuđena sam; kad dođem kuć bacam se na čitanje hrpe praastarih ljubavnih pisama koje je pisala stricu njegova bivša žena  :^0 
moji jutros donosili stvari iz dedine kuće za njegov stančić kod nas, pa mater naskrivečki uzela ta pisma, i sad me zove da mi saopći kako je donijela tajnu, i da mogu popodne čitat, ak neću, ona će ih spalit  :^0 
 :W 
inače, oni su  bili prekrasan par, al ono svima omiljeni, navodno :)) davno davno, dok sam bila beba još, i prije toga..
ta ženska mi je prezgodna, bila i ostala.. vidjela sam ju par puta u gradu


šteta je to..

mogla bi se vratit na onu svoju ljubavnu temu od neki dan...  :roll



 :)

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique Sat 7 Jun - 16:05

modric pa tebe sve sastavile sve brige  :O ...nis nebrini imam nesto da te oraspolozim...

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 47 of 50 Previous  1 ... 25 ... 46, 47, 48, 49, 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum