ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 49 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 9 Jun - 13:39

Jako je lijep zivot na moru, medutim vrucine od 36 stupnjeva mi se gade. Ja bih zivjela tamo gdje je uvijek proljece. Tako lijepo godisnje doba, a uopce ga ne osjetim. Zadnjih godina samo zimu i ljeto osjetim.

Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 9 Jun - 13:40

Modra moze biti i od propuha. Ja i dragi idemo danas u vodu, na more. Biti cu sva nauljena maslinovim. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Tue 10 Jun - 16:46

ko će ga znat......

danas sam u fazi kad prihvaćam sebe, nisam si ono ono ono najveća na svijetu, bitno mi je da imam ruke i noge, da sam zdrava, čitava

sutra druga priča  :D

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Wed 11 Jun - 8:57

isuse, koje stresno, ružno jutro No 

kaže mi mama jutros kad se probudila da je netko užasno projurio s prikolicom, i nakon toga kao neko jaukanje i urlici, ne zna jesu neke životinje il šta, a i ono kroz san ti niš nije jasno.. :D
ja kasnije vidim auto kod susjede, neki poznanici, plač, jaukanje.. netko nekog smiruje.. ne znam uopće ni kako su se oni našli u pol 7 ujutro tamo i šta u zadnje vrijeme svakodnevno rade u mojoj ulici, al ok, nebitno :D
sve ono rastreseno, kao kad se najveće tragedije dogode..  ja sebi već u glavi sve najgore povezala..
da ne pričam priču  - pas (Malena) susjedin je stradao...  :(:vidim nosi je ta neka poznanica u ručniku, i njen muž, išli je zakopat. je već stara, al susjeda je užasno vezana za nju, pogotovo jer živi sama... bit će  joj grozno
držala se za glavu, jauče.. baš mi ju žao



ne znam tko je to mogao napravit, jer do kraja moje ulice ima oko 8 kuća, znači vjerojatno netko od tih susjeda, ne vjerujem da bi baš jutros neki neznanci prolazili onuda....
jedino je moguće da je neki traktor jer je na kraju ulice  poljski put..
sad bi ja istraživala :D

grozno je to sve, al iskreno uplašila sam se da je netko njen stradao
jer takvo jaukanje i plač rano ujutro čut... grozno! skoro sam se ispovraćala slušajući sve to dok još nisam znala šta je, reko šta je sad bilo jbt.. :| još druga susjeda isto plače, čak i više

a još sam vidjela kad sam se probudila u 6 da je budna, vrata širom otvorena... pas izašao iz kuće, naravno..
ah..

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Wed 11 Jun - 9:18

i zašto je moj dječak morao ispast tako dobar, pristojan i osjećajan.. zašto nema malo nekog bezobrazluka u sebi..

već stoput su ga drugi maltretirali, a on se samo želi lijepo družit

bio jučer neki mali  kojeg nikako ne preferiram  kod nećaka, i ne tak mali, ide u školu... i igrali se u šatoru u stanu, sestra čuje da nećak nešto stenje stalno.. ovaj mali ga maltretirao s nekom pelenom  :roll   nabio mu na nos i usta, mogao ga ugušit!! onda ga sestra pozvala da izađe, pa se rasplakao

a jbt, stvarno moraš bit gad da bi opstao

isto tak nedavno na nekom slavlju kod mene ga neki mali malo stariji od njega zajebavao (inače je mali užas, ljigavije nešto ne postoji, šteta za jednog malog čovjeka, a već takav), i još kad ga ovaj moj nakon maltretiranja malo gurnuo, ovaj ga udari i svali na pod, na vrata
i jadničak sa suzama u očima rastresen pita kasnije je l' mu može vratit.. tak mi ga bilo žao, ono, šta da ti kažem sad 

i onda kad se sjetim da još nije ni vidio dobro svo to vrijeme, i da je alergičan na sve i svašta, da ima problema s probavom, uvijek neka ograničenja.......  :blj

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Wed 11 Jun - 12:56

Ajme najgore mi je kad vidim da je neko dijete od par godina već malo govno  :| 
Mislim, uvijek se osjećaš grozno kad takvo nešto pomisliš jer su naprosto mali i nemaju te neke moralne kočnice kao odrasli, al neka djeca su nekad užasno. Naprosto te zapanji količnina zlobe neproporcionalna veličini tijela...

Uspjela odradit neku pristojnu normu ipak jer me neće bit par dana, držim fige da uspijemo već danas popodne krenut.Da do večeras sredimo kuću i da od sutra ujutro chillamo 4 dana i kupamo se...
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique Wed 11 Jun - 13:28

vruce divan osjecaj u crnoj majci przi vise  :O

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Wed 11 Jun - 22:06

Zbog čega koze kakaju kuglice od govanca?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Thu 12 Jun - 13:54

ne spominji mi koze!
 :D  :D

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Thu 12 Jun - 13:55

medicatio wrote:  Naprosto te zapanji količnina zlobe neproporcionalna veličini tijela...
 :D  jeste dabome!

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Thu 12 Jun - 13:56

danas je ok sunce, pristojno :D
čak ću na sunčanje predvečer.. tu ispred posla :D

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Thu 12 Jun - 13:57

eh, da, moj bejbi ipak ne vidi onoliko loše koliko je ona tuka rekla.......
mislim ono, takve dijagnoze davat....  :| 

ona  rekla na jedno oko 10%, na drugo 80%... bože sačuvaj

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Thu 12 Jun - 17:40

sredila sam si papire koje nisam dirala (samo nagomilavala) najmanje pola godine, a još nije 8 sati...
pa kak to? :D

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Thu 12 Jun - 20:59




 :D  :x

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Thu 12 Jun - 21:00

jedva čekam da završi ovo ludilo nogometno :D ljudi su nenormalni :D baš nešto u zraku.. :D  u zraku je da je svima samo jedno na pameti..

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Thu 12 Jun - 22:10

I ja jedva čekam da to prokleto ludilo od nogometa završi. Dva kafića oko mene, a unutra pijanci sviraju i vicu. Popizdit ću.


Ponekad se pitam dokle ću ja sebe sustavno uništavati i brinut o stvarima koje ne mogu promijeniti. Jebemu mater treba mi to Vise u glavu ući. Sve sto se događa, bilo dobro ili loše dogodi se jer se treba dogoditi, jer tako treba ići. Ne vjerujem pretjerano u sudbinu, ali vjerujem da se stvari dogode sa razlogom i da iz svega možemo izvuci dobro i loše. Ali opet ja hoću samo dobro. Želim napokon oživiti. Prošla mi je godina bila paklena. Položiti ću maturu, tj. Već jesam, upisat ću faks, pobijedila sam ono čega sam se najviše bojala, tu jebenu školu, a svejedno kao da mi nešto fali.


Picka im licka i toj jebenoj utakmici i svim kafićima oko mene!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Thu 12 Jun - 22:32

Ma mislim. Može svatko gledati šta hoće. I meni bi bilo ok da jednom ta Hrvatska pobijedi ili otiđe dalje. Al mi smeta buka u mom inače bučnom kvartu. :(
I ljudi se ponekada za vrijeme utakmice pretvore u ludake pa razbijaju uokolo. :/ nastradaju bezveze...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Thu 12 Jun - 22:33

Rekla mi bliska osoba rijeci koje su me povrijedili. Možda je u tome stvar. Mučnine me muče... Odoh u krpe. Noć navijačima i onim spavacima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Fri 13 Jun - 7:54

Jurkovicka....:D

Meni to prezime taj strano...ko da se nikad tako ne prezivah.... :O 

Dobro lady dodji dolje i navijaj i ti... :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Fri 13 Jun - 7:54

Moram...sorry al moram....Nama su uvijek suci krivi!  Suspect
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Fri 13 Jun - 9:29

Zagy wrote:Jurkovicka....:D

Meni to prezime taj strano...ko da se nikad tako ne prezivah.... :O 


jes vidla..  :)  :D  :P


daa, dadada!  :^0
ja stvarno ne pratim sport, al kako čujem, uvijek poslije neke utakmice su suci krivi  :D 
ne mogu tvrdit koliko je to istina, stvarno.. al fascinira :)))

to je valjda pod normalno..

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 49 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum