ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Raspudić ulazi u politiku

Page 4 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Raspudić ulazi u politiku - Page 4 Empty Re: Raspudić ulazi u politiku

Post by Hektorović Sun 24 May - 16:10

[size=46]Ovako Jandroković komentira gostovanje Nine Raspudića u Nu2: ‘Imam troje djece… s istom ženom’ [/size]

Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Raspudić ulazi u politiku - Page 4 Empty Re: Raspudić ulazi u politiku

Post by Guest Sun 24 May - 16:16

još jedan idiot taman za hrvatsku politiku. i pošto je ista gubava i smrdljiva nije ni čudo da privlači iste takve ljude.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Raspudić ulazi u politiku - Page 4 Empty Re: Raspudić ulazi u politiku

Post by abraham Sun 24 May - 16:17

Steta, ovo mu nije trebalo. Ukoliko se nadao da ce nesta promijeniti ili popraviti,znaci da su ga talijanski renesansni pisci i Gdja potpuno spizdili. Da se nosis sa bandom moras biti veci bandit od njih samih, moras biti kocijas-kirijas. Nema tu rukavica i neke finoce.Nema tu argumentirane rasprave. Volio bih da i on i supruga udju u sabor i da ih pocnu raspinjati tamo. Steta, mislio sam da je pametniji i da je svijestan da se tok povijesti ne mijenja niti ubrzava. Ovaj seljakluk, lopovluk i divljastvo treba da odumre samo od sebe. Prvih 30 godina je proslo i sada preostaje drugo poluvrijeme od tridesetak jos. Ovako se samo ogolio i izlozio kao glineni golub banditima koji mu nisu do koljena. Nista nece promijeniti ali ce nestati sa javne scene i on a i gospodja mu. Velika steta i gubitak. Jebi ga kila mozga....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14065
2014-04-14


Back to top Go down

Raspudić ulazi u politiku - Page 4 Empty Re: Raspudić ulazi u politiku

Post by vuksadinare Sun 24 May - 16:20

svi bi htjeli biti vodje a vodja moze biti samo jedan
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Raspudić ulazi u politiku - Page 4 Empty Re: Raspudić ulazi u politiku

Post by abraham Sun 24 May - 16:20

Jebo te zivot , njemu nije bila dovoljna poruka sa A Tomicem i njegovim ispitivanjem u slucaju fekalija. Nije mu poruka niti sto se radi sa Karamarkom iako je njihov, bio i ostao. Zgazit ce i njega a i Skoru. Bumo videli....Do sada, za mene, dvije pozitivne pojave i , po meni, ovo im apsolutno nije trebalo.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14065
2014-04-14


Back to top Go down

Raspudić ulazi u politiku - Page 4 Empty Re: Raspudić ulazi u politiku

Post by vuksadinare Sun 24 May - 16:25

...svi su za suverenizam ali njihov je bolji od ovih drugih..suvereniji Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Raspudić ulazi u politiku - Page 4 Empty Re: Raspudić ulazi u politiku

Post by debotoijusto Sun 24 May - 16:27

vuksadinare wrote:...svi su za suverenizam ali  njihov je bolji od ovih drugih..suvereniji Basketball

@vucko jel nino tvoj izbor ove godine ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30617
2014-04-12


Back to top Go down

Raspudić ulazi u politiku - Page 4 Empty Re: Raspudić ulazi u politiku

Post by darth_vader Sun 24 May - 16:34

Vučina je kradezeovac i Vučićevac... 💪
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Raspudić ulazi u politiku - Page 4 Empty Re: Raspudić ulazi u politiku

Post by vuksadinare Sun 24 May - 16:36

jasambrend wrote:Vučina je kradezeovac i Vučićevac... 💪
ja sam mislio da si ti ne's pametniji Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Raspudić ulazi u politiku - Page 4 Empty Re: Raspudić ulazi u politiku

Post by vili40 Sun 24 May - 16:36

"Nisam gledao. Bio sam kod kćeri na ručku. Naime, imam troje djece... s istom ženom", komentirao je Jandroković aludirajući na to da Raspudić ima jedno dijete s prvom ženom, a jedno s drugom.
:D rektalni alpinist poentirao,boli ga kurac :D
vili40
vili40

Male
Posts : 10748
2015-08-02


Back to top Go down

Raspudić ulazi u politiku - Page 4 Empty Re: Raspudić ulazi u politiku

Post by vuksadinare Sun 24 May - 16:37

debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:...svi su za suverenizam ali  njihov je bolji od ovih drugih..suvereniji Basketball

@vucko jel nino tvoj izbor ove godine ?
ne debo..sigurno su to berni i ostojko Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Raspudić ulazi u politiku - Page 4 Empty Re: Raspudić ulazi u politiku

Post by darth_vader Sun 24 May - 16:56

vuksadinare wrote:
jasambrend wrote:Vučina je kradezeovac i Vučićevac... 💪
ja sam mislio da si ti ne's pametniji Basketball


Aj, aj Vučino, priznaj, bit će ti lakše...   Basketball

Još da Debica prizna da mu je cimerica ustvari cimer i sve smo misterije razotkrili...  B-)
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Raspudić ulazi u politiku - Page 4 Empty Re: Raspudić ulazi u politiku

Post by darth_vader Sun 24 May - 16:59

vili40 wrote:"Nisam gledao. Bio sam kod kćeri na ručku. Naime, imam troje djece... s istom ženom", komentirao je Jandroković aludirajući na to da Raspudić ima jedno dijete s prvom ženom, a jedno s drugom.
:D rektalni alpinist poentirao,boli ga kurac :D


Zaboravio je onaj bitniji dio o tome tko su očevi te djece, Nino barem ima 2/2 gađanje... za Njonu ne bih ruku u vatru...  :coffee
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Raspudić ulazi u politiku - Page 4 Empty Re: Raspudić ulazi u politiku

Post by vili40 Sun 24 May - 17:23

svi se svađaju i vrijeđaju jedino plenki radi i beskrajno analizira
Kenwood Kenon: Već dvije godine temeljito analiziramo što ćemo s nedjeljom
vili40
vili40

Male
Posts : 10748
2015-08-02


Back to top Go down

Raspudić ulazi u politiku - Page 4 Empty Re: Raspudić ulazi u politiku

Post by debotoijusto Sun 24 May - 17:44

Kenwood Kenon je potom upitan o mogućnosti koaliranja s Miroslavom Škorom i Mostom. "Škoro se pokazao kao sjajan partner SDP-u. On je pomogao da se Milanovića izabere kao predsjednika. Tu je odigrao ključnu ulogu. Tu priču dva puta nećemo gledati", rekao je. "Spreman sam sjesti za stol s onima koji će Hrvatsku vući naprijed. Miroslav Škoro to nije, pogotovo ne nakon predsjedničkih izbora. Partneri gospodina Škore su toliko laži, žuči i neistina sasuli na HDZ i na mene. To nije moje društvo. HDZ se nakon unutarstranačkih izbora jasno profilirao. Želim da HDZ-ov glavni partner budu hrvatski građani."

Kenwood Kenon je dodao da postoji još manje šanse da će HDZ koalirati s Mostom.

kupus na desnici  :tu
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30617
2014-04-12


Back to top Go down

Raspudić ulazi u politiku - Page 4 Empty Re: Raspudić ulazi u politiku

Post by vili40 Sun 24 May - 17:58

debotoijusto wrote:
Kenwood Kenon je potom upitan o mogućnosti koaliranja s Miroslavom Škorom i Mostom. "Škoro se pokazao kao sjajan partner SDP-u. On je pomogao da se Milanovića izabere kao predsjednika. Tu je odigrao ključnu ulogu. Tu priču dva puta nećemo gledati", rekao je. "Spreman sam sjesti za stol s onima koji će Hrvatsku vući naprijed. Miroslav Škoro to nije, pogotovo ne nakon predsjedničkih izbora. Partneri gospodina Škore su toliko laži, žuči i neistina sasuli na HDZ i na mene. To nije moje društvo. HDZ se nakon unutarstranačkih izbora jasno profilirao. Želim da HDZ-ov glavni partner budu hrvatski građani."

Kenwood Kenon je dodao da postoji još manje šanse da će HDZ koalirati s Mostom.

kupus na desnici  :tu
a sa kim će koalirati onda,sa IDS-om ili SDP-om?Ili misli sam dobiti dovoljno mjesta?Sa mostom mi je jasno da neće baš tako lako ići,ne zbog njega nego zbog toga da ga ovi ne jebu ni pol posto,ali sere za Škoru,itekako na njega računa.
vili40
vili40

Male
Posts : 10748
2015-08-02


Back to top Go down

Raspudić ulazi u politiku - Page 4 Empty Re: Raspudić ulazi u politiku

Post by epikur37 Sun 24 May - 17:59

abraham wrote:Steta, ovo mu nije trebalo. Ukoliko se nadao da ce nesta promijeniti ili popraviti,znaci da su ga talijanski renesansni pisci i Gdja potpuno spizdili. Da se nosis sa bandom moras biti veci bandit od njih samih, moras biti kocijas-kirijas. Nema tu rukavica i neke finoce.Nema tu argumentirane rasprave. Volio bih da i on i supruga udju u sabor i da ih pocnu raspinjati tamo. Steta, mislio sam da je pametniji i da je svijestan da se tok povijesti ne mijenja niti ubrzava. Ovaj seljakluk, lopovluk i divljastvo treba da odumre samo od sebe. Prvih 30 godina je proslo i sada preostaje drugo poluvrijeme od tridesetak jos. Ovako se samo ogolio i izlozio kao glineni golub banditima koji mu nisu do koljena. Nista nece promijeniti ali ce nestati sa javne scene i on a i gospodja mu. Velika steta i gubitak. Jebi ga kila mozga....

Kolega, slažem se...

mislim da je proradio idealizam, sujeta i ludens...zajedno. No bolje da nije.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Raspudić ulazi u politiku - Page 4 Empty Re: Raspudić ulazi u politiku

Post by debotoijusto Sun 24 May - 18:08

vili40 wrote:
debotoijusto wrote:
Kenwood Kenon je potom upitan o mogućnosti koaliranja s Miroslavom Škorom i Mostom. "Škoro se pokazao kao sjajan partner SDP-u. On je pomogao da se Milanovića izabere kao predsjednika. Tu je odigrao ključnu ulogu. Tu priču dva puta nećemo gledati", rekao je. "Spreman sam sjesti za stol s onima koji će Hrvatsku vući naprijed. Miroslav Škoro to nije, pogotovo ne nakon predsjedničkih izbora. Partneri gospodina Škore su toliko laži, žuči i neistina sasuli na HDZ i na mene. To nije moje društvo. HDZ se nakon unutarstranačkih izbora jasno profilirao. Želim da HDZ-ov glavni partner budu hrvatski građani."

Kenwood Kenon je dodao da postoji još manje šanse da će HDZ koalirati s Mostom.

kupus na desnici  :tu
a sa kim će koalirati onda,sa IDS-om ili SDP-om?Ili misli sam dobiti dovoljno mjesta?Sa mostom mi je jasno da neće baš tako lako ići,ne zbog njega nego zbog toga da ga ovi ne jebu ni pol posto,ali sere za Škoru,itekako na njega računa.
nada se da s pupovcem bude dovoljno mandata  :D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30617
2014-04-12


Back to top Go down

Raspudić ulazi u politiku - Page 4 Empty Re: Raspudić ulazi u politiku

Post by abraham Sun 24 May - 18:11

epikur37 wrote:
abraham wrote:Steta, ovo mu nije trebalo. Ukoliko se nadao da ce nesta promijeniti ili popraviti,znaci da su ga talijanski renesansni pisci i Gdja potpuno spizdili. Da se nosis sa bandom moras biti veci bandit od njih samih, moras biti kocijas-kirijas. Nema tu rukavica i neke finoce.Nema tu argumentirane rasprave. Volio bih da i on i supruga udju u sabor i da ih pocnu raspinjati tamo. Steta, mislio sam da je pametniji i da je svijestan da se tok povijesti ne mijenja niti ubrzava. Ovaj seljakluk, lopovluk i divljastvo treba da odumre samo od sebe. Prvih 30 godina je proslo i sada preostaje drugo poluvrijeme od tridesetak jos. Ovako se samo ogolio i izlozio kao glineni golub banditima koji mu nisu do koljena. Nista nece promijeniti ali ce nestati sa javne scene i on a i gospodja mu. Velika steta i gubitak. Jebi ga kila mozga....

Kolega, slažem se...

mislim da je proradio idealizam, sujeta i ludens...zajedno. No bolje da nije.
Tako nekako. Kladim se da(ako udje) nece uspjeti niti posteno promiljati septicku. Nula bodova, nada,zero....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14065
2014-04-14


Back to top Go down

Raspudić ulazi u politiku - Page 4 Empty Re: Raspudić ulazi u politiku

Post by IL Risorto Sun 24 May - 18:15

debotoijusto wrote:
vili40 wrote:
debotoijusto wrote:
Kenwood Kenon je potom upitan o mogućnosti koaliranja s Miroslavom Škorom i Mostom. "Škoro se pokazao kao sjajan partner SDP-u. On je pomogao da se Milanovića izabere kao predsjednika. Tu je odigrao ključnu ulogu. Tu priču dva puta nećemo gledati", rekao je. "Spreman sam sjesti za stol s onima koji će Hrvatsku vući naprijed. Miroslav Škoro to nije, pogotovo ne nakon predsjedničkih izbora. Partneri gospodina Škore su toliko laži, žuči i neistina sasuli na HDZ i na mene. To nije moje društvo. HDZ se nakon unutarstranačkih izbora jasno profilirao. Želim da HDZ-ov glavni partner budu hrvatski građani."

Kenwood Kenon je dodao da postoji još manje šanse da će HDZ koalirati s Mostom.

kupus na desnici  :tu
a sa kim će koalirati onda,sa IDS-om ili SDP-om?Ili misli sam dobiti dovoljno mjesta?Sa mostom mi je jasno da neće baš tako lako ići,ne zbog njega nego zbog toga da ga ovi ne jebu ni pol posto,ali sere za Škoru,itekako na njega računa.
nada se da s pupovcem bude dovoljno mandata  :D
Znači,preostaje mu samo još koalicija s SDP :D
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Raspudić ulazi u politiku - Page 4 Empty Re: Raspudić ulazi u politiku

Post by Sora Sun 24 May - 18:17

ebenica wrote:još jedan idiot taman za hrvatsku politiku. i pošto je ista gubava i smrdljiva nije ni čudo da privlači iste takve ljude.

APSOLUTNO TOČNO
I ZA idiota i za publiku

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Raspudić ulazi u politiku - Page 4 Empty Re: Raspudić ulazi u politiku

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum